1333
  • TSL16b
    #533
    Ja, a feliratok teljesen le vannak fordítva, a menüfájlok még csak helyenként.
  • TSL16b
    #532
    Én is ekörül forgolódom egy ideje. Viszont a kitörlés-dologgal adtál egy ötletet: nem kell kitörölni (mert nem tudjuk), talán elég egy hexa-editorral megváltoztatni a kérdéses fájlnevet a GCF végefelé a listában. Akkor jó esetben nem találja meg belül, így lehetne világosabban látni, hogy használja-e a külsőt vagy sem, kibontja-e vagy sem, stb.
  • MrDevil
    #531
    Végig vitted már???
  • alert
    #530
    És ha úgy próbálod, hogy a cc_lang = "" és a magyar closecaption_english.txt fájlodat a megfelelő helyre másolod ("hl 2 dir\hl2\resource\"). Ha így nem megy akkor meg lehet próbálni pl a cc_lang = "russian" -t és a magyar fájlodat closecaption_russian.txt -nek nevezed. Hátha csak az angolt nem engedi máshonnan olvasni.
  • alert
    #529
    Én úgy értettem, hogy az hl2 összes gcf-ét (ha kell leírom melyek azok) kicsomagolod valami teljesen más helyre a vinyóra. És onnan futtatod.
  • skristof
    #528
    #522
    és így sem ment!!!
  • skristof
    #527
    jah, énis így tudom/tudtam, ezért is állok értetlenül a dolog előtt
  • alert
    #526
    De akinek eredeti és nagyon nagyon kell neki a magyarítás az ideiglenesen kitömörítheti a megfelelő gcf-eket egy mappába és menni fog. Max kell hozzá egy fix.. hmm nem emléxem pedig múltkor megcsináltam.. de majd ennek is utánanézek.
  • skristof
    #525
    ami még érdekes lehet: van a config-ban egy ilyen sor:
    cc_lang "english"
    esetleg ezzel még lehetne valamit kezdeni...
    amit én próbáltam: átírtam hungarian-ra, és csináltam closecaption_hungarian.txt-t, de nemigazán ment...
  • alert
    #524
    Mondjuk nem értem, mert pl cs1.6-nál és más gcf-es játékoknál nekem működött anno. De most sajna tört hl2 miatt nem tudom kipróbálni, csak 1-2 nap múlva.
  • skristof
    #523
    igen
  • skristof
    #522
    tévhit
    tapasztalatból mondom
    mi is ezt hittük, de mégsem
    eredeti Steam-es verzióm van, hiába pakolom ki az egész resource mappát, csak nem akarja a magyarított szövegeket használni
  • alert
    #521
    Azt tudtam, hogy akkor azt használja, de azt nem, hogy nem lehet törölni belőle. Azért írtam, mert végülis az a probléma, hogy nem azt használja, nem?! :)
  • FLeK0
    #520
    gcf-bol nem lehet torolni, de ha van valami a "helyen", akkor automatikusan azt hasznalja.
  • alert
    #519
    A technikai problémához: azt próbáltátok, hogy kitörlitek a gcf-ből a fájlt és a magyart a megfelelő helyre másoljátok - nem a gcf-be -? (abból kiindulva, hogy úgy tudom, ha nincs gcf-ben valami, akkor a mappastruktúrában keresi)
  • M@TriX
    #518
    na látod, tudsz te ha akarsz :)
  • skristof
    #517
    természetesen állok rendelkezésetekre...
    én lennék a legboldogabb, ha meg tudnánk oldani...
  • janos666 #516
    De most visszaolvastam 10mp alatt megláttam hogy hétfőn beta. Na jó, addig...
  • janos666 #515
    Úgy értem kapok-e egy linket a félkész magyarításhoz, mert tegnap is kértem de nem kaptam.
  • skristof
    #514
    sejtettem...
    remélem nem te irányítottad ide őket :D
  • M@TriX
    #513
    A HL2 topicból jöttek :)
  • skristof
    #512
    ha esetleg pl visszaolvasnátok
    Istenem, miért olyan nagy kérés ez?!? itt nem húszezer komment van, csak ötszáz... abbol is max 100 az, ami aktuális
  • Mr Manson
    #511
    Nekem ATI kuponos HL2őm van... steames!
    Ezzel is lehet hasznalni majd a magyarositást?
  • ordel17
    #510
    Mit jelent nálatok a béta? Minden szöveg kész van és csak a felmerülő hibák miatt béta, vagy még van lefordítatlan szövegrész?
  • skristof
    #509
    rád is férne egy kis magyarítás...
    amugymeg persze, le lehet tölteni pl a hl2 warez verziójat
    de ha vennéd a fáradtságot, és visszaolvasnál
  • janos666 #508
    Na, le lehet-e már tölteni valamit?
  • Mr Manson
    #507
    nekem van steamem
  • M@TriX
    #506
    mert amire emléxem az az volt, hogy behívtam a source engine cfg-t, majd jobb klikk a resource könyvtárra és kicsomiztam a Cre, majd onnan bemásoltam a hl2 könyvtár resourcebe.
  • TSL16b
    #505
    Nem tudni. Számítunk a Steammel rendelkezők segítségére, mint pl. te is. Hátha valaki megoldja, hogy menjen azzal a verzióval is, és elmondja.
  • skristof
    #504
    sikerült megoldani a technikai problémákat??
  • skristof
    #503
    gondolom azért lesz beta
  • skristof
    #502
    én nem írtam, mert tartok tőle, h úgysem méltatnának válaszra....
  • Mr Manson
    #501
    yepp... lehet majd tesztelni?
  • TSL16b
    #500
    Hétfőn béta.
  • Mr Manson
    #499
    van már elérhető file?
  • ordel17
    #498
    Hali
    Mikorra várható a magyarosítás?
  • M@TriX
    #497
    a Valve-nak már írtam ez ügyben, kb ezt írtam én is :)
    még válaz nem jött...
  • nemcsakfeel
    #496
    hát nem igazán segítőkészek...
  • skristof
    #495
    mingyá megprószálom kicsomizni az egész könyvtárat, bár tartok tőle....
  • skristof
    #494
    ennyit tudtam még tenni az ügy érdekében....

    ne fikázzátok az angolomat, még csak kezdő csoportos vagyok, jó?!?! :D