1333
  • rudanjoe
    #653
    closecaption_english.txt, ClientScheme.res, FILE_ID.DIZ, ezeket a filokat másoltam a "szokásos" resource könyvtárba é-sanyi.
    Elindítottam a gamét, menü angol maradt(ez engem nem zavar), angolul dumálnak az NPC-k, de a feliratok magyarok.
  • gpm
    #652
    Amit kivalasztasz telepitesi opcionak azt magyaritja.
    Ha erdekel, ha final lesz majd elkuldom a scriptet.


    rudanjoe: HL2HUhuE.v0.60b.zip igen az, de #639 hsz. zorojeles reszet vedd figyelembe.
  • Mayday
    #651
    Kozben van egy ettol fuggetlen verzio, ami teljes!
  • Mayday
    #650
    Es pontosan hogyan csinaltad? Milyen file-okat csereltel le?
  • nemcsakfeel
    #649
    amúgy a 63 % elég átverés nek néz ki.
    sztem közel a fele van csak kész, csak néhány paréj ember belekontárkodik a meglévő szövege, ahelyett hogy a nem lévőket fordítani.
  • rudanjoe
    #648
    menü angol(kit érdekel:)), duma angol(király), feliratok magyar(remek!)
  • rudanjoe
    #647
    ez-> HL2HUhuE.v0.60b.zip
  • Mayday
    #646
    A telepito mit fog felulcsapni?
    Beleneztem itt (persze jatek nelkul), es minden bizonnyal en asszem csak a feliratokat fogom magyaritani, menut nem.
  • D4nsz3r
    #645
    Mi az az E verzió???
  • rudanjoe
    #644
    E verzió műxik a bolti dobozos verzsönnel.Hatalmas thx a fordítóknak.
  • Mayday
    #643
    Nem, mert melohelyen vagyok, es otthon nincs netem meg vagy 2 hetig.
    Ezert most minden infot be akarok zsebelni, hogy otthon mar "kepben legyek" :)
    Registry meg config.cfg meg nem volt modositva!
  • D4nsz3r
    #642
    Nekem a hl2/resource könyvtárban alapon csak ez a 3 fájl van: game.ico, halflife2.ttf, hl2crosshairs.ttf! Nincs closecaption_english.txt
  • gpm
    #641
    kiprobaltad a telepitot?
    #639 zarojeles resze fontos
  • Mayday
    #640
    Most javitsatok ki, ha tevedek, de:
    a HL2\resources konyvtarban van egy closecaptions_english.txt, amit ha felulirok a magyaritottal, akkor kesz a feliratok magyaritasa?
    Mert ez igy nem tunik tul bonyolultnak, de miutan mar egy csomo embernel nem mukododtt, tul egyszerunek tunik...
  • gpm
    #639
    Semmibe nem kell beleturni a wareznal, elvileg eredeti HL2-nel sem, de ez majd kiderul,ha vki teszteli.
    (olyanra valtozattal viszont nem mukodik, ahol mar modistva van a registry es a config.cfg, tehat aki teszteli, allitsa vissza az eredeti registryt es config.cfg allapotot)
  • M@TriX
    #638
    jah az jó lenne...
  • TSL16b
    #637
    Legalább a registrybe nem kell belenyúlni, csak a config.cfg-be. :)
  • gpm
    #636
    OK, ha kell addigra megcsinalom a final telepitot(meg kb 20 min munka)
    Warezon mukodik, lehet eredetin is, a hangok angolok maradnak:)
  • TSL16b
    #635
    Persze hogy érdekel, amint nem kell naponta változtatgatni az anyagon, és lesz egy minden változaton működő módszer.
  • M@TriX
    #634
    pontosan, #626-ban már észleltem ;)
  • HJ
    #633
    Megnéztem: minden letöltés jól mûködik a lapon.
  • gpm
    #632
    most meg igen, ha lesz ubinstall, akkor semmirol nem kell majd biztonsagi masolatot csinalni,mert vissza fogja allitani.
  • Mayday
    #631
    Okes leszedtem.
    Gondolom ugyanazon file-okrol kell biztonsagi masolatot csinalni, ami eredetileg is benne van a Cheatlend oldalon letoltheto verzioban.
  • D4nsz3r
    #630
    Visszaolvastam, de nem lettem okosabb! Mindent az instrukció alapján csináltam, de semmi!
  • gpm
    #629
    Mayday-nek ment #615
  • gpm
    #628
    Warezzal biztos ,h mukodik. Probald ki,de uninstall meg nincs hozza igy magyar fog maradni!


    hl2hun06b_inst_b01 (itt a telepito)
  • M@TriX
    #627
    olvass vissza...
  • M@TriX
    #626
    jah lejött majd este megnézem... mert ez a lényeg nem a menük.. ;)
  • TSL16b
    #625
    HJ most néz utána. Visszatettük az F-et is. Elvileg mostmár működik. F5.
  • D4nsz3r
    #624
    Akkor mond már el, hogy kell rábírni, hogy menjen!!!
  • M@TriX
    #623
    nyugi nekem dobozos van és megy.. (márha megkapoma fileokat) de már előteszteltem...
  • mike369
    #622
    LOL!
    ez lesz az első warez-only magyarítás!
  • M@TriX
    #621
    az E verzió merre van, mert nekem a linkről még mindig csak a 190KBos zip jön le...
  • D4nsz3r
    #620
    Nekem steames eredeti hl2 van és nem műxik a felirat!
  • TSL16b
    #619
    Alant olvasható volt, hogy miért nem ajánlatos átírni a Steam nyelvét, pedig a játékmenük magyarítása azon alapult. Az E (english) változat csak a feliratfájlt tartalmazza, és elvileg nem kell hozzá átírni semmit, csak be kell másolni a hl2/resource könyvtárba, és szorítani, hogy kegyeskedjen ezt használni a játék.

    A "franciázás" nem jött be a Steam miatt, de továbbra is használható a szinkron-feliratok magyarítására a fájlban leírt módszerrel (cc_lang "french"). Elképzelhető, hogy még konzolból is működik, most nem tudom kipróbálni.
  • M@TriX
    #618
    hol? én nem látom...
  • M@TriX
    #617
    ismerek pár jk oldalt, szóval kimegy csak mennyen nálam is ha már nevem adom ;)
  • CUCLI
    #616
    bentvagyunk a top 20ban(fc)! =) asszem mek kicsit szpemelni :DD
  • Mayday
    #615
    En szivesen kiprobalom, ha atkuldod! :)
  • gpm
    #614
    Ok. Belinkelem majd ide ugy jo lesz?