10611
  • Duddits
    #5937
  • Hmuda
    #5936
    Te most mit bénázol? Futtasd le az updatert és kész. :P
  • Samspye
    #5935
    Hello látom megvan az 1.04 es patch de csak american exe. És az nem baj ha nekem már fönn van 1.03 as ás az european exe?

    Köszi!
  • Samspye
    #5934
    Szia Ricsike az MSN címem [email protected]
  • Duddits
    #5933
    Sehogy.
  • Ricsike90
    #5932
    a zenéket hogyan lehet kimásolni a játékból?
  • Ricsike90
    #5931
    nincs mit
  • kilyking
    #5930
    Köszi
  • Ricsike90
    #5929
    www.apronet.hu
    szoftver---wondows ---játékprogramok
    azt hiszem láttam valakit aki el akarja adni mind a három részét
  • kilyking
    #5928
    Honnan tudok használtan venni?
    Tudtok valakit aki eladna eggyet
  • hykao #5927
    6990,-

    használtan előfordulhat, hogy már 4-5-ért adják.
  • Ricsike90
    #5918
    frissítsd a játékot a windowst és a drivereket
    talán ez segít
  • spec85
    #5917
    Felraktam az antispy-t, kiiktattam a hibaüzenetet és ugyanazt csinálja, nem hajlandó elindulni! Megpróbálkozok talán egy új rendszerrel, hátha...
  • spec85
    #5916
    DirectX 9c van fennt!
    Ha eltöltöm akkor el fog indulni a játék???
  • Ricsike90
    #5915
    töltsd le valahonna az xp antispyt.
    azzal ki lehet iktatni ezt a hülye hibaüzenetet.
    (régebben nekem is kiírta hohy az explorer.exe bezárása nem sikerült....
    de jó lett
  • Hmuda
    #5914
    DirectX is rendben van? Esetleg futtasd le az autoupdate-et.
  • spec85
    #5913
    Hy mindenkinek!
    Nekem az aproblémám, hogy a frissen megvett CT nem akar elindulni a gépemen. A gépben egy celeron 2100Mhz, 768Mb ram, FX6600 256Mb és egy Sound Blaster Live van bennt Asus alaplapon. Driverek fennt vannak és más játékok mennek gond nélkül. Azt írja ki hogy a splintercell3.exe hibát észlelt ezért leáll stb-stb. Mi lehet a baj??
  • Lacc
    #5912
  • ordel17
    #5911
    Nem tiportél bele senkinek a lelki világába...
    De úgy látom, nem látod, mi a lényeg...
    Hagyjuk a témát!
  • Hmuda
    #5910
    Birom mikor valaki ennyire túlreagálja a dolgokat. :P

    Gondoltam megpróbállak serkenteni, hogy vagy tanulj meg rendesen angolul, vagy figyelj oda arra amit csinálsz. És mindenek előtt nézd át a végeredményt hogyha végeztél a munkáddal. Ha ezzel beletiportam a lelki világodba akkor bocs. :P
  • ordel17
    #5909
    Nemsokára kiadok egy hibajavítást, ahhoz majd hozzáigazítom az 1.4-s patchet...
    De lehet, hogy ezzel is működik...
  • ordel17
    #5908
    Figyelj, egyedül fordítottam le az egész játékot, sok időm ráment, de szívesem tettem! Képzeld, ha sokáig fordítasz, akkor egy idő után lankad a koncentrációd, és így véletlenül félrefordíthatsz dolgokat...
    Talán ha normálisan szóltál volna, hogy ezt javítani kellene, mert nem jó, akkor megköszönöm és javítom a hibát, de ezzel az égés dologgal egy kicsit elvetted a sulykot!
    Lehetne ezt arc nélkül is csinálni szerintem...
    Kaptam már más hibajelentést is, amiben félrefordítottam valamit, csak annyi különbséggel, hogy ő normálisan tudott szólni, tudtam én is, hogy félrefordítottam, így megköszöntem és javítottam a hibát!
    Most is javítottam ezt a borzasztó nagy félrefordítást, de megköszönni nem fogom!
  • Hmuda
    #5907
    Igen. Én fordítottam a Civ3 civiliopediájának az egyik szekcióját. És nem pocskondiázásnak szántam csak jótanácsnak, hogy én tuti nem állnék ki a nagyközönség elé, ha alapvető dolgokat nem lennék képes normálisan lefordítani.
  • ordel17
    #5906
    Más munkáját könnyi pocskondiázni...
    Te fordítottál már le valamit, ha ilyen nagyon nagyon vágod az angolt?
  • ordel17
    #5905
    Szerintem nem olyan durva félrefordítás, mint aminek beállítod!
    Égetni magam? Érdekes másnak tetszett, nagyon nem szeretem ezt a dumát...
    Ha te ilyen ügyes vagy akkor ne szedd le a fordítást, hidd el nem neked csináltam!
  • Hmuda
    #5904
    "havonta egyszer rakerdezek"

    És havonta egyszer kiszedem a hülyeségedet.
  • Ricsike90
    #5902
    az 1.04.es patch-el is működik a magyarítás?
    mármint ah újrarakom a játékot és utána rakom fel a magyarosítást
  • Hmuda
    #5901
    2. De szvsz előbb tanulj meg pár angol kifejezést mielőtt fordítani kezdesz. Mert olyan egyszerű dologt mint a "Times identified as an intruder" félrefordítani, elég durva dolog. Én legalábbis tuti nem égetném magam vele. Csak jótanács...
  • ordel17
    #5900
    Jah, 1400-ból, 1 valaki nem értette...
  • Hmuda
    #5899
    Mint kiderült nemegészen.
  • ordel17
    #5898
    Lehet, de sztem akkor is érthető...
  • Hmuda
    #5897
    Az nem időérték, hanem mennyiség. Nem azt jelzi, hogy menyni ideig voltál szem előtt, hanem azt, hogy mennyiszer vettek észre.
  • ordel17
    #5896
    Nem arra gondolok...
    Az az idő, amíg tudnak rólad az őrök(pl észrevett egy őr és ameddig nem semlegesíted, addig ez növekedik)...
    Ezekszerint ez csak nekem ennyire egyértelmű!
  • Hmuda
    #5895
    Ha a küldetés alatt eltelt időre gondolsz, akkor annak abszolút semmi köze a pálya végi eredményhez.
  • ordel17
    #5894
    ...rólad...
  • ordel17
    #5893
    Hmmm kösz a véleményt!
    Behatolóként töltött idő: Ameddig tudnak rólak az őrök...
  • Hmuda
    #5892
    Ráeröltettem a 6-szoros AA-t és elég szép képet adott ki, de enyhén szólva belassult a drága, de azért még játszható szinten maradt.
  • Hmuda
    #5891
    Felraktam de semmi érdemlegeset nem tapasztaltam azon kívül, hogy kicsit élesebbek a fények, bekapcsolható a soft-shadow és az AA-t abszolút nem lehet kezelni (ergó megint totál olyan a kép mintha cakkos ollóval vagdosták volna össze :-/). Most megnézem, hogy mit szól ahhoz, ha a kártyával ráeröltetem.

    Persze a HDR-hez nem ért... :P
  • Duddits
    #5890
    Nem volt még.
  • grebber
    #5889
    Remélem nem volt még: Splinter Cell Chaos Theory v1.04 patch off WP


    Bug Fixes

    Fixed divergence after restarting/quick loading with users using non-default control settings.
    General Improvements

    ATI Shader Model 2.0 support has been implemented.