41716
  • dronkZero
    #13867
    Aztán miért ne? :) Egyébként meg ez az én világom, ebből kiindulva az összes cucc, ami benne van, az az enyém. Ha valaki máshogy gondolja, akkor útba igazítom Oblivion felé... :)
  • FlatlineHun
    #13866
    Hello!

    Mindenesetre, mielőtt azt mondod, hogy nincs, próbáld ki....
    Valahogy nekem ez a támadás az (előre+PW) kombinációra lenne logikus, de úgy nem csinálja meg, csak ha hátra-(előre+PW). Nemtommiért....
  • Sir Quno Jedi
    #13865
    Lehet, hogy csak megélhetési bűnöző!
  • Me0w
    #13864
    Talan nem lopott cuccokban kene jarni...
  • PiszkosFred
    #13863
    A bortonben van egy ladiko, amelyben az elkobzott cuccaid vannak. Lopd vissza ;]
  • jazzy
    #13862
    Szemely szerint ugy vettem eszre, hogy a legerosebb summon a dremora lord, es a lich, lichet alakitani kell kicsit mert alapbol 20secig van, tehat mondjuk 60masodpercesre erdemes megcsinalni es akkor nagyon utos.
  • arpad vezer
    #13861
    Meztelenül enged el :D
  • arpad vezer
    #13860
    Kösz, csak az összes lopott cuccomat elveszi...
  • BlackShadow
    #13859
    találkoztam gray fox-al ijjáijjáóó
  • arpad vezer
    #13858
    Azt nem tudom, hogy halvány volt-e. :)
    De, ha bent van a fickó, akkor a game nem enged be. Te egyébként hogy csináltad meg?
  • Me0w
    #13857
    Sneak be + ajtot feltorod, sneak le a pincebe, ott sneak az asztalig, konyv felvesz, kijon. Ha az or elkap, akkor kifizeted azt a 4 arany Bountyt.
  • dronkZero
    #13856
    Hm, hát nem tudom. És amellett, hogy sneakben voltál, ugye nem is látott őr? Szem ikon halvány volt? Ja, és a lakó bent volt a házban? Mert amikor azt mondja, hogy "Utoljára figyelmeztetlek, lépj le, vagy hívom az őröket!", akkor nem viccel ám, tényleg hívja őket! :)
  • arpad vezer
    #13855
    Sneakban voltam.
    Akkor hagyjam ezt a küldetést későbbre?
  • dronkZero
    #13854
    Sok sneak skill a lopáshoz, illetve legyél sneak módban, amikor fel akarod törni a zárat.
  • PiszkosFred
    #13853
    CS@ mester írta korábban, hogy talán 4 nap az (ingame), amikor a tárgyak visszakerülnek a helyükre. Ezt asszem a megvásárolható házikó kapcsán tesztelte/tapasztalta. Lehet globálisan is igaz. Passz ;]
  • arpad vezer
    #13852
    Sziasztok!

    Nem rég kezdtem a játékot, és a segtíségeteket szeretném kérni, mert elakadtam.
    Még az elején vagyok annál a küldetésnél, amit Imperial Cityben vettem fel, és egy Thoromir nevű pasit kell kinyomozni, amint találkozik egy Agarmir nevű fickóval, egy ház mögötti kertben. Na most ezután be kell törni Agarmir házába.
    Na itt a kérdés: Hogyan??
    Ha betörök az őrök MINDIG észrevesznek, és nem lehet meglógni előlük. Ha pedig megpróbálom ellopni a kulcsot, akkor szintén MINDIG észrevesznek. Na ez itt a baj..
    Ha tudtok légyszi segítsetek!
    Köszönöm.

    Árpád
  • PiszkosFred
    #13851
    Csakhogy én élvezem ahogy átsuhanok (najó, a gebém csak vánszorog, néha egy-egy csiga is megelőz) a tájon, és figyelem hogy nem akar e valaki megenni. Annyira élvezem a játék minden elemét, hogy nem akarom "kattingatássá" degradálni ;] Morrowindben az utolsó időszakban csak HC karaktereket indítottam. Egy élet, no reload. Elmebeteg gondolat sokak szerint, de vannak olyan játékok, amikor a játék is felállíhat magának egy szabályrednszert, egy/több elvet, amelyet követ. A lehetőség adott, hogy úgy játssz ahogy te szeretnél. Én pedig élek vele.
  • Árnyvadász
    #13850
    Mivel nekem ez lesz az ucsó játékom, így én is ráérek :)

    Szóval az idő abszolult nem számít. Végzek vele mikorra végzek. Fogalmam sincs mikorra, majd ha már minden aspektusát meguntam. Nem tudom ez mikor fog eljönni. De mivel más játék nem érdekel, viszont játszani meg szeretek, húzom ahogy tudom :)

    Én is az egy céh/egy karakter elvet vallom. DB szervezetbe vmi igazán gonosz karakterrel lépek be, mert a mostani is bérgyilkos és tolvaj, de hát lassan Szentté lépek elő, mert csak egyszer loptam, akkor is csak egy levelet :) Ez különben is olyan tesztkarakter még.

    Kérdés: Nektek volt olyan, hogy beléptetek egy házba (Mage Guild-nél fordult elő kétszer) és egyszerűen mikor betöltötte a képernyőt a progi arra eszméltetetk fel, hogy jééé itt repül egy tányér, meg amott egy villa. Nekem nem csak ez volt kétszer, hanem az is, hogy az NPC (szintén MG-ben) evés közben leverte a kannát :) És ezek idővel visszakerülnek a helyükre? Mert zavaró lenne, ha egy bizonyos idő után, minden szanaszéjjel lenne hajigálva. Gondolom ezt vmi HAVOK beállítási érzékenység okozhatja a tárgyakon...

    Egyszer jómagam is betértem a 91-es Speed értékemmel a kereskedőhöz és az asztalnak pattanva le is repült pár kirakott áru. Persze az eladó ugyanúgy állt, mintha mi sem történt volna :)

  • Cápafogxy
    #13849
    Most kezdem el a játékot és az volna a kérdésem hogy mikor lesz lovam? (ott tartok az elején hogy el kellett vinnem a papnak az amulettet azt most tovább kell mennem)
  • dronkZero
    #13848
    (Sokat pofázok, mert melóhelyen vagyok, de dolgozni nincs kedvem:) )
    Az kiderült már, hogy a fogak/karmok milyen típusú sebzést okoznak?

    Egyébként a macikkal részemről úgy harcolok, hogy közel engedem, az orrára koppintok egy kis ütéssel (nem power attack), elhátrálok, a maci suhint egy irdatlan luftot, közelebb jön, goto 10. De ez kb mindenkinél bejön, talán a késsel hadonászó íjászoknál nem, de azokat meg frontálisan lerohanom, aztán hadd szurkáljon, amíg él, sokat nem számít. Persze lehet, hogy ezt csak a 115ös speed miatt tudom megcsinálni...
  • dronkZero
    #13847
    Heh, én meg pont nem... :) Nehogy már egy mezei tolvaj/harcos/varázsló mentse meg a világot! Félisten, miniumum... :) Addig neki sem állok a főküldinek, amíg a zsebemben nincs az összes Céh...
  • Goth
    #13846
    én fast travel nélkül nem tudnám élvezni a játékot.
    A valóságban jobb sétálgatni :D
  • dronkZero
    #13845
    Ja, ami nagyon tetszett:
    DB-s vámpírcsávó tűzpallosát akartam kipróbálni. Odaosonok a mob mögé, pallos elő, jóónagy powerattack: Sneak attack for 1x damage. Király, pallossal nem lehet hátbaszúrni! :)
  • CarajoEsp
    #13844
    Hmmm...akkor azthiszem hasonló taktikával járjuk a világot, énis egy karakter, egy Céh, rendszerét vallom, igaz most a Thief Guild mellett, szemezek a Db-vel.
    A Fast Travel nekem is kilőve, annyira nincsenek nagy távolságok, hogy használni kelljen.
    Mondjuk kicsit sajnálom, hogy így bukom a SpellMakinget, és az Enchantot:(
  • dronkZero
    #13842
    Szasz Fleti! :)
    "Danke a válaszokért, de akkor ezek szerint te nem ismered a beugrásos támadást, ami úgy néz ki: hátra billentyű, előrebillentyű + hosszú click. Ilyenkor a karakter ugrik egy nagyot előre, és közben támad."

    Szerintem nincs ilyen kombó, legalábbis kézikönyv szerint... van előre+bal klikk, hátra+bal klikk, de szerintem amit leírtál, az valamelyik a kettő közül. Gondolom a később lenyomott iránybill-t hajtja végre. (bár nekem még nincs expert/master harci skillem)
  • Árnyvadász
    #13840
    Beperlem a Suzukit! "Szabadság, szeretem!" - szolgenjüket adják át a Beth-nek :)
  • cuccok
    #13839
    kössz
  • PiszkosFred
    #13838
    Ezért van nekem minden céhhez külön emberem ;] Egyedül az Arénát kombinálom a többi Céhhel, úgy hiszem az belefér, hogy egy mágus vagy egy mestertolvaj az Aréna bajnoka is egyben. Azt hiszem én leszek a legutolsó, akik végig megismeri a Céhek küldetéseit, de sebaj, ezért szeretem ezt a játékot, ezért is vártam. Ha a frag/óra arányt nézzük, abban is az utolsók között lehetek, főleg a Fast Travel teljes mellőzése miatt :D (tegnap egy goblin barlangban jöttem rá, hogy nem volt repair, mehettem vissza Skingradba... + 20 perc játékidő. Lehetett volna reload is (félóránkétn külön savet csinálok), de az úgy nem "jó". ;]
  • ShaiHulud
    #13837
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a helyi guild vezetojetol kell elcsenni az o verziojat, a szobaja ladajabol, pusztan azert, hogy ezzel megvicceljek a tobbiek ot, mivel eleg egygyugyu
  • Árnyvadász
    #13836
    Én már 30 órája ezt teszem :))) Jó ebben benne van némi főküldetés teljesítés is... De gyak. kalandozom, felfedezek, ismerkedem a városokkal, meg az ott élő emberekkel. Kereskedem, javítom a viszonyomat a minijátékkal. Koldusoknak adok pénzt :) Növényeket gyűjtök, időnként elvállalok egy két küldit, de van hogy félbehagyom, mert a világ elvarázsolt. Tegnap is úgy hagytam abba a játékot, hogy vettem végre egy lovat, aztán elmentünk a hegyekbe vándorolni :))
  • CUCLI
    #13835
    :DDDDDDD
    én chorollban vagy hol felvettem egy küldetést. a lényeg az ,h egy elátkozott sámán botot vagy mit el kellett vinni egy barlangba vagy nemtom hova. a bot lényege az ,h állandóan követ 4 kis imp vagy mi. de nem bántanak meg semmi csak követnek. és ha megdöglenek akkor újrateremtődnek. na erre én elkezdtem írtani őket. kézzel ütöttem őket,nyílaztam. beúsztam a tóba. a hülyék oda is követtek. de nem tudnak úszni hanem járkálnak a tó fenekén. aztán úgy lőttem őket meg stb. amúgy a poén az ,h így lehet fejleszteni jópár skillt. mert ellenségnek számít de mégse tudnak bántani :D
  • cuccok
    #13834
    a bruma recomandition küldetésben mit kell csinálni ?Azt írja hogy valami j'skar-ral kell valamit csinálni valami manual of spellcraft-ot ír na most találtam egy ilyen nevű könyvet, de igazából nem tudom mi a küldetés lényege.valaki légyszi segítsen!!!!!!!!
  • cuccok
    #13833
    bocs mindjárt rájöttök miért
  • dronkZero
    #13832
    Volt itt némi vita a virpistulás vs szerepjáték témában. Én is írok némi véleményt.
    Nos, nekem minden számítógépes RPGben célom egy félisten összetápolása, nem azért, mert azzal könnyű, hanem mert ez adja azt az élményt, amitől jól érzem magam. Pen&paper RPG-ben aláírom, hogy elrontja a többi játékos játékélményét, és hogy ott a hangsúly a karaktered kijátszásán van. Viszont számítógépen, ahol az egész világ _értem_ létezik, ott szerintem minden megengedett. Engem jobban érdekel, hogy az én saját IRL jellememmel hogyan boldogulnék el egy ilyen világban, és nem az, hogy én hogyan tudnék úgy viselkedni, mint egy általam kitalált személyiség.
    Valószínű újra is fogom kezdeni (ha sikerül összerakni az arcom a karaktergenerálásnál :) ), szigorúan tápolásra gyúrva. Ha nem lesz meg minden szinten +5/+5/+5(vagy +1 luck), akkor loadgame.
    Mindezt csak azért, mert idegesít, hogy jobb is lehetnék már ilyenkorra. (Nem utolsósorban: pure game-et akarok, és jó lenne, ha huszadik szint körül nem ennének meg a macik.)
    Na, lehet kezdeni szidni... :)
  • Lobsterman
    #13831
    Aztat csinálom ippen
  • Lobsterman
    #13830
    én az első 10 órában csináltam ezt :)
  • Fejes021
    #13829
    másold a mentést és rakd újra
  • cuccok
    #13828
    én már 36 órája játszok de az unalom még semmi jele!!
  • Jagi
    #13827
    Én az első 3-4 órában semmit nem csináltam csak kolbászoltam a városban meg a környékén...
  • Lobsterman
    #13826
    basszus. összefosta magát a játék. találtam egy oblivion kaput be akartam menni, kidobott desktopra. azóta sem indul. már a menü betöltésénél kiakad