10611
  • zoltang
    #6139
    Akkor a splinter 3 megy az összes javítás feltelepítése után is?
  • grebber
    #6138
    Én anno beszereztem :D és élt benne a csekély remény hogy egyszer menni fog.
  • Pardon22
    #6137
    akkor most már csak egy warez oldal kéne ahonnan le tom tölteni a snakes verziót...
  • Scholes18
    #6136
    hol, hogyan?!
  • hykao #6135
    Node most 3 990,-Ft-ról volt szó, nem 10 ropiról! Amúgy meg természetesen mindenki azt csinál, amit csak akar...de azért véleményezni még ér, nem?! :)
    Amúgy meg amit neki írtam természetesen nem volt túl komoly, ahogy a megannyi szmájliból is ki kellett volna, hogy derüljön...vagy a szmájli az már smafu???
  • Kandurex
    #6134
    Azt hiszem elött az idő:

    Nincs még olyan tört verzió, amelyik rendesen működik!

    Van már olyan tört verzió, amelyik rendesen működik!
  • grebber
    #6133
    Kérem tisztelettem de arra nem gondolsz hogy vannak olyan emberek is gondolom én sokan is vannak akik ha kijön egy game nem akarja megvenni kedő áron 10ezer felett ha leszdheti és főleg hogyha csak végigtolja egyszer azt ugyis letörli.
    Azért 10 ezer egyszeri játékért sok.

    Jó elismerem ha valaki élete során csak a multinak él persze hogy megveszi mert erko szerverek stb.Én is meg fogom venni a Half Lifeot multiért és nem a single miatt jó igaz az csak 2000FT :D

    Na mindegy mindenki maga dönti el mire költ és mi célból és ő tudja hogy jól járt-e vagy sem.
    Nam offolok többet sorry az előzőekért is. Jó éjt!
  • hykao #6132
    Azért volt szar, mert ha pontos hasonlatosságot akarnánk tenni, akkor az így szólna: minek vegyen pénzért autót, amikor ingyen is van...hisz van: lehet lopni is...
    A warezolással végülis pont ez történik...

    Félreértés ne essék: nem akarok angyalként tündökölni...de úgy vélem a 3990,-Ft bőven kifizethető egy ilyen játékért...ja kérem nem kell mindenevőnek lenni játékok terén (sem)...s akkor nem is lenne olyan veszélyes évente pár 10e forint játékokra...
  • grebber
    #6131
    Most nem kell leszolni mert nem veszi meg a gamez ha egyszer ingyen is hozzá lehet jutni.Ha lenne ingyen autó te sem vennéd meg pénzért máshol. Ez de szar volt :D
  • hykao #6130
    Hát akkor csak szenvedj..."azt a pénzt" meg ne a csajoddal költsd el, hanem add inkább neki, hadd költse el ő maga egy másik madárral... :PPPPPPPPPPPPPP
  • Duddits
    #6129
    Inkább "szenvedek" a warezzal és azt a pénzt meg elköltöm a csajommal...
  • hykao #6128
    Azt vettem észre, mivel nekem megvan már egy ideje a játék...

    Amúgy: aki 3990,-Ft új ár helyett inkább ezzel a kísérletezéssel szarakodik, annak csak gratulálni tudok...
  • Kandurex
    #6127
    Mars vissza az ágyba kisfiú és ess neki a cumidnak, ugyanis fogalmad nincs miről beszélsz. Tehát vágjunk beke kis cidra:

    1. válasz:

    Először is, jelen pillanatba az SF3 Pro clone -oket nem lehet kiírni CD -re.

    2. válasz:
    Aham. Ilyen ez az ipar,. Még az eredeti sem megy sok mindenkinek. De az, hogy a release -k jelenek meg az nforce -n mutat valamit, nem?!

    3. válasz:
    lsd. 1 válasz, nem működik kiírt CD -vel.

    Szal miről hadoválsz kisfiam? Fogd a cumit...
  • Makkmag
    #6126
    Köcce :) , akkor már csak a játékot kell megszereznem , de ez egyszerű lesz :) Aztán próbálkozom :)))
  • vki
    #6125
    Próbáltad már ezeket az elvileg "feltört" játékokat. Ott van a Trackmania Sunrise:
    1, Nem mindegy, hogy milyen cd-re írod ki
    2, Nem megy mindenkinek
    3, A CD olvasása közben úgy lelassul a gép, mint ha ki lenne fagyva (ez kb. 10 perc, de kinek mennyi)
  • [HUN]FaTaL
    #6124
    starforce 3.3 topic, 327es üzi (asszeM)
  • Makkmag
    #6123
    És ezt a sfcure01.zip cuccot honnan lehet megszerezni ?
  • Duddits
    #6122
    Semmi... A Coop az eredetivel se működik...
  • hykao #6121
    No és mi a helyzet a multival?
  • Kandurex
    #6120
    MIndenhol, olvasgass az az nforce -n. Vagy esetleg itt az SG -n..

    Egyébként minden játék megy már ami SFpro3 -s, Worms4, CRC, Sunrise.
  • peter31
    #6119
    én donkeyval próbálom
  • peter31
    #6118
    alcohol-al image-ként se megy a letölthető verzió?
  • nagykispeter
    #6117
    És hol?
  • Kandurex
    #6116
    Remek, de már van működő verzió :)
  • grebber
    #6115
    Ez az ár már baráti.
  • alph4
    #6114
    Megrendeltem én is végre a gammát!3.900Ft-ért sztem már megérni ;)
  • Duddits
    #6113


    Végre valaki, aki oda is néz. :-)
  • MavericK HUN
    #6112
    Ahh, most nezem a villogo piros feliratot :) ok, targytalan a kerdesem :)
  • peter31
    #6111
    sziasztok!

    Most játszottam végig a Pandora-t. Tök jó volt a magyarítás. A Chaos Theory-t nem készítették Hungarian Editionnal?

    p
  • Strike16
    #6110
    Hát elég gáz, de végülis én sem vagyok jobb helyzetben mert ha csatlakozok egy serverre , vagy ha én csinálom a servert egyből disconnectel , már a tűzfalat is kinyomtam de ugyanaz lett az eredménye. Ja és az a poén hogy amikor még az 1.03-as patchet használtam akkor tudtam coopozni de mióta fent van az 1.04-es azóta ez van, és ha újratelepítem a gamet és felrakom az 1.03-at akkor meg azért nem jó mert már szinte senki nem játszik 1.03-assal.
  • Szabacs
    #6109
    Arsenal hol vesztegetik 4.500 forintért? Egyébként múltkor hírdetett egy srác aproneten, és ő is TFT-hez kapta, úgyhogy valszleg jár hozzá. thx
  • hykao #6108
    Ha még csak diszkonnektálna...de nekem pl. regisztrálnom sem sikerült, állandóan visszadobott...
  • Strike16
    #6107
    Tudom hogy a coop problémák már ki lettek vesézve hogy disconnectel meg ilyenek , mert nálam is ez van... De ha vkinek esetleg van vmi ötlete hogyan lehetne orvosolni akkor pls. írjon priviben!
  • NRK
    #6106
    Én augusztus 24-én a Határ úti Saturnban vettem ilyen típusú monitort, és azóta boldog tulajdonosa vagyok a játéknak is. Azóta nem jártam arra, nem tudom, mi a helyzet, de egy telefont esetleg megéri ereszteni nekik, hátha van meg belöle. (A TFT akkor 89900-ba került, most is ez van elöttem, finom.)
  • threeman
    #6105
    6 990 Ft
  • SNAKE01
    #6104
    hi all!nem tudja valaki hogy mennyibe kerül a sc:chaos theory most a boltban?
  • hykao #6103
    Előfordulhat, hogy valamelyik bolt adja hozzá, nem pedig kilopja, és külön pénzért árulja...rá kell kérdezni...
  • grebber
    #6102
    Most nézem amilyen monitort akarok venni Samsung 913N külföldön adják hozzá a gamet.Vajon nálunk is?
  • hykao #6101
    Pl: Monitorokhoz kapták...de ahhoz nem adják a kedves vásárlóknak ingyen, inkább pénzért külön...
  • tigeroo
    #6100
    hát talán azért mert még sok helyen nem fogytak el a "7K-s" készletek ,de ehhez nemértek (jéé, ehhez se..)