41716
  • Kandurex
    #8090
    Még jó, hogy nem neveztem el Drizzt -nek
  • cenobite
    #8089
    Kicsit olyan, mint egy néger Steven Segal.

    Amúgy zsííííííííír!
  • Jagi
    #8088
    Híííí! afroamerikai sötét elf! :DDDD
  • cenobite
    #8087
    Anno ezen a poénon szénné röhögtem magam. Meg kellett állítani a video-t amig röhögtem.
  • Jagi
    #8086
    Pakkk! [fejéhez kap] Téééleg...
  • Kandurex
    #8085
    Karakterem
  • kerek1224
    #8084
    Szép karakter!
  • [Jakuza]
    #8083
    Hat eddig meg nem talalkoztam pokroccal, amit lelehetne a foldre teriteni, alvas celjabol.
  • Me0w
    #8082
    Johogy nem Drizzt :P
  • [Jakuza]
    #8081
    Csak vicceltem. :P
    Amugy az emberi rossz tulajdonsagaid nem szoktak olyankor a felszinre torni, mint Boromirnak ? :P
  • Mayday
    #8080
    Gyalog-galopp! :)
  • cenobite
    #8079
    Szabadban lehet aludni? Remélem igen. Mármint nem a városon belül - ott a morrowindben sem lehetett - hanem erdőben, stb...
  • Jagi
    #8078
    Már csak ágyon lehet? ...és a vadon közepén?

    Ja, a karakter le tud feküdni? Mármint ténylegesen? sziesztára gondolok, vagyí hasonlóra...
  • Zsolo007
    #8077
    A szintlépés úgy megy, hogy a major skilleket kell fejleszteni. 2. képemen alul láthattok egy olyan csíkot ami előtt az van, hogy: Progress to next level. Nah ha az a csík végigmegy akkor szintet tudtok lépni. (Ahogy az nálam is látszik)

    Ilyenkor kereseni kell egy szabad ágyat (Szigorúan ágyat, széken, vagy csak úgy állva nem megy) és pihenni kell pár órát. Nem sok 3-4. És mikor "felébredtek" akkor előjön majd egy screen ahol lehet az attribútumokra adni....

    Remélem segítettem :)
  • Jagi
    #8076
    ? :DDDDD
  • CUCLI
    #8075
    szintlépés engem is érdekelne :D
  • Kandurex
    #8074
  • zol45
    #8073
    Kösszi
  • Zsolo007
    #8072
    LOOOOOL. Ugyenzt mondták mikor a megjelenés előtt lehetett webes felületen karaktert generálni, és most ugyanazt válaszolom mint akkor arra:

    Ki a kutyát érdekel a név egy single játékban? Számít valamit? NEM! Egy multis játéknál más a helyzet, de itt? Egyébként jól jött ki a dolog, mert amikor a trónörökös beszél mindíg megamra gondolok (aka Boromirra, mivel ugye ő játszotta :))) )
  • [Jakuza]
    #8071
    Azert lehetnel lelemenyesebb nevek teren.
  • Kandurex
    #8070
    Hogy lépsz szintet? Írtok, haladok, minta güzü, de csak nem akar nyomoronc 2 -sé alakulni :(
  • Zsolo007
    #8069
    Csinálok pár képet a kedvedért :)
  • Sheltem
    #8068
    The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.Complete.Strategy.Guide.pdf
    650mb :))) Szép kis méretes pdf ecske :)
  • Zsolo007
    #8067
    Vazze durván nyomjátok az irogatást...MIért nem játszotok? :D

    Pár képet én is berakok a karimról :). Remélem tetszeni fog nektek :)

    1. kép

    2. kép
  • zol45
    #8066
    Amugy berakhatna valaki pár ingame képet.
  • Kandurex
    #8065
    Húzod a géped?
  • zol45
    #8064
    Jó nembaj, annyira nemizgat , majd nyáron kipróbálom lehet ugyis nagyon erős gépem lesz.
  • donpedro
    #8063
    Döcögve, de úgy is király a játék. :)
  • Fritz Von...
    #8062
    Sziasztok. Nekem nincs gondom a sebességgel sem, a látvánnyal sem, minden király. X800XTvel a legfrissebb Omega driverrel simán fut.

    Azonban sajnos van egy nagy baj, hogy teljesen véletlenszerűen kilép a windows asztalra a game. Hol csata alatt, hol csak séte közben, néha töltésnél. Nem tudjátok, mi lehet a megoldás?
  • Kandurex
    #8061
    Pocsékul.
  • zol45
    #8060
    Na most láttom hogy kijött, ilyen gépen hogy futna: p4 2ghz , 768mb ram, ati radeon 9550 128 mb??
  • Aragorn10
    #8059
    Tudom mivel cselekszik már elég sokat nyomtam vele de erre még nem jöttem rá mert a sima space-el nem csinál semmit !!!!!
  • [Jakuza]
    #8058
    Lol nem arra irta hogy Space.
    Hanem nyomj SPACE-t, akkor cselekszik minden kez vagy egyebb ikonnal.
    Pl konyvnel akkor olvassa el.
  • Aragorn10
    #8057
    Nem space valami ökölbeszorított kéz benne valami!!!!!
  • Fejes021
    #8056
    megpróbálhatod, de tudd hogy min. konfigon se az a Hűűűű de szép kategória
  • Lazarus
    #8055
    space? :P
  • Voltan
    #8054
    Nekem megy 1.6-os Athlonon. Viszont nagyon nem árt az 1 giga ram, különben qrva sokat töltöget.
  • Aragorn10
    #8053
    Sziasztok!! Lenne egy kérdésem amikor az egér kézkinézetüre vált az mit jelent ???
    Ilyenkor mit kell csinálni mert a főküldiben amikor dumáltam a csajjal akinek a könyveket kell elvinni elküldött egyí temetőbe ahol van egy sír de nincs bejárata viszont amikor ráviszem az egeret akkor átvált valami kézféleségre ???
  • Jagi
    #8052
    Próbát megér...
  • Bucser
    #8051
    NEm tudom 2GHz-es PIV-et ír minimumnak és nekem csak 1,5-ös van. Mgpróbálkozzak vele vagy inkább felejtős?