41716
  • Jagi
    #8050
    Semmi gáz nincs vele...
    Akár "régi" kari akár nem menni fog!

    tényleg nem tudja kihasználni a 256 Mb-ot + az egyedi hűtés 3 hónap alatt szét ment(ez nem ATI hibája)

    Me0w: azon sehogy se fut...
  • Sanyesz5
    #8049
    Akkor ok,megnyugodtam,végülis nemrossz kis kártya ez hiába régi,
    550/450 en megyeget!
  • Fejes021
    #8048
    Én is 9600XT-vel fogok kisérletezni de már rakosgatom össze gondolatban hogy mit veszek a gépbe. Meg persze az se mind1 hogy a 9600XT mellett mi van még
  • [Jakuza]
    #8047
    Hmuda is 9600al tolja, o nem panaszkodik, hanem jatszik.
  • [Jakuza]
    #8046
    Nem tuningolsz veletlenul ?
  • Sanyesz5
    #8045
    Hali,én még csak most töltöm a gémet,de itt olvastam hogy gáz van az atu 9600-al??
    Nekem 9600xt turbo m van,szerintetek ezzel elmegy??
    Eddig még minden elment vele
  • JuanG
    #8044
    hát úgy legyen :))...és külső területen is csak 2fps-t vesz le kb? én azt hittem többet...
    mondjuk én 800x600-ban tolom, de eszembe se jutott AA-t bekapcsolni, nem zavarnak a "szálkák" (régi motoros vagyok) :DDD
  • Drizzthsz
    #8043
    Na, erre megint kilépett... Fasza...
  • Me0w
    #8042
    Nem fogod fel, hogy a kartya REGI? Az AA nem azt jelenti, hogy na, simitok egyet a vonalakon... elegge eroforrasigenyes feladat.

    Egyebkent ilyen alapon az NVidia bekaphatja, mert nem megy geforce3 TI-n a jatek 1280-ban fullon... ;)
  • tomo
    #8041
    Jagi is bekajolta a marketingesek trukkjet, hiaba a 256MB ram a kartyan, ha a gpu bena....

    en is sokszor hallom, mennie kell, hisz 256 MB os a kartya (ja csak eppen 8500 as ati :) sarkitva )
  • Jagi
    #8040
    linket, ahol le van ez írva...
  • Jagi
    #8039
    Óóóóó! Még fel sem raktam... majd ma...
    és szóval nem mondtam, hogy nem indul.

    Mindenki:

    A "nem támogatja" dolog egy kicsit erős volt.
    De tapasztalataim szerint (az enyém pl) nem szereti. Ha 2x is már 10fps-t esik...
  • szalacsy2
    #8038
    Tökre nem vesz le az FPS - ből jelentősen, mert 2X - nél nem 40 FPS hanem 38, számomra ez nudli különbség. A baj az, hogy bizonyos effekteknél teljesen megfekszik, ezért gondolom, hogy valami bug lehet. De abban igazad van, hogy azóta AA kikapcs, játék élvez, bugfix vár. Bugfix megjön, AA bekapcs és tök jó lesz minden : )
  • deep
    #8037
    Ügyes!
    Nem megy az oblivion Radeon9600-al? Csakis az ATI lehet a hibás:D
    ATI-nak máig fejlettebb az AA technológiája, mint bármelyik gyártónak. Ezt benézted.
  • Me0w
    #8036
    Ne haragudj, az a radeon akkor lett gyartva, amikor meg az Oblivionbol 2 byte sem volt lekodolva. Talan nem az ATI hibaja, hogy egy 5 eves kartyan probalod futtatni a legujabb jatekokat.
  • Jagi
    #8035
    Mondjuk jelen esetben az lehet a baj, hogy sok a tereptárgyamit simítani kell + a fény árnyék
  • Jagi
    #8034
    Én eladnám és vennék belőle egy 6800 Gt-t és még pénzem is maradna :P
  • Jagi
    #8033
    Nembaj, akkor sem veszek többé ATI-t, ha az AFR-t NSR-t, GTS-t és a KGST egyidejüleg támogatná... mert ez marhára felb*szott (R9600 256Mb)!

    Egyébként meg láthatóan nem szeretik az AA-t...

  • JuanG
    #8032
    egy ilyen nagy erőforrású játéknál minek egyáltalán AA (hiszen sokat levesz az FPS-ből)??? ... persze akinek nagyon erős gépe van ott megértem, ha az amúgy 120FPS az 4xAA miatt lemegy mondjuk 80-ra
  • kerek1224
    #8031
    Nekem is ez volt. Megoldás: joystick kihúz, játék újraindít.
  • Drizzthsz
    #8030
    Na, megvan:
    BLOOM-ot hogyha kikapcsolom, akkor nem fagy. Akkor várjak valami peccsre, ha én Bloommal nyomnám?
  • kerek1224
    #8029
    Nekem mondjuk geforce-om van, de ezzel együtt sem értem, hogy mi az hogy nem támogatja az AA-t? Ez szerintem nem így van.
  • Fejes021
    #8028
    elmondanám hogy a 9600XT-mel is tudok élet simítani (legfeljebb nem az oblivionban)
  • [Jakuza]
    #8027
    Allitsad kisebbre a felbontast es a grafikai reszletesseget.
  • deep
    #8026
    Mivan?:D
    nem támogatja az AntiAliasing-ot az ATI?
    Mármint globálisan?
  • Vonciii
    #8025
    Sziasztok!
    En felraktam a jatekot minden ment is siman de amikor megkapom a karakterem iranyitasat iszonyú lassan halad.Mi lehet a probléma?
  • [Jakuza]
    #8024
    Mit nem tamogat az ATI ? :PPP
    Amugy azt hiszem siman nyustolnel most egy X1900XT-t ha hozzad vagnanak egyet ingyert.
    Mondom ezt ugy, hogy most Nvidiam van.
  • bepe79
    #8023
    WTF

    A mai ATi Radeon kártyák támogatják az AA-t és az AF-et is. Sőt, az X1900-as széria még az AA+HDR egyidejű bekapcsolását is támogatja, amit az nVidia csúcskártyái mai napig sem tudnak (lásd 7800GTX512 vagy 7900GT/GTX)...
  • Jagi
    #8022
    Az AA-ot nem támogatja az ATI és soha többet nem fogok ATI-t venni, az biztos...
  • szalacsy2
    #8021
    Akinek lángoló bizbazoknál, meg egyebeknél leesik az FPS (nálam másodpercekre megakad például az átjárónál (oblivion) meg az elején mikor a pirosruhás nyomikat leölik és elfüstölnek.....), az próbálja meg kikapcsolni az AA - t. Nem néztem menyyi FPS - t nyom egyébként, de semmi komoly szaggatás. Kikapcsolt AA - val az említett részeken is tökéletes. Viszonyításképpen x800XL kártyám van.... Gondolom csak bug..
  • Jagi
    #8020
    Az alárírásod... D&D?
  • JuanG
    #8019
    kipróbáltam végre és nagyon tetszik!!! nem sokat játszottam még vele, de zsír nagyon. Én is próbálgatom még a videó beállításokat hogy normálisan fusson (kisebb brightness-el folyamatosabb nálam). Gyorsba csináltam karaktert nem szöszöltem vele nagyon (kérdés: a testfelepítést is lehet választani? mert én azt elmulasztottam), nord-os csákó, és tolvajként építgetem, sokat lopakodok és lesből támadok ...sikerült egy lovat is lopnom (anélkül hogy lebuktam volna), és nagyon sira...egyelőre a fővanalat követem, de beugrottam útközben már egy dungeonba is
  • Newfronter
    #8018
    FRAPS a legegyszerűbb.
  • Mayday
    #8017
    Hat hallod, en is meg vagyok lepve ezen, de ez egyenlore olyan alap, hogy szaladgalok igy vigan a varoson kivul, de meg nem harcoltam, vagy ilyesmi. Es persze, tudom, hogy lehet scrollozni, es minden csuszka fenn van!

    Tehat egyenlore ez a tapasztalat. Persze varhato lassulas, ha elkezdek bunyozni a vadonban - gondolom. De egyenlore tenyleg full mellett, folyamatos!
  • kerek1224
    #8016
    hogy lehet az fps-t kiiratni a játék futása közben?
  • Newfronter
    #8015
    Tudjátok hogy lehet a lovat megkötni? Szóval az a bajom, ha bemegyek vakahova ugye oda a lovam nem jön, de ha visszamegyek akkor a paci eltűnik. Tud valaki erre megoldást?
  • kill3r22
    #8014
    Spoiler Veszély!!!!!
    Gyerek akinek most kb 25-30 fps el megy az készüljön mert mikor bemész egy kapun oblivionba akkor ojan látványorgazmus van hogy leeik 20ra kb...néhol 15 fpsre..nem az erdö a grafika gyerekek hanem az...majd meglátjátok aki még nem járt ott
  • Light
    #8013
    Hi!

    Kicsit félreértettek páran, de nem baj..
    Én a Torrent-ről írtam, h fake, nem a játékról.., ezt se írom biztosra, m nem tudom, csak annyit tudok, h nálam a Reloaded-es verzió 1,9%ig tölt 50-nel, aztán leesik 0-ra, és nem megy tovább 4 óra után se.., + a torrentspy-on írják, h fake-es maga a torrent fájl, bár nem tudom, h ennek tudható-e be a leállás.., az nrg-t is rossznak írják..
    Kaptam segítséget, majd ha hazaérek munkából, akkor megnézem, köszönöm..! Remélem, az már jó lesz..:)

    Üdv
  • B@dsector
    #8012
    Jah, elnézést most akkor az a probléma hogy nálam milyen jól fut a játék :DDD

  • Mr. Perfect
    #8011
    Nekem még régebbi catalyst driverem van fenn és semmi gond vele. Egyébként ha fagy ogat akkor én a hivatalos WHQL drivert ajánlom kipróbálásra.