41716
  • Nwis86
    #8210
    kb 10 percenkét kilép a játék ha húzva van a gép ha nincs. így lehetetlen játszani, valaki nem tudja miért lehet? talán régi driver az oka? 72es van fent de nem akarok most feleslegesen drivert installálgatni
  • Lazlo
    #8209
    figy nincs rommátelepítve :) teccik vagy sem....szépen rendben van rakva regiszterből szoktam törölgetni minden uninstall után ha maradna valami szoal evvel ne traktálj pls. kell lenni valami másnak is.
  • DonnieBrasco
    #8208
    Vedd már észre hogy a géped/Winfosod van összeszakadva, gondolom rommá telepítettél minden fost rajta.
    Állandóan sírsz csak, de nem vagy képes megcsinálni egy reinstallt.
    Amíg nem telepíted újra az egész rendszered addig feleslegesen szenvedsz itt...

    DB
  • Lazlo
    #8207
    ennyit róla.....ngo 1 kalap szartsem ér feltettem és ahogy a continue-éra mentem rögtön kilépett és winfos üzenet....hihetettlen....
  • deep
    #8206
    Béta drivereket nem szabad feltenni!
  • Tatyla
    #8205
    valamelyik szám nyomva tart,majd inventoriba klikk a fegyveren...
  • Lazlo
    #8204
    feltettem azt az ngo ptimazed drivert....kicsit érdekes....lassúlt a winfosom tőle megnézem a játékot és mondom mivan
  • Santata
    #8203
    Vki tudja a gyorsgomb beállítás hol van? Vagyis hogy azt a fegyót amit mondok azzal szedje elő... mert mennék játszani de jobb lenne úgy...
  • PiszkosFred
    #8202
    Nem olvastam még végig a maradék 200 kommentet, ezért lehet hogy kaptál már választ. Nincs soultrap varázslatod? Mert elvileg azzal tudod csak, egy lény lelkét bezárni a kőbe. Daedra lelkek többet érnek mint a mezei halandóké.
  • Tojesz
    #8201
    Nekem a Kaspersky volt jó ideig, csak valamiért nagyon sok erőforrást elvett:)Volt hogy 100%ot, sztem kapcsold ki....
  • Lazlo
    #8200
    rendben most kipróbálom amit adtál leszedtem a catalyst 6.3 -at és a legfrissebb ngo optimazed-et szedtem le. remélem hátha müxik
  • Lazlo
    #8199
    lehetséges de ennyit nemér az egész....kaspersky-m van abban teljes mértékig megbízom vírus kilőve....minden pénteken full virus keresés van :) csak azt nemértem ha más gém nem érzékeny ez mi a faszért ilyen szar?
  • Fejes021
    #8198
    sőt ha maximalista vagy a kkor feladatkezelőben a folyamatok fül alól (szigorúan csak az ismert, tudd hogy micsinász!!! ) ki lehet lőni néhány alkalmazást
  • Santata
    #8197
    Hol lehet állítani a gyorsgombokat? vagyis fegyókra meg varázslatokra
  • BlitzFiles
    #8196
    Próbáldj meg innen drivert szedni /OPTIMIZED DR.../
  • DonnieBrasco
    #8195
    Még1szer: telepíts új rendszert, és csak azt tedd fel amit muszáj.
    Lehet víros, adware, malware, registry-gyebasz, akármi a gépeden, amit nem látsz...

    DB
  • Lazlo
    #8194
    látom senkinemtuggya miért lép ki....mind1...nem írom le 6x ugyan azt ha nemtuggyátok hát nem :(((((
  • B@dsector
    #8193
    Igen, tisztában vagyok vele.
  • spatrik
    #8192
    Akinek akadozik:vírusírtók ki!Az nekem 1280*1024 full high-ban+aa+meg minden szar kint 4-ről 14 lett az FPS-em!Egyébként 1024*768-az nekem jo
  • Lazlo
    #8191
    senki nemtud nekem segíteni? remek :(
  • j0nNyKa
    #8190
    kapcsold ki AA-t
  • Me0w
    #8189
    Csak szolok, hogy a Hummer a terepjaro, a hammer a kalapacs.
  • r3ga
    #8188
    thx
  • Me0w
    #8187
    Mindehez be kellett irnom a 'PIROS' szot az alant talalhato keresobe, es a 3. uzenet ez volt:


    Akinek lángoló bizbazoknál, meg egyebeknél leesik az FPS (nálam másodpercekre megakad például az átjárónál (oblivion) meg az elején mikor a pirosruhás nyomikat leölik és elfüstölnek.....), az próbálja meg kikapcsolni az AA - t. Nem néztem menyyi FPS - t nyom egyébként, de semmi komoly szaggatás. Kikapcsolt AA - val az említett részeken is tökéletes. Viszonyításképpen x800XL kártyám van.... Gondolom csak bug..


    Azt ne mondd mar nekem, hogy nem talaltad volna meg ennyi ido alatt...
  • B@dsector
    #8186
    crack
  • CUCLI
    #8185
    crackeld meg.
  • r3ga
    #8184
    mikor elindítanám akkor ezt írja ki : Insert the Oblivion Disc :(

    help please
  • dApRo
    #8183
    szal elmondanád please ? :)
  • xandr00
    #8182
    wow-oztam 2 hónapig,meg egy keveset dungeon siege 2 -vel jáccottam,de azok jóval másabbak ,mint ez...
    és a térképen csak elég kijelölni,h hova kell elmenni,és rögtön ott is vagyok?
  • Lazlo
    #8181
    most néztem megint kilépett.....a video kari 49 fokos úgy hogy nincs húzva egy x850 xt 256-os :S de olyan furcsa más gém soha nemfagyott ki ez az 1érzékeny rá:S beszarok...más kodekeket mondott mert a morowind is alerrgiás volt rá...de egy deka kodek nincs a gépen. szoal pls valaki help mert nem vágom mivan
  • Fritz Von...
    #8180
    Full alapon megy minden nekem. Semmi overclock. Annyit sikerült szűkítenem a problémán, hogy ha városban vagy dungeonban vagyok, akkor semmi gond nincs. De ha kint vagyok a szabadban és lovagolok, netán harcolok, akkor lép ki.
    És fogalmam sincs, hogy mitől.
  • B@dsector
    #8179
    Azt tudtátok h a misc cuccoknál ha van hummer-ed (kalapács) azzal tudod a fegyvereidet/páncélzatodat javítani.
  • Tatyla
    #8178
    jaja egy FAQ nem ártana!
  • Laza
    #8177
    Szvsz ha most kezdesz el RPG-kkel jatszni, nem ajanlom elsonek :)
    Egy konnyen emesztheto Diablo2-t jatszogass kicsit, es csak fokozatosan felfele, mert meg fogod utalni az egeszet :DD
  • [Jakuza]
    #8176
    Mert elofordulhat overclocknal fagyas, vagy mas hiba.
    Eloszor teszteld le hatha jo lesz.
    Ha nem mas megoldas utan nezunk. Esetleg nem melegszik a VGAd GPUja ?
    Bar szvsz vagy az overclock vagy a memoria miatt fagyhat.
  • Me0w
    #8175
    A memoria attol meg hogy auto-n van, nem biztos hogy jo. Van jopar alaplap, ami a CL3-as memoriakat 400 MHz-n CL2.5-re detektalja, stb.
  • Ezekiell
    #8174
    1. Eldobni pár tárgyat. SHIFT+bal klikk
    2. Alul van a kis iránytű, azon jelölve van egy háromszöggel az aktuális quest iránya
    3. A pénzed nem, csak a magicka
    4. Mennyit ér, milyen nehéz, támadó/védelmi érték
    5. A misc cuccok a "mellékes" tárgyak, szal használni nem tudod, de lehet jó lesz még valamire.
    6. Azt nemtom, thief vagyok :)
  • Lazlo
    #8173
    a memoria az auto-n volt viszont a proci 10% os overklokon volt most azt is standardba raktam...megtudod nekem magyarázni így miért kéne működnie?
  • xandr00
    #8172
    10000 thx
  • ZsZso
    #8171
    Télleg csinál már vki? Hasznos lenne, mert tényleg soxor ugyanazt a kérdést teszik fel emberkék.

    Mondjuk nem csoda, mert az elmúlt 1 nap hozzászólasainak fele az tuti arról szól, hogy kinek milyen videókártyája van, mennyiért vette, vagy milyet szeretne (akinek nem inge ...) :(