10611
  • grebber
    #6099
    Amugy mindenhol vagyis nagyon sok helyen 6990 nem is értem hogy lehet nála 4500.
  • tigeroo
    #6098
    igen?:DD
    lol tegnap a debrecen plázában 7K-ért majdnem megvettem...méxerencse..:l
  • grebber
    #6097
    Most jövök pc-s boltbol már 4500FT a game kezd baráti lenni.
  • Duddits
    #6096
    Igen.
  • Smuge
    #6095
    Valaki tudna segiteni ? Full elfelejtettem hogy kéne megcsinálni Világitotornyos pályát még demoba megcsináltam valahogy de fullba meg nemjut eszembe hogykell :) Minden hullát sötétbe kell vinni pálya teljesítéséhez? vagy mia trükk?
  • berczy #6094
    Oks. THX. Patch segített.
  • Richard90
    #6093
    legfrisseb patch és magyarosítás (ha neked fent van)
    ha igen ajánlott egy teljes reinstall
  • berczy #6092
    Csak egy játékhoz kapcsolódó kérdés!
    Amikor befejezem a Lakás nevű pályát (azon ahol a Dvorak nevű számítógépet kell beüzemelni) és elkezdii tölteni a következő akkor full kifagy a játék. Ott töltés közben! Segítsetek, mert nem tudom tovább játszani!
    Előre ios köszi!
  • hykao #6091
    Hagyjátok már ezt a hülye összeesküvés-elmélet gyártást...
  • grebber
    #6090
    Nem kellett mindet mivel sok team nem ért Starforce 3-hoz.
  • sorrow
    #6089

    minden crackert, hackert csak nem tudott megvenni az UBI..???
  • Hmuda
    #6088
    Gondolom mert megint valaki szórakozott.
  • STREEX
    #6087
    Lehet hogy kezdek bedilizni, de esküszöm hogy tegnap este pont mielött kiszáltam volna láttam a játékot az nforce-on a reloaded által.Az info-ját is megnéztem és annyi volt benne hogy: installáld, másold be a crack-et és játsz.Vagyis semmi gond nincs ezzel a verzióval.Vajon miért vették le?
  • ThugEdge
    #6086
    hali,tud esetleg vki jó kis mod-okról vagy custome map-okról singlihez?
    thx
  • Sadist
    #6085
    szívesen
  • rorr
    #6084
    google!
    úgy gyorsabb...
  • DioSr50
    #6083
    HEllo mindenkinek!!
    Valaki elbirná kuldeni a splinetr cell choas theory dvd borítóját??
    nagyaon megköszöném!!
    [email protected]
  • Strike16
    #6082
    ne hidd hogy sokan vannak akiknek műkszik... pl. én is meg tudnám számolni hogy hányszor sikerült összehozni a coopot a sok disconnect miatt
  • Richard90
    #6081
    jó nektek!!!
    nektek legalánn működik a coop
  • ordel17
    #6080
    Először patcheld és utána rakd fel a magyarítást!
  • rorr
    #6079
    ez a magyarítás miatt van legalábbis nálam azért volt....
  • Gunner
    #6078
    Ha jól olvasom, akkor 2 új coop pálya van Xbox alá, de lehet tévedek
  • Gunner
    #6077
    Valószínüleg vannak már
  • Strike16
    #6076
    most ahogy rámegyek a coop módra a termeknél ki van írva hogy "More maps are available for free download at www.splintercell.com" -ezek szerint vannak új mapok a coophoz vagy csak lesznek majd mert az oldalon szétnéztem de nem találtam új mapokat.
  • Danman
    #6075
    most meg mikor fel akarom rakni a ptach 1.00 to 1.04 euro-t akkor ezt írja ki:
    Invalid Patch File:'C:\DOCUME~1\nevem\LOCALS~1\Temp\bye222.tmp\Disk1\Patch\SC3PAT~1.RTP'.HELP?
  • Sadist
    #6074
    A régi fájl meg lett piszkálva (esetleg crackelt?), amíg nem egyezik meg az eredeti exe-vel, addig nem rakja fel a patchet.
  • Danman
    #6073
    na újraraktam a gamet és nem tom felrakni a patchet hibaüzenetet ír ki:Old file not found.However, a file of the same name was found.No update done since file contents do not match. ha ezt leokézom akkkor: RTPatch engine exited with error code 36.Patch was not applied
  • Danman
    #6072
    Hova rakja a játék a mentéseket?
  • Danman
    #6071
    helllo letöltöttem a magyarítást úgy cselekedtem,ahogy a readmeben van és amikor a dynamic-pc.umd-t akarom berakni,akkor atz írja ki h error extrackting:......UMOD file is corrupt(size doesn't match) HELP?
  • ati2002
    #6070
    Easy officer, easy.
    Ha valaki megunta már, és csak porosodik a polcon, az simán eladhatja ennyiért.
    Egyébként volt rá példa (ld. #6030), csak azt azért nem tudtam megvenni, mert nem pesti vagyok, és a postát nem akarta a srác.



  • Duddits
    #6069
    Nyugi már!!


    Nem is neked írta!
  • Mustang2005
    #6068
    Teljesen hülyének nézel engem?

    2000-2500FT????


    SZERINTED KI AZ A SEGGHÜLYE AKI ELADJA A JÁTÉKOT????
  • ati2002
    #6067
    6990,-
  • kraven81
    #6066
    sziasztok mennyi most eredetiben a gém???
  • _Atti_
    #6065
    jah legalább ne világitana ha nem veszi fel:)
  • Herold
    #6064
    Én már az első rész megjelenésénél pedzegettem, hogy a király meztelen, de senki nem hitt nekem.
  • Hmuda
    #6063
    Leírom még egyszer utoljára, hogy felfogd: senki nem tudja mi a coop gondja, senki nem tud rá megoldást, ne spameld szét ezzel a topicot. Kösz.
  • ati2002
    #6062
    Az sajnos nem megy egyszerre: vagy HDR (ps3.0), vagy FSAA. Tedd fel a felbontást, és akkor nem kell élsimítás.
  • Richard90
    #6061
    Hmuda neked működik a coop mod?
  • berczy #6060
    Csak egy gyors kérdésem van még a játékhoz: Hogy a francba van az, hogy a 3.0 shader modell bekapcsolásakor az élsimítás jelentősen romlik, még a négyszeres is! Ha 1.1-est kapcsolok akkor faszán megy az AA, de 3.0-nál nem! ???