10611
  • Hmuda
    #5888
    Talán angol szöveget kellene beírnod, mert a zug-magyarítások annyit érnek mint két pár kancsalborzköpet.
  • Ricsike90
    #5887
    mit jelent az hogy :behatolóként töltött idő???
    ez nekem volt 1 és nem kaptam meg a 100%-ot csak 97-et :((
  • dienesoft
    #5886
    Én Pénteken vettem meg a CDGALAXISBA, csak 6990HUF, és azt mondom, ezért a játékért érdemes annyit kiadni!Én se vártam a krekkre!
  • Ricsike90
    #5885
    sam mi az msn címed?
  • rorr
    #5884
    Holnap este kipróbálom!
    Egy szót sem a pcdome-ra reggelre itt a progi!
  • Ricsike90
    #5883
    ollé van magyar splinter cell versus szerver .))))
  • Hmuda
    #5882
    Nem ölsz vagy sebesítesz meg senkit, nem vesznek sose észre, nem találnak meg egyetlen eszméletlen őrt se, stb, stb. Minden negatív dolog le van írva az értékelésknél. Kizárólag a KO engedélyezett a 100%-hoz.
  • Ricsike90
    #5881
    egy küldetésnél hogyan lehet elérni 100%-ot?
    mert én minden feladatok megcsinálam és akkor is valami 84(normál)
    profin pedig 46%-ot értem le
  • Hmuda
    #5880
    Jelenleg én csak a CDGalaxisban bízok meg, mint online szoftveráruház. Külön futárszolgálatot alkalmaznak, akik garantálják, hogy a csomag 100%-os biztonsággal megérkezik és nem lesz széttrancsírozva a doboz, ráadásul ha még a délelőtt folyamán adod le a rendelést akkor már aznap hívnak telefonon, leellenörzik, hogy tényleg akarod-e a rendelést és szólnak, hogy holnap lehetőleg valaki tartózkodjon otthon ekkor-meg-ekkor (én szegedi vagyok és még sose késett a küldemény, mindig megjött másnap délelőtt). Mások a "híres-neves" magyar postára bízzák a küldeményt és ez két dolgot jelent. Vagy egy kézbesítő lenyúlja, mert látja honnan jött és kell a kölöknek egy új game, vagy olyan állapotban érkezik meg, hogy jobb lett volna ha fel se adják.
  • hykao #5879
    Én ajándékba kaptam egy számítástechnikai üzletben dolgozó ismerősömtől, de még sajna nem volt érkezésem nekilátni (majd talán nemsoká, ha végeztem a Sherlock fordítással), csak belekukkantottam...és örömmel nyugtáztam a menüben a zenelejátszó opciót! :)
  • rorr
    #5878
    Tényleg Te megvetted?
  • rorr
    #5877
    Győri vagyok! Futárral rendeltem,ma reggel félkómásan rendeltema pcdome shopból(nyaralásból érkeztünk és eldöntöttem nem várok a warezra) erre mit látok: a cdgalaxis rendelés után másnapra hozza... Azért érdeklődtem ,hogy kinek milyen tapasztalata van velük!Remélem időben hozzák,mert még a jövő héten szabin vagyok!!!
  • Shep
    #5876
    ok, TbladeXXX (XXX csak jobb mint a 23452324 :) )
  • Ricsike90
    #5875
    inkább 10 órakor találkozzunk a 6-os lobbyban.
    magyarul a láncreakció film után.
    várom a válaszod
    ja és mi az accountneved?????
  • Ricsike90
    #5874
    írj ha jó
    ja és mi a neved a splinter cellben (account név)?
  • Ricsike90
    #5873
    Pontban fél 9-kor 6-os Lobby
  • hykao #5872
    Na de ha jól tudom, nem fővárosi vagy...
  • Shep
    #5871
    nekem nincs router, szóval ízzithatjuk, hány órától? fél kilenc kilenc?
  • rorr
    #5870
    Hú! A pc dome küldi a játékot!
  • Ricsike90
    #5869
    másnapra ha a cd galaxistól rendelted

    Ja és lenne kedvem coopozni este (addigra kikötöm a routert)
    ha neked is van szerintem kösd ki mert letiltja
  • rorr
    #5868
    Egy kérdés!
    Annak Aki megrendelte a játékot kinek hány nap alatt jött meg? Ez az új 6990 ft-os verzió!
  • Shep
    #5867
    Valakinek nem lenne kedve este coopozni, jó lenne már kipróbálni azt is
  • ThugEdge
    #5866
    ha vkit érdekel: KATT IDE
  • koki44
    #5865
    Mi a gyász van ezzel az updaterrel 85%-nál néztem meg visszamentem egy 15 perc után és semmi csak a kis ablak de, tiszta fekete és nem látszik benne semmi, mondom, újraindítom, így meg most megint elölről kezdte az egészet szedni?
  • Hmuda
    #5864
    Alul van kereső.

    #5634
  • Duddits
    #5863
    Torrentről mondjuk!
    Meg mondjuk használd a keresőt a topik alján! Le van írva nagyon sokszor.
  • raziel.
    #5862
    sziasztok

    na szoval érdeklődöm akkor mert van usb-s dvdirom ami ugye dvd rom is:))

    kérdésem a köv lenne hogy honnét tudnám leszedni és ha valaki leirná az elinditási menetet azt megköszönném
  • koki44
    #5861
    OK már el is índítottam.
  • robotnyk
    #5860
    miért nem az updatert használod? az azt szedi le amit kell.
  • koki44
    #5859
    Van különbség a patch-k között (euro-american) vagy mindegy, hogy melyiket szedem le?
  • ordel17
    #5858
    Nekem is ezt írta ki! De nem az a hiba valójában, hanem, hogy foglalt a megadott felhasználóneved...
    Nem tudom, hogy erre miért így reagál...
  • Hmuda
    #5857
    Akkor ne a játékban csináld hanem a hivatalos oldalon. Én is ott csináltam emlékeim szerint és remekül működik.
  • hawkie22
    #5856
    Routerem nincs, nem hiszem, hogy az a baj.
    Hmuda: kb. 2 hete vettem, :) azóta ezt csinálja. :(
    Samspye: thx, megpróbálom.
  • Samspye
    #5855
    Hatalmas nagy szerencséje van annak akinek tökéletesen megy a Coop mert nagyon király játék.
  • Samspye
    #5854
    De akkor menni fog ha regisztrálod az Ubi.com oldalán a felhasználónevet és a jelszót.
  • Samspye
    #5853
    Hello! hawkie22
    Nekem is így kezdődött aztán szar is volt az egész nem tudtam emberekhez belépni kidobott a játékból meg minden.Van routered?
  • Hmuda
    #5852
    Nyersfordítás: "A felhasználó nem hozható létre, a szolgáltatás nincs beüzemelve." Ergó várj és próbálkozz később.
  • hawkie22
    #5851
    Skacok, miért nem tudok accountot csinálni a Coop játékmódban?
    Mindig azt írja ki: Signing XY... Can't create account, the service maybe offline.

    Mi lehet a probléma? A Versus mód megy, a Single megy, de a Coop-ban nem tudok accountot csinálni, pedig ki akarom próbálni úgy is a játékot.
    Ezért vettem meg eredetiben, csak a multi miatt.

    Segítsetek. Köszi
  • Ricsike90
    #5850
    nem kell a segítség megvan a megoldás
  • Ricsike90
    #5849
    A rakétás pályán hogyan kell átjutni abba a helyiségbe ahova a rakéta megy?
    Rá kell ugrani a rakétára? vagy van egy rejtett folyosó?
    pls help.