41716
  • hiftu
    #13586
    Sziasztok!

    Vilena Donton, a harcos klán vezetője Chorrolban bújkál előlem. Nem tudjátok, hol található? Lehet, hogy kihagytam valamit, de hiába keresem fel, s alá. Nincs meg. :(
  • Kandurex
    #13585
    A mod nem tehet róla, hogy csirke vagy

    20 - 22 -ként könnyű préda lesz :) bár akkora meg más lények fognak gondot okozni :) Természetes, hogy vannak nehezebb lények. A mod csak kijavítja az alapjáték unbalance rendszerét, de nem is könnyíti meg az életed :)

    Egyébként a kedvenc summon lényem :D 2db trollt fél perc a földbe aprít :) (csak kicsit manna költséges, de "i like it")
  • Looserke
    #13584
    a lényeg gyakorolni...gyakorolni...gyakorolni....

    nem hiába püföli a gray prince a bábut és a mágusok a céltáblát tűzlabdákkal...
  • Looserke
    #13583
    Én nem tudom mit szenvedtek itt a modokkal...szerintem csak normálisan kell fejleszteni a karaktereket...gyakorolni a varázslatokat, hogy növekedjenek a képzettségek és hogy minden szintlépésnél meglegyenek a +4 és +5ös szorzók...
    én eddig nem ütköztem legyőzhetetlen akadályokba pedig 18-ik szintú spellsword vagyok...
  • DonnieBrasco
    #13582
    Jah, boros küldis szpojler!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdemes nagyon a 6 darab shadowbanish wine-t összeszedni, 1000 arany a jutalom!! Ja és nem is nehéz, mert kettesével vannak az erődökben, szóval csak 3 helyen kell rálelni.


    DB
  • DonnieBrasco
    #13581
    Jah, nekem fent van a mod, de mégis volt egy küldi a minap, ahol annyi esélyem se volt, mint hópihének a pokolban....14-es szinten benéztem egy hajóroncsba, ahol a nemrég belinkelt, legdurvább (fekete cuccos) szellem várt (Astral wraith vagy valami hasonló), de nem is egy, hanem egyből 3!!!
    Mondani se kell, egy is lever belőle, mint vak a poharat (Silence-re resist, amúgy se vagyok egy nagy mágus), elven longswordot, nyilakat kiröhögi (no effect), ellenben fossa a varázslatokat és akkorát üt mint a toronyóra... szóval ide majd visszanézek úgy 22-24-es szinten :))

    DB
  • CsőKujts
    #13580
    Köszi! Ez bőven elegendő segítség.
  • Kandurex
    #13579
    Nem lehet vásorolni. Normál Grand Soul gemet kell átalakítatni egy nekromantával valahol a Vaermina's shrine mellett.

    (egész pontosan si tudnám a helyet, csak fejből erre emlékszem, ha kell később megnézem otthon)
  • Kandurex
    #13578
    #13455 <------- mindent megtalálsz)

    Amúgy meg: Barna-medve-powwa :D

    ...pedig már ezerszer leírtuk, hogy rakjátok fel az NPC módot, a hozzátartozó item és phy móddal, mert csak a saját játékélményetekkel basztok ki!
  • CsőKujts
    #13577
    Hát ja, kemények azok a barnamedvék. :) Patkányok meg bemásznak a páncél alá. Még nem tartok ott, sőt... De nem tudom volt e egyáltalán olyan játék ami 1.0-val teljes megelégedést váltott ki mindenkiből. Majd peccselnek modolnak, azt örülünk.
  • Me0w
    #13576
    Kezd kurvara idegesiteni, hogy az erdoben mar csak brown bear van, azok is kettesevel meg land dreugh. Azon kivul barmelyik rohadt patkany meghrap, mar kapom is a -9/-9/-9 fertozest, elso harapastol, ha blokkolok, ha nem... tudnam hogy harapja at a mithril pancelt?! Vagy azonal szemre tamad, vagymi?

    Ezen kivul minden masodik bokorbol olyan banditak ugralnak ki, akiknel full glass set van, egyet megolok es 4000 arany lenne, ha erdekelne... a jatek elment pihenni mig ezt az npcs dolgot nem peccseleik le ugy, hogy ne kelljen uj karaktert inditani, mert ez igy...

    Nem a hehezseg a baj, hanem peldaul Oblivionban minden masodik Dremora olyan magikus karddal jon, ami majdnem jobb, mint a legjobb fegyverem. Egyszeruen bedobalom oket egy sarokba, es ha az egyikbol kifogy a toltes, jon a masik, remek :(( Kint meg... Ogre + medve egy 10 perces kergetozes, meg a legtapabb magikus fegyverrel is. A legviccesebb: Nyilt egy Oblivion kapu, kijott rajta 2 Clannfear + Fire Atronach. Kint allt 2 brown bear es lenyomtak oket 30 mp alatt. Ezek utan fogtam es kileptem, minek zarogatom en be az oblivion kapukat, eleg lenne mindegyik ele kirakni ket medvet, es bevedenek a vilagot :(
  • CsőKujts
    #13575
    Aztat hol lehet vásálni?
  • ShaiHulud
    #13574
    3rd person view javito


    u.i.: sorry hogy itt telespammolom a forumot linkekkel, de egesz hajnalban modokat nezegetem es gondoltam megosztok itt parat a lustabbak kedveert akik nem nezik at a teljes listat:D bar van par amit nem linkeltem ide be kulon es megis szuper.
  • ShaiHulud
    #13573
    mod azoknak akik pure combat karaktert akarnak csinalni es furcsaljak hogy megis tudnak fireboltot lodozni es healelni magukat alapbol

    ergo uj karakter inditasnal nem kapod meg az alap 2 spellt \o/
  • Kandurex
    #13572
    Bazze, most vettem észre, h az arch-wizard lakosztályba bent van 2 altar, az egyik enchant, a másik spell maker, hasznos!
  • ShaiHulud
    #13571
    ez a te modod khajiithoz!
  • CsőKujts
    #13570
    Nekem meg egy Avarge ládában 760 aranyat érő fire shiled gyűrű 3-as szinten. Azt ajánlom ne hagyjátok hátra a ládákat vagy ha nem sikerül kinyitni jegyezzétek meg hol van.
  • Kandurex
    #13569
    (kiegészít: Humán lényeket black soul gemmel lehet befogni)
  • Necromanc3r
    #13568
    1. Akár az összes tagja is lehetsz és az összest végig tudod tolni.
    2. Soulgemeket a SoulTrap varázslattal "befogott" lényekkel tudod(miután rávarázsoltad és megölted). Attól függően, hogy milyen a lény kerül bele a különböző méretű soulgemekbe(legjobb ha mindből tartasz magadnál) Humán lényekkel nem nagyon működik a dolog.
    3. Bármelyiket lehet
  • CsőKujts
    #13567
    Ahh lehet, hogy amit te keresel az egy másik festős küldi. Ha másik akkor sory de volt egy ilyen is de az ha jól emlékszem chapel nem Chorrol. Biztos, hogy Chorrol vagy nem irányítanak egy másik városba?
  • Kandurex
    #13566
    Kattints a bannera. (arra a manuszra ott fent a böszme kardjával, rá - rá!) (enchant részt nézegesd)
  • CsőKujts
    #13565
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Várj reggelig és akkor beszélhetsz a csajjal, aki oda fogja adni a "studio" kulcsát. Gondolom sneakolsz a lakásban mint az őrült. :)
  • ShaiHulud
    #13564
    horse mod

    magadhoz hivhatod a lovad illetve summonolhatod + egy mod amivel a lovad kepes terhet cipelni (eleterejenek a duplaja) de lelassitja a mozgasat ha a kapacitasa felenel tobbet pakolsz bele. akinek csak az oldalbag mod kell az megtalalja ezen a linken csak annak a linkjet.
  • CsőKujts
    #13563
    Nekem is NAGYON tettszik, de azért ennyire nem kéne elszállni.
  • JohnnieWalker
    #13562
    Sziasztok! 1-2 kérdésem lenne, ami így hirtelen eszembe jut, ha tudtok segítsetek pls.
    1. Lehetek egyszerre több különböző guild tagja, vagy egyszerre csak egy helyre tartozhatok (Blades, Fighters, Mages, Dark Bros stb.)

    2. Rájöttem h, az enchantolt fegyvereket a soulgemekkel lehet feltölteni. De a soulgemeket hogyan? Lehet egyáltalán? (láttam hogy vannak kül. töltöttségűek, de ezeket így találtam...)

    3. Lehet e bármely ability-t 100-as szintűre fejleszteni, v. csak az 7 fő képességet?

    Hirtelen ennyi, ha tudtok segíteni előer is köszi - JW
  • Mersant
    #13561
    meg tudja valaki mondani, hogy német nyelv van e benne vagy csak angolul jött ki? thx.
  • Kandurex
    #13560
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne migazán a kaméleon páncél volt a ludas, hanem inkább a szülei miatt olyan elkeseredett lett, hogy nem harcol veled, inkább meghal... figyelj a történetre :)
  • Kandurex
    #13559
    Talán a free szerverekre kellett volna kattintani az előző képernyőn. (nem az első 5 -6 -ra, hanem az alsó kettőre)
  • steweee
    #13558
    az improved ui mods wiht no markers mit csinál? mert nem egészen értem
  • ShaiHulud
    #13557
    par hasznos link gyujtemenye
  • steweee
    #13556
    lehet benne kaját készíteni különféle összetevőkből?
  • steweee
    #13555
    lóról miért nem lehet harcolni, de legalábbis gyógyító varázslatokat sütögetni lovaglás közben?

    amúgy az iniben be lehet állítani hgoy mutassa a lények életerejét amin a célkereszt van. mikor megtámadott egy ogre, a lovas(lóról szállt)imperial guaddal megküzde majdnem megölte a guadrot, bár én is aprítottam hátulról az ogrét. kérdés van olyan hogy egy mezei lény kinyír egy guardot és akkor mi történik_? ki lehet fosztani a hulláját?
  • ShaiHulud
    #13554
    jah ize nem mindegy melyik kek ko, az az enchant toltos ami 1000 goldot er! de az feltolti az osszes chargos itemed az inventoryban.

    ezenkivul azt kell meg tudni hogy fegyverbe(melee es bow) ba van chargos enchant, minden masba (pancel,nyaklanc,gyuru,shield,stb) az "on equip" tipusu enchant van , tehat ha felveszed akkro aktiv az enchant, az "on use" fajta enchantot nem hoztak at a korabbi reszekbol.
  • ShaiHulud
    #13553
    enchantolni az arcane univerityben tudsz miutan beleptel a mage guildbe es megcsinaltad a 7 varosban a mage guildes recommendation questeket.

    feltolteni mindne mage guildben fellehet penzert egy erre kirendelt embernel, vagy hasznalhatsz soulgemet erre a celre esetleg welkyn stonet vagy mi a neve(soha nem tudom megjegyezni:D ) az a kek ize amit ayleid ruinbol ninjazol.
  • ShaiHulud
    #13552
    vanity mode lassito
  • ShaiHulud
    #13551
    spell torles a spellbookbol kicsit korulmenyes uton.
  • I.C.ram
    #13550
    Ja meg nyomtam egy harcot 1 medvével meg 2 minotaurusszal egyszerre. eleve cska poénból indultam neki, kiváncsi voltam, milyen. Bemegyek arénába, nekemesnek mind a hárman. Én meg csak futok háttal, és nyilazok, ahogy a hunok csinálhatták. Hozzám sem értek, olyan lomha dögök voltak :D Szóval Flawless victory volt :)

    Valaki elmondaná, hogy hol lehet enchantoln ia fegyvereket, és újratölteni az enchantokat. Csak chargeos enchant van? Constantos nincs?
  • steweee
    #13549
    ja, a női karakternek miért van férfi hangja ?
    tudna vki adni linket a camera módosító modhoz? mert külső nézetből tényleg kicsit bénán mozog a kamera
  • I.C.ram
    #13548
    Móka ez a játék! :D Szereztem még régebbről egy 20%os constant kaméleon light armort. Arenában már csak a Gray Prince volt hátra, akinek elötte persze megcisnáltam a küldetését. Szóval elhatároztam, hogy jól elverem a szerencsétlent, ha már úgy sem akar tovább élni :P Felmentünk a küzdőtérre, szokásos narrátor pofázás, majd leengedik a kapukat. Megindulunk egymást felé, azaz csak ő, mert én nyilazom. Belelövök egyet, aztán közel ér. Egy ügyes manöverrel mögé kerülök, és hátra se nézve menekülőre fogtam a dolgot. Mikor már szaladtam olyan 6-7 métert, kicsit gyanús volt, hogy nincs suhogás, ordibálás. Hátra nézek... Hát látom, hogy a Szürke Herceg a falat nézi, és kb szarik a fejemre. :D Na mondom, ezért jól hátbalövöm, így is tettem. Puff tarkón is lőttem... De csodálkozásomra, meg se fordult... szóval jó pár nyilvesző után meg is pusztult, é nemg elkönyveltem magamban, hogy húú de rohadt fasza ez a kaméleonos páncél :D Bár biztos a szerencse is közre játszott, de azért király volt :)
  • steweee
    #13547
    a macskaembernek már megint miért nincs alapból sötétben látása csak varázslat formájában?