10611
  • Chartee
    #6018
    hali

    azt látom hogy "nincs még olyan tört verzió, amelyik rendesen működik"
    ez azt jelenti hogy bugos vagy necces elindítani vagy azt hogy egyáltalán nem és mindenki eredetivel tolja?????
  • k8bal
    #6017
    nem talán!
    100%!
  • ordel17
    #6016
    Én is erre gyanakszom! Valahogy lezsírozták a warez csapatokkal, hogy hagyják békén a játékot...
  • arty
    #6015
    talán mert a 7sin alap sf3, a sc:ct pedig sf3pro ... reloaded az alap sf3mat tudja megtörni, arra vannak eszközei.
  • CUCLI
    #6014
    talán az ubi pénzelte kicsit őket...?
  • k8bal
    #6013
    100% hogy nem akarták biztos más áll a háttérbe!
  • ordel17
    #6012
    Attól még hogy azonos a Starforce verzió, nem biztos, hogy a védett fájlok száma is egyezik! Ezért macerás, mert nem lehet tudni, hogy hány darab fájl van levédve!
    Bár szerintem ha akarták volna, már feltörhették volna az sc-t! Valamiért nem foglalkoznak vele...
  • threeman
    #6011
    7Sinsnek (nemrég törte fel reloaded) ugyanolyan starforce védelme van, mint az európai chaos theorynak, az egyetlen különbség, hogy 7Sinsnél nem kell cd-key. Szal még van esély rá, hogy feltörik a splintert. Jó lenne....
  • hykao #6010
    Ja, aha, köszi. Végülis gondolhattam volna, hogy ott van ez a dolog, ahol nem halálos fegyverrel kóricálnak a japók... :)
    Na mindegy, majd másodjára kipróbálom, hogy milyen is, ha elkapnak... :)

    Amúgy volt egy mókás dolog Szöulban, a háborús övezetben: volt egy olyan rész, ahol 2 db. dél-koreai katona nézett farkasszemet egy észak-koreai tankkal meg egy katonával...a tank csak bambán pásztázta a semmit, a 2 dél-koreai meg veszettül lőtte az egy szem észak-koreai katonát, aki ilyenkor mindig a tank fedezékébe szaladt...szóval hosszasan ment a lődözés...miközben az egyik dél-koreai rendszeresen nekisettenkedett a terület közepén lángoló autóroncsnak, folyamatos "Áh, áh" dumákat hallatva...elég nevetséges volt...:)

    Aztán persze a csapáskéréssel jól megszopattam magam...azt hittem az 1-es gomb lenyomásával kell kijelölni a területet...erre csak simán a megfelelő helyen egy enter...szal elvoltam itt vagy egy óráig...mire észrevettem... :)

    Egyébként remélem a 4. részre mostmár majd kitalálnak kicsit több új dolgot a játékmenet tekintetében...mert nekem nagyon hiányzott a változatosság a játékból, mint pl. az első két részben a feltett kézzel megadás vagy a második rész TGV vonatozása, illetve a 2. részben Sadono féle studiós buli...
    Összességében azért elégedett vagyok a játékkal - főleg a mai felhozatalban - a grafika szépen megtáltosodott, és nem hatalmas gépigény árán...de jó lenne, ha kitalálnának mégtöbb új hangulatnövelő dolgot a következő részre...és a történetkidolgozásra is kicsit több energiát fordítanának...valahogy olyan érzésem volt, hogy az előző részekhez képest kissé laposabbak az élcelődő párbeszédek (az NPC-k párbeszédei is), valamint a magánlevelezések...

    Az anyanyelv alkalmazás is elég hangulatos, csak jó lenne, ha legalább ekkor feliratoznák a dumákat...mert így azért az ember állandóan vissza-vissza kapcsolja, hogy értsen is valamit a nem feliratozott szövegelésekből...

    A reklámok már kissé unalmasak voltak...főleg, hogy a játék kezdeti ára ezek ellenére borsosnak mondható...elég komolytalan hatást keltettek számomra a rágógumi-, processzor- és videokártyagyártó cégek rendszeresen feltűnő reklámjai...
  • Hmuda
    #6009
    Utolsó pálya, pont amikor Will beszól, hogy Less than Lethal fegyverekkel vannak a japók felszerelve (ergó alagsorba leérve).
  • ordel17
    #6008
    Utolsó pályán, akkor ha meglőnek...
  • rorr
    #6007
    japán
  • hykao #6006
    Te melyik pályán van az, hogy nem meghalunk, hanem megkötöznek vagy mi? Már végignyomtam gyorsan az egyjátékost (elsőre kicsit rohanva csak 95%-ra, hogy maradjon valami a második végigjátszásra is...) de nem futottam bele, ebbe az elkapásosdiba.
  • Hmuda
    #6005
    Még mindig csak annyit fűznék hozzá, hogy az ilyen vakhangyák ki lesznek törölve, mint ahogyan a válaszok is. Ne pazaroljátok fölösen az energiátokat. :-)
  • drop
    #6004
    de én coopoznák de kivel it a msn cimem [email protected]
  • Danman
    #6003
    Jó már sikerült kösz azé
  • rorr
    #6002
    google...
  • vki
    #6001
    Akinek van kedve egy CO-OP-ra, az kérem jelentkezzen MSN-en. [email protected]

    Miért van az, hogy én tudok csinálni szervert, de hozzám nem tudnak csatlakozni.
  • Samspye
    #6000
    Azt tudja valaki, hogy mér van hogy a net játékoknál állítira szaggat laggos tegnap előtt kezdödött és azóta ezt csinálja nem vírusos a gép jó teljesen nem rég lett újrarakva a windows és semmi baja nem volt lehet, hogy a nettel van a gond?

  • Samspye
    #5999
    Nekem lenne de nem működik a Coop! miért?
  • Danman
    #5998
    Nincs kedve vkinek coopozni?
  • Danman
    #5996
    Ha zzal menne akkor szted megkérdezném?Mindig kiír vmi ta patch telepítésee közben és nem rakja fel
  • Prince007
    #5995
    Indítsd el az update programot és kész:).
  • Danman
    #5994
    nem tudjátok honnan lehet letölteni az 1.04 euro patchet mert az ubi.comon csak az amerikai van és Az eurobol meg csak az 1.03
  • Danman
    #5993
    Köszi és melyik patchre is kell felrakni???
  • Samspye
    #5992
    Sziasztok! Tudna nekem valaki mondani egy magyar leírást a Chaos Theory map editorhoz!Köszi!
  • Hmuda
    #5991
    Fogalmam sincs, én megvettem. És azért nem törik meg, mert ez jelenleg a legjobb (és legdrágább) verziója a SF-nak.
  • berczy #5990
    Nam rossz, de igy működik a dolog? Mert amikor valami hasonlót csináltam a GTR-hez akkor az nem ment. Mikor jött ki ez a játék??? A Colin rallyt két hét alatt megtörték?? Ezt miért nem tudják?
  • Richard90
    #5989
    nekem nem működik .(((
  • Corey
    #5988
    srácok van kedve vkinek coop-ozni valamikor?
  • hykao #5987
    Akkor egyértelmű átbaszás volt...hisz PC-n nincs még működő warezes verzió, ahogy a bannerben villogó szövegből is látszik...
  • Mustang2005
    #5986
    1200 FT
  • koki44
    #5985
    Akkor most ezzel az 1.4 patch-el csak az ATi kártyáknál lehet bekapcsolni a 2.0 vagy az nvidiáknál is?
  • hykao #5984
    Jaja, gondoltam, hogy a HDR miatt nem engedi...köszi, majd variálgatok. :)
  • ordel17
    #5983
    jelszó: chaos!
    A játék főkönyvtárába...
  • Samspye
    #5982
    chaos
  • Danman
    #5981
    letöltöttem a Magyarítások.hu-ról a Magyarítást de nem tom mi a jelsó és hova kell tömöríteni segítene vki?
  • ordel17
    #5980
    hyako: 3.0-s shadernél akkor nem engedi az élsimítást, ha beteszed a HDR-t és az alatta lévőt! Ezt a kettőt vedd ki és úgy már engedi...
  • Hmuda
    #5979
    Szvsz próbáld nyugodtan, mert ha az én gyengébb kártyámon nem volt probléma, akkor neked tán csak nem lesz (ha meg lesz, akkor ez van, max nem kapcsolod be :-) ).
  • hykao #5978
    Elméletileg rá tudom kényszeríteni driverből Nvidia esetén is (amúgy ezelőtt sorban ATI-k voltak nekem is), de biztos, hogy nem véletlen, hogy letiltják a menüben.
    Pl. az eslő és második részek esetében is rá lehetett driverből erőltetni, de ekkor különböző fény-áttűnési problémák jelentkeztek, a második részben meg Fisher egyenesen olyan szellemképes lett, mintha valóban csak egy árny lenne a sötétben... :))

    Azé' majd megpróbálom.