41716
  • ShaiHulud
    #13706
    amikro azt irtam nem lattam hogy o irta eloszor az assasin temat es azt hittem hogy az acrobatjaba kotottel bele:) es ha igy nezzuk akkro az a ket idezet azt mutatta volna hogy annak ellenere hogy azt mondtad hogy ne mondja meg senki miaz hogy rpg megis azt tetted volna:) de mivel nem arra valaszoltal ott akkor amire en hittem ezert ervenyet vesztette az a komment:)
  • ShaiHulud
    #13705
    igen valoban irta, hogy szerinte hogy kene kijatszani egy assasint.

    most johetnek azzal, hogy mert neki mast jelent az a szo hogy assasin mint neked a te verziod talan valami custom classkent szerepelhetne ha o inditott volna egy olyat. neked meg az acrobat lenne mas fajta mint ahogy o jatszana. de ezert is mondom hogy nem a class neve szamit hanem az hogy te mit akarsz kijatszani es ahoz valasztod az altalad erre leginkabb megfelelo classt(elkerulhetetlen hogy mindenkinek mas legyen pl egy assasin). amikor arra utalt hogy besunyogsz es a bosst megolod, gondolom nem arra ertette hogy random dungeonban csak a bandit ringleadert olod le:) hanem ha van questje hogy old meg xy az z caveben akkor elkerulod a felesleges verontast es a feltunest, legalabbis a celpont kiiktatasa elott:)(a`la hitman) de a lenyeg hogy mindenki jatszon ahogy akar, en nem is irtam sehol hogy ne ugyjatszd a karakteredet ahogy te akarod, en csak azt irtam hogy en mi alapjan valasztom meg a classt:)
  • BEAST #13704
    mit kéne éreznem? ... valaki be akarja nekem mesélni hogy amit én csinálok az nem rp , erre én reagáltam hogy nem egyféleképpen lehet kijátszani egy karaktert , késöbb megint írom hogy nem azért játszok hogy xy azt rpnek nevezze ... szerintem nincs ellentmondás.
  • CsőKujts
    #13703
    Hát ha ez igaz akkor úgy van, hogy megtalálták a legjobbakat és azokkal készítették ezt a játékot. Persze attól még lehet neked van igazad. :)
  • BEAST #13702
    szóval szerinted ott én kritizáltam az ő szerepjátékát , vicces ... szerintem arra reagáltam amikor ő fikázta azt hogy én nem csak a bossokat ölöm meg ...
  • ShaiHulud
    #13701
    "hagyd ezt a hülyeséget , nem egyféleképpen lehet kijátszani egy karaktert , és nem az az rp amit te hiszel , az rp az amikor valaki képes beleélni magát egy szerepbe és jól érezni magát , nem az hogy kőbevésett törvények szerint KELL játszani..."

    "ha valakinek ez nem tetszik akkor , ez van , nem azért játszok hogy xy azt mondja hogy "ez igen ez az rp" ..."

    szal azert erzed :)
  • ShaiHulud
    #13700
    #13663 teljesedett ki.
  • BEAST #13699
    hmm hol? ...
  • CsőKujts
    #13698
    Amúgy szerintem tök mind1 mi a műfaja. Minden eddigi gamet überel véleményem szerint és innentől akár lehet fps is. Mellesleg az íjásznak totál olyan feelengje van.
  • Zotyoo
    #13697
    Sziasztok!

    Van egy olyan gondom, hogy karakterkreálásnál a karakterem szeme szivárványszínu, és azon kívül szinte semmije nem látszik, nagy fehérség minden. Ez még annyira nem is zavart, de amikor továbbmentem, a játék is úgy kezdődött, hogy látok ilyen széket, meg csontvázat a földön, de azokon kívül az egész képernyőm fehér. Találkozott már valaki ilyen problémával?
  • ShaiHulud
    #13696
    megis par morrowindes mod szerkeszto most ott ul a bethesda fejlesztostabjaban! akkro ez most hogy is van?
  • ShaiHulud
    #13695
    "ha valakinek ez nem tetszik akkor , ez van , nem azért játszok hogy xy azt mondja hogy "ez igen ez az rp" ."

    csak ezzel az a baj hogy te kotottel bele a sracba hogy miert ugyjatsza az acrobatjat ahogy jatsza !
  • Kandurex
    #13694
    Végül is vannak és nem is akármilyenek, láttam már ilyen Trex félét ami két harapással elintézett egy arénás bajnokot :p... , sztem annyira ne foglalkozz vele, majd ha elnyered a Arch-Wizard rangot akkor már senki nem szó'be
  • Sir Quno Jedi
    #13693
    Nem rossz, csak a summon szeret elmászkálni és nagyobb csatában azt se látod néha mi történik (kéne velemi időlassítás, mint a Fable-ben).
  • ShaiHulud
    #13692
    amugy ha nem venned eszre kb ugyanarrol beszelunk csak nem erted amit mondok. en is azt mondom hogy azt akarit jatszom amit en akarok es nem azt amit a class rameroltetne egy stereotipia miatt. nalam ott kezdodik hogy kitalalom mit akarok csinalni, milyen alap nezetei legyenek a karakteremnek es ezekutan megcsinalom a classt, ha van ilyen alapbol a class listben akkor bevalasztom ha ettol elterot terveztem akkor hasznalom a custom class opciot. tehat a lenyeg hogy NEM a class leiras miatt jatszom ugy ahogy jatszom, hanem a classt valasztom meg ahoz ahogy en AKAROK jatszani. remelem kulonbseget tudsz tenni a ketto kozt.
  • CsőKujts
    #13691
    Szerintem azoknál is jobban értenek hozzá mint akik a modokat csinálják...
  • Sir Quno Jedi
    #13690
    Vannak nem élőhalott summonok ugye, azokat nyomva kérdés, hogy mit kapok a pofikámba a többi mágustóle...
  • ShaiHulud
    #13689
    summon temaban en speciel deadrothot szoktam beidezni aztan ranyomok egy altalam csinalt fortify strength 20 + fortify health 50 on touch spellt aztna ucccu neki mehet hentelni:) amig elvan addig visszaojn a magickam a maxos willpowernek hala:) esetleg kozben a vala mogul kilovok par spellt:)
  • Sir Quno Jedi
    #13688
    A lényeg, hogy pl. a knightommal, sem a mage-emmel nem lopok, csalok, gyilkolok és az igaz ügyet szolgálom, példát mutatva, magammal mit sem törődve! EZ így fair. Nehéz, de csak így van értelme az RPG-nek...
  • BEAST #13687
    hát ez már nevetséges ... ne akard már megmondani hogy milyen egy bérgyilkos , a bérgyilkos pénzért vagy más hasznos dologért öl , ennyi ... az hogy milyen módon már a játékoson múlik , a DB küldetésekben főleg sunnyogni kell , de ezen kivül már nincs küldetés ahol ezt megteheted ... de biztos mától az Oblivion kapukat majd úgy zárom be hogy semmit sem ölök meg. részemről ennyi volt a vita , én élvezem hogy a karakterem képes sunnyogva láthatatlanul mászkálni a világban és hogy ha lecsapok akkor a célpont meg is hal ... ha valakinek ez nem tetszik akkor , ez van , nem azért játszok hogy xy azt mondja hogy "ez igen ez az rp" ...
  • Kandurex
    #13686
    Pedig summon nélkül fejletős a mágus téma, kell valaki aki lefoglalja közben az ellent. Bár a fene tudja, meg kellene nézni a megidézhető lények listáját.
  • ShaiHulud
    #13685
    a modokat nem az sg forumozok csinaljak.
  • Sir Quno Jedi
    #13684
    Tőle venném ezt is, mivel már level 5-ön előtt bejutottam az egyetemre (mondjuk nem volt leányálom)
  • ShaiHulud
    #13683
    "Ez meg, hogy ki rpg-s ki nem ki vérpistike ki nem stb.. Holt gyenge téma..." ezen nevetnem kell egy RPG jatek kapcsan:D
  • CsőKujts
    #13682
    Majd a kövi patchel megadják az irányt. Személy szerint bízok a game készítőiben és nem modozok. Ha már ilyen játékot csináltak lehet jobban konyítanak hozzá mint az sg fórumozók. Ezt nem sértésnek szánom, hanem ez az igazság.
  • Sir Quno Jedi
    #13681
    Nomeg az a gond, hogy mikor pl. csontikat idéztem folyton, vagy bármi undead-et, akkor utána köpködtek a mágustársaim, hogy dögszagot érezek stb., szal. leállnék a nekromantaközeli dolgokkal, ha lehet, de a haékonyság az azért fontos (sok az ellen). White mage vónék, de kezemhez már halál tapad (pedig direkte nem áltam be az arénába sem, mert az nem méltó hozzánk magisterekhez)...
  • Kandurex
    #13680
    Drizzt Do'Urden....hmm...a leghíresebb darkelf, félig asszem ő is summonos volt, bár neki mintha két kardja lett volna, kár, hogy itt nicns megoldva a két kard.
  • ShaiHulud
    #13679
    figyelj en pl epp ettol erzem jol magam hogy ha kijatszhatom azt a karaktert akit elterveztem krealasnal es ezert tunik ki ez a jatek a tobbibol mert itt tobbe kevesbe megtheted ezt. szerepjatek lenyege epp ezaz ami a neveben van hogy egy szerepet jatszol el, ergo ha mondjuk assasin inditasz akkor kijatszod mondjuk hogy csak azt olod ami a kirot feladathoz kell (es nem azert mert a class neve az hogy assasin hanem, mert egy ilyet akartal jatszani es ezert valasztottad hozza ezt a classt, nem veletlen van benne custom class lehetoseg!)
  • Kandurex
    #13678
    Hmm.. az egyetemen találsz majd mágust aki jó pénzér táposabb summonokkal businesel. Asszem a faded wraith -tól már csak 3 vagy 4 lény van ami erősebb.
  • CS@
    #13677
    A nehézségi csuszkánál még arra figyelj, hogy a játékon belül elég nehéz visszaállítani 0ra. Az iniben a „fDifficulty=” –val lényegesen könnyebb dolgod lesz.
    Emiatt fordulhat elő az, hogy valaki könnyebbnek érzi a játékot miután lehúzta majd visszaállította(valójában nem is vissza), egy -0.1000 es érték is érezhető változást eredményez a 0hoz képest.
  • CsőKujts
    #13676
    Egyetértek. Az a lényeg, hogy minél jobban élvezd a gamet. Aki modozni akar modozzon aki faszákat akar harcolni minden egyes NPC-vel tegye azt. A hallottak alapján mindegyikre van lehetőség és ennek örülök.

    Ez meg, hogy ki rpg-s ki nem ki vérpistike ki nem stb.. Holt gyenge téma...
  • BEAST #13675
    jah , a mocsok ... megyek is dobom ki a Salvatore könyveimet :O
  • Sir Quno Jedi
    #13674
    Dankezér! Már majdnem megvettem pedig a spider-t (mégiscak drd), de akkor storno.

    És érdemes valami erősebbet összeszedni/megvárni?! Ezeknél mennyivel erősebb idézhető lények vannak pl. (és hol/kinél, hamár)?!
  • Mayday
    #13673
    Meg szerencse, hogy Drizzt is tok szarul jatszotta ki a fajat, nem?! :)))))))
  • Sir Quno Jedi
    #13672
    Izé, flame atronach...
  • Kandurex
    #13671
    Wraith jobb, összehasonlítottam a Daedra spiderel szemben. Fogtam és két mocsári trollra ráeresztettem őket külön - külön, a spider az időlimit miatt beadta a kulcsot a Wraith legépelte mindkettőt. 100 summon skillel majd a spider lesz a táp (a megnövelt idő miatt)
  • BEAST #13670
    nemtudom , szerintem a fantasy játékok és a szerepjátékok lényege hogy jól érezd magad és utálom ha valakik ilyen hülyeségekkel jönnek hogy "juj juj ezt nem teheted meg mert ez nem rp-s" ... pff , roleplay az hogy kijátszod a karakteredet és nincsenek előregyártott karakterek amiszerint mindenkinek játszania kell ... elég unalmas lenne ...
  • Sir Quno Jedi
    #13669
    Gyárekök! (modmentes vok)

    Az reális, hogy mikor level 5 mage-ként beestem az első Oblivion Gate-en és odaát bezártam, akkor utána Kvatch vsszavételénél nyüzsögtek a Fire atronach-ok és akkor még keveset mondtam?! Bazi nehéz volt így...

    Még egy kérdés, most már level 6 vagyok, szerintetek mit vegyek summoningnak, egy Daedra spider-t, vagy inkább maradjak valami wraith-nél ?! (ugyanis megvan lassan a 75-ös skillem és rakás manám is hozzá és pénzem is akada rá, nomeg eladó is van)

    Egyáltalán milyen summoningo(ka)t ajánlotok milyen szintekre etc. ???!
  • ShaiHulud
    #13668
    ha az a kuldetes akkro megol mindenkit egyertelmu nem? te latod maskepp az rpgt ezt mar korabban kitargyaltuk :D
  • BEAST #13667
    mellesleg beszélegess el a Dark Brotherhood sanctuaryban az ork assasinnal , igen ő is assasin , a class is mégis light armorban dögnagy fegyverekkel harcol , és szeret mesélni arról hogy ő mekkora mészáros :P