41716
  • dApRo
    #8170
    akkor csinaljatok egy FAQ-t
  • Me0w
    #8169
    /seconded
  • ZsZso
    #8168
    1.ha azt irja,h:"you are over encumbered"-akkor mit kell csinálni?
    túl sok cucc van nálad, tegyél le párat (SHIFT + bal klikk a tárgyon)
    (amúgy nézz körül a tárgyak ablakában ... ott kell lennie egy X/Y számpárnak, ami megmondja, hogy mennyi cuccot bírsz el)
    2.és azt honnan tuggyam,h merre kell menni?mer qrva nagy a játéktér
    angol tudás szükségeltetik hozzá nagyon. Ha nincs, akkor add fel szvsz :(. Amúgy F4 ott asszem a 3. ikon balról az aktív quest, a 4. pedig az ahol kiválaszthatod melyik legyen az aktív quest. (s onnantól kezdve az aktív quest célpontját/helyét fogod látni a térképen - piros/zöld 3szög)
    3.és ha gyógyitom magam(c),akkor csak a manám megy le,a pénzem nem?
    ha varázsolsz a manából megy le a varázslathoz szükséges manapont-mennyiség (és itt gyanítom erről van szó)
    Gyógyítani még potionokkal is tudod magad, de azt hiszem ez egyértelmű számodra hogy megy - megiszod => elfogy :)
    4.a fegyvereknél/pajzsoknál az a 3 dolog mit jelent?(pénzére féleség(ezt tudom :D),toll,kard)
    ÉRME - az ára
    TOLL - milyen nehéz
    KARD/PAJZS - mennyit sebez, mennyit véd
    5.mik azok a "misc" cuccok?
    Ezt a kérdést most nem vágom :) Ha igen, akkor még én se tudom :)
    6.spelleket hogyan lehet kitanulni?
    Na ezt még nem csináltam ... szóval passz.
  • Me0w
    #8167
    Nekem meg nincs kedvem ezredszerre is kikopizni amit mar masok leirtak.
  • dApRo
    #8166
    az elejen vagyok :)
    a piros ruhás enemy megölésénél lévő effekt belassítja a gamet, hogy lehet ezt a problémát megoldani ?:)
    thx előre
    bocs ha már volt de nincs kedvem 1000 üzenetet elolvasni :S
  • kHares
    #8165
    Ugyan nem szeretnék itt okoskodni, de a sok értelmes embernek akik nem értik mi miért van: töltsétek le a kibaszott manualt. Akkora primitívségeket kérdezgettek hogy feláll a szőr a hátamon. Minden ugyan olyan mint a morrowindben, ha nem játszottál vele vagy újítás azt meg elmondják tisztán és érthetően ill. a manualban minden benne van. Spellkészítéstől kezdve karakterekkel való minijátékig minden!

    Tehát javaslom isohunt vagy akármi keresőben rákeresni aztán torrentel két perc lehúzni. Vagy talán a dvd-n is rajtavan, nem néztem.
    Aki meg nem tud angolul, nos nem panaszkodni kell hanem tanulni, remek alkalom és nyílván nem kényszerít senki hogy letöltsd és játszál.

    Elnézést a kifakadásért és stílusért
  • Laza
    #8164
    Igy 10 ora jatek utan nekem is olyan erzesem van neha, mintha a Morrowinddel jatszanek :)))
    Es tenyleg van 1-2 illuzio rombolo dolog benne ... pl az, hogy kulso nezetbol full jatszhatatlan a jatek, es a karakter ugy csuszkal, mintha nem is erne a laba a talajt ... futsz elore, es ugyanazokkal a mozdulatokkal oldalaz is, es korcsojazik ... ilyenkor hiaba a szep grafika.
  • ordel17
    #8163
    Na megnéztem én is a játékot.
    Nektek nem szaggatnak az animok? Egyszerűen nem tudok velük mit csinálni, letöröltem a codeceket, semmi, felvettem a radtools semmi, másnek előjött ez a probléma?
    Más, nem akarok telhetetlennek tűnni, de titeket nem zavar a messzi táj hihetetlen mosottsága? Graf fullon van, leszámítva az AA-t.
  • CUCLI
    #8162
    aha. thx
  • ZsZso
    #8161
    Vki már nagyon jó leírta ... keress rá pl. az ADMIRE szóra alul.
  • BlitzFiles
    #8160
    Próbálj innen modified drivert használni, hátha!
    //nem omegát, hanem ngo optimized...//
    Én ezeket használom!
    link
  • Me0w
    #8159
    Tedd vissza a procit + memoriakat az alap idozitesekre es frekvenciakra es nem fog kilepkedni.
  • Mr_no_NaMe
    #8158
    Cseréljünk gépet, az enyimen nem dobna ki :)
  • r3ga
    #8157
    na mentem teszetelni bye all
  • Lazlo
    #8156
    eszem faszom megáll.....nekem ugyan ez a problémám idönként kilép....és élvezhetettlen állandóan menteni....fullon fut a game hihetettlen gyors és nem hiszem el nagyon elegem van lehet letörlöm a gecibe nemtok mit csinálni vele :( nincs kodek a gépemen már leszedtem mindet leszedtem az omega drivert hátha az uj catalyst semmi......valaki help pls mert felrobbanok
  • CUCLI
    #8155
    ez amúgy mi a tö*mre jó?
  • Vonciii
    #8154
    koszi kerek, lehet eza baj
  • Me0w
    #8153
    Megis honnan...
  • r3ga
    #8152
    nemaz.. csak volt vagy 30zippelt mappa.. és azt honnan kellett volna tudnom hogy melyiket csomagoljam ki ?
  • r3ga
    #8151
    installálom :)
  • BlitzFiles
    #8150
    Akinek még nincs meg a game az tudja tesztelni a konfigját, hogy birja-e a sok fát meg füvet a speedtree-vel,mert vmi hasonló engin lett beépitve az Oblába is.
    speedtree
    igaz egyéb effektek miatt ossza el az fps-t 2-vel //chuck norris 0-val//
  • Me0w
    #8149
    Az ilyeneknek bezzeg lejon, enmeg itt szenvedek 67%-on :D
  • cenobite
    #8148
    Aha... Akkor nincs új történet sem, ugyanazon a földrészen játszódik, stb...
  • zoli80
    #8147
    kell annal tobb egyaltalan?föleg ilyen inseges idokben jo,hogy ilyet kinyomnak...
  • xandr00
    #8146
    hy
    én eddig rpg-kel nem sűrűn jáccottam,de gondoltam,h ezt kipróbálom.
    de lenne pár kérdésem:
    1.ha azt irja,h:"you are over encumbered"-akkor mit kell csinálni?
    2.és azt honnan tuggyam,h merre kell menni?mer qrva nagy a játéktér
    3.és ha gyógyitom magam(c),akkor csak a manám megy le,a pénzem nem?
    4.a fegyvereknél/pajzsoknál az a 3 dolog mit jelent?(pénzére féleség(ezt tudom :D),toll,kard)
    5.mik azok a "misc" cuccok?
    6.spelleket hogyan lehet kitanulni?

    elég hülye kérdések,de nem szeretnék úgy jáccani,h nemtom,h mi micsoda :D
  • r3ga
    #8145
    kösz. a fen ki kell csomagolni vagy 100mappát
  • B@dsector
    #8144
    start menü-> run-> cmd-> d:\oblivion.exe
  • Esrohnoil
    #8143
    A grafikai fejlettségen kívül semmivel sem mutat többet a morrowindnél. Sőt, néhány dolog és bug miatt néhol még illúziórombolóbb...
  • cenobite
    #8142
    Háááát... Install?
  • cenobite
    #8141
    Ilyen rajzolt térkép vajon létezik már Oblivionhoz?
  • r3ga
    #8140
    ha letöltöttem akkor hogy kell elindítani ?
  • JuanG
    #8139
    :OOO
  • cenobite
    #8138
    Miért is?
  • Tatyla
    #8137
    játék közben nem tudok mást csinállni(pl:letölteni),mert be-be villog a tálca?
    van erre valami megoldás?
  • Jagi
    #8136
    háát ketten már tuti vagyunk...
  • JuanG
    #8135
    FPS : www.fraps.com, letölt feltelepíted, játék előtt elindítod...

    fegyverváltást görgöre sztem nem lehet beállítani, az ugrást a jobb gombra sztem be lehet, csak a controllersben válts át mouse-ra és ott állítsd be...
  • fixpont
    #8134
    Nalam ugyan ki nem lep soha, de van 1olyan hiba, hogy a szereplok beszede felgyorsul 20 perc jatek utan, nagyon vicces, ahogy azon a magas, hadaro hangon eloadjak magukat a szoveg epp olyan gyorsan valt, ahogy beszelnek. Vajon ez hang codec hiba?
  • Esrohnoil
    #8133
    Hát nekem úgy tűnik h. ez a játék inkább techdemo, mintsem RPG lett...
  • Newfronter
    #8132
    Nagyon profi!! Egy kicsit hasonlít Sam Fisherre. :DDD
  • Fritz Von...
    #8131
    BAZZEG! Én is dark elf battlemage vagyok LOL. :DDD