41716
  • CalebJoe
    #7810
    Az nem tetszik hogy karakter generálásnál csak a fejet lehet variálni, némelyik modjuk az el elég cingár aránytalan meg nincs benne egy normális női arc/test.
    Amúgy nagyon durva a hangulata főleg nagy szabadságérzetet kelt.
  • pinehead
    #7809
    köszönöm.
  • Kandurex
    #7808
    4.6
  • Prof William
    #7807
    Már ott tartasz? Vagy ugyebár eslő szinten is be lehet menni, de nem biztos hogy túléled....
  • tormy
    #7806
    Hogyan tudom megnezni hogy mennyi az FPS-em a jatekban? Egyebkent nekem 1280x1024 total fullon van minden es gyonyorun fut, persze eleg jo gepem van.
  • pinehead
    #7805
    mennyi hely kell neki telepítve?
    köszi.
  • markastor
    #7804
    Lovat sehogy sem lehet bevinni városba? Ülök a lovon, odaállok a városkapu elé, megnyomom a space-t, és ahelyett, hogy bemenne a városba, inkább leszáll a lóról. :)
  • kill3r22
    #7803
    Bezárom....bocs a Spoilerért
  • Jagi
    #7801
    [... most jött le]
  • duwy
    #7798
    Megvan, kösz
  • kill3r22
    #7797
    shift plusz jobb egérkatt:)
  • hen-tes
    #7796
    szép, itt legalább a kard sem egy fehér paca :D
  • hen-tes
    #7795
    az az érdekes, hogy a lovon megyek el mellette meg sem nyikkan, de ha le merek szállni, akkor rögtön elfuta pics@ba :D
  • PyRex
    #7794
    Leszedtem, talán kicsit gyorsult. Ja és az aljnövényzetet mégsem sikerült megcsinálnom (csak azt hittem)...
  • PyRex
    #7793
    remélem...
  • raziel.
    #7792
    84.25_forceware_winxp2k_international
  • PiszkosFred
    #7791
    Hát nemtudom, a HQn lesz, de ahhoz előbb meg kell érkeznie a játéknak, szóval jövőhét közepe előtt biztos nem. Itt a fórumon már régóta feldobott labda, de egyelőre senki sem csinálja. Gondoltam rá, hogy megcsinálom, de mivel zéró tapasztalatom van a játékkal, sok értelme nincs, főleg nem kommentekre alapozva. Úgyhogy előbb utóbb valaki csak megcsinálja, ha megunja az ezerszer feltett kérdéseket ;]
  • PyRex
    #7790
    Jah, az lesz...


    Van / lesz a játékhoz valamiféle FAQ? Annyi kérdésem lenne, tök alapvető dolgok...
  • PyRex
    #7789
    nade melyik a legújabb? :D pontos verziószám kéne. Meg, hogy akkor a driverben váélasszam ki az oblivion-t, vagy magától is felismeri, ha elindítom....?
  • PiszkosFred
    #7788
    A mai/holnapi hivatalosan is bejelentett drivernek adj egy eselyt eloszor, hatha...
  • PyRex
    #7787
    Miért van az, hogy semmi lopott dolog nincs nélam és néha mégis megtámadnak a velem lévő emberek, esetleg az őrök? És azt mndják, hogy tolvaj vagyok, stb. Ez lehet amiatt, mert egyszer elloptam valamit? Vagy mert egyszer valahol harcoltam már katonákkal? De honnan tudja a térkép másik oldalán lovaglóü katona, hogy 200km-rel arrébb megöltem a társát?
  • duwy
    #7786
    Hello
    Hogy kell a felesleges tárgyakat eldobni? Valaki írta korábban a SHIFT+bal egérgomb kombinációt, de az nem működik...
  • Lazarus
    #7785
    Én úgy tudom a legújabb nvidia driver oblivionra van optimalizálva
  • PyRex
    #7784
    Kérdésem, hogy 6600GT-vel melyik driverrel hozható ki a legjobb teljesítmény?
    Illetve, hogy mik azok a grafikai dolgok, amiket ha butítom, az a látványon kevésbé látszik meg, de a teljesítményen nagyon? :)

    Amúgy egészen tűrhetően megy: 1024x768, minden maxon (aljnövényzetet is manuálisan átírtam, hogy ne az orrom előtt lejenjenek meg) és így 20 és 40 fps között (nagyon nagy terepen, ill. harc közben ha sok az ellenfél, akkor a 20-hoz közelít). Vagy egy 128MB-os 6600GT-től ez a max? :)

    Proci és ram van bőven alatta...

    Nade melyik drivert használjam?
  • Lazarus
    #7783
    str függő
  • kill3r22
    #7782
    szal hoggy minél több cucc férjen el nálam...:)
  • Nwis86
    #7781
    nem írtam át ini fájlokba semmit, csak simán bealításoknál mindent maxra huztam és 2xAA (nagyobba rakom nem tölti be a pályát, kilép a windozba) de 1ébként közepes bealításokba, ahogy játszok, úgy is kilép néha, nem tudja vaki miért?
  • kill3r22
    #7780
    én azt a tulajdonságot szeretném növelni amit a nálam lévö cuccok jelentenek...:)
  • Newfronter
    #7779
    Hogyan lehet a lockpicket fejleszteni? Mert az nem megoldás hogy rángatom a lockpicket... ha meg egy párat beletörök akkor kiírja hogy nőtt a képességem, szóval akkor úgy tudom növelni a képességet, hogy beletöröm? :S :D
    Bocs a láma kérdésért...
  • Lazarus
    #7778
    Akkor csak az eladási értéke. Nem tudja valaki hoy a sebzést hol lehet megnézni? Ez így elég gáz
  • Seth
    #7777
    nemhinném,az egyik kardnál 0 értéke volt

    szerk: habár lehet,mert az a testőrcsajnak a a kardja volt,akit az elején megölnek,aztán el is vette tőlem az őr
  • Lazarus
    #7776
    az értéke, ami egyenesen arányos a sebzéssel vagy védelemmel asszem
  • PTW
    #7775
    ezt az .ini tweakekkel csináltad? szép nagyon
  • Seth
    #7774
    a fegyverek, pánvcélok statjainál miket jelentenek az ikonok?? a toll az a súlya-oké,a fej az micsoda??
  • Nwis86
    #7773
    Kép (224.3 KB)
    Kép (161.7 KB)
  • kill3r22
    #7772
    ok rajtaleszek a dolgon...:)
  • Mr_no_NaMe
    #7770
    Nah most kicsit nyugodt fejjel elkezdtem állítgatni...hát 800*600ba naggyából a megjelenítési dolgok mennek, no árnyék, no AA, szal tűrhetően megy.
    Azon csodálkoztam el, hogy ahogy veszem fel a grafikát kicsit szebb lesz a game de nem akad jobban...mondjuk az új winfosom lehet a megoldás mert az előzőn alig bírtam megfordulni...
  • PiszkosFred
    #7769
    Mágus céh vagy soulgem?
  • Lazarus
    #7768
    Mert ST letiltotta, önreklám: ZEROPOINT.TRY.HU
  • PiszkosFred
    #7767
    Nem, csak a lopott ló megy vissza.