6739
Command & Conquer III
  • Fenrir
    #212
    Mintha a Tiberian Sun-ban nőtt is volna játék közben is, bár lehet, hogy csak rosszul emlékszem.
    Ott is kehelyszerű növényekből nőtt ki, úgyhogy a #210-es kép elég jól mutatja.
  • markastor
    #211
    Ja, akkor nem szóltam.
    Az lenne az igazán jó, ha in-game nőne rá a házakra, meg a kocsikra a tiberium.
    Szép álom...
  • a_n_d_r_e_w
    #210
    nem úgy. hanem a tiberium nem pusztán egy a fölből kiálló kristály, hanem inkább valami gumósnövényféle, ami a kristályt is termeli:
  • Caterpillar
    #209
    Ha megnézed a forrást láthatod hogy a sárga zónában készült...

    Télleg furán néz ki hogy csak úgy van viszont poén hogy benövi a villanyoszlopot meg a hummereket!
  • markastor
    #208
    Lehet, hogy a piros zónában készült a kép.
  • a_n_d_r_e_w
    #207
    nekem kifejezetten tetszik. egyedül azzal van bajom, ahogy a kristályok a semmiből nyúlnak elő, kelllene nekik az a kis növényi alap :)
  • Zsolo007
    #206
    Elég gáz ahogy kinéz..
  • Caterpillar
    #205
    Nah csak mutattak végre Tiberiumot is ingame!

    KÉP

    Forrás:
    http://www.ea.com/official/cc/cc3/us/hazardous.jsp
  • a_n_d_r_e_w
    #204
    sok részlet volt már a szkenneken is, szerintem ez egy pálya lehet, amin a semmi sincs, se nod, se tiberium, csak GDI gyárak és két torony...
  • Tigristank
    #203
    Szép képek, de tiberiumot még mindig nem lehet látni.
  • a_n_d_r_e_w
    #202
    képek
  • Tigristank
    #201
    Ha már az ilyen fun dolgoknál tartunk, akkor itt van egy RA 2 intro átdolgozás.
  • [HUN]PAStheLoD
    #200
    ááá , de beteg :S
  • Shiwo
    #199
    LOOOL...ez beteg :DDD
  • Carlos
    #198
    Azbeszt!!!!!
    Ez dek***a jó volt.
    Csak egy kicsit röhögtem szénné magam.
    Párom meg nézett, hogy minek örülök ennyire!
    Hát ez kész!
  • reaper4
    #197
    tök jól visszaidézi a régit :)

    kira :D
  • VRSDM
    #196
    ááá az uj E3-as trailertől aszthitem szorulásom lesz egy hétig...

    mindkeinek közelező. (gametrailers-en ottvan a best strategy game-be
  • Tigristank
    #195
    Hát ez elég durva, de azért jól megcsinálták.
  • Borg
    #194
    C&C fun movie :) (jobb oldalt WATCH THIS MOVIE)
  • kisviku
    #193
    Szerintem az a lényeg, hogy jól eltalálják a hangulatot.Itt nagyon fontos a hangulat, mivel mindenki megszokta már, aki végigtolta az összeset.A zene a Tiberian Sun-t nagyon jól feldobta, de annak is inkább a környezete tetszett.Ahogy írtátok, a sötét felhők,ion viharok,mindenütt elszaporodott tibérium, ezek nagyon jó hangulatot kölcsönöztek a játéknak.
    A baj nálam először a Generalsnál kezdődött, elég nehezen "tört be" engem az az egészen más világ, mint amit megszoktunk, de nagyon jó darab az is.
  • kisviku
    #192
    A Renegade-ben már majdnem megláthattad.3D-s is volt, meg szép neonzöld is, meg volt Blossom Tree (asszem ez szórta szét vagy "termelte") is, egyszóval minden megvolt.
  • Tigristank
    #191
    Elég valószínű, hogy a kék zóna területein folyt a harc, de nem értem hogy ennél a játéknál miért pont 1 ilyen terület harcait mutatják be, miközben az egész game a tiberiumról szól. Na mind1. Az is lehet, hogy az a helyzet amit viizo mondott.
  • dronkZero
    #190
    Ja, mondjuk érdekelne, hogy 3D-ben hogy néz ki, ahogy növekszenek a kristályok az egész mezőn...
  • asysoft
    #189
    Háát, szép nagy területek voltak:) Ahhoz képest, hogy a Tiberian Sunban a sarkvidékekre igyekeztek menekíteni az embereket, mert ott lassabban terjed a tiberium...:)
  • viizo
    #188
    Vagy egyszerűen a tibériummezőket még nem dobták össze a grafikusok és azért nem látjuk még :)
  • fsgh
    #187
    figy z előzetesekben is mondták hogy vannak még tiszta területek:) Ezek azok voltak...
  • asysoft
    #186
    C&C1-hez csak egy agyontört verzió képében volt szerencsém, amelyben többek között nem volt videó. De szerintem nem ezt kéne elővenni a C&C3 esetén, hiszen volt egy Tiberian Sun, ahol már mindent ellepett a tiberium, s az előzetes infók is egy ilyen borús világról beszéltek. Erre a videóban nemhogy mindent ellepne a tibérium, egyetlen kristálynyit sem látni, az ég ragyog, stb... Ezt kifogásoltam, s ahogy látom a_n_d_r_e_w is ezen a véleményen van.
    Relaks: annyi van, hogy nem lehet mind learatni, s tovább terjeszkedik:)
  • asysoft
    #185
    Akkor jó:)
  • RelakSfromhome
    #184
    De azóta az ember megtanulta használni, és folyton learatja, nem? :D
  • a_n_d_r_e_w
    #183
    de az első rész óta eltelt 50 év, és azalatt épphogy mindent elárasztott a Tiberium. Szerintem a Tiberian Sun hangulatát legfőképpen ez adta meg, a sivetagos terület, a sárga ég, az esténként zölden világító mezők, az állandó ionviharok.... De ebben a trailerben minden szép, minden kék, minden fehér, minden abszolút tökéletes... Egy Battlefield trailernek elmenne, de nem egy CnC-nek. Szerintem.
  • Tigristank
    #182
    "A Command & Conquer 3-ban a fegyverarzenál is bővűl és egy új oldal is beszáll a tiberiumért vívott háborúba a GDI és a Nod mellett. Feltehetően a Scrin-ek. A The First Decade egy előfutára volt ennek a játéknak, hogy akik idáig még nem játszottak vele felfigyeljenek rá."
    Ajánlom mindenkinek a figyelmébe ezt az oldalt:
    cncworld
  • fsgh
    #181
    igazad van!Bár én a Red Alert 2-t is nagyon jónak tartom az engem nagyon lekötött...
  • dronkZero
    #180
    Végre visszatértek a gyökerekhez... Szerintem az első rész után nem sikerült többször elkapniuk a fílinget. A Red Alert-ek szerintem sztoriban is, fílingben is alulmúlják az első részt, a Tiberian Sun irtó ronda az ízlésemnek(a gyalogság...brutális visszalépés az első rész kidolgozottságához képest), Red Alert 2 szintén nagyon randára sikerült nekik, meg aztán k***ára nem érdekel Yuri, vagy ki a tököm...(Kane-t szvsz nem fogják überelni soha, minden idők no.1 főgenyoja) A Generals meg aztán végképp kritikán aluli. Nem egy rossz iraki Warcraft3 koppintás, de meggyalázza a nevet.
    Az első rész óta egyetlen folytatása sem tudott lekötni annyira, hogy végigjátsszam.

    Ez, ahogy nézem, hozza a fílinget is, és eléggé durván néz ki. Nagyon remélem, hogy ez jó lesz.
  • Fenrir
    #179
    Nem tudom, hogy játszottál-e az első C&C-vel. Ott sem voltak mindent elborító tiberium mezők...
  • ewuk
    #178
    Három csapat? Nem csak a NOD és a GDI van? Ki a harmadik?
  • Tigristank
    #177
    Igen, ez a beszólás már a Tiberian Sunból is ismert, igaz, ott más hangon mondják be.
    Én az ingame videókra is kiváncsi leszek. Hihetetlen, hogy 2000-ben már a Red Alert 2-ben milyen jó minőségű videók voltak, kár hogy a Westwood megszűnt és nem ők csinálják ezt a játékot.
    Szerintetek ez a játék 3 DVD-n fog megjelenni? Mert ugye 3 csapat lesz és eddig úgy csinálták meg a C&C játékokat, hogy a különböző csapatok hadjáratai különböző CD-kről voltak elérhetőek.
  • berlinboy6329
    #176
    Bár megoldanák at általános stratégiai problémákat.Amik kicsik ugyan de mégis annyir zavarnak.Pl.:Amikor Épülletet lősz,lövöd mint hülye 1xcsak megroggyan.:(Folyamatosan kéne pusztulnia. 2:A rakéta ne fél óra alatt nírjon ki 1 embert.Meg még van bőven ez a 2 zavar a legjobban.Jó lenne látni vmi ilyet.A motor Generals lesz?Mert az anniyra nem tetszett.Szépnek szép volt,de olyan üres.Több objektum kellett volna,meg részletgazdag textúrák,nem sima 1 színű szevasz berakod csak legyen vmi.Várható megjelenés?Jövőre?
  • a_n_d_r_e_w
    #175
    render videó, de a játékbeli egységekkel, textúrákkal, stb. Épp ezért nem látni Nod egységet, mert az ingame videókban se látott senki, és valószínű még nincsenek készen
  • asysoft
    #174
    Nem tudom, ahhoz meg talán túl jó, nem?:) De ha igazad van, félhetek, hogy nem fog menni a gépemen...
  • berlinboy6329
    #173
    Nekem nem.Jó Úgy akad a hang BSplayerrel(meg media player classiccal) h az nem igaz.Winamppal meg a kép.Kéne vmi ingééém.Kb.mikor lesz kész?