41716
  • deep
    #7970
    Loál, kit érdekel, de azért te is beírod:DD
  • Tobias
    #7969
    Valaki rájött már a beszélgetős minijáték lényegére? Mik azok a különböző nagyságú koncentrikus negyedkörök, amik az adott cselekvéseknél vannak? Mindig végig kell nyomni mind a négyet (joke, admire, boast, bully asszem)? És egyet nem lehet egynél többször?
    Lehet, hogy az alacsony speechcraft az oka, de nekem még semilyen kombinációt nem sikerült elsütnöm úgy, hogy a kezdeti állapothoz képest pozitív végállapotot értem volna el...
  • Me0w
    #7968
    Es csak 50-60 FPSed van? Hat, ha en elkoltok valamire majd 200k-t akkor szeretem ha latszata van :D
  • Kandurex
    #7967
    Jó'reggelt, vagy délt...
  • Kandurex
    #7966
    ......
  • [Jakuza]
    #7965
    Szerintem kellene, neked egy kis rendszabalyozas. talan hamarosan Hmuda megteszi ezt.
    Es valoban kutyat nem erdekel, hogy nagyzolsz itt, hogy mennyiert vetted a VGAdat tavaly.
  • kill3r22
    #7964
    ohh bocs télleg ott van mp3ba köcce...:)
  • B@dsector
    #7963
    OFF:

    #7925 Jakuza, #7948 Mayday

    Ki a f@szt érdekel h mennyiért vettétek a VGA kártyátokat és mennyire vagytok vele megelégedve. Kíváncsi itt valaki erre, ezt egy árlistán is meg lehet nézni...

    Képzeljétek én tavaly augusztusban 164k-ért vettem az enyémet, de kutyát se érdekel!
    Nem igazán értem ezeket az embereket akik ilyenekkel jönnek.

    ON


  • Drizzthsz
    #7962
    1024-ben elindul, de fél perc után ki is vág hibával... :S
  • kill3r22
    #7961
    minden *.bsa filében van asszem
  • Cafu
    #7960
    Hy!
    a Gépem:A64 3500+@2600Mhz
    1Gb ddr 400Mhz ram
    X1800Xl vga
    és vmiért belassul nagyon és nem tudom miért!!!:(
    valaki irja le hogy mien beállításokat használjak?!??!
  • Drizzthsz
    #7959
    Most, hogy feltettem új drivert, el se indul, amikor a csík végigmegy a loading alatt, akkor kiírja, hogy ilyen-olyan olvasási/írási hiba. :-O
  • [Jakuza]
    #7958
    Na sikerult feltolteni a kardomat soulgemmel.
    Ezzel kapcsolatban lenne megegy kerdesem.
    Az arusoknal is lehet venni soulgemeket, viszont ezeknek a tobbsege ures.
    Az ilyen ures soulgemeket fellehet tolteni valahogy ?
  • cenobite
    #7957
    Nincs meg a játék könyvtárában valahol mp3 formátumban? A morrowindnél asszem megvoltak.
  • kill3r22
    #7956
    valaki nem tudhja honnan tudnám azt a zenét leszedni ami akkor szol mikor az erdöbe mászkerálok???
  • [Jakuza]
    #7955
    Hat ez az ugralas igen fura, mindossz 28as az akrobatikam, es meg is ugrok akkorakat nehezpancelban mint egy bolha, raadasul holt lassu az egesz mintha alig lenne gravitacio es fel oraba kerul visszaesni a foldre. :P
  • cenobite
    #7954
    Ez porszívózik vazze! :D
  • markastor
    #7953
    Nem tudom volt-e már, de a biztonság kedvéért leírom.

    lószerzés az elején

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Az első quest, az ugyebár az, hogy el kell vinni az amuletet egy paphoz.
    Miután odaadtad az amuletet a fópapnak és beszélgetsz a kisebb papokkal, mindegyiktől kérdezd megh, hogy mit tud segíteni. Az egyik felajánlja, hogy kölcsönadja a lovát. Ki kell menni az istállóba (nem a városi istállóba, hanem ami a házuk mellett van), és ott az egyik lovat (egy tarkát) elviheted, s nem számít lopásnak (sárga a patkó). Nekem azóta van lovam. :D

  • Drizzthsz
    #7952
    Nekem is ki ki fagyogat, ráadásul elég gyakran, memóriacím hibára hivatkozik.
  • PyRex
    #7951
    a grafikai beállításoknál lejjebb is lehet ám scrollozni... kötve hiszem, hogy ha ott mindent maxra raksz, akkor X1600XT-n nem szaggatt 1280-ban :)
  • Fejes021
    #7950
    lehet hogy ez egy eddig ismeretlen porszívó típus, nem
  • tomo
    #7949
    ami kepzettsegekrol szol igen.
    a tortenelmieket nem.
  • Mayday
    #7948
    Azt kell mondjam, nekem is minden(!) maxon van, HDR-el, 1280x1024-ben, es szaggatas nelkul hasit tokeletesen egy X1600XT-n (lejjebb irtam a konfigot is, ami van melle).

    Es ez "csak" egy 46 ezer forintos kartya, nagyon meg vagyok vele elegedve!

    (FPS-t nem tudok, mert nem raktam fel semmi Frapsot, vagy egyebet.)
  • Gabyee
    #7947
    igy már értem,tehát tudja is meg nem is:P
    szimulálja,vagy valami ilyesmi...
  • Sheltem
    #7946
    Ti végig szoktátok olvasni a könyveket a játékban?
  • Hmuda
    #7945
    Hm-hm...véletlenűl ráakadtam a játék első RAI bugjára...gereblyézzünk szőnyeget.

  • PyRex
    #7944
    A tag-ot nem használtam, de oda írtam nagy betűkkel. - ugyanúgy el lehet olvasni, hogy spoiler...
  • Gabyee
    #7943
    bazz hol éltem én eddig??
    én úgy tudtam hogy a HDR-t ez is tudja:(
    ja közbe beugrott hogy a 6-os nvidia széria az már tudta a 3.0-át!
    na mindegy így is szépen megy high-on

    a játékról csak annyit hogy nagyon szép,nagyon hangulatos csak éppen igen erős angol tudás szükséges hozzá mert anélkül nem igazán élvezhető:(
    úgyhogy lehet csak akkor veszem elő ha jön valami magyarítás hozzá(nem most lesz az tuti)

  • ZsZso
    #7942
    Találtam valamit, remélem még nem volt ...

    Konzol parancs (konzolt magyar billentyűzeten a 0 gombbal lehet behozni)
    fixme : if you're stuck on a door or fence, type in the code and press enter and it will fix you."
  • Zsoltika 007
    #7941
    Aham ok
  • ZsZso
    #7940
    Nem minden növény vegyíthető. A hozzávalóknál, ha kijelölsz egyet, akkor látod, hogy mire jó (pl. damage health). Na most nálam úgy mentek a dolgok, hogy volt pl. 3-4 olyan növényem, melynek azonos hatása volt, azt összeszerkesztettem, és abból lehetett készíteni főzetet. Egyszer sikerült csak, hogy kevertem a növényeket (mármint hatás szerint) és tudtam úgy is mixelni.
  • rage at work
    #7939
    Pixel Shader 3.0 kell a valós (nem emulált) HDR-hez.
  • Me0w
    #7938
    x800 sorozatos kartyakon nincs HDR
  • obe
    #7937
    én hihg elfet választottam , és felvettem egy mortar és pestilence nevü mozsárnak kinéző holmit amiben kotyvasztani tudok(nék), de hiába rakok össze 4 holmit(szedett növények, gyümölcs , stb..) nem tudja összemixelni.
    a választott faj nem jo hozzá, vagy csak én vok béna?..ha valaki tapasztalt méregkeverő, egy pár szóval szivesen venném segitségét.

    valamint az érdekelne hogy a választott csillagjegy miben befolyásolhatja a képeségeimet(még a börtön kijárata előtt választanom kellett, mint mindenkinek)...köszönöm
  • kill3r22
    #7936
    de sztem Shader 3.0 és az atik nem tudják csak az uj sorozat
  • Zsoltika 007
    #7935
    Nem
  • deep
    #7934
    HDR az nem sm 3.0?
  • cenobite
    #7933
    Ugyanez volt nekem is csak nvidia kártyával. Téptem a hajam, mert vagy 6-7 drivert -legújabbakat, régieket- kipróbáltam, de semmi. A megoldás: ma vettem egy 6600 256 MB kártyát. Szomorú, de ez van.
  • balu666
    #7932
    A vsync ki van kapcsolva, minden mást kitoltam maxra
  • Gabyee
    #7931
    azt meg tudja valaki mondani hogy x800pro 256MB vidkártyával miért nem lehet kipontozni az elején a HDR-t??
    ha jól tudom igencsak támogatja(vertex-pixel shader 2.0)