6739
Command & Conquer III
  • BBird
    #11
    Lényeg, hogy egyik beszól, a másik vissza, aztán egyik a másikat vádolja. Javaslom MaTriX, ha már kötekszel, legalább valld be, hogy Te kezdted. :-)

    A moderálás tényleg jó dolog, de az értelmes mondatok is: "hát igen, jó ha van szókincse az embernek és moderálja is tudja magát"

    Amúgy meg szerintem sem kellett volna még nyitni ennek topicot, bár az is igaz, hogy lett volna akkor más, aki megnyitotta volna.

    És hogy a témához is szóljak: Hajrá Dune 2! :-D
  • Tuvok #10
    úgyis szar koránkelős nap, legalább most vmi feldobja
  • Tuvok #9
    "önvédelmi mechanizmus" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    te kölyök ... :))))))
    na jó, ezt inkább kihagyom :)))

    előző részek ? Tib. Sun ? Generals ?
    Esetleg RA 2 ?

  • HuAn82
    #8
    SG, ahol "mindig" a játékról van szó!
  • M@TriX
    #7
    jéé? Jó ilyet is látni.
    Önvédelmi mehanizmusként a másikban próbálsz hibát keresni, pedig én csak a címre jegyeztem meg valamit... :)
    Szerintem menj el pszichológushoz...

    A HC Gamer az HC Gamer az is egy oldal, de az előző részek címeit hogy írták? (Meg ha külföldi híroldalakat nézel most...)
  • Tuvok #6
    aztaaaaaaaaaa, ha már logó, vagy egy túl világos pixel a logódban 92,17-nél, ami nem illik oda, inkább azzal foglalkozz .....
    Elmész hc.gamerre ás megnézed ott hogy van írva
    Szerkesztés gomb híján nemtom magam moderálni ...
  • M@TriX
    #5
    hát igen, jó ha van szókincse az embernek és moderálja is tudja magát :)

    Szerintem topic címnek így jobban nézett volna ki:

    Command&Conquer III

    vagy

    Command III Conquer (ahogy a logón van)
  • Tuvok #4
    úgyis lett volna, ha vki más téved oda vmikor, akkor is ...........
    és mi a fasz bajod van a címmel ?
  • Lacc
    #3
    Várjuk várjuk! Csak azért kicsit tartok tőle mert már nem ugyanaz a csapat...
  • M@TriX
    #2
    Bravo ennek már kellett topic...

    mondjuk legalább a címet pontosabban írtad volna. egy kis fantázia nem árt...
  • Tuvok #1
    Command and Conquer 3 ?!

    "Egy kép ezer szónál is többet mondd, de mivel a HC.Gamer nem távirati iroda és várhatóan nem is fog azzá alakulni (bár ki tudja, mit hoz a jövő), ezért egy kisebb beharangozót vagyok kénytelen (szegény én) írni az év egyik legfinomabb "bejelentése" előtt. A ma ismert RTS műfaj megalapítójaként számon tartott Command and Conquer (ami valójában nem igaz, mivel a stílus alapjait a Dune tette le - ami ebben a formájában szintén nem igaz. Maradjunk annyiban, hogy mindkettő programot komáltuk. NAGYON) jövője a borzalmasra sikeredett folytatás, majd a Westwood szétcincálása után erősen kétségessé vált. Ugyan a tavaly debütált, s számos díjat bezsebelt Generals kellemes szórakozást nyújtott, mégsem tudta visszaadni azt az élményt, amit elődje megjelenésekor élhettünk át. Most viszont úgy érzem magam, mint Noé, mikor azon bizonyos olajág a kezébe került. Katarzis?"

    (HC. Gamer)

    Kép