41716
  • B@dsector
    #7930
    Biztos vagy benne h mindent csúszkát ki toltál max-ra és high beállítások mellett játszol (vsync on)???
  • balu666
    #7929
    Nekem is 7800gtx van, nekem is ultra high-ot állított be alpba, viszont nekem a procim csak p4-3ghz., ez egy kicsit visszafogja de azért én is 1280*1024-be játszom, igaz AA nélkül, HDR-el, bent 40-45 kint 22-23 alá még nem ment.
  • ZsZso
    #7928
  • _Vegeta_
    #7927
    De szar egy jatek ez, fekete, kek és feher szinen kivul mast keptelen megjeleniteni. :D
    No textura game, még a Sin se volt ennyire bugos. :D
  • B@dsector
    #7926
    Egyébként soha életemben nem játszottam RPG játékokkal de ez odab@sz.
  • [Jakuza]
    #7925
    Latod nekem eleg a 25FPS 1024-ben HDR-el 30K-ert is. Nem veszek azert 130-ert 7800GTX-et, hogy lassam hogyan megy 30-34FPSel valami 1280ban. :P
  • balu666
    #7924
    az már megvan, csak a képek túl nagyok (méretileg)
  • kill3r22
    #7923
    akkor marad a Fraps nevü progi..azt szerezd be
  • Davidus
    #7922
    abban a felbontásban inkább a HDR-t kapcsolnám be mint az AA-t
  • Mr. Perfect
    #7921
    Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk!
  • Sheltem
    #7920
    7800gtx lol
  • B@dsector
    #7919
    Tegnap este telepítettem a játékot. Video detect -> ultra high quality :PPP
    Video settings nem semmi nagyon jól skálázható a grafika

    1280*1024 FULL FSAA MAX HQ /NO HDR beállítások mellett a belső helyszíneken 60fps, kint a szabadban pedig 30-45fps de 30fps alá nem megy

    84.21 WHQL driver van fent :)))

  • via_mala
    #7918
    Érdekes! A Fable-ban is ocsmány kockásak voltak az ön és a vetett árnyékok is Radeon 9800 Pro-val, aztán javítottak valamit a Catalyst-en ez ügyben, de utána már nem installáltam újra. Lehet, hogy az ATi kiad majd egy új driver-t direkt az Oblivion miatt is.
  • balu666
    #7917
    sajna tényleg nem :-(
  • [Jakuza]
    #7916
    Hidd el nekem nem menti ugy sem. :P
    A fuvet ugy tudod lekapcsolni, hogy a Grass Distance csuszkat balra azaz 0-ra huzod.
  • kill3r22
    #7915
    documents and settings/......my games/oblivion/-on belül kellene átírni az Oblivion.ini-t és keresni allowsreenshot 0át átirni 1 re és akkor a printsreen gombra menit a képet...
    Viszont lenne egy láma kérdésem hogy lehet a füvet kikapcsolni?
  • Galy
    #7914
    méretezd át
  • balu666
    #7913
    Szeretnék felrakni én is képeket ide, csak amiket a fraps gyárt, az nagyon nagy terjedelmű. HELP!
  • BlitzFiles
    #7912
    Nem is tudom hogy milyen karakterrel kezdjem:
    -Tolvaj, lopós árnyékból odaszurkálós bűnöző arcú lappangós Lajos
    -Águs mágus,kotyvasztós,rosszindulatuan elátkozós,köpönyeges Károly
    -Ihaly-bivaly odaütős,kalapácsos izmos-Miklós

    Legszivesebben mindegyik lennék egyszerre!!!
    Kérdés: a szerkesztők beépítették a skizofréniát a játékba?
  • Jagi
    #7911
    én 3-mal szoktam dolgozni
  • [Jakuza]
    #7910
    Le tudod szedni barmelyik torrent-rol csak azt a ket fajlt nem kell letolteni az egeszet.
    Javaslom a bitcometet es az elejen csak a ket hianyzo fajlt bejelolni letoltesre.
    Torrent linket meg talalsz amannyit nem szegyelsz.
  • painkiller25
    #7909
    Cső!
    Nekm úgy volt meg a jatek h nem lehetett összefűzni mert a 39-40 es fájl hibás volt!!Valaki véletlenül nem tudná nekm ezt a két részletet elküldeni???!!Plíz help!!
  • [Jakuza]
    #7908
    Elkerulte a figyelmedet igen.
    En is csinaltam egy hasonlo questet a beszed elejen a bal felso saroba irta ki, hogy milyen statok novekednek.
    Persze ha rakoncentraltal a szovegre, akkor nem vetted eszre valoszinuleg en is alig figyeltem fel ra.
  • Davidus
    #7907
    nálam +2 fps
  • Davidus
    #7906
    Gray Prince quest
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megcsináltam a questet de a beígért jutalom nekem egy nagy nullának t
    űnik:) azt mondta ha megszerzem neki a bizonyítékot megtanít pár új fogásra. na ez úgy nézett ki hogy szóban elmondott valami teljesen alap hülyeséget és ennyi volt a nagy tanítás:P skillek között nem jelent meg semmi. az én figyelmemet kerülte el valami vagy tényleg egy nagy kamu ez a "reward"?:)
  • ZsZso
    #7905
    nálam sem dobott semmit (6600GT)
  • [Jakuza]
    #7904
    Koszi a felvilagositast, de nem arrol van szo.
    Azt tudom, hogy javitani lehet kalapaccsal vagy NPCvel a targyakat.
    Csakhogy nekem const sebzest ad a kardom de nem tudom feltolteni.
  • [Jakuza]
    #7903
    Lehet venni biztos, mert lattam mar valamelyik boltban, sajnos nevre nem emlexem, de valami alap targyakat arulo boltban volt, tehat nem fegyver vagy pancel bolt.
    Bar mondjuk annyit szornak, hogy nem igaz meg en harcos letemre se fogytam ki beloluk, pedig tobbszor nyitottam mar 3 zartollas zarakat is.De van meg vagy 40 db.
    A nehezpancel miatt pedig sajnos nem tudok lopakodni. :P
  • Sheltem
    #7902
    Nem erre gondolt. Enchantolni lehet a kardokat vagyis "varázstöltetet" rakhatsz bele.
  • obe
    #7901
    valszeg arra gondolsz mikor a kard sebzését javitani akarod ahhoz kell egy repair kalapács, még a börtönben szedtem fel avval tolhatod vissza 100%-ra
  • DonnieBrasco
    #7900
    TÖBB savegame-t használni felváltva :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #7899
    Nálam nem, szinte tök ugyanaz az FPS akár min, akár max....

    DB
  • Looserke
    #7898
    menteni menteni...
  • Dant0r
    #7897
    Baah... 5 órányi játékom veszett el, mert corrupt lett a save valamitől. Betöltés helyett jól kifagy. :(
  • Looserke
    #7896
    egyébként az árnyékok is jelentős lassulást okoznak...
  • DonnieBrasco
    #7895
    Nem tudom, volt-e már, de sajnos az önárnyékok is el vannak cseszve, ezért azok a csúnya foltok az NPC-k arcán. Kikapcsolod az önárnyékot (self shadows), és máris szépek a pofák :)

    (Bocs, ha volt, de még 500 hsz-on át kell rágnom magam és a meló is sok ma :)

    DB
  • homeless
    #7894
    soul gemmel tudod feltolteni. Rögtön a legelső dungeonba(a börtön alatt), dob is egyet asszem az a goblin witch.

    De nekem is lenne egy kérdésem. Lock picket hol lehet venni???. Mert tolvaj a karakterem és kicsit kínos, hogy kifogytam a lockpickbol.

    Amúgy nagyon fasza a játék. Morrowind hangulat, gyönyörű grafikával. Ami eddig nagyon tetszett az az élővilág. Pillangók repkednek az erdőbe, meg őzek rohangálnak. A másik meg a critical sebzés. Ha lesből támadsz és nem vesznek észre, akkor íjjal 3x sebzés tőrrel meg 6x sebzés.
  • [Jakuza]
    #7893
    Hat nekem nem mukodott.
    Pedig meg a jatek konyvtaraban levo .init is atirtam.
  • Sheltem
    #7892
    Ne éjjel menj bazmeg. T betüvel vársz pár órát 8-10 óra körül nyitnak kb.
  • Looserke
    #7891
    az új NV driver mennyit dob az FPSen?