10611
  • Makkmag
    #5760
    MSI GF 7800 GTX nagyker ára 141000 HUF :(((
  • Shep
    #5759
    ok, a pisztoly rémlett csak ez nem.
  • Hmuda
    #5758
    Te figyi, én ezt már leírtam neked, légyszi vedd a fáradtságot és olvasd el ha már én is vettem a fáradtságot és leírtam.

    #5698
  • Shep
    #5757
    hogyan lehet és mivel távolrol hekkelni a gépet?
  • Duddits
    #5756
    Corába, meg ilyen nagy bevásárlóközpontokba több év után is ugya annyiba kerül! Lásd, Toca Race Driver 2 a törökbálinti Corásba asszem 8000 Ft. mikor máshol már 4990 Ft.-ért megkaphatod.
  • Ricsike90
    #5755
    Ma elhatéroztam hogy megveszem a splinter cell.t (már régebben is megvettem volna ha nem lett volna olyan sok). Szóval mivel lement az ára 12000-ról 7000 ft-ra akkor már meg kell vennem. Felmentünk szolnokra bementem a coraba és máris a játékpolchoz vettem az irányzékot. meg is volt a játé. AZ VOLT A LEGMEGDÖBBENTŐBB HOGY 12000fT VOLT 7000 HELYETT!!!! Beszéltem egy alkalmazottal, mondta hogy menjek a vonalkódleolvasóhoz. Ott is azt írta ki.
    Na szóval ennyi az árváltozás fenntartása jogról. Nem baj. Hétfőn megy a rendelés:)))
  • Latency
    #5754
    Nem tudom pontosan, olyan 120-140e között van.
  • Duddits
    #5753
    És mennyibe kerül?
  • Lacc
    #5752
    Más kérdés, hogy ha veszel egy normális ár/teljesitményű kártyát, akkor vagy 5 Scellt is tudsz venni mellé még ha futotta volna egy 7800GTX-re :P
  • grebber
    #5751
    Jelenlegi legjobb.
  • Duddits
    #5750
    És az jó kártya?
  • Latency
    #5749
    Leadtek 7800GTX-hez adják a Chaos Theoryt
  • Makkmag
    #5748
    Szerintem is , de az is naon jó !
  • genRob
    #5747
    Ahogy látom a VGA-d, az nem a Pandora Tomorrow volt? :-)
  • Hmuda
    #5746
    Hát elég annyi, hogy PC-re a legjobb lopakodós játék, nemlineáris pályamegoldások, pályavégi értékelések, remek grafika, nosza rajta.
  • Duddits
    #5745
    Nagy szar a játék! Nem érdemes fölteni... Inkább add nekem ajándékba a szülinapomra. :-)
  • Borg
    #5744
    Valaki csináljon már kedvet ehhez a játékhoz :D
    Még a videokártyámhoz kaptam (tehát eredeti), de azóta sem szántam rá magam, hogy feltegyem...
  • hykao #5740
    Gondoltam. :) De amint tudod, az még nincs... :)
  • Majhoong
    #5739
    Dehogyis!! Annyira hüle nem vagyok!:)
    A játékhoz kéne crack!
  • ordel17
    #5738
    Mondtam, akinek nem megy, írjon egy mailt nekem...
  • ThugEdge
    #5737
    nekem sem megy:(
  • ordel17
    #5736
    Priv ment...
  • Shep
    #5735
    Nem igazán akar működni a magyarítás, pedig az utasítás szerint jártam el, 1.03-as verzióra akartam felrakni de semmi, továbbra is angol az egész.
  • Duddits
    #5734
  • hykao #5733
    A magyarításhoz??? :)))
  • hykao #5732
    Nem azt kérdeztem, hogy mit jelent...azzal tisztában vagyok. Az érdekelne, amire még mindig csak félig válaszoltál: mivel több ez, mint az alap?
    Az a plusz 1 DVD mit tartalmaz?
  • CUCLI
    #5731
    azér elég zsír kis konfigod vanám.integrált proci van benne? =)
  • abonyitomz
    #5730
    ha nemlenne tört, majd megveszem a gamet ha 1900ba kerül , addig semmiképp nem segítem elő az újabb rész fejlesztését a pénzemmel
  • Strike16
    #5729
    ment e-mail!
  • Strike16
    #5728
    ja oks, nem figyeltem :)
  • Majhoong
    #5727
    Kész a Chaos Theory magyarítása, már csak crack kéne hozzá!
  • Hmuda
    #5726
    #5717
  • Strike16
    #5724
    Hmuda nem tudod véletlenül hogy coop módhoz csinálnak -e új pályákat, mert ami alapból van az elég kevés?
  • Hmuda
    #5723
    Versus elmegy, az igazán profik ellen lehetetlen érvényesülni (noobokkal jól lehet bénázni), a coop pedig eszméletlen, csak sajna nagyon instabil.
  • tomikake
    #5722
    Nem az enyém a játék és nincs nálam a tokja szért nem tudtam,
    de majd elkérem azt is
    Jó multiba?
  • ordel17
    #5721
    Elkészültem a játék teljes magyarításával!
    Innen letöltheti, aki akarja: www.magyaritasok.hu !
  • HuNZoLo
    #5720
    a collector azt jelenti h collector's edition (gyűtői kiadás) van hozzá plusz 1 DVD meg egy ku**a nagy katonai kés :))))
  • grebber
    #5719
    Értelem szerűen
  • Hmuda
    #5718
    Egyszerű: van két kód. Az egyik a lemezen, a másik a lemez alatt a tokban. Amelyik nem fér bele a mezőbe, az nem a jó kód. Ami belefér a mezőbe, az a jó kód.
  • Hmuda
    #5717
    Én még nem hallottam, hogy lenne extra coop. Igértek párat, de sehol semmi.