6739
Command & Conquer III
  • Fenrir
    #292
    Grafikára nem lesz panasz szerintem.
  • Morfi
    #291
    Remélem ez a rész vissza adja az alap rész hangulatát :D
  • a_n_d_r_e_w
    #290
    tiberian sun: firestorm-ból való GDI tüzérségi ágyú. tüzelő állapotban a csövek felfelé állnak
  • laca103
    #289
    Ez a kétlábú háromlövetű valami nem néz ki valamilyen stabil cuccnak.
    Lő kettőt és hátradől...
  • reaper4
    #288
    csak jönne már :)
  • Newfronter
    Szüli
    #287
    Hát igen ezek képek, meg a trailerektől sem szabad hanyatt dobni magunkat. A demó lesz a döntő.
  • Fenrir
    #286
    Egész jók, bár a SW:EaW is így kezdte és nem lett nagyon ütős :\
  • Newfronter
    Szüli
    #285
    Nagyon frankón néz ki!
  • fsgh
    #284
    jó képek!aig várom már hogy kijöjjön^^
  • a_n_d_r_e_w
    #283
    szkennek
  • a_n_d_r_e_w
    #282
    conceptek
  • [HUN]PAStheLoD
    #281
    LOL :D
  • kisviku
    #280
    Hol is van a gonosz smiley? :)

    ... ááh, megvan!
  • Shiwo
    #279
    mert a jó az olyan hülye, hogy nem írtja ki a gonoszt teljesen, így lehet folytatás.. ha a gonosz nyerne, az teljesen kiírtaná a jót, ergó nincs folytatás :)
  • a_n_d_r_e_w
    #278
    Ez az, igen sokakat zavart ez (köztük engem is, miért kellett szegény Kane mindig eltenni láb alól :)) de végül is érthető, hiszen ha azt nézzük, hogy ha az első részben a Nod nyer, akkor rá 30-40 évvel a tibsunban nyílván más lenne a világkép, tehát ehhez 4 kampányt és 2 világot kellett volna megteremteni (1 jó és 1 rossz kampány, ha a GDI nyert, és 1-1 ha a Nod), arrol nem beszélve hogy ha ezt tovább viszik most a 3. részben 4 univerzum és 8 kampány kellene :))
    Szal dönteni kellett a befejezést illetően, és ugye amerika meg happy end....

    de nézd a jó oldalát, a 3. rész azzal kezdődik, hogy hogyan is tiporják föld alá a teljes GDI hadigépezetet :)
  • kisviku
    #277
    Jó, elismerem, nem túl pontos, de igazán pontosat a gamefaqs-on lehet találni.
    Ott viszont az összes rész összes sztorija le van írva, persze csak angolosoknak!

    Más.
    Mindig zavart, hogy állandóan úgy kezdték valamelyik folytatást ,hogy a "rosszak" kikaptak.Pl Tiberian Sun és utána a Firestorm.De mi van ha én Nod-dal játszottam végig a simát?Akkor a Nod nem a hamvaiból épül fel, mint látjuk a Nod Firestorm-os hadjáratából.
    Vagy ott van a Red Alert.A hivatalos sztori szerint a muszkák kikaptak és a helyére ültették az amcsik a Romanovot, mint talpnyaló bábújukat, aki persze később ezt megunta...
    Igazi sikere akkor lett volna, ha úgy csinálják meg a sztorikat, hogy ha egyik oldallal játszom, akkor a további részekben azzal is folytatom.Igaz, ha az első Red Alertben meghódítom a világot a muszkákkal, akkor mi maradt volna a másodikra?
    Szóval miért van az hogy mindig a "jók" győztek?
  • PxE
    #276
    de van 1 ilyen valtozat is !!
    In the name of Kane!!
    One vision, one purpose!!
  • a_n_d_r_e_w
    #275
    Upsz
    Bocs a dupláért
  • a_n_d_r_e_w
    #274
    "In the name of Kane!"
    "Kane lives in death!"
    "We are whole again!"
    "Peace through power!"

    többek között :)
  • a_n_d_r_e_w
    #273
    "In the name of Kane!"
    "Kane lives in death!"
    "We are whole again!"
    "Peace through power!"

    többek között :)
  • berlinboy6329
    #272
    N,sztem ne offoljuk szét a topikot,felteszem a kérdést máshol.
  • Shiwo
    #271
    jah, amúgy a Nod-isták mit szoktak skandálni ? (legalábbis a Tiberium Sun videóiban..)
    "the name of Kane" vagy vmi ilyesmi.. ?
  • Shiwo
    #270
    a hivatalos oldalos verzió a jobb amúgy :)
  • Fenrir
    #269
    Olyan, hogy nem 1 könyv is megjelent belőle.

    dióhéjban
  • Shiwo
    #268
    a wownak nem sok..de a warcraft 1-3nak elég jól kidolgozott sztorija és történelme van.. szólj, ha részletek is érdekelnek...
  • berlinboy6329
    #267
    Warcftnak miféle storija lenne?
  • a_n_d_r_e_w
    #266
    attól függ mennyire mélyen ássa bele az ember magát
    plíz no wc-c&c flémet ;)
  • Shiwo
    #265
    de azé kreatívabb mint jónéhány más játéké.. :)

    amúgy én mindkét gammát szeret(t)em...
  • Fenrir
    #264
    Ez semmi a warcraft történethez képest...
  • berlinboy6329
    #263
    Mekkora storija van ennek a gémnek.Mikor még nem tudtam angolul csak élvezetből játszotrtam,de most így hallani miről szól,Westwoodék tudtak vmit.
  • a_n_d_r_e_w
    #262
    Szerintem a vita nem azért volt, mert nem ismerjük a sztorit, hanem mert a 3. részben megfosztották a tiberiumot a növényi alapjától, és a kérdés az, hogy mennyire volt lényeges része a növény a tiberiumnak.

    És csak a pontosság kedvéért ;)
    Az űrből érkezett valamit a Scrinek küldték, ezért ment a nagy harc a Tacitusért, mert remélték hogy abban megvan a tiberium titka.
    Blossom Tree nem egy szaporító szerv, hanem egy mutálódott fa, tervezték hogy berakják (vagy be is rakták?) hogy ha egy fát elér a fertőzés, maga is blossom tree-vé válik.
    Kék tiberiumból két fajta van: Aboreus és Vinifera (az Aboreus kevésbé robbanékony :))
    Ja és a hőn szeretett GDI is csak a gazdagokat evakuálja ám (leggazdagabbak mennek Philadelphiára, kevésbé gazdagok a sarkvidékekre). A maradék meg el lett felejtve, ők azonnal Nodhoz pártoltak, amjd mivel látták hogy az meg csak kihasználja, ezért maradtak ők a Forgotten :)
  • Emmegki
    #261
    a tiberian sunban szebb volt, ott kisebb volt
  • markastor
    #260
    A Tiber folyó az Tiberis. :)
    -> Nem Egyiptomban, hanem Olaszo.-ban van
  • kisviku
    #259
    Mivel újranyomom az összes részt és már csak a Firestorm GDI oldalából van egy kevéske, ezért megpróbálom elmagyaráni ezt a Tiberium dolgot, mert látom van egy kis vita... :)
    No, ahogy kivettem a részekből, ez az űrből érkezett valami meteoriton keresztül és valahol a Tibér folyó környékén csapódott be asszem Egyiptomban.Innen a név is.Kane az első CNC-ben elmagyarázza és nyomatékosítja hogy a NOD fedezte fel elsőként és ők kezdték el először kutatni-feldolgozni.
    Maga a Tiberium értékes ásványi anyagokban és mérgező gázokkal telített kristályos anyag, melyben 10-15 %-nyi eddig ismeretlen összetevő is van.Még az elmebeteg Dr Moebius sem jön rá az igazi lehetőségeire.
    A játékban található "Blossom Tree" nem más mint az alap zöld tiberiumnak egyfajta szaporító szerve, amely spóraszerűen lövelli ki magából az anyagot ezzel jelentősen gyorsítva a kristályok terjedését.Rendkívül mérgező, egészségkárosító anyag, speciális kezelést,tárolást és begyűjtést igényel.
    Később, ahogy telik az idő, a tiberium borzalmasan elszaporodik a bolygón, különböző genetikai mutációkat létrehozva élőlényekkel.Egyedüli mentsvára az embereknek, ha elhagyják otthonukat és északra a hideg és zord téli időjárásba menekülnek, mivel a hideget nem bírja a tiberium.A GDI a Tiberian Sunban ide evakuálja a lakosságot.Az idő továbbhaladtával a tiberium is fejlődik, létrehozva újabb fajtáit a "kék tiberium" vagyis Tiberium Vinifera-t, ami sokkal gazdagabb minden ásvánnyal, mint a "sima" zöld, de ritka,lassan szaporodik és rendkívül robbanásveszélyes.
    A genetikai mutációk következtében létrejön egy rakás Tiberiumos élőlény.A Mutánsok valaha emberek voltak akiket megfertőzött az anyag és a normális társadalom kivetett magából.Ők már immunisak a mérgezésre, sőt gyógyulnak tőle.Ezenkívül a Firestormban megismert állatok is megjelennek.

    Na most ennyi, majd folytatom.
  • Tigristank
    #258
    Én remélem, hogy nem lesznek tiberium silók, mert sok bajjal járnak.
  • Caterpillar
    #257
    Hát nemtom én tegnap újra elkezdtem a c&c -t és asszem a GDI kampány 3 küldetése utáni videókban bemutatják hogy hogyan "szaporodik" meg mi is ez... Ott én úgy láttam hogy ténylegesen egy kis növényszerű valami az egész alapja de a "termése" viszont erősen kristály-szerű...
  • laca103
    #256
    VAn egy másik lényeges kérdés: Lesznek e silók, vagy az egész olyan RA2 szerűen lesz megoldva?
  • Tigristank
    #255
    Én is ezt állítottam. A Tiberian Dawnban is pont az látszik pl. a videókból, hogy a tiberium egy növény.
  • [HUN]PAStheLoD
    #254
    áh.. lehet le is szedem valahonnan a TibSun-t, azt toljuk a haverokkal :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #253
    milyen videókból? :o

    a C&C 1 -2 Tiberian Sun-ból kiderülnek dolgok, de ott még gaz :D