41716
  • Newfronter
    #7850
    Sajnos azt a játék nem támogatja. :(
    Venned kell másikat!
  • CUCLI
    #7849
    lehet pont a kari miatt csinálja ezt a hibát. szegény már nem mai darab :(
  • tzugh
    #7848
    az
  • CUCLI
    #7847
    9200se? =/
  • tzugh
    #7846
    hello! nekem olyan gonom van mikor elinfitom csak a célkeresztet látom meg az alsó menüt a többi mint fehér. ez mitől van Ati radeon 9200SE-van egy ujabb driver segitne?
  • Running
    #7845
    Értékelés:
    Hibák amiket észrevettem:
    - Rögtön az elején az arc módosításnál nem tudtam továbblépni mert belefagyott.
    - Mikor a katonák ölték az ellenfelet és védték a királyt, akkor ott leesett 1-2 fps-re a sebesség. Majd megpróbálom levenni a bloom effektet hátha segít rajta.
    - Arcoknál van néhány kis apróság ami vicces, de ez már csak kukacoskodás.

    - A játék minden szempontból csodálatosra sikerült, fölösleges részleteket kiemelni, mindenki tapasztalhatta a részletes kidolgozásokat minden téren. Tegnap pl a vihart és a villámokat nézegettem, hallgattam és ennyi is elég volt, hogy élvezzem a játékot...

    - Fegyverek értékeit nem nagyon találtam, remélem azért ez nem maradt ki belőle...

    Értékelés: szerintem/max
    Grafika: 11/10
    Zene: 11/10
    Élmény: 12/10
    Játszhatóság: 10/10

    Ja és köszi Fred a cikkeidet, öröm volt éveken keresztül olvasgatni az Oblivionnal kapcsolatos minden infódat. Sokat segített h túléljük azt az időt ameddig meg nem jelent a játék. Sok sikert.
  • deep
    #7844
    TAB után az iránytűdre kattintva előjönnek a questek, meg térkép, meg ilyesmi.
  • NzzN
    #7843
    Szabad kérdezni, hogy hol jutottál ilyen információhoz? Csak mert garantáltan működő verzióról terjeszted épp, hogy fake. Hidd el, hogy működnek, ugyanis megy nálam is, meg megy havernál is, pedig két különböző forrásból van a Reloaded verzió.
  • rage at work
    #7842
    Mivel a játékon nincs védelem, feltörni sem kellett.
    Így miért volna fake?
  • PiszkosFred
    #7841
    Laza, kill3r22: köszönöm, szépségesek.

    Mai nap (csütörtök) szépe "díjáért" aki akar nevezni, az lőjjön egy fotót valami szép leányzón, és töltse fel valahova, majd vagy szúrja be ide, hogy lássa mindenki más is. Mutassátok meg, hogy vannak a játékban szép leányzók (is). Este meglátjuk melyik versenyző lett a mai napon a legszebb.

    OFF

    Akinek van kis ideje, és kedve, és hajlandósága +miegymás, az írhatna egy kis értékelést a játékről. Mire számított, mit kapott meg abból, mi tetszik, mi nem, stbstbstb, élménybeszámoló. Lehet nagyon kritikus is, de lehet elfogult írás is, édesmind1, a lényeg hogy a ti véleményeteket tükrözze. Nem baj ha másként látja bárki is, mint a többi, ettől egyéni a dolog. Ezeket kiraknánk a HQra, mint magyar beszámolókat, valamikor a hétvégén (direkt a hivatalos megjelenés utáni napokon). A szöveg az jöhet privátba, vagy mailben (info-kukac-oblivionhq.hu). Előre is köszönöm.

    ON
  • Light
    #7840
    Hali,én megint..
    Utánanéztem.., azt írják, h a Reloaded-es és a Nero-s Oblivion is Fake, magyarán azért halt be nálam is..
    Ti honnan tudtátok leszedni?
  • Fejes021
    #7839
    AI-ról nem nagyon esett szó eddig. Télleg olyan radiant az az intelligencia?
  • Davidus
    #7838
    kösz:)
  • Sheltem
    #7837
    A szabadban mindig farkasok meg medvék lesznek vagy ahogy fejlődik a karakter egyre erősebbeket generál ?
  • PiszkosFred
    #7836
    Mind az ötnek lehetsz tagja egyszerre.

    Szakmai guildek:
    1. Mágus Céh (Mages Guild - mágia skillek nem árt ha nagyok, vagy növeled folyamatosan, "ésszel" dolgoznak)
    2. Harcosok Céhe (Fighters Guild - ők amolyan rendfentartók, felbérelhetőek kisebb lokális problémák meoldására, "erővel" dolgoznak inkább, mint a neve is mutatja)
    3. Tolvajok Céhe (Thieves Guild - a helyi zsiványok céhe, a szokásos csalafintaságokkal)

    Egyéb csatlakozható guild, ahol küldetéseket kaphatsz:
    4. Sötét Testvériség (Dark Brotherhood - bérgyilkosok, megbízásért gyilkolni - illegális, nem úgy mint a Morag Tong volt anno, szal csak óvatosan)
    5. Aréna (Arena - gladiátorok - 1v1, és nincs spirithealer;])
    - Daedra Szentély (Daedric Shrine - a szentélyeken keresztül a Daedra hercegek adhatnak neked küldetéseket, ezek általában ereklyékhez kapcsolódnak, erről játék hiányában sajnos nem sokat tudok.)

    ...és még van egy pár szervezet akikhez csatlakozni talán nem (nincs ranglétra), de küldetéseket csinálni lehet rewardokért, és reputációért.

    Közvetve dolgozhatsz nekik:
    - Pengék (Blades - a császár jobbkeze a szervezet, ők védik/ték a császárt, ők szerzik be a híreket, ők manipulálnak embereket a császárság érdekében, szóval mint a Muskétások Lajos királynál ;] - főküldetés kapcsán ismét belépsz a soraikba)
    - Légió (Imperial Legion - a helyi karhatalom, rendfentartás külső és belső ellenség ellen ;])

    Biztos van még több, de játék hiányában csak ennyit tudok egyelőre ;]
  • rage at work
    #7835
    Nagyon jó ötlet, hogy a térképen piros nyíl mutatja az irányt
    Azonban este eltértem a fő küldetés vonalától, megcsináltam egy mellékküldetést, és most azóta, noha folytatnám a fő ágat, nincs piros nyíl a térképen. Hogyan tudom visszahozni?

    Valamint szeretném megkérdezni, hol lehet megnézni az aktuális questeket.
    A TAB sok statisztikát és inventoryt megmutat, de az adott questeket nem találtam.
  • Davidus
    #7834
    a dark brotherhood is egy guild? lehetek egyszerre a fighters guildnek meg a dark brotherhoodnak?
  • Fejes021
    #7833
    ja télleg. Bocs
  • j0nNyKa
    #7832
    Valaki a thief's guildben elerte mar a Cat burglar rangot?
    A lost histories nevu kuldetest egyszeruen nem tudom hova tenni magamban. "Eltunt bela, ja, es volt am ott ver is" "keresd meg"

    igen.
  • Smuge
    #7831
    elnézést kihagytam hogy egy 6600_GT -röl van szo!
  • Smuge
    #7830
    Nem tudom hogy irták e már elöttem , de jelentös gyorsulást tapasztaltam ugyan olyan körülmények között az nvidia által kiadott 84.25-ös forceware Oblivion specifikus driverrel!! Csak gondoltam h én is szolok vagy megerösitem más véleményét ha volt! Akinek nvidia kattog a gépében vagy aki még nem tette fel , ne habozzon tegye fel mert ég és föld a különbség ( fps be nem néztem mit jelent de látszott hogy nagyságrendekkel gyorsabb, ez tény).
  • j0nNyKa
    #7829
    mellesleg h valami negativumot is emlitsek, annyira de annyira szarul van megcsinalva, hogy ha a vilag 1 pontjan megolok 1 embert ugy, hogy senki nem latja meg azt sem, hogy en arra jartam, a vilag masik pontjan miert tudjak az orok, hogy gyilkos vagyok ?

    SPOILER:

    a dark brotherhood viszont nagyon jol van megoldva... a gyilkossag utani 1. alvasodbol felraz 1 csuklyas uriember, hogy imponalo a viselkedesed.. :]
  • r3ga
    #7828
    még 7 óra és tolhatom :)
  • Crokin
    #7827
    Van benne.
  • j0nNyKa
    #7826
    ketkezes van, ket kezes nincs
  • Crokin
    #7825
    Nem tört, mivel nincs rajta védelem.
  • Gabyee
    #7824
    most értem haza melóból(éjszakás műszak rulez)és látom lent is van:O
    sokat nem kell ma aludni:P
  • grebber
    #7823
    Na újabb 270 üzi mindet végigolvastam.
    Pár képen eléggé cingár a karakterek lába :D már várom nagyon hogy tolhassam a gamet én is.
  • steweee
    #7822
    nekem még csak most jön le. van benne kétkezes harc?
  • Fejes021
    #7821
    kell sp2 a játékhoz? Csak mert néhány tört veriós játékhoz kell.
    Tehát van valaki akinek nincs fenn és tud jáccani?
  • Kandurex
    #7820
    nem
  • SilverStone
    #7819
    Szerintetek bepróbáljam a játékot Notebook-omal?Konfig:1.6 celeron-2GB ram-radeon xpress200m(128mb/400mhz),azért kérdezem mert muszály megvennem az eredeti verziót mivel letölteni sajna nem tudom,azaz csak akkor venném meg ha elmenne rajta.Jah még valami:A vga kártyám még az 5.6-os catalystet használja mivel nincs újabb driver ehez az ati chipsetes pci express-es videókarihoz.Nah bepróbáljam??
  • Kandurex
    #7818
    ..nem..
  • Hmuda
    #7817
    Na, így a teljesben már egész szolid lett a holdak megjelenítése.


    Bravili házikóm teljes felszereltséggel. Már csak a saját cuccok hiányoznak, de a ráncigálós megoldás miatt azok kimaradtak...


  • pinehead
    #7816
    ez a játék fantasztikus.
    köszi Bethesda.
  • kill3r22
    #7815
    majd fred választ....:P
    na mára ennyi jóéjt mindenkinek....a holnapi viszontlátásra....
  • Laza
    #7814
    Itt is egy, csak ez en vagyok :)))

    Karim
  • kill3r22
    #7813
    itt a holnapi illetve mai legjobb csaj nevezöje....:)
  • kill3r22
    #7812
    de varázslatok segitségével...gyogyitás stbstb sikerült bár télleg megszenvedtem....
    KandurEX te töröltél?
    Bocs ha nem ide valo a kép...:) majd lekközelebb linkelek és odairom h SPOILER...téleg bocs...:)
  • kill3r22
    #7811
    nagy most végeztem a kapu bezárásával....kurva nehéz...de nagyon brutális....és még sokan aszthiszik az erdö a Grafika----....hát nagy tévedés...:)