41716
  • PiszkosFred
    #13947
    1. konzol (0)
    2. ShowRaceMenu parancs
    3. öröm és bódottá'
  • arpad vezer
    #13946
    Hi!

    Kérdezném, hogyha pl Imperial City egyik főterén kiválasztok magamnak egy hordót vagy egy ládát, akkor azt én tudom használni a fölösleges cuccaim tárolására? (hogy ne az inventoryban legyenek)
    Az ilyen módon tárolt cuccok nem vesznek el?
    A másik: Egy barátomnál játszottam, eldobtam egy sisakot az utcán, majd nálam bemásolva a mentést a sisak ugyanúgy ott volt, ahol eldobtam. A játék tehát megőrzi a tárgyak helyét? (kapcsolódik az előző kérdéshez)

    A válaszokat köszönöm.

    Árpád
  • CUCLI
    #13945
    egy kérdés. utólag lehet a karter kinézetét baszkurálni? vagy reménytelen. level 19 vagyok és már nem akarok új karit csinálni :(
  • Lynx_TWL
    #13944
    pénzt kapsz + tapasztalatot
  • PiszkosFred
    #13943
    Megvetted, onnantól ez már tényleg csak biztonsági másolat, nincs ezzel gond ;]
  • Hmuda
    #13942
    Jah, az lesz. Bár utálok hivatalos supportot kérni úgy, hogy a játék másolt (az eredeti CE példányom még mindig kint van Amerikában és nyárig haza se hozzák >.< ).
  • TIBI
    #13941
    Néha nekem is ugyanezt a hibaüzenetet írja ki, de még egyszer sem volt rossz egyetlen kimentésem sem.
  • ShaiHulud
    #13940
    postold valahova hivatalos forumra mint bug, es talan utananeznek a megfelelo szervek:)
  • Mor3llo
    #13939
    Szijasztok!
    A minap a kezeim közé kaparintottam eme gyöngyszemet, és azóta alig bírok Nélküle élni :D igaz ugyan, a grafikát nem tudtam a legjobbra állítani, de vhogy sikerült belőni 1 olyan beállítást, h aránylag legyen szép, és azért ne akadjon olyan nagyon!Sajna azért 1-2 harcjelenetnél kicsit be-behúz, de nagyon nem vészes.
    Most jutottam el az Arénába, feltornáztam magam a legmagasabb fokozatra, és az az Ysabel felajánla azt, h harcolhatok állatokkal, meg lényekkel.Szentetek érdemes megcsinálni?Kapok a végén vmi egetrengető dolgot?Mert ha nem, akkor hagyom a francba!
  • Hmuda
    #13938
    Nagyjából átlapoztam a fajokat ezekkel a beállításoknál és mindegyik bőrszinéhez erősen bekeveri a kék színt.
  • haxoror
    #13937
    És hol írja? Én mindenhol Agilityt láttam csak Marksmannál.
  • TIBI
    #13936
    A FAQ-ban olvashatod, hogy ezüst fegyverrel is megütheted őket, ilyet pedig pl. a Fighter Guild-ben találsz, ill. néhány kovácsnál is vehetsz.
  • haxoror
    #13935
    Fura mert néha nekem is úgy tűnik hogy pont egy fejesnél csökken jobban az életük de minden fórumon esküdöznek a készítők hogy az armor átlag számít csak, ha csak egy csizma van rajtad akkor annak a védelmét számolja fejlövésnél.

    Persze lehet hogy az engine-ben valahol ott van a kód elrejtve és majd lesz egy plugin vagy kieg ami bekapcsolja a hedsátot [#reménykedik]
  • Hmuda
    #13934
    Hogy jön ide az, hogy "fehér testű, fekete arcú"? Ott van elrontva, hogy egyáltalán hozzányúl a bőrszínhez. A szakáll az szakáll és nem pedig szakáll+bőrszín.

    Meg hát senki nem kéri itt szerintem minden szőrszál lemodellezését. Tökéletesen elég lett volna, ha úgy oldják meg mint a hajakat: síma modell hajszerű textúrával.
  • PiszkosFred
    #13933
    oho, a kedvenc sofogu baratom :D Koszonom, megy fel ez is este a tobbi koze az albumba ;]
  • ShaiHulud
    #13932
    minden fajnal ilyen? vagy esetleg ez valami faji bug lenne?:)
  • CUCLI
    #13931
    PiszkosFrednek:

    szerk: ugyanaz a monszta van a két képen csak közben spurizni is kellett a lelkem elől ,mert ő ugyan nem pózolt egy fotó miatt :D
  • hiba
    #13930
    ezt alairom de az is fura lenne ha feher testu fekete arcu urge lenne ,
    de hogy modellezett arc szorszalak legyenek azt tulzasnak tartom az mar amit irtam :)
  • Hmuda
    #13929
    Nem, ez kérlek alapvető funkció elkúrása. Nem kellene arra alapozni az arcszőrzetet, hogy majd úgyis mindenki megfeledkezik róla. Úgy kellene megcsinálni, hogy ha a szakállamat állítgatom, akkor az ne változtassa már meg az egész karakter bőrszínét.
  • arpad vezer
    #13928
    Köszi!
  • hiba
    #13927
    ez szőrszálhasogatás
  • jazzy
    #13926
    Teljesen kiakadtam, vettem 1 lovat, jott 1 izommedve es leutotte, vettem meg 1 lovat, azt is leutotte, a fene egye meg a medveket ;]
  • PiszkosFred
    #13925
    Hát az már legyen a konzolosok baja ;] (#gonosz) PCsek meg majd megkapják usermade modként. Hamarosan úgyis jönnek a hair és face modok, aztán lesz benne ez is. Modellezve már nem biztos, de texturában talán lesz. Hogy lehet majd ezt megoldani? Nemtudom, a generálás miatt eléggé neccesnek tűnik, de majd meglátjuk.
  • ShaiHulud
    #13924
    najah viszotn a celeron leeht keves lesz.
  • Hmuda
    #13923
    Tudom, de engem az zavar piszok módon, hogy ha már modellezni lusták voltak, akkor legalább a textúra szinten oldják már meg rendesen. Lefogadom, hogy majd az arcszőrzet is jön letölthető modban, hogy ilyen alapvető dologért pénzt húzzanak le az embertől...

    Mellesleg: a lópáncélnak még mindig se híre, se hamva...
  • McFrost
    #13922
  • Voltan
    #13921
    Az ATI 9600 Pro-val nincsen nagy gond. Nálam elég jól futogat vele.
  • ERykk
    #13920
    Az egy dolog, hogy daedra emg mittomén karddal lehet szellemet ölni, de hol találhatok/szerezhetek ilyet?
  • MrAndree
    #13919
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyúld le az ásót a fal mellől!

    Amúgy cyrodillic brandyt lehet valahol venni vagy csak találni lehet?
  • arpad vezer
    #13918
    A Thoromir-os küldetésben, Imperial Cityben, mikor megöltem Agarmirt, azután mit kell csinálni? Mert a térkép nem jelez semmit, Thoromir se mond semmit és a csaj sem, akinél elvállaltam a küldit.
    Légyszi segtísetek!
    Köszönöm.

    Árpád
  • McFrost
    #13917
    komoly?
  • BEAST #13916
    hmm , lehet igazad van :) csak olyan jó volt abban a tudatban élni hogy így megy :D
  • PiszkosFred
    #13915
    Pedig elvileg nincs különbség, hogy fejet találsz e vagy lábújjat. (van erre valami kifejezés, hitbox vagymi - hülye vagyok ehhez;] - szal nincs ilyen technika, elvileg, csak a testet kell eltalálnod.)

    De én lennék a legboldogabb ha lenne ilyen különbség pofon és pofon között ;]
  • PiszkosFred
    #13914
    De ez csak textura. Ettől még sajnos nincs modellezett szakáll. Nem mondták sosem a srácok hogy nincs szakáll, csak hogy nincs modellezve ez az "arcrész".
  • BEAST #13913
    :DDDD
  • Cat 02 #13912
    ne :D
  • ShaiHulud
    #13911
    ha futni kell valaki elol akkor fegyvert mindig rakjatok el, jelentosen megnoveli a mozgasi sebesseget, illetve a fegyver kezben tartasa lassitja le igazabol:P
  • Kandurex
    #13910
    Már megtaláltam, azért thx :)
  • Hmuda
    #13909
    Na kérem, ennyit a játék karaktergenerálójának a szakállhoz való viszonyáról. Az alábbi képeken semmi mást nem állítottam, csak a szakáll tónusát.

    1: semmit nem változtattam.
    2: csak a bajusz, kecskeszakáll és a körszakáll értékeit maxoltam ki.
    3: még a pofaszakáll csúszkáját is maximumra állítottam.
    4: az arcszőrzet sötét/világos csúszkáját kitoltam a legsötétebbre.



    Ezek után ki akar még szakállas lenni?
  • McFrost
    #13908
    akkor IC 2ghz-512ram-ati 9600 proval nem is érdemes nekikezdeni?