41716
  • Sir Quno Jedi
    #13785
    Sok DoT kell ahhoz, de lényegében működne. Lényeg, hogy kevés manáért szép lassan ölnek de sokat. Pl. egy weak fireball sebez 5-öt, de azt 3 másodpercig teszi és területre/élőlényre ha már talált. Szal. bele a tömegbe azt haller. Míg egy flame bolt 20-at sebez, de csak egy csókára és csak 1szer. VISZONT a flame bolt vagy 10-szer drágább, mint a weak fireball. Szal.
  • haxoror
    #13784
    medve fétis?
  • ShaiHulud
    #13783
    a szandek a lenyeg:)
  • FlatlineHun
    #13783
    Bocsánat, szóval ugyanannyi MANÁBA! :)
  • ShaiHulud
    #13782
    jaja itt is a "warlock" az imba:D
  • Árnyvadász
    #13781
    Pedig figyelve olvastam újra, nehogy másról írjak. Ezekszerint sikerült feleslegesen bekommentelnem egyet :)) Talán vkinek jó lesz aki mercantile-ra gyúr és hamarosan bejön.
  • Me0w
    #13780
    Lehet nekem is azt kene csinalnom, ket dot a kurva medvekre es felugrani egy sziklara vegignezni mig meghalnak :)
  • Sir Quno Jedi
    #13779
    Valóban jobbak a DoT spellek! Egy féltucat szaros weak fireball simán megöl egy scampet, míg 4 darab flame bolt meg nem biztos. Az elsőből majdnem fullratöltött manával jövök ki, a másikkal lemerülve! A DoT spellek olyan bazi olcsóak manában, hogy ihaj és szépen, hosszú másodpercek alatt szétnyírják az ellenfelet
  • Sir Quno Jedi
    #13778
    Két hülye hype/divatos fényeffekt. Anélkül is jó, azzal lassúbb, de mégjobb...
  • Necromanc3r
    #13777
    Menj vissza a romhoz és "Wait" ott lesz az utolsó is.
  • Sir Quno Jedi
    #13776
    A mágiák "ára" mind pénzben, mind manaköltségben csökken! Csak jól kell haladni a fejlődésben/mageguild-ben. Magas skill-el olcsóbb a viri a varázslat.
  • zero977
    #13775
    a bloom és hdr mit tud ?
    és mennyivel kb. csökkenti az fps-t ?
  • Sir Quno Jedi
    #13774
    EZ nézőpont kérdése!

    Nekem pont az tetszik benne, hogy konzolos beütése is van a gammának.

    Az NWN-ben pl. kinézhetted a szemed 1280*1024 vagy afelett (még a betűnagyító mod-dal is), itt meg berakom a 27"-es LCD TV-mre (esetleg a kivetítőre) és úgy nyomom, mintha x360-on volna, kényelmesen, hátradőlve, nem kell erőltetni a szememet, minden jól látszik és jól olvasható. AZ hogy béna a menükezelése, nem feltétlenül konzolos betegség (sőt), ezt nem lehet ráfogni. Jó dolog, hogy végre normális fontméret van a menükben és a feliratokban is!
  • ShaiHulud
    #13773
    amikor arrol beszlet hogy ugyanannyiba kerul akkro nem az goldban levo arara gondolt hanem a magicka koltsegre:D
  • Árnyvadász
    #13772
    "A destruction már 80 körül van, és ugyanannyiba kerülnek a varázslatok, mint az elején, nekem úgy tűnik...."

    Alkudozz (Haggle) sokat és így a Mercantil képességed egyre jobb lesz és olcsóbban tudsz árut vásárolni, illetve jobb áron adsz el saját árut. (Ha jól emlékszem az NPC feléd való viszonyszáma, nem jelent árcsökkenést, csak több információt fog adni, egy témáról.)

    Tehát árcsökkenés leginkább alku kérdése. Sajnos céhekbe még nem léptem be, de logikus lenne ha már Mágus Céh tagja vagy és magasabb rangban, akkor is olcsóbban adják el neked az árukat. Tehát az alkut írom, mert az a biztos.

    A fejlődési folyamata a Mercantile képességnek: (forrás: Oblivion HQ)

    > Novice:
    Kezdőként ha sérült (item condition) árut akarunk eladni, bizony akkor kevesebb pénzt kapunk érte.

    > Apprentice:
    Tanulva egy keveset, már nem számít hogy törött e a szajré, vagyis egy agyon használt kardot is annyiért tudunk eladni, mint a 100%os társát.

    > Journeyman:
    Gyakorlott kofaként képesek vagyunk rádumálni az árut a boltosra még akkor is, ha ő nem bizniszel hasonló típusúval. Vagyis egy zöldségesnek is eladhatunk egy kardot, és egy kovácsnak is egy döglött lovat.

    > Expert:
    Profiként lehetőségünk van egy-egy árus/bolt felfuttatására (invest). Ekkor a boltos összvagyona megnő 500 arannyal. Pár lépés, és nem kell aggódni, hogy a drága ereklyéket kinél adjuk el. Creeper is mehet nyugdíjba.

    > Master:
    Vérprofi kereskedőként az összes boltos előszed még valahonnan egy kis tartalékot, ezáltal Cyrodiil szerte 500 arannyal több pénzük lesz, ha el akarunk nekik adni valamit.
  • haxoror
    #13771
    blokkolni fegyverekkel is lehet, ha magas a block skill akkor jobban fog blokkolni a tőrrel mint te a pajzsal, sztem ez oké hiszen az hogy félreüti a kardodat ahoz a pajzsodnak nincs sok köze neked meg hiába van pajzsod ha rutintalan vagy vele és nem tudod a "trükköket"
  • FlatlineHun
    #13770
    Ah, köszi... hát nem éppen kényelmes, az biztos.,....
  • ERykk
    #13769
    Elakadtam a spies nevű küldiben: jártam már a romoknál, ott kinyirtam a csávót, a kulccsal bementem a kunyhóba, aki ottvolt, azt is kinyirtam.Utána mit tegyek?
  • FlatlineHun
    #13768
    De miért tudja az ellenfél tőrrel megcsinálni, amit én pajzzsal sem? Ez nagyon nem szimpi nekem....
  • ShaiHulud
    #13767
    jah igen igertem spell torles linket, csak kozben elfelejtettem:D

    itten`e
  • haxoror
    #13766
    5-ös szinten mindig valami szteroid szállítmányt kapnak és sokkal izmibizmibb lesz mindegyik, kb 5 szintenként durvul a világ.
  • FlatlineHun
    #13765
    Jah, nincs is jobb moodkiller, mint amikor harc közben kitérek egy támadás elől, megnyomom a mérgezés-billentyűmet, erre pause, és felugrik a kérdés: biztos meg akarod mérgezni a hosszúkardod?
    NEM, BAKKER, AZÉRT NYOMOGATOM A BILLENTYŰT, MERT JÓLESIK!

    Azt hiszem, hogy én is újra fogom kezdeni a morrowindet a giants moddal.... Hej, régi jó sárkányölős harcok! :)
  • haxoror
    #13764
    kiütötted a hosszabb vélaszom szal röviden 25, 50, 75 és 100 szkillpontonként bónuszokat kapsz, blocknál az egyik ilyen bónusz hogy te is eséllyel félre tudod ütni az ellen fegyverét :)
  • FlatlineHun
    #13763
    Danke a válaszokért, de akkor ezek szerint te nem ismered a beugrásos támadást, ami úgy néz ki: hátra billentyű, előrebillentyű + hosszú click. Ilyenkor a karakter ugrik egy nagyot előre, és közben támad.
    Sajna nekem az agility pont a legkevésbé fontos tulajdonságok közé van sorolva...
    A destruction már 80 körül van, és ugyanannyiba kerülnek a varázslatok, mint az elején, nekem úgy tűnik....
    Mondjuk ha ezt előre tudom, akkor valószínűleg Light Armorra gyúrok, nem Heavy-re... Grrr
  • Lobsterman
    #13762
    Első spoiler tag-es hsz-em, ha nem működne, boccs.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hehehe. "Prowler"(custom class) létemre belekezdtem a mágus guildes küldikbe is, gondoltam azért nem viszem túlzásba, de azért konyítok valamennyire az mysticism/alteration-höz is valamennyire. Megkaptam azt a küldit hogy találjak meg valami fickót aki eltűnt(láthatatlan, de ezt akkor még nem tudtam). Na gondoltam előbb megnézem árulnak e valami jót a csávók ezért benyomtam a detect life-ot, így szoktam megnézni hol vannak az emberkék, ne kelljen már végigjárni minden szobát. Erre látom hogy ott van egy csávónak a nyoma ahol nincs senki. Odamegyek, hát nem az a fickó akit keresek? Mondom gyorsan meg lesz oldva ez a küldi. Odamegyek hozzá hogy beszéljek vele, erre a csávó benyögi: "Húzz innen. Elrontod a szórakozásunk!" Nagyon beröhögtem rajta.
    Mondjuk az már gázosabb volt hogy utána nem tudtam odamenni a főnökhöz és megmondani neki hogy a srác ott csücsül a sarokban csak láthatatlan, úgyhogy végig kellett nyomni a küldit
  • ShaiHulud
    #13761
    banataid amugy nagyjabol helyt alloak. es sajnos legtobb a konzolra egyidoben valo fejlesztesnek "kosznheto" SZERINTEM!
  • ShaiHulud
    #13760
    ha ubercombos geped lenne akkro magasan sokkal szebb lenne mint az xboxos verzion:) azonkivul xboxon jol tudom akkor jatekkozben ahogy haladsz a mapon meg-meg all toltogetni 2 secekre amikor nalunk pcn kiirja hogy loading akarmi.(marmitn igy remlik nekem amikor kiadas elott raneztem a gamespotos hulyegyerekre ahogy online mutattak hogy jatszik az xbox verzioval)
  • ShaiHulud
    #13759
    nah valaszolgatok ahogy erem es amire tudom a valaszt,
    - megrogyas kozelharcban az agility novelessel orvosolhato.
    - ellenfel akkro rogy meg ha nagy sebzest viszel be neki (powerattackbol nagy aktiv fatiqueval)
    - beugrasos tamadas? amikor messzberol rachargol az ellenfelre es raut egy nagyot? ahoz annyti kell tenned hogy nyomod elroe es a balegergombot hosszan nyomvatartod.

    -spellek alapbol igen magasak tudnak lenni foleg ha target tipusuak, de ahogy fejlodik majd a skilled elsoroban ugye destruction ha tamadasrol beszelunk vagy akar restoration, ugy lesznek egyre olcsobbak , de gondolom ezt tudod a morrowindes tapasztaltbol mert ott is igy volt:)
    - elore megcsnalt magiak szama hat van rengeteg ilyen olyan, altalaban minden guildhazban van 2 spelltrader, az egyik alacsonyabb szintueket arul a masik magaasabb szintueket. de igazabol annyi a lenyeg hogy legyen minden fajtabol valamit mert majd ugyis csinalsz magadnak az arcane universityn a spellmaker oltaron:)
    - touch alapu spellek szerintem nagyon jok en szinte csak ezeket hasznalom pedig pure mage vagyok robeban 0 vedelemmel:) de megoldom ugy hogy vagy akkor erintgetem az ellenfelet amikro az boszen uti a summonolt lenyemet vagy furgesegemnek koszonhetoen hit and run taktikat alkalmazok es amire visszautne a leny mar csak a levegobe suhint:) ezen kivul ha csinalsz majd spelleket erdemes targetesnel olyat ami DoT tehat overtima sebzes mert igy kevesebb manaert viheted be ugyanazt a sebzest csak hosszabb ido amig kifejti a hatasat de ugye ez ne gond:) + erdemes hasznalni a weaknesst okozo spelleket mert rem olcsok es megduplazhatod vele a spelljeid sebzeset.
    -varazslatot elfelejteni jelen pillanatban nincs lehetoseg illetve hajnalban linkeltem egy leirast hogy hogyan lehet consolebol kitorolni de eleg macera de mindjart megkeresem es majd belinkelem. ez roppant zavaro amikor az ambernek mar 100-200 vagy megtobb spellje van es ugye csak 8 at lehet keybindre tenni ami megint egy vicc.(tobbet vagyok karilapon mint a jatekban amikor harc van:D)
    efficency attol fugg hogy milyen pancelban vagy es milyen magas a skilled abban a pancelban ez ugye meghatarozza minden spell hatasat tehat ha 50% os efficencyd van akkor egy 20 at sebzo fireball csak 10 -t fog sebezni ugyanannyi manaert.
    - magiafulecsken a jelek a kovetkezok : minden spell,target alapu spell,touch alapu spell,self spell,magikus hatasok amik rajtad vannak.




  • Necromanc3r
    #13758
    Én oblivion után fogom elkezdeni a morrowindet :)
  • Necromanc3r
    #13757
    Egyébként csesszetek le de az xbox360 as képeken sokkal szebbnek és élesebbnek tűnik a grafika mint a pcs verziónál pedig az sem csúnya. Lehet ha combos vgam lenne ultra highon nálam is így nézne ki mint a gamespotos xbox360 screenshotokon?
  • ShaiHulud
    #13756
    ha megjelenik a lvlup ikon kozepenjobbralent az iranytu melett, akkor elmesz egy fogadoba vagy barhova ahol van szabad agy es lefekszel aludni akar 1 orat is es ebredeskor voila.

    thieves guildhez meg waterfronton kerdezoskodj korbe megkapod a valaszt ha kitarto vagy;)
  • Sipocz
    #13755
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Sokat késtem ugyan a dologgal péntek este óta, de most köszönöm meg a segélyt Fred, Hail!! (a dolog csupán azon múlott hogy upgradelni vagyok kénytelen a videórendszert, a hiba is onnan eredt: a nagyon lassú mozgás és a gama ütközés rendszere együtt akadályozta meg a gyilokjáróba való bejutást:(()
    Más:
    Nagyon tetszik a persuációs minijáték, a jelenlegi stációmban temészetesen a hozzáállás emelése lehet csak a célom. Kérdés-> fordítva is mükszik a dolog (úgy mint a Morro.-ban), tehát ha érdekeim azt kívánják "anyázással" "őrületbe" tudom-e kergetni az NPC-ket?
  • Looserke
    #13754
    de nem ám...

    Major skillek a spellswordnek:
    Blade
    Block
    Heavy Armor
    Destruction
    Alteration
    Illusion
  • mustar
    #13753
    Letöltöttem az itt linkelt npcstatic2-t. Nem járt hozzá semmilyen readme. Hova másoljam be? Ha mondjuk 10es szinten vagyok, akkor milyen változásokat hoz majd a játékban?
  • FlatlineHun
    #13752
    Üdvözletem minden Oblivion játékostársnak! Pár napja olvasgatom a fórumot, és persze játszom a játékkal, gondoltam itt az ideje, hogy hozzászóljak.
    Egy rövid bemutatkozással kezdeném: Morrowindet 5-6x végigjátszva elmondhatom, hogy alaposan ismertem a rendszerét, Oblivion-ban hasonló karakterrel indultam, mint amivel Morrowind-ben játszottam.
    Karakter: Breton Custom class, mágia specializáció, főbb skillek: Alchemy, Blade, Heavy Armor, Destruction, Restoration. Amolyan Battlemage-szerű. Csillagjegye Atronach, ebből adódóan nem regenálódik a magicka-ja, viszont van 50% spell absorbtion-je. Morrowind-ben kifejezetten nehéz elindulni vele, viszont későbbiekben nagyon tápos lett.
    Jelenleg a következő a helyzet: 12. szinten (van még kb 20 fel nem használt szintlépésem...) 400 manával rendelkezem, kb 70-es blade + heavy armor, full törpe páncél, 9-es sebzésű mágikus karddal, pajzzsal.

    Lényegében a következő tapasztalatokkal kapcsolatban várnék visszajelzéseket harcosabb beállítottságú karakterektől:
    - Az velük is gyakori-e, hogy blokkolástól, sebzéstől függetlenül, gyakran, ha megütnek, megrogy a karakter, és kb 2-3 mp-ig semmit nem tud csinálni, ami általában épp elég idő ahhoz, hogy megint megüssenek.
    - Ha én blokkolok, sebződöm, (kisebbet mint blokk nélkül) de nem üti félre az ellenfél fegyverét, ha az én ütésemet blokkolják, félreüti a pengémet, majd 2-3-at rámver, mielőtt bármit tudnék csinálni.
    - Ha 2-3 (akár jóval gyengébb ellenfél egyszerre támad, blokkolástól mindentől függetlenül gyakorlatilag folyamatosan megrogy, amíg meg nem hal.
    - Gyakran, ha támadás közben megütnek, félbeszakad a támadásom, de ha én ütöm meg az ellenfelet a támadás közben, az övé nem.
    Ugyanis a fenti okok miatt számomra a közelharc szinte játszhatatlan, és nem tudom, hogy ennek vajon nem az-e az oka, hogy a karakter specije a mágia. Igaz ugyan, hogy rendelkezik megfelelő skillekkel, és tulajdonságokkal, de egyszerűen nem lehet vele harcolni. Legalábbis nem az ütöm-vágom, adok-kapok, blokkolok ellentámadok stílusban. Mellesleg szerintem az is elég rossz ötlet volt, hogy a beugrásos támadáshoz hátra-előre iránykombináció kell a sima előre helyett, de ez más lapra tartozik.

    A következőkkel mágia-orientáltabb karakterektől:
    - Csak én érzem úgy, vagy valóban irreálisan magas a varázslatok mana-költsége? Jelenlegi sebzővarázslataim 15*5-öt sebeznek, és 120-140 manába kerülnek, azaz kb 3-at tudok max manából (kb 400) kinyomni. Igaz ugyan, hogy 100-as alkímiával rengeteg mana potion-om van, de azért érdekesnek tartom, hogy ennyire "gyenge" a támadómágia.
    - Szerintem az előre megcsinált varázslatok száma nagyon kevés, és iszonyatosan szélsőséges, vagy túl gyenge, vagy 75-ös skill kell a kivarázslásához, ráadásul rengeteg az érintős varázslat. Namármost nem biztos, hogy érintgetni szeretnék egy 25 kilós kalapácsot lóbáló orkot... Igaz, ezen a problémán segít a spellmaking oltár
    - Hogyan lehet varázslatot elfelejteni? Morrowind-ben shift-click-re törölhető volt, amennyiben az ember csinált egy jobbat mondjuk.
    - Mitől függ a spell efficiency, miért egyforma minden varázslatra, és a varázslat menüben milyen rendszer szerint vannak a varázslatok?
    (első fül-összes, utolsó fül aktív hatások és a többi??)

    Magával a játékkal a következő bánataim vannak, elsírom őket, hátha úgy könnyebb lesz a lelkemnek....
    1,. KONZOLOSÍTÁS (a játék azon kialakítása, ami miatt konzolokon is játszható)
    Az összes felhasználói felületen érezhető konzolosítás hatása: lóbaszó nagy betűk, egyszerre 6 dolog látszik, minden eladásra/vételre/javításra rákérdez. Nagyon unalmas, nem áttekinthető, akadályozza a játékot. Hiányzik a Morrowindben megszokott átméretezhető képernyők, áttekinthető spell-lista, használható csere-rendszer. Itt pld a kistérkép-nagytérkép közötti állandó váltogatás már az idegeimre megy, hiányzik a minimap is. (ugyebár mivel konzolosok nem a képernyőhöz közel ülnek, a játékban sehol sincsenek a régi kis ikonok, mint pld az aktív hatások. Annyira jó volt, csak úgy odanézni, és láttam, hogy most beteg vagyok-e vagy harc közben rám nyomtak-e valamit. Most be kell lépni a spell-menübe, átlépni az aktív hatások fülre, és még ott görgetni!!!! GRRRR)
    A bolti rendszer szerintem nagyságrenddel rosszabb, mint volt. A napi összeglimit sokkal értelmesebb dolog volt, mint ez az egyösszeges limit. Jelenleg egy boltban pld el tudok adni 2 kardot darabját 800-ért, de egy baltát 1600-ért nem! Vagy alkímista komponens vásárlásnál ha 64% a haggle, akkor eladja 2 aranyért a narancsot, ha 66%-on, akkor NEM ADJA EL 2 aranyért ugyanazt a narancsot. WTF????
    Ráadásul ha valamiből kettő van, kétszer kell klikkelni, ha meg akarja venni az ember, mert csak háromnál hozza fel a csúszkát. Ahol véletlenül sem lehet beírni a számot, mert konzolosoknak nincs billentyűje....
    Szerintem nagyságrenddel jobb lenne a bolt, maradt volna a csere-felület, ez így nagyon gáz. (sajna elég sokat kereskedem)

    2,. DUNGEON-OK
    Hát szerintem az oblivion-beli dungeon-ok élményfaktora jócskán elmarad a morrowind-beli társaitól, és itt nem csak arra gondolok, hogy ott a barlangok valóban barlangok voltak, néha nagy üregekkel, időnként eldugott helyen meghalt kalandozók maradványaival, váratlan, néha értékes kincsekkel, meglepetésekkel. Emlékszem, Morrowindben amikor 6-7 szinten találkoztam az első daedra-val, és 3 órán keresztül tartott, mire legyaktam... de hogy utána mennyire örültem a daedric longsword-nek!!!
    Itt? Minden barlangos dungeon egyforma:
    ...mész mész szörny legyakod gyógyulsz mész zsákutca visszafordulsz mész monster legyakod gyógyulsz mana potion láda 30 arany anyád, mész monster legyakod mész mész monster legyakod láda zárva dejó kincs kinyitod 36 arany meg egy potion anyád anyád anyád mész mész...
    Unalmas, részben mert nagyon egysíkú darabokból épül fel, részben mert nagyon fantáziátlanul. (gyanítom a dungeon-generáló algoritmus a hibás...). Röviden: rosszabb a dungeonozás, mint 4 éve.... 60%-kal kevesebb izgalom.

    3,. szintkövető ellenfelek
    Hát erről ti is eleget írtatok, egyszerűen nem jó ez így. Igenis szeretnék néha olyan dungeon-ba bemenni, hogy ha valaki megtámad, ki kelljen menekülnöm.... stb. Azért vicces, hogy pokolbéli daedrák nem ellenfelek, bezzeg, ha virág-gyűjtés közben előugrik a szikla mögül az oroszlán, a fél HP-mat leveri, mire fegyvert rántok....

    4,. Enchant
    Miért kellett kivenni egy kiváló hosszútávú célt, az enchant fejlesztését? Megszereztem az azura star-t, örültem neki, mint majom a farkának, aztán jöttem rá, hogy hoppá, nincs is enchant skill a játékban.....

    5,. Minimap
    Hiányzik. Az iránytű nem pótolja. Ráadásul mutatja, hogy előttem egy dungeon egy olyan területen, ahol még nem is jártam....

    6,. Állandóan nyitva tartó boltok vagy teleport és mark/recall
    Ugyebár gyorsutazás közben telik az idő: mire odamegyek este van, várhatok reggelig, hogy eladjam a cuccot. Gratulálok reális, de engem pld sokkal jobban irritál a fenti kardos példa irrealitása, mint az, ha éjjel is nyitva lennének a boltok...

    7,. Amilyen gyönyörű a grafika, olyan gyorsan ki is kapcsoltam a füvet, miután kiderült, hogy patkányokat, meg fontos komponenseket nem látok tőle.....

    8,. Korlátlan szabadság
    Amit nem féltek megcsinálni az előző részben, hogy lehet repülő karaktered, lehet permanensen láthatatlan karaktered, lehet 500 feletti erejű karaktered, az itt hiányzik. Mintha kínosan ügyeltek volna valamiféle egyensúlyra.. de mégis miért teszik ezt a játékos szórakozásának rovására? Én szerettem eltűnődve repkedni a hegyek felett, keresve egy új dungeont, és tűzlabda-sorozatokat szórni a földön kószáló lényekre csak szórakozásból, vagy átugrani fél Balmorát....

    Mellesleg:
    - nekem úgy tűnik, hogy minden csillagjegynek van egy köve (ilyen nagy rúnakő a szabadban, eddig kettőt találtam) a saját csillagjegyem kövét megérintve kaptam egy greater well powert, amit naponta egyszer aktiválva 30-al növeli a spell absorbtiont. Ugye alap 50+15 medálból + 30 = 95. Azért az nem is olyan rossz :))


    Elnézést, asszem ez egy kicsit hosszúra sikeredett, aszem egyelőre be is fejezem itt....
  • ShaiHulud
    #13751
    jaja de az nem light armor?
  • b-type
    #13750
    nálam is bent van a Salvatore sorozat (mind ami Magyar nyelven megjelent, viszont azok mind első kiadásban...egész sokat csengettem mire összevadásztam)
    Nagyon jó könyvek, de szvsz van benne történetidegen rész jópár.
    Az egész sorozaton figyelhető hogy folyamatos csúszásban van a kiegyensúlyozásban, kisebb csatározásokban is, de azok általában nagyszerűek, viszont minnél nagyobb a csata úgy lesz egyre inkább csak leskiccelve.
    Ha egyforma időrendben tellik az idő, akkor term. egy Drow nagyságrendekkel jobb harcos, mint egy felszini..remek körülmények között fejlődnek, folyamatos résen levésben és kihívásban, teljes kiszámíthatatlanságban (Loth ugye).
    A felsziniek viszont jobbak a nagy csatákban és azok taktikáiban..sok előnnyel bírnak (összefogás, önfeláldozás..ilyesmi), de technikában egy Drow-t nem tud felülmulni egy ember pl. (sajnos,..Entreri örökké! )
    de ez itt erős off, de van Salvatore topic :)
  • serito
    #13749
    A szintlépés benne van a F.A.Q-ban, de az, hogy mit kell hozzá tenni az nincs.
    Úgyhogy megkérdezem: mit kell tenni, hogy szintet lépjen a krakterem?
    Csinálom a küldiket, lopok ,csalok, hazudok, és szétvágok mindenkit, de nem lépek szintet. Mi a hiba?
    Ja még egy kérdés: Biztosan kérdezték már de nincs kedvem 2-3 ezer hozzászólást végigolvasni. Szóval, hogy (és hol ) lehet belépni a tolvajok csapatába, hogy a lopott holmit is el lehessen adni?
    Köszönet előre is.
  • Looserke
    #13748
    és ott van a spellsword is nem?
  • CsőKujts
    #13747
    Én meg messziről megtűzdelem valami kemény destuctionnal azt ha valahogy odaér akkor kap egyet az új absorb health-os mace-emmel.. Plusz cipekedni is tudok bőven mivel willpower mellet a strenght a másik fő tulajdonság.