41716
  • Kandurex
    #544
    Szépek, jó látni, hogy azt a minőséget amit a 3D MARK régebbi verziói a natur scenekbe egy Gef3 - 4 gyönyörűen vittek azt majd 2006 -ban kapjuk...szánalom powwa.
  • PTW
    #543
    ezt hogyérted?
  • magus
    #542
    ezzel csak az a gaz, hogyha most megvennem a legbrutalisabb gepet, akkor se nezne igy ki:( De ezeken a kepeken leesett az allam
  • PTW
    #541
    igen számomra is hihetetlennek tűnik... de máshogy nem tudom értelmezni ezt..
    hisz ha csak a fontosabb NPCk nek lenne hangja akkor kb ugyanott tartanának mint a morrowindnél...
    mondjuk ez csak hab a tortán. hehe ha ugyanynni hang lesz nekem ugy is messiás lesz 8)
  • PiszkosFred
    #540
    nezz mar be a diablo2be razi bacsi, es hints el par otletet a nepnek, mert szegenyek lassan a hajukat tepik eheh ;]
  • PiszkosFred
    #539
    Igen, tudok rola, olvastam es ertettem is...

    ...de valahogy nemtudom elkepzelni, hogy kozel 1000npc mindegyike sajat felmondott dialoggal/szinkronnal rendelkezzen. Ennyi szinkron talan a gyuruk ura triologiaban elmenne, de egy jatek kapcsan ez picit sok.

    Az megint mas teszta, hogy legy 20 egyedi, es a tobbi egy hangra, egyes reszeket ismetelve fog majd beszelni. Gondolj bele, 1000 npc, mindegyik egyedi hanggal es fullspeech dialoggal >> mekkora meret? mennyiben kerul ez a kiadonak? van ertelme? 1000db!!rol beszelnek, nem 10-20rol...
  • raziel.
    #538
    hm hardwireden néztem uj képeket hát elég szép lesz az biztos :)
  • Ch_Slater
    #537
    és 6DVD-n jön ki
  • PTW
    #536
    a hivatalos oldalon írják a főoldalon hogy fullspeech to all dialog...
    8) szal ez tuti.

    Albink elvileg 2005 tele (novembert nevezték meg)
  • Alblink
    #535
    Hi tudtok valamit a megjelenesrol 2005-ben kifog jonni?
  • PiszkosFred
    #534
    Én erre még nem vennék mérget ;] (habár tényleg érdekes lenne) Random kvesztek es dungeonok, már annál inkább örömmel tölt el ;] Nemtudom, de egyelőre hihetetlennek tűnik minden amit leírtak és elmondtak Howardék. Ahogy valaki emlitette, ez már lassan VR ;]
  • PTW
    #533
    elég dúrva hogy mnden karakternek teljes szinkronja lesz...
    királyos...
  • haxoror
    #532
    Remélem lehet majd fára mászni és onnan ugrálni a gyanútlan elhaladók nyakába
  • Ch_Slater
    #531
    "...No Elder Scrolls game will ever be small. Ever. We make 'em big folks. We super-size them..."


    és remélem ugyanúgy arra kószálok amerre (és azt csinálom amit) akarok...
  • Ch_Slater
    #530
    mondjuk nem bánnám ha a journal-on is javítanának valamit...
  • KH
    #529
    a Hivatalos Oldalon vannak concept képek is, meg egy wallpaper + egy egy oldalas "levél"
  • KH
    #528
    Gamespy az, az öt oldalas szöveggel együtt...itt
  • Crokin
    #527

    [álla leesik, nyála csurog]
  • Ch_Slater
    #526
    bár valószínű kisebbek voltak
  • Ch_Slater
    #525
    mintha ezeket láttam volna már
  • David2
    #524
    de egy vmi nem teccik: a páncélok olyanok mintha műanyagból vagy mittoménből lenneének
  • David2
    #523
    szépek
  • Bandew
    #522
    Na bazzeg!
    muszáj :-D
  • Bandew
    #521
    Kapaszkodjatok!!!
    (Hardwired)
    Bocs a nagy képekért, de ezeket muszály beraknom!













  • PTW
    #520
    nekem a víz pontosan emiatt ilyen fontos mert egy ilyen hihetetlen gyönyörű környezetbe szerintem vétek lenne egy egyszerű előremeghatározott vízsíkot használni..

    de hogy konkrétan a hozzászólásodra reagáljak .. igen nekem is ez szerepel az első helyen: az AI és az élővilág..

    ----több non agresszív pici-nagy akármilyen élőlény------

    életet szeretnééék láátni
  • PiszkosFred
    #519
    Hát lehet hogy ezek után furcsán hangzik, de a víz nálam a legutolsó szempont az elvárások terén. Tökéletes lesz nekem ha olyan marad mint most a MWben. Inkább legyen kész minden egyéb "élő világra" vonatkozó igéret és szóbeszéd ;] De ez ugyebár izlések és pofonok...
  • PTW
    #518
    azthiszem az csak az Interior cell-ek re vonatkozik....

    Jacek.. Hálistennek csak 1 év nem 2
    de igen énis szinte biztos vagyok hogy jól meg fogják oldani
  • Jacek
    #517
    Biztos lesz benne uber viz mert az EQ2-ben mar most van hullamzik tokeletesen tukrozodik persze fodrozva, shader effekt a folyo vizeken is kb ennyi na most ket ev mulva gondolom meg durvabb lesz.
  • haxoror
    #516
    Van valami mod Morrohoz ami különböző vízszinteket enged
  • PTW
    #515
    szerintem ez egyáltalán nem telhetetlenség.

    igen a morrowind víz tényleg szép volt de a tökéletes szerintem erős túlzás..
    pláne most hogy a játék uyge nem egy szigeten fog játszódni hanem egy hegyekkel-völgyekkel tarkított vidéken, szerintem egy hasonló rendszerű víz "tűrhetetlen " lenne .. legalábbis számomra

    akkor már inkább legyen kevésbé csiribiri csudaszép viszont tényleg azt érezzem hogy a természet része.. a'la Gothic

    és pláne egy ilyen szintű enginnel és fizikai rendszerrel amivel az O bírni fog szerintem teljesen elvárható
  • FREAK
    #514
    ne légy telhetetlen, a Morro-víz kivételesen tökéletes, az eddigi csúcs, bár tényleg nem mozog

    a shotokat elnézve mondjuk van esély patakokra (mivel eddig erdők sem voltak...) :)
  • PTW
    #513
    nemtom ki mennyire van benne a pluginok készítésében , de ti mit szóltok a random terrain generatorhoz?

    a másik téma.....

    ---a VÍZ---
    remélem valami nagyon újjal állnak elő mert szeretnék végre igazi csordogáló patakokat, hömpölygő folyókat, HEGYI TAVAKAT látni...
    nem egy előre meghatározott 0 vízszintet amivel semmit sem lehet kezdeni. jó lenne ha a víz most egy sokkal dinamikusabb, az editorban sokkal hatékonyabban és sokoldalúan hasznáható elem lenne
  • FREAK
    #512
  • Bandew
    #511
    Most már elég ezekből a maradék csipkelődésekből!
  • FREAK
    #510
    ok, nézelődj bátran!
  • Surranohalal
    #509
    attól hogy nem szólok mindenkihez hozzá asszem nézegetem ami érdekel... bocs...
  • FREAK
    #508
    nem úgy tűnik
  • antijedi
    #507
    501-nél már abbahagytam ha nem tünt volna fel... :P
  • FREAK
    #506
    200 komment alatt nem csoda, körbevezesselek a fórumon?
  • Surranohalal
    #505
    bocs, de én a játékosok fórumát kezdem hiányolni ... :-)