6739
Command & Conquer III
  • Kotomicuki
    #6739
    Tipp: rendszergazdaként (és/vagy) XP-s kompatibilitással feltenni, hátha?!
  • AlucardHuN
    #6738
    Helló, nem tudjátok mi lehet a baj? Eredeti CD-m van és win 8-ra akarom tenni de amikor elér az összetevők regisztrálásához vagy ilyesmi akkor beakad... Ezt mi okozza? Semmi karcot nem látok a CD-n és hibát se ír ki.
  • Doom 4
    #6737
    Megy a Kane's Wrathal, RA3, Generals, Zero Hour is :D Mondjuk én mind a mai napig előveszem.
  • Narxis
    #6736
    Ez nem rossz de már senki se játszik ezzel.
  • Doom 4
    #6735
    Hali! Majdnem egy hónapos az utolsó bejegyzés ezért kis frissítésként, hátha valaki nem tudja a Gamespy szerverek leálltak, de a C&C multija nem halt meg! C&C Online Előnye a rendszernek, hogy ha nem eredeti játékod van akkor is lehet "hivatalosan" multizni vele. Szóval nem kell szarakodni sem Hamachival, sem Tunnglével se semmi ilyesmivel csak elindítod és megy.
  • JaSoN HuNTeR #6734
    skirmishbe nekem tetszik. :) Engem nem érdekel a storyja egyiknek sem csak a nagy háború amit skirmish vagy online lehet csinálni.
  • BaliBoy
    #6733
    Maradjunk ott is az egynél, illetve annak kiegészítőjénél. A második részt ott is eléggé elbacták.
  • JaSoN HuNTeR #6732
    akiket érdekel egy jó stratégiai játék azok próbálják ki a Supreme Commander 1-2-t.
  • nyirog
    #6731
    Pedig érdemes végig követni, számomra egy alaposan és jól felépített sztori volt, méltó SCI-FI történettel, amit mindig sajnáltam, hogy az átkötő rész sose készült el ami megmagyarázta volna a tiberium és red alert univerzum közötti kapcsolatot.

    Generals-t 2 éve talán elkezdtem játszani, de hamar félbemaradt, valamiért nem ragadott meg eléggé, ahogy a fostalicska red alert 3 sem, eljátszogattam volna azzal is, de az h minden küldetésben kaptam egy gépi társat magam mellé eléggé bosszantott. Új generals-t meg vártam, kíváncsian, aztán bumm, kasza... pedig érdekesnek és izgalmasnak tűnt.
  • nyirog
    #6730
    Ó számtechen, nekünk anno, még alsó tagozatban egyetlen CD olvasós gép volt, a többi flopis volt és csak azon az egyen ment az első C&C, mindig ment a versenyfutás azért a gépért, mert ha vége lett a feladatnak akkor lehetett tolni :) Szép kis gyerekkori emlék, és egyben az első stratégiai játék is amivel játszottam :) Máriót és a comenius logo-t sajnos előbb voltak a sorrban :D
  • RoboKutya78
    #6729
    Az volt a régi szép idő mikor a számtech óra azzal ment el hogy egymást gyapáltuk rajta orba szájba:)
  • JaSoN HuNTeR #6728
    Én kipróbáltam de mai szemmel sajnos nem olyan élvezetes mint anno 2002-2003ba.
  • Caliph
    #6727
    generalst minél előbb pótolni :)
  • JaSoN HuNTeR #6726
    TW az egyik legjobb. TS méltó folyatatása. Mondjuk storyról nem tudok nyilatkozni az engem nem érdekelt sohasem.
  • nyirog
    #6725
    én is így voltam vele, még warezban sem vittem végig..., számomra elég hülye lezárása volt az amúgy jó történetnek, sajnálom h így ért véget, sajánlom h nem csak a történet, de még a köré rakott játék is kritikán aluli. Egyedül egy dolgot nem értek, h a TW-t miért szokták szídni, néha olvasom neten és elképedek, ha nem is hardcore C&C-s vagyok, de a DOS-os első résztől kezdve mindegyik játékkal játszottam kivéve a generalsokat és a tiberium sun kiegészítőjét és ezek alapján is az a véleményem, hogy a TW igen is jó volt és számomra méltó folytatása volt a sorozatnak. De lehet én vagyok maradi és már hozzászoktam a szarhoz...
  • Kontrakcio
    #6724
    meg se említsétek csak felbaszom magam ismét
  • BaliBoy
    #6723
    Én sem bírtam végig játszani, annyira rossz volt. A Youtube-on megnéztem a videókat mert az érdekelt, de ennyi. Nagyon sajnálatos, hogy nem a Tiberium Wars metodikát folytatták. :(
  • mooo
    #6722
    Ízlések és pofonok.Nekem tetszett,mert olyasmi mint a Dawn of War 2,bár való igaz jobban örültem volna ha a régi sémánál maradnak,de én így is elvoltam vele.
  • JaSoN HuNTeR #6721
    Elindult. De a Wars után ez egy nagy darab x*r. Eredetibe ne vegyétek meg, sőt warezt sem érdemli meg.
  • mooo
    #6720
    Szokásos dolgokkal kell próbálkozni;kompatibilitás mód,rendszergazdaként indítani,azt is írták,hogy nem szereti az AERO-t.Az UAC is okozhat problémát.
    Illetve csinál olyat,hogy amikor indítod nem tölt be a játék,de mégis fut és ilyenkor hiába próbálnád újra indítani nem fog csinálni semmit!
    CTRL-ALT-DEL-el hozd be a feladatkezelőt és a folyamatok fül alatt állítsd le a CnC4.exe-ket és úgy próbáld meg újra elindítani.
  • JaSoN HuNTeR #6719
    Sziasztok megvettem eredetibe a command and conquer tiberium twilight originen aktiválom és utána pedig nem indítja el a játékot... valaki tud megoldást?
  • OzI20
    #6718
    dfsdf
  • Spardas
    #6717
    egy kis érdekesség gyanánt tegnap találtam.

    http://indavideo.hu/video/Command_Conquer_Alfa_Gameplay_APA_RED_ARROW_
  • Kontrakcio
    #6716
    csőtök. ha valakinek van kedve c&c95-el tolni akkor itt a link, ha kérdés van irj pm-et.

    link
  • Anonymusx
    #6715
    Win 8 64 bites rendszeren hogy lehet elindítani a játékot?

    "Ez az alkalmazás nem kompatibilis a telepített operációs rendszerrel.
    Kérjük, frissítsen Windows 98SE, Windows 2000 vagy újabb rendszerre."

    Majd kilép. A legújabb patch fent van, a rendszergazdagént is futtatam, kompatibilitási problémáknál is néztem...
  • JaSoN HuNTeR #6714

    Tiberian Sun: Reborn multi FPS mod.

    Fórum

  • mikulas16
    #6713
    sziasztok!
    mi gamerangerrel nyomjuk.a c&c gen,és zh-át ill.tiberium wars-t is.van saját ts3 szerverem online biztosítok szobát a küzdőknek.szeretném,ha a c&c kedvelők egy jó közösséget alkotva segítsék egymást és ha megfelelö a létszám akkor bajnokságot is szerveznénk.elérhetőségem:skype:mikulaas16 néven.

    tisztelettel: miku
  • Kontrakcio
    #6712
    Szeva. Hát , nyiss 1et azt tolhatunk . de csak csüt , péntek jó nekem . :D
  • Bala004
    #6711
    csá !! VAlaki gémezni ??
    HAmachiszobát Valaki tudna mondani ahol lehetet gémezni !? (köszi )
  • frango
    #6710
    Hi!

    Megvettem Steamen a játékot, de magyar nyelv nincs benne. Valaki segítene, hogy tudnám magyarítani?
  • Maak
    #6709
    Hali!

    Steamen le van arazva, 75%-os engedmennyel.
    Kerdes : multi meg el? coop van benne?

    Elvileg single miatt is megveszem ennyiert, csak infoszerzes miatt kerdezem.
  • Kontrakcio
    #6708
  • Narxis
    #6707
    :D:D

    Me úgy emlékszem szenvedés a warez verziót beüzemelni, meg lehet addigra megunta. Most újra tolom a kampányt.
  • Kontrakcio
    #6706
    velem érdekes mód sosem toltad -.-
  • Narxis
    #6705
    Deeeeee, terjeszteném a tudást online is, hogy hogyan kell játszani vele. :P Megmutatnám a mai generációnak. :P
  • Kontrakcio
    #6704
    minek az neked. ugy sem játszanál vele... ugye? -.-
  • Narxis
    #6703
    Üdv.

    Van ebben olyan limites telepítéses DRM? Mert 1700Ft körül vesztegetik és annyit simán megérne már nekem.
  • underground2
    #6702
    Sziasztok!

    Mikor felcsatlakozok egy szobára nem tudják elindítani a játékot, mert mindig azt írják nekem, hogy a csatlakozással probléme van!
    Mi lehet erre a megoldás, pedig a windows tűzfalnál hozzá adtam a kivételekhez!
  • markuci0
    #6701
    Vki multi?:D
  • markuci0
    #6700
    Áhh megvan :D. Köszönöm a segítséget! :)