10611
  • Hmuda
    #5977
    Nem simerem az Nvidiákat, de nem tudod ráeröltetni játékon kívül? Nekem az ATI-hoz van egy külön control center, amiben bekapcsolhatom, hogy mindenféle játékon belüli beállítást mellőzve használja maximális AA-t és AF-et. Ha használom a 2.0-ás efekteket, akkor nekem is kinyírja a játékon belüli AA-t, de ha kívülről kényszerítem, akkor mindkettőt élvezhetem. :-)
  • hykao #5976
    Persze, hogy a gyengém! Ki vágyna cakkos élekre, ha lehet sima is???
  • CUCLI
    #5975
    látom gyengéd az élsimítás =)
    egyedül fcben használok élsimítást mert ott megdobja az fpst kicsit.
  • hykao #5974
    Nekem 6600GT-m van, de csak az 1.1-et használom, ugyanis 3.0 esetében nem használható az élsimítás! Úgyhogy köszönöm szépen, de nekem annyit nem ér meg a 3.0!!! KELL AZ ÉLSIMÍTÁS!!! ...ha már egyszer vették a fáradtságot, és végre teljesen kompatibilis a játékkal...nemúgy, mint az első két rész esetében...
  • Hmuda
    #5973
    Egy 9600XT. Abszolút max grafikán (800x600-on) még jóval a játszható határon belül van.
  • CUCLI
    #5972
    hát poén. nagyon ütősen néz ki 2.0val is. neked milyen karid van amúgy?
  • Hmuda
    #5971
    Jah, elvileg a 2.0-ás kártyáknak ismerniük kellene a HDR-t, de gondolom az NVidia nem keveset fizetett, hogy csak az ő kártyájuk "ismerje".
  • CUCLI
    #5970
    bakker. 1.4es pecs nagyon faja. haver sima x800án kuva jól néz ki 2.0séder cuccal.
    amúgy hogy is vanez? nem azt mondták ,hogy mostani x800ak nem tudnak hdrt? mert néztük és szvsz simán van benne. és legalább olyan jól néz ki mint 3.0ás séderrel.
  • Hmuda
    #5969
    Ilyenkor az van, hogy használd a keresőt:

    #5634
  • berczy #5968
    Nekem van USB-s DVD-meghajtóm... Sőt még író is... Ilyenkor mi van?
  • Duddits
    #5967
  • Hmuda
    #5966
    Most neked USB-d és DVD-d, vagy USB-s DVD-d van? Nem mindegy.
  • Speedbreaker
    #5965
    gondoltam érdeklődök mert van usb-m és DVD meghatóm :)
  • hykao #5964
    Na jó, de ha nem kapcsoljuk be az "anyanyelvi beszédet", akkor bezzeg mindenki angolul beszél.... :)))

    Egyébként nekem úgy rémlik, hogy adott helyszínen lévő, adott számú őrre esik egy scripttelt "kihallgatási" duma. Tehát mondjuk három őrből amelyiket először elkapjuk, azzal történik meg a párbeszéd. Ez nem 100, csak úgy rémlik, mintha egyes visszatöltések után, amikor egy másik madarat kaptam el, akkor ezzel a másikkal zajlott le ugyanaz a vallatás, mint előzőleg a másikkal.
  • hykao #5963
    Az a baj, hogy látatlanban mondják fel a szövegeket, s nem nagyon ismerik magát a játékot sem...
  • Hmuda
    #5962
    Ezt gondolom azért csinálták így, mert vannak infók amit akármelyik őrből ki lehetne szedni, mégis csak bizonyos őröket lehet kihallgatni, ergó azokat, akik tudnak angolul.
  • hykao #5961
    Mondjuk elég tréfás, hogy az összes elkapott, riadt-, kidülledt szemű mókus - mégha akcentussal is - de elég jól ért-, beszél angolul...igaz még csak az első pályákon vagyok túl. :)
  • Hmuda
    #5960
    Nah ja, lásd Panzers... :-)
  • hykao #5959
    Hát ezt nem tudom, ezek érdekes dolgok, mert nekem sokszor a vérbeli színházi színészek szinkronhangjai (pl. Chrome játékban és egyebekben) sokkal életszerűtlenebbül hangzanak (és nem csak játékokban, filmekben is, pl: Barátok Közt baromságsorozat...), mintha egy sima nem színész hétköznapi emberrel mondatnák fel....sokszor műfaj- és szituációidegen lesz a színházi színészekkel felmondatott szöveg: szavalásszerű, prózai előadást kapunk, életszerűség helyett... :)))

    (egyébként el tudom képzelni, hogy az UBI saját anyagból dolgozott: spanyol- és különböző ázsia ajkú madarak sztem akadnak dögivel a tengerentúli és Sanghai-i stúdiójukban...)
  • Hmuda
    #5958
    Nah, így már okés. :-)
  • hykao #5957
    Ezt arra írtam, hogy én sem értem a spanyol dumát, ahogy valószínűleg Sam sem értené a valóságban - ha megtörténne a dolog... :)

    Az már más dolog, hogy megjelennek a fontosabb - akár az NPC-k beszélgetéséből kiderülő - dolgok az OPSAT-on...de persze, hogy ezek a központból érkeznek, én sem gondoltam - nem is írtam -, hogy Sam fordítgatna, irogatna.

    Szóval az életszerűt arra írtam, hogy nem értjük az NPC-k vakerját...így életszerű, hogy nem feliratozzák ezeket... (mégha azért jobb is lenne, ha minden feliratozva lenne, ha már Lambert, Grim, Sam és a többiek dumája feliratozva van...ami nyilván nem életszerű, de hasznos...)
  • Hmuda
    #5956
    "valószínűleg Sam is kb. annyit értene a valóságban a spanyol vakerból, mint mi"

    Amúgy az anyanyelven karattyoló karakterek van, hogy elég bengák. Némelyiken érződik, hogy valami noname akárkit megállítottak az utcán, rámondatták a szöveget és viszlátcsokolom. Vannak iszonyat jellegtelen szövegek.
  • hykao #5955
    Ööö...én nem írtam, hogy Sam fordítgatja, ezt most mire írtad?
  • Hmuda
    #5954
    Nem Sam fordítgatja magában a dolgokat és irogatja a PDA-ba a bejegyzéseket. Gondolom Will vagy más névtelen/arctalan operátor csinálja ezt, akik küldetések során látják el infóval a beérkezett adatokból.
  • hykao #5953
    Hangulatos a játékban a HANG menüben bekapcsolható "anyanyelv használat", a baj csak az vele, hogy az NPC-k dumáit ilyenkor sem feliratozza a játék... (igaz, a fontosabb dolgokat úgyis feltünteti a feladatoknál vagy a jegyzeteknél)
    Bár annyiból életszerű a dolog, hogy valószínűleg Sam is kb. annyit értene a valóságban a spanyol vakerból, mint mi... :)))
    Kiváncsi leszek az ázsiai pályákon az NPC-k anyanyelven elhangzó párbeszédeire... :)
  • Duddits
    #5952
    Ki szólt hozzád? Neked megy, csak a Coop nem!
  • Samspye
    #5951
    Az msn címem : [email protected]
  • Ricsike90
    #5950
    nagyon vicces vagy
  • Duddits
    #5949
    Akinek nem megy a játék a PC-n, rakja föl a Java verziót a telefonjára. Én is azt fogom tenni. Az 1. és a 2. részt már fölraktam.
  • Ricsike90
    #5948
    mi az msn-címed samspye?
  • Hmuda
    #5947
    Fölösen görcsöltök. A hivatalos fórum a coop problémáival van telespamelve és senki nem tud konkrétumokat mondani (a devek meg nagyban hallgatnak). Szóval hiába írtok be minden nap, hogy "így szar meg úgy szar", nem lesz jobb.
  • Samspye
    #5946
    Hello Ricsike látod nekem is ez a bajom de hát még mindig nem találtak rá megoldást! Isten bizony írni kéne vagy fölhívni ezeket akiktöl rendeltük a játékot ozt mondják meg hogy mi a baja! Még szerencse,hogy nem 10990 FT-ért vettem meg a guta ütött volna meg !
  • Ricsike90
    #5945
    a coop modot próbáltam volna lanon játszani hátha úgy működik. DE ÚGY SEM MŰKÖDIK!!
    mi lehet az oka????
    pedig mind a két gépen fent van a patch!!
    talán a router és a windows tűzfalát kéne lelőni???
    pls help
  • hykao #5944
    Akkor sokat nem vesztettél, mert úgysem indult volna el...
    (remélem nem pénzért vetted...)
  • Mustang2005
    #5943
    Másolt volt
  • Duddits
    #5942
    Én is voltam már így, hogy azt hittem van rajta valami, még se volt. Ha meg nem eredeti, szerintem dobhatod is ki.
  • Mustang2005
    #5941
    Tegnap megkaptam a DVD verziót beteszem a meghajtóba
    behívom a T. commandert de a lemezen egy fálj SINCS!!!!!

    Pedig a lemez hátulján látszik hogy tele van!!!!

  • hykao #5940
    Torrenten fent van a játék OST-je, meg a játékból kiszedett, MP3-ba konvertált teljes anyag is.
  • Samspye
    #5939
    Na és ezzel már javult a Coop?
  • Samspye
    #5938
    Ja oké megvan bocsi