6739
Command & Conquer III
  • Fenrir
    #372
    Én nem vagyok tizenéves, de nekem tetszik ez a ruha :)

    Mondjuk a játékban úgy sem ezt fogod nézni, ilyen alapon minden járműbe bele lehetne közni hogy ennek miért van 4 lánctalpa, annak meg miért csak 2 hajtóműve van :)

    Lényeg az, hogy legyen jó és élvezhető a játék, méretarányok nem igazán izgatnak akkor.
  • Tigristank
    #371
    Hát igen. Én is jobban örülnék valami kicsi védőruházatos egységeknek, dehát ez van. Egyébként ez az egység van védve a tiberiumtól?
  • _Atti_
    #370
    hát ez a baj pedig hogy az eanél meglátnak egy ilyet, két tizenéves felhördül a háttérben hogy COOOOL, azt el van fogadva a koncepció..Pedig ez idétlen..még akkor is ha bárki képes lenne beleülni egy ilyen szerkóba
  • Fenrir
    #369
    Ha pl a Mátrix 3-ban lévő szervóvértekből indulunk ki ott sem kell teljesen a végtagoknak a vért végtagjában lennie. Mind1, ennyire nem kéne szőrözni vele :)
  • Thanatos
    #368
    rá voltam..., mind1 kisebbnek tünt :) mongyuk én spec 1280*1024en nézegetem a win-t szal 1024es háttérképpel se vagyok tulzottan kisegitve :/ tudom tudom, ez egyéni soc problem :D
  • Shiwo
    #367
    zoomolj rá..1024x768-as a kép
  • _Atti_
    #366
    hát el nem tudom képzelni hova rakja benne a kezét:D ekkora válla biztos nincs szóval ha mégis a kar részben van akkor már nincs épp csontja szegénynek:D az hogy alul milyen fájdalmas lehet azt le lehet olvasni az arckifejezéséről :D

    Hagyták volna őket valami könnyű cuccban..aztán ha mindenáron tiberiumon akarnak mászkálni akkor üljenek be egy apcbe vagy egy titanba :) ráadásul maszk nélkül nagyon hatékony..
  • Thanatos
    #365
    nekem emg csak anyi gondom van vele hogy ez iylen 640*480 vagy hasonlo felbontás :/ ami háttérképnek nem tul praktikus :/
  • Caterpillar
    #364
    Magyarán majd körbe kell vágnom a kisképeken az egységeket... Majd holnap..
  • Fenrir
    #363
    Észrevétel csak annyi, hogy a háttér nem egységes ott ahol ráraktad a kis képeket az alapképre. Látszik ahogyan elüt, ha ezt kijavítod akár még jó is lehet
  • Tigristank
    #362
    Szerintem nem rossz.
  • Caterpillar
    #361
    Majd eccer ha több időm lesz, csinálok jobbat...
  • Shiwo
    #360
    pontos a fogalmazás
  • Caterpillar
    #359
    Összedobtam egy háttérképet nem túl igényes de nekem tetszik! Hátha másnak is:

    Kép
  • Fenrir
    #358
    Tetszik ez a kép:

  • Fenrir
    #357
    2.5 méter tök normális egy exoszkeletonban.

    Szerintem szépek a képek, várom a játékot erősen
  • Caterpillar
    #356
    Hát ahogy elnéztem egy muksó kb 2,5 méter... Köszönhetően a péncélnak.. Majd kiderül mikor látunk NOD katonákat...
  • Shiwo
    #355
    a kérdés az, hogy az emberek mekkorák lesznek a házhoz és a mamuthoz képest..
  • Caterpillar
    #354
    Tényleg gyönyörű!

    Nem értem mire gondolsz az alatt hogy:

    "Nekem nagyon nem illenek bele a földi egységeek a gémbe"

    Szerintem nagyon ütősek és tökéletesen illenek a világba... Színvilág nagyon feeling!
    Az épületek szerintem nem mentek össze csak a Mammut lett vagy 3x akkora...
  • berlinboy6329
    #353
    Fú hogy néz ki!!


    +A robbanás nagyon ott van
    +grafika
    + a többi meg majd ha megjelenik

    -Nekem nagyon nem illenek bele a földi egységeek a gémbe.ű
    -Összementek az épületek?
    -Néhol meg lehet vakulni a fénytől,olyan világos.
  • Caterpillar
    #352
    Új képek:

    http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=18857
  • Fenrir
    #351
    Már a Tiberian Sunban volt róluk szó, de ott még nem folytak bele a harcba aktívan csak a videókban és pár kisebb küldetésben szerepeltek.
  • berlinboy6329
    #350
    Hát nem tom majd milyen lesz,hogy a régi klasszikus GDI vs. NOD csatába beletúrnak ilyen idegenfajzatok.Lassan már mindenhol úrlények vannak.Minden filmben,játékban,szal a Condemned jó játék volt.Ha kitudnának vmi nagyon jó sztorit találni,akkor maradhatnának.Majd meglátjuk.
  • _Atti_
    #349
    szerintem mindeki azt hitte..főleg hogy amivel begyűjtöttük az 'Harvester' volt.
    Tiberium-Wiki
    Eszerint is a tiberium valamien organikus cucc ami kinyeri a földből az érceket és kristály formájában könnyen hozzáférhetővé teszi azt.

    Egy helyen írja hogy feltehetően Hg Wells Vörös Füve ihlethette a Világok Harcából, eh nekem is ez jutott róla eszembe anno :D
    Valószínűleg a "hűde titkos és érdekes senki nem találja ki.." harmadik fél azért nyomatta a bolygóra hogy ideális környezetet teremtsenek itt maguknak..másik lehetőség hogy a "huha erre nem gondoltatok" harmadik fél a tiberium mutációt szenvedett/élvező csoport lesz.
  • a_n_d_r_e_w
    #348
    nincsen kidolgozva a nod oldal. elvétve vannak még csak nod egységek. egyenlőre multiban is csak GDI-GDI csatákat tesztelnek. ha jól tudom akkor a game conventions-on fognak mutatni GDI-NOD csatát, gondolom nem sokkal előtte lehet majd látni screeneken
  • berlinboy6329
    #347
    Jó kérdés.
  • laca103
    #346
    mi a rohadt életért nem mutatnak egyetlen nod katonát sem sehol????


  • berlinboy6329
    #345
    Mikor annó még a TS-t toltam,akkor azt hittem,hogy az vmi növény.De most ez a kristály ez új.De az a szakadék a képen nagyon tetszik :)
  • _Atti_
    #344
    a humvee mintha egyenesen a halo-ból érkezett volna..még master chief is ott ül benne :)
  • Tigristank
    #343
    Talán a Városligetben?
  • laca103
    #342
    mintha már láttam volna valahol...
  • Fenrir
    #341
    Tiberiumot a népnek:

  • laca103
    #340
    ez tiszta génmanipuláció

    Ezeket a katonákat erre "tervezték" ilyen kurvaaránytalan kurvanagy zombiknak hogy elviseljék a tiberiumot...
  • Fenrir
    #339
    Nem értem miért? Mert nem ér le a katona lábai a talajig hanem mondjuk fél méterrel magasabban vannak? Kéne egy olyan kép ami így mutatná kinyújtott helyzetben is a méretarányok miatt.
  • a_n_d_r_e_w
    #338
    igen, ez egy exoskeleton, de ha a lábai tényleg a páncélban vannak (már pedig EA-ék így gondolják), akkor igen nagy fájdalmai lehetnek szegénynek.
  • Fenrir
    #337
    Ez egy exskeleton? Mert akkor a katona lábai a páncél lábaiban vannak, tehát ez egy szervoruhának felel meg.
  • a_n_d_r_e_w
    #336
    Engem nem zavarna az aránytalanság, ha most nem arról szólna a sok beszámoló, hogy ők mennyi időt fektettek a játék hátterének kidolgozásába, a tiberium viselkedésének leírására, stb. És akkor erre itt van ez, amibe normál emberi lény képtelen rendesen elférni. Nem igaz, hogy ez elkerülte a figyelmüket.
  • laca103
    #335
    nem nehezteltem volna ha olyasmi gyalogság lenne amit a mátrix-forradalmak -ban Zion ostrománál láttunk...Az kurvajó lenne...
  • Tigristank
    #334
    Nekem nem tetszenek ezek az agyonpáncélozott katonák. Egy kisebb védőruházatú ember sokkal jobban nézne ki.
  • berlinboy6329
    #333
    Lol,régebbi részekben nem volt lyen,ugye?Ez nagyon gané így.Szegény embernek jógaprofinak kellene lenni,hogy "beüljön" ilyenbe.