1333
  • Danecay
    #573
    De akkor neked működuk, és ha igen akkor milyen nyelven?
  • rudanjoe
    #572
    Jóól értem, nem megy az eredetivel?(dühöng)
    Nem merem kipróbálni:)(még)
  • Gascoigne
    #571
    Nálam is el kezd vmit tölteni, de csak ha franciára van állítva
  • Spenser
    #570
    Nálam dettó ua . :(
  • Danecay
    #569
    Na meg azt írja, hogy preparing game, olyan mintha tölteni akarna valamit, lehet a preloadokat? HELP!
  • Danecay
    #568
    HUSTON valami baj van. Azt mondja a steam, hogy error, pedig mindent úgy csináltam, ahogy a leírásban van. Mondjuk az nem tiszta, hogy a hl2_french/resoure-t a half-life 2 mappába kell létrehozni a bin és a hl2 mappák közé, vagy a half-life 2\hl2-be? Mondjuk próbáltam mind a 2 féle képpen de nem akarja az igazságot. Mivel nem értettem, hogy mit írt a steam franciául, a registryben visszaállítottam a nyelvet angolra, ezt követően a steam és a HL2 elindítása után elkedett valamilyen filevizsgálatot csinálni, utánna pedig azt írtaki, hogy the game is unavailable, vagy valami hasonlót. Ilyenkor mi van, mit nem csináltam jól?
  • IMYke2.0.0.0
    #567
    Otthonról menni fog, most melóban vagyok :=(

    -------------------------
    "Jó munkásember" vagyok...
  • Lacika 79
    #566
    Értem! De én nem vagyok járatos az ilyesmiben, azért mondtam, hogy valami hozzáértő emberke megcsinálhatná, ha ideje engedi.
  • Danecay
    #565
    Na kiprócizom akkor magyarul. Elég nehéz eltájékozodni így franciáúl a steam-en, még szerencse, hogy az ember fejből tudja, hogy mi hol van :)
  • M@TriX
    #564
    akkor segíts be a fiúknak ebben te profi vagy ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #563
    Egy sima telepítő-készítő programmal (pl.: Astrum InstallWizard, CreateInstall 2003, Setup2Go, InstallSHIELD stp.) meg lehet oldani, nem kell hozzá nagy tudás, főképp nem programozói háttér...

    -------------------------
    "Jó munkásember" vagyok...
  • Danecay
    #562
    Hi Lacika! Hát a Steam-en keresztül nyomom, csak nem saját felhasználói névvel és jelszóval. Ez már majdnem olyan mintha eredeti lenne :D
  • Lacika 79
    #561
    Jah, amúgy nem tudna valami ügyes emberke írni egy progit, ami elvégzi ezeket a műveleteket, hogy aki megvette eredetiben, az is tudja normálisan használni a magyarítást?
  • Gascoigne
    #560
    Köszönöm!
  • Lacika 79
    #559
    Csak nem megvetted a gamet? Mert én igen! :)
  • Boroskóla
    #558
    Startmenü futattás ba írdbe, "regedit" a többit már tudni fogod.
  • Danecay
    #557
    ok sztem megvan, csak azért nem tűnt fel mert a haveré a user_name
  • IMYke2.0.0.0
    #556
    meghajtó /HalfLife 2 anyagának kitömörített könyvtára /hl2/ és itt hozz létre egy hl2_french alkönyvtárat!

    -------------------------
    "Jó munkásember" vagyok...
  • Danecay
    #555
    a 2. instrukció számomra nem világos :(
    "2.User-Name/Half-Life2/ könyvtárban hozz létre egy ilyen mappát "hl2_french""
    Ezt hol találom?
  • tomsolo
    #554
    minden fordítónak köszönöm a munkát, nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan kedvet kapok az újrajátszásra ;)
  • Gascoigne
    #553
    Jó, nem tehetek róla, hogy hülye cagyok, így születtem.
  • M@TriX
    #552
    ajajajj... látom szomorú végét ennek a tipcnak (is)
  • M@TriX
    #551
    na nem ér, én melózom, csak este tudom megnézni :)
  • Gascoigne
    #550
    Bocs, de a registry-t hol találom? Vagy ez a ClientRegistry az?
  • dardevil
    #549
    Működik a magyarítás !!!
    Húúúú... nagyon király !!!
  • M@TriX
    #548
    hmm, ha működik, akkor grat. ;)
  • M@TriX
    #547
    köszi, mondjuk 7végén jobban örültem volna :)
    most meló van 1000L
  • Gordon Freeman
    #546
    Az eredeti Steam-es verzióban így működik:
    1. Hl2/cfg/config.cfg fájlban ezt módosítsd cc_lang "" erre cc_lang "french"
    2.User-Name/Half-Life2/ könyvtárban hozz létre egy ilyen mappát "hl2_french"
    3. Azon belül egy "resource" mappát
    4. És oda másold be ezeket a magyarított fájlokat: closecaption_french, gameui_french, hl2_french, valve_french
    5. Majd végül a registry-ben módosítsd a HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam ben lévő "language" értékét "french"-re
    6. N-JOY!
    Ja, és a magyarítás naon állat !!!
    thx :D
  • Mr Manson
    #545
    ATI STEAMes változatom van!
    Bemásoltam és átiram mindent ugy ahogy a txt fileban van, és hza inditom neki áll ujra tölteni a steam ....

    :(
  • Mr Manson
    #544
    KIRÁLY!
  • skristof
    #543
    csekkolnám, de éppen most frissíti a steam :D
    majd suli után
    htx
  • TSL16b
    #542
    Lehet kezdeni!

    HL2 magyarítás bétaváltozat
  • skristof
    #541
    menüket bevállalom
    addig találjatok vmi megoldást a problmere... ;)
    hexaeditorosdit is jó nekem, a héten backupolom a fileokat...
  • TSL16b
    #540
    A készítőkben mindenki csak egyszer szerepel. Ha valaki be (vagy ki) szeretne kerülni a listába(-ból), akkor legyen szíves jelezni nekem, örülnék, a közmegelégedés övezné a cuccot.
  • Drizzthsz
    #539
    Mennyire örülök amúgy, hogy az első 150-et simán egyedül csináltam, s még vagy 20 név ott van az enyém mellett...
  • TSL16b
    #538
    Akkor hozzáteszem: ha rajtam múlik. Már csak néhány végső simítás van hátra, most csinálom. Aztán meg várom a hibajelzéseket ezerrel.
  • alert
    #537
    Nem akarom megkérdőjelezni, csak manapság mindenre lehet hallani, hogy majd jövő héten.. stb és mégse. lásd hl2 :)))
  • TSL16b
    #536
    Szerinted azt, hogy "Hétfőn béta.", hogy kell érteni?
  • TSL16b
    #535
    A 'hungarian'-t nem szereti, csak a beépített nyelvekkel foglalkozik.
  • alert
    #534
    Na pl tényleg. Ez jó ötlet. Egyébként tényleg lesz holnap béta vagy csak lehet hogy lesz? :)