6739
Command & Conquer III
  • viizo
    #172
    Ááá, nemtudom hanyadjára nézem ma a trailert, de szinte könnybe lábad a szemem a végére minden egyes megtekintés után.
  • viizo
    #171
    Egyértelműen a game-enginejével van megoldva az animok nagy része az előzetesben, látszik a textúrákon hogy sok helyen viszonylag elnagyolt, pl. a katonák sincsenek az utolsó pixelig aprólékosan kidolgozva.
    Nekem éppen ezért tetszik nagyon, mert ízelítőt ad a játék ingame- látványvilágából.
    És ha ilyesmi látvány és pörgés lesz játék közben is... meglesz az elfoglaltságom pár hónapra, mint eddig minden C&C résznél 95 óta :)
  • Kandurex
    #170
    Arra nekem is állt a szőr a hátamon. De félek, hogy nyomába se ér majd az elődnek :/
  • Sephi
    #169
    Nekem ez a beszolas naon teccet :

    "Welcome back commander."


    AHH :D
  • asysoft
    #168
    Hát ja. A hozzászólók jó része sztem nem is látott még C&C-t ("miez a rockzene"-RA2 intrójában is volt, "miez a jetpack"- TS-ben is volt a GDInak)... Az meg, hogy egy trailer alapján eldöntik, milyen lesz, komikus.
  • asysoft
    #167
    Nem tudom, mit szóljak ehhez. Prerendereltnek talán egy kicsit ronda, de nem ez a bajom vele. Ahhoz képest, hogy mindent elárasztott a tiberium, eddig még nem lehetett látni, csak a concepteken, valamint a hangulat túlságosan vidám. Bárányfelhők, szép tengerek... Hiányolom a Tiberian Sun féle sötét, borús hangulatot, elvégre az emberiség veszélyben van, s azóta csak tovább terjedt a tiberium... Na mindegy, mindenesetre várom, s remélem nem szúrják el. Jó lenne már egy igazi C&C játékkal játszani... Addig is, nyáron végigtolom a régieket, C&C1-hez úgy sem volt szerencsém normális verzióban, na most, a First Decade-nek hála...:)
  • RelakSfromhome
    #166
    HARDWiREDEN meg megy a fikázás :D (még ilyen apró betűs letöltéslink sem fordult elő :D)
  • Fenrir
    #165
    Áhh nagyon komoly, Orca rullez
  • viizo
    #164
    Jah, ajánlom mindenkinek a nagyfelbontású animot letölteni a gamestar oldaláról.

    Fincsi...

    gamestar - C&C HD E3 trailer vol 2
  • viizo
    #163
    Az új trailer nekem eszméletlen bejön. Visszahozta a régi idők C&C feelingjét. Ahogy egymás után most többször is megnéztem, végigfutott rajtam a borzongás, hogy igen, már javában készül az új trónkövetelő és ő lesz az új király...

    Az EA-t pedig biztosra vehetitek hogy nem akar melléfogni ezzel ez eddig is fajsúlyos dollármilliókat hozó sorozattal.
  • Sephi
    #162
    Ahh kijott egy uj trailer. De szvsz kezdik tulzasba vinni. Az EA megint el fogja baxni.
  • Newfronter
    #161
    Szokásos EA féle üzletpolitika...
  • a_n_d_r_e_w
    #160
    na hát ennél jóval többet vártam. porhintés, még mindig csak porhintés :(((
  • [HUN]PAStheLoD
    #159
    én ezért nem is figyelek az E3-ra és hasonló össznépi hájpolásra .. majd jön a gém és ennyi.
  • berlinboy6329
    #158
    Majd lesz azis....Valamikor.
  • grebber
    #157
    Hát éppen ezért vagyok én is kiakadva az ember leszed gigákban mérhető mennyiségű videót és mit kell szánalmas kis semmitnemmondo videokat.
    Annyira nehezükre esik ingame videókat közzé tenni?
  • a_n_d_r_e_w
    #156
    nekem ingamenek tűnik, legalábbis az orca-k textúrája igen kevés lenne egy prerenderhez
  • Borg
    #155
    21mp trailer, no ingame... ez pont annyit ér, mint a banner fent :D
  • grebber
    #154
    Ebből a 200MB-os videóból csak a Command & Conquer 3: Tiberium Wars (4MB) kivéve!
  • a_n_d_r_e_w
    #153
    nem volt még, köszi
    kíváncsi vagyok mit mutat
  • grebber
    #152
    Bocs ha már volt!

    Electronic Arts E3 2006 Collection (203MB)

    Ez egy 10 perces videó.

    Nem kicsit szigorúan jó E3-as összeállítást talált jd mester az EA FTP szerverén. a montázsban olyan nagy neveket szemlélhetünk meg, mint a Command & Conquer 3: Tiberium Wars (részletes előzetes a holnap megjelenő GameStarban!!!!), a most bejelentett Need for Speed: Carbon (sajnos erről még mindig nincs egyébként érdemi bejátszás), vagy éppen a szintén sikervárományos Medal of Honor: Airborne. Ha ezért nem, akkor semmiért nem éri meg letölteni egy videót - egyébiránt annyit elmondanék, hogy ezeken a játékokon kívül további EA alkotásokat is megszemlélhettek benne, sajnos mindegyik elég rövidke. Az EA azonban ígéretet tett arra, hogy hamarosan jönnek a játékok normális hosszúságú és minőségű trailerei egymás után.

    info: Gamestar
  • Carlos
    #151
    Nyálcsorgatás on...
  • Fenrir
    #150
    Én játszottam a BFME2-vel, de ott is real-time-ban volt az építkezés, semmilyen globális építkezés nem volt. Volt egy modja ami egy táblásjáték szintű volt, ott lehetett csak úgy építkezni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #149
    szerintem nem csak te, mondjuk egy kongói kisgyerek se érti, mert magyarul van és fingja nincs arról, hogy milyen volt a BFMEII ;]]
  • valaminick
    #148
    Most olvastam, hogy ugynézki tényleg alien lesz a 3. faj:)
  • Fenrir
    #147
    "Egységek, típusokba szedetten választhatók, irányíthatók, térképen bárhonnan lehet építkezni még harc közben is. Infó evvel bármiről lekérhető. Battle for Middle-earth II MetaGame üzemmódjához hasonlóan a Föld globál térképén lehet építkezni és innen lépünk be a harcterekre."

    Ez eléggé ellentmondásos vagy csak én nem értem?
  • Newfronter
    #146
    Köszi! Nézzük! :)
  • a_n_d_r_e_w
    #145
    gamespotéknak lehetőségük volt látni a trailert és néhány ingame múvit:
    gamespot
    nyílvános, neten is nézhető bemutató péntek, helyi idő szerint délután 1 óra, ha nem tévedek nálunk este 10, színtén gamespot
  • Caterpillar
    #144
    És mindezek után jön a multi!

    Kíváncsi leszek az első mozgóképekre...
  • fsgh
    #143
    ez nagyon jó lesz:)) Főleg hogy ha 2x-3x viszed végig akkor se unalmas mert vannak más választási lehetőségeid:))
  • grebber
    #142
    Command & Conquer 3 Tiberium Wars Interjú

    Sogun, 13:21 - PC - Játék: RTS


    (IGN)Mike Verdu igazgató a következőket mondta:


    Tiberium:
    Terjed, mint fagy a jégkorszakban és lassan megsemmisíti a Földi életet. Önsokszorosító földönkívüli kristály, amely minden anyagot tiberiummá alakít, amihez hozzáér. Az anyagtranszformálás során intenzív radioaktív sugárzás keletkezik, ami lehetővé fegyverként hasznosítását és ideális erőforrás. Kormányok és a hadsereg erőműveit ez az anyag hajtja. A GDI ellenőrzés alá akarja vonni a tiberiumot és visszafordítani bolygófoglaló hatását. A NOD fel akarja gyorsítani a tiberium elterjeszkedését a Föld teljes felszínén. Kane víziója, hogy az emberiség következő evolúciós lépése a tiberiummal egyesülés. Ki készítette a tiberiumot? Miért került a Földre? Ha átalakul az emberiség, hová visz az minket? Mindezen kérdésekre választ kapunk a C&C3-ban.

    2047:
    Csaknem a teljes felszínt elborította az élő, radioaktív, zöld kristály. A GDI és a NOD harca ekkora már csak egy halott végső rúgásaivá vált. A GDI vezetése úgy gondolja, hogy a NOD legyengült, több csoportra szakadt és ezek marják egymást. Mások meggyőződéssel hiszik, hogy a NOD mindent elsöprő katonai hadjáratra készül. Kiderül, hogy a pesszimistáknak volt igazuk. Kane visszatért és túlerősítette a NOD-ot, míg a GDI önelégeülten elhízott, mert csak fánkot evett. A NOD egy levegőegekbe irányzott nukleáris rakétával meglepetésszerűen megsemmisíti a GDI parancsnoki űrbázisát, ahol a teljes GDI vezérkar – összes politikai vezető - éppen tortát zabál. Az égen kigyúló narancssárga tűzcsillag jelére megindulnak a hatalmas NOD hadak és széjjelszórják a zavarodott GDI erőket. Itt lépünk be a történetbe, mint GDI parancsnok! Talpra kell állítani hadseregünket és kiűzni a NOD haramiákat a területeinkről. Moziátvezetők továbbra is bebüntetnek. Küldetési eligazításokkal, frissen szerzett kémvideókkal és harctérről lopott rádióüzenetekkel ismerjük meg jobban a történetet.

    Tiberum elmélet:
    Az anyag izgalmas tulajdonságainak bemutatására a MIT – Massachusetts Tudományos Intézet – tudósait hívták meg a fejlesztők egy kis történet-turbózásra. A nagykoponyák összehoztak egy magazinban is leközölhető minőségű tudományos összegzést a tiberium atomszerkezetéről meg izgalmas tulajdonságairól, hogy miként alkalmazható erőművekben és fegyverekben.

    Harmadik fél:
    NOD és GDI mellett harmadik titokzatos hatalom is színre lép.

    AI:
    Tanulni képes gépi intelligenciát fejlesztettek ki. Többféle AI ellenfelet mutatnak be, és elképzelhető, hogy a gépi agy agresszivitását is lehet majd állítgatni.

    Egységek:
    Visszaköszönnek a GDI Commando, Orca, Mammoth Tank, NOD Stealth Tank unitok. A mammoth tápolható lesz kétcsövű és rakétavető ápgrédekkel, plusz később nagyon durva railgunokkal, amik teljesen lecserélik a tank ágyúit.

    Robbanások, grafika:
    ”Szupernóva” szintű részecske effekt rendszer készül a C&C3hoz, RTS-ben eddig még soha nem látott komplexitású robbanásfelhőket gomolyogtatnak majd ámuló szemeink előtt. Izzó nyomjelzők, lepattanó lövedékek, füstoszlopok, nagy tüzek, porfelhők figyelnek be és az atmoszféra szép ködös lesz. Elkpesztő vizuális mélységet kap a csatatér.

    Küldetések:
    Harcok előtt és után taktikai döntéseket hozunk, melyek kihatnak a jövőbeli csatákra! A három hadjárat fejezetekből - Theatres of War – áll, melyek földrajzi helyszíneknek felelnek meg, mint például Skandinávia. A területek és feladatok között válogathatunk. Választanunk kell, hogy az ellenséges repteret vagy a kikötőt akarjuk elfoglalni, mindkettőt nem lehet és az utána jövő missziókban légi vagy tengeri fölényünk lesz.

    Mozgó bázisok:
    Friss elemeket hoznak be az RTS színtérre. Például egységeink plusszokat és képességeket nyernek, ha közel vannak az Ion Storm középpontjához. Ez utóbbit a három választható fél egyike képes behívni. Továbbá egységeink összedolgozhatnak és a harctéren ekkor új lehetőségünk nyílik lenyesni az ellent.

    A Kezelőfelület Visszatér:
    C&C oldalsó panel megint befigyel, bővítik friss opciókkal természetesen. Egységek, típusokba szedetten választhatók, irányíthatók, térképen bárhonnan lehet építkezni még harc közben is. Infó evvel bármiről lekérhető. Battle for Middle-earth II MetaGame üzemmódjához hasonlóan a Föld globál térképén lehet építkezni és innen lépünk be a harcterekre. A csata kimenetele változtatja a globális nagytérkép kinézetét. Saját hadjárat is készíthető.

    Multiplayer:
    Gyorsabb válaszidők, összehangolt játéklogika és egységmozgások várhatók, parancsaink azonnal végrehajtódnak. Tápos pathfinding/útvonalkereső és egység AI várható. Legjobb C&C bajnokok tesztelhetik majd a C&C3-at végső egyensúlyozás érdekében. Beépített voice over IP (VOIP) alap. Új spectator módok kerülnek be a harcoló parancsnokokat figyelő nézőközönség nagy örömére. Klánok támogatását szívén hordozza a fejlesztőgárda.

    info: Hardwired
  • a_n_d_r_e_w
    #141
    néhány (számomra) megnyugtató és érdekes dolog az interjúból:

    "Each of the three campaigns in the game will consist of chapters that we're calling "Theatres of War". A Theatre of War is a specific geographic location - like Scandinavia - where you will fight a series of related missions. You can choose your missions based on your style of play and strategy. For example, one mission might be about capturing a very large airfield while another might be a battle over a huge port. You get to choose which mission you play. If you capture the airfield, then you deprive your enemy of his air support in future missions while gaining the ability to call in special air strikes. If you capture the port, you gain access to some special naval units. The choices you make affect later missions."

    Azaz majd lehet választani a küldetések között, és a mellékküldetések később hatással lehetnek a további küldetésekre.

    "It's also worth mentioning the return of the side-bar interface: Our in-game UI for C&C3 is a side-bar that will feel familiar to C&C players but it has some added features that make it more useful - and make it feel interesting and new. We are combining the centralized production queues in the classic C&C side-bar with contextual space for selected units and structures."

    Visszatér az oldalsó menü, kibővitve a kiválasztott egységek adataival.
    kíváncsi vagyok hogy fog mindez elférni... (számomra eddig a legjobb sidebar megoldás a kknd(2)-ben látott)

    "We're going to let you build structures and armies, move your forces, and attack territories on a high level map of the world. You'll resolve conflicts over territory in RTS battles and be able to take your forces from the world map into battle with you - and what happens during the battle will affect the world map as well. This mode allows you to create your own campaign game."

    BFME-es világtérkép, mozgatható csapatokkal :))
  • fsgh
    #140
    Nagyon jól néz ki:D És a következő Games Starban benne lesz?Mikor jelenk meg?:) Mert akkor megveszem
  • STREEX
    #139
    Új képek
  • a_n_d_r_e_w
    #138
    na akkor "közkívánatra" :)
    linkelve, nem beszúrva, mert dögnagyok :))
    Kép (340.7 KB)
    Kép (333.0 KB)
    Kép (358.3 KB)
    Kép (372.7 KB)
    Kép (406.9 KB)
    Kép (383.3 KB)
  • fsgh
    #137
    Képekre midig van igény:D Jöhetnek bátran
  • Fenrir
    #136
    Dehogynem, van ott pár eddig nem látott scan is.

    Pl. a bal alsó ami a bázist mutatja meg a jobb középső az Orca-kal.
  • a_n_d_r_e_w
    #135
    Minden eddiginél tisztább scannek
    csak feleslegesnek tartottam már ide is beszúrni őket, újat nem mutatnak
    de ha lenne rá igény... :)
  • laca103
    #134
    Én azt mondom inkább jelenjen meg akár egy éves késéssel csak adja meg az elvárt hangulatot, stílust(ZENÉT) stb...

    Ez egy olyan játék amire érdemes lesz várni.
  • Fenrir
    #133
    Harvester is elég jól néz ki