6739
Command & Conquer III
  • szucsy89
    #332
    hát igen, az EA az ilyeneket igazán kijavíthatná, mert elég ciki...
  • _Atti_
    #331
    atyaég isten nyugasztalja szegény tiberian sorozatot..
  • szucsy89
    #330
    lol, tényleg:D
  • a_n_d_r_e_w
    #329
    ráadásul az arányai is sz@rok :)
  • JCSR Apache
    #328
    Az EA fórumán:
    Igen, most halgatunk a fanokra, minden úgy lessz ahogy kérik.

    Csak 1000X mondták el hogy ez a katona ami a logóban is van tökéleten rossz.
    -Nincs sisakja a tiberiummérgezés ellen, de csak ő bírja ki otta gdi katonák közül. (WTF?)
    -A vállától nem is látna semmit, és a starcraftból lopták...

    Az EA mindig is idióta lessz
  • Muki100
    #327
    Régi szép időkben elindította a gyalogosait az AI a tibériummezőn és sose értek célba csak mindig hallottam a távolból: Aieeergh, lenézek hát ott égnek az emberei
  • a_n_d_r_e_w
    #326
    Pont azt akartam írni amit Shiwo. Amit idéztem, az az új részre vonatkozott. Nekem is jobban tetszett az organikus tiberium, mint ez a csupakristály, de ez van. A kép meg az új részhez készült már.
    De mindettől függetlenül ez a közvetlen érintkezésre vonatkozik. Ettől még eléghet a sugárzástól az, aki nem érintkezik vele, hanem csak a közelében tartózkodik.
  • Shiwo
    #325
    akkoriban még annyira nem foglalkoztak vele, hogy milyen anyag is a Tiberium..most a 3. résznél vették a fáradságot, hogy kidolgoztak rá valamit...lehet nem teljesen "passzol" a régihez, de nem kell mindenbe belekötni..
  • laca103
    #324
    De ha figyelmbe veszed azt hogy a játék közben a aki rámerészkedett a mezőre egy idő után SZÉTÉGETT...(és nem elkristályosodott)
  • a_n_d_r_e_w
    #323
    "Ha hozzádér kristály, 20 másodpercen belül összeolvad a bőröddel. Közben erős, égető fájdalmat érzel, mintha tűzforró tálhoz értél volna, vagy savat öntöttél volna a bőrödre. Orvosi kezelés hiányában a fertőzés kiteljesedik. Húsod hamar zöldes árnyalatú, üveges masszává változik. Megkezdődik a testszövetszintű kristályosodás. Belső szerveid egymás után mondják fel a szolgálatot, ahogy a Tiberium szilárd részecskékkel árasztja el a véredet és így az egész testedet. Ha belélegzed, a tüdődben ragad meg a halálos zöld anyag. A léghörgőcskék lassan kristállyá változnak és elveszted oxigénkiválasztó képességedet. Végül vért köhögsz fel és halálra vérzel.

    Néhány esetben, ismeretlen okok miatt, a tiberiummérgezés sejtszintű mutációt hoz létre. Nem hasonlít a rákra, mert a mutáció különös módon mintha irányított lenne. Nem öl meg a zöld kristály ekkor, de tested átváltozik. A hatásmechanizmust nem értik valami jól a tudósok."
  • Shiwo
    #322
    hát..ha elkristályosodik, akkor könnyen eltörik..ha eltörik, szétesik..
  • laca103
    #321
    mindjá én is elmutálódok ...

    Várj már az elkristályosodottbal lábam letörött...


    én azt hittem szétégnek az emberek a tibériumtól és nem elkristályosodnak...
    legalábbis eddig(c&c,TS) így volt...
  • Falabu #320
    fotosop
  • laca103
    #319
    nem is durva...
  • fsgh
    #318
    de duuurvaa:)
  • Shiwo
    #317
    yeak

  • a_n_d_r_e_w
    #316
    a tiberium hatása az emberi testre
  • Fenrir
    #315
    Én viszont nem olvastam.
  • fsgh
    #314
    gépigényt még nem lehet tudni megjelenés valamikor 2007
  • szucsy89
    #313
    gépigénye?megjelenés?
  • grebber
    #312
    Csak 6-ot kelett volna visszaolvasnod!
  • Fenrir
    #311
    SPOILER VESZÉLY!!
    Aki meg szeretne lepődni, ugorja át az egész cikket!

    Friss Finomságok:
    Hidak építhetők, rombolhatók. Katonákat berakhatjuk majdnem az összes semleges épületbe, míg egy célzott gránáttámadás vagy tanklövés ki nem robbantja őket onnan. Mammut tankok lánctalpa illeszkedik a terep egyenetlenségeihez. A Guardian nem csak csapatszállító, hanem aknalerakó is lesz. A RIG javító jármű pedig Outposttá változhat. Ha mellérakunk egy rakétatornyot meg egy repteret, akkor kitűnően védhetjük kedvenc Tiberiummezőnket. Multiplayerben a C&C Tévére kapcsolva tanulmányozhatjuk a nagymesterek technikáit. "Voice over IP" megoldás mellett pár egérkattintással egész tömegviadalokat rendezhetünk. Megjelenési dátum: "valamikor 2007-ben." A Gamestar csapata szerint kábé félkésznek tűnt a bemutatott verzió. GDI és NOD mellett beköszön a:

    Harmadik háborús hatalom:
    Tiberiumhoz igen szoros kapcsolat fűzi őket
    A Sonic Disruptor Tower hatékony a Tiberiumot szerető egységek ellen.
    Túl egyszerű GDI kinézethez képest rendkívül szokatlanul fest majd a harmadik oldal.
    Trélerből 1 szöveg: "Már azt gondoltuk nem lehet rosszabb és akkor jöttek ők!"
    Tiberian Sunban a GDI és a NOD egy lezuhant idegen hajó megszerzéséért harcol. Ennek származását sosem tisztázták.
    Gamestar spekuláció: Idegen fajról van szó, amely nem csak üzemanyagként használja a Tiberiumot, hanem az organikus túléléséhez is.
    Két egységüket kombinálhatunk és brutáltápos egységet kapunk.

    Sokféle Upgrade miatt keményebben kell majd stratégiázni. Álljon itt bizonyítékként a csaknem teljes GDI bázis:
    Watch tower: álcázott egységeket észrevesz, géppuskája van védekezésre. Ápgréd: rakétás Golem Tower és a Sonic-Disruptoros változat Tiberiumos egységek ellen.
    Tiberiummező: lassan újranő. Nagyobb seregekhez újakat kell keresni.
    Rocket-Uplink: Zone-Troopereket lőhetünk messzi célba vagy közvetlenül támadhatunk ellenséges bázisokat a világűrből lehívott Shockwave Rakétával.
    Airplane carrier/repülőgép anyahajó: két repülő egységet javít és szállít. Játék határozza meg flottánk méretét, hajókat nem lehet építeni. Ezért semmiféle tengeri épület nincs. Vízi egységek kiosztásáról a játék dönt: Transport Hovercraft, repülőgép anyahajó, romboló unitokat kaphatunk.
    Arsenal: fegyverkutató központ gyalogságnak és nekik kórház is egyben.
    Construction Yard: többféle építési megbízást adhatunk, csak több darut kell hozzá venni.
    Radar Centre: Felépítése után bekapcsol a mini-map. Innen hívhatunk felderítő buggy csapatot, mesterlövész brigádot [feladatuk: személyi likvidálás plusz tüzérségi nagytámadáshoz célpont bejelölés] vagy egy rakétás+bombázó FireHawk vadászgéprajt.
    Silo: A finomító kevés tiberiumot tárol, minél több silót kell építeni. Ellenség kedvelt célpontja..
    Barracks: Gyalogsági kiképző és termelő központ. Nyolcas csoportokban ontja a géppuskásokat és gránátosokat. Mérnököt és Commando egységet egyenként rendelünk.
    Tech Centre: Járműfejlesztési újdonságokat repülőgép hozza. Ápgrédek meglátszanak a unitokon.
    War Factory: Táposabb egységeket hosszabb ideig épít. C&C Generals megoldással két szintet léphetnek az innen kijött egységeink.
    Airport: 4 repcsi javítására + építésére. Az új Firehawk Jetfighterek építése előtt dönthetünk bomba vagy rakéta muníció felől vagy mindkettőt rájuk rakhatjuk.
    Power Plant: ha csökken az áramtermelés, kiesik a radar és lelassul minden építés.

    GDI egység speckók:
    Orca kémszenzorokat lő az ellenséges egységekre, így azok szépen feltérképezik nekünk a terepet.
    Predator tank szuperdurva Railgunokkal ápgrédelhető
    Zone Trooper a legdurvább gyalogos. Power armorja van. Jetpackjával folyókat ugrik át vagy magas sziklás helyekre jut fel.
    Mammoth Tank: dupla railgunjaival gyorsan szétlövi az ellenséget, rakéta ápgréd után az épületeket is.

    Szuperfegyverek: GDI mega Ionsugár, NOD atombomba, harmadik titkos fél pedig kifejezetten gonosz tömegpusztító eszközzel operál. Aki rendelkezik IonVihar generátorral, forgószelet készíthet és az ellenség bázisa felé terelgetheti.. Szuperfegyverrel tüzelésig a visszaszámolást az ellenfél is látja, így tuti, hogy mindent bevet majd ezeknek az igen drága épületeknek az elpusztítására.

    NOD erők sokkal jobban néznek ki a vörös, organikus dizájnnal meg a feketén tükröződő lakkfelületekkel. Kedvenc lángszórós tankjuk vígan sütögeti GDI gyalogosainkat. Rövid hatótávja miatt azonban hamar ágyúink martalékául esik.

    Hadjárat különlegességek:
    GDI erőkkel nyomulva Washington felszabadításához választhatunk: repteret vagy a kikötőt rohamozzzuk meg. Utána következő küldetésben légi vagy vízi fölényünk lesz. A végső felszabadításhoz természetesen mindkettőt meg kell szereznünk.

    Sztori:
    C&C univerzumbeli időszámítás szerint 20 évvel a C&C Firestorm küldetéslemez után, 2047-ben a GDI és ellenfele között csalóka tűzszünet áll fenn. A GDI kifejleszt egy technológiát, amellyel a tiberium-fertőzött területeket meg tudja tisztítani. Ettől függetlenül a Tiberium zavartalanul terjeszkedik. A NOD belharcokkal marja magát. Senki se tudja, mi van Kane vezérrel.

    Mike Verdu, a Gamestar interjúalanya elárulta, hogy Kane legjobb egészségnek örvend és nagyban forralgatja terveit. Rossz idők járnak a GDI-ra, amely egyfajta futurisztikus NATO-ként funkcionál, mert a háttérben megjelenik egy harmadik, titkos és rosszindulatú hatalom. Filmes színvonalú mozibejátszások színesítik majd a történetet. Az Electronic Arts 45-60 perces filmet tervez, melyet az elkövetkezendő hónapokban forgatnak. Történetben egyetlen befejezéssel szolgálnak a fejlesztők.

    Kezdéskor a GDI vagy NOD erőket választhatjuk és velük végighentelve mindkét oldalról megismerhetjük a sztorit. A harmadik oldal hadjáratát akkor választhatjuk, ha a GDI vagy NOD oldallal megnyertük a játékot.

    Többszáz oldalas dizájn könyv alapján készül a C&C3, melyet tíztagú EA csapat írt meg a fejlesztők részére és még tudósokat is bevontak a Tiberium szerkezetének és viselkedésének kitalálására.

    forrás: hardwired
  • fsgh
    #310
    bajnak nem baj de milyen soká lesz még:((((
  • Tigristank
    #309
    Hát ez jó kérdés.:D
  • reaper4
    #308
    mér nem kezdték el előbb? :D
  • Tigristank
    #307
    Szerintem az nem baj, hogyha azt az időt a játék fejlesztésével töltik el.
  • fsgh
    #306
    istenem de soká jön még ki...mert szerintem az a 2007 körül 2007 vége lesz:S de arra kivácsi vok hogy a demó mikor jön ki...
  • reaper4
    #305
    képet, videót , játékot akarom!!!! :DDD
  • grebber
    #304
    ÚJ infok
  • viizo
    #303
    Nem tudom, mit gondoljak az eddigi képek alapján... Van olyan kép, mint amit mintha a Generalsból vágtak volna ki szinte egy az egyben, és van olyan ami olyan szinten dark és posztapokaliptikus, hogy már fáj, és vannak a kettő közötti sivatagos / tengeres részek...
  • grebber
    #302
    Infok
  • Tuvok #301
    De hamarosan úgyis gépfejlesztés lesz, jövő hónapban ünnepli 3 . születésnapját .
  • Tuvok #300
    Jah, hát mostmár hallottam ilyenről is . :o)
  • a_n_d_r_e_w
    #299
    Battle for Middle Earth 2, de ezexerint nem próbáltad :)))
  • Tuvok #298
    Őő, micsoda ?
  • a_n_d_r_e_w
    #297
    bfme2 milyen beállításokkal zötyögött nálad, ha egyáltalán zötyögött?
    az jó kiindulási alap
  • Tuvok #296
    Látom viccelődünk ...
    Örülök, ha 640-ben el tudom majd indítani .
  • a_n_d_r_e_w
    #295
    szerintem biztos. én még abban is bízok hogy a jelenlegi 6600GT-mmel sem kell hatalmas kompromisszumokat kötni. azért a SAGE már párszor bizonyított, elég kiforrott, optimalizált motor.
  • fsgh
    #294
    kiváncsi leszek a gépigényre...nemrég lett felujítva a gépem remlem elég lesz hozzá:S (Geforce 7600gt 3700proci és 2gb ram)igaz hogy csak jövőre jön de ezel akkor is menni kéne...
  • Tuvok #293
    Gépigényre annál inkább .