10611
  • Ricsike90
    #5808
    5-ös lobby
    bocs de az előbb elírtam
  • Samspye
    #5807
    oké fenn leszek
  • Ricsike90
    #5806
    pontban 21:00-kor a 15-ös lobbyban ha jó neked.
    de előtte mindenképp írj a fórumba!!
  • Ricsike90
    #5805
    gyere a kávézóba az sg-n ok?

    ot majd megbeszéljük, ott várlak
  • Hmuda
    #5804
    Legegyszerűbben akkor jártok, ha nem a szerverlistát használjátok, hanem a quick play-t vagy mifenét. Még pont a szerverlista lekérése előtt van egy lehetőség, amiben megadtok pár paramétert és az automatán kiválasztja a megfelelő szervert. Aztán vagy bejön, vagy nem (többször bejön mint a szerverlistás megoldás).
  • Samspye
    #5803
    Az időpont mind1
  • Samspye
    #5802
    Neten a nevem: Sam756
  • Samspye
    #5801
    Igen nekem is pont ez a gondom! És érdekel amit mondtál én is szeretném tesztelni, hogy megy-e.
  • Ricsike90
    #5800
    ja és ha valamikor csatlakozni akarok egy szerverhez valamikor ki is lép a játékból
  • Ricsike90
    #5799
    a coop mod egy nagy sz.r

    nekem sem sikerült sem szervert csinálni se csatlakozni egy szerverre sem.

    lehet hogy nem 1.03 a szerver amire csatlakozni akarok...
    de más az amerikai és az európai vrzió is úgyhogy lehet hogy ez is bezavar.

    de ha gondolod játszhatnánk egyet hátha sikerülne. de mindenkébb rakd fel a legfrissebb patcheket. írj a fórumba ha érdekel. a nevedet és azt hogy mikor

    nevem.:Ricsike902005
  • Ricsike90
    #5798
    www.splintercell.com/uk

    Itt kell magadat regisztrálni.

    azt hiszem a legfelső sorban sing in...

    ezt kitöltöd, megjegyzed a név+jelszó és már kész is az account.

    a játékon belül nem lehet accountot csinálni

    magyarul regisztrálnod kell az ubi.com-oc
  • Samspye
    #5797
    És még az a gond léci aki tud segítsen, hogy amikor belépek valakihez Coop-ban vagy csinálok szervert pár perc után ledob a szerverröl.Mi lehet a gond!?

    Köszi!
  • Samspye
    #5796
    Hello! Ricsike90

    Neked, hogy sikerült megoldanod ezt a problémádat mert nekem ugyan ez a bajom?
  • Hmuda
    #5795
    Maga a coop játékmenete mindent űberel, maga a nagybetűs JÁTÉK, de kár volt tényelg elcseszniük olyasmivel mint a netkód. :-(

    Én se tudtam játékot hostolni, próbáld azt, hogy te csatlakozol másokhoz, egyszer úgyis bejön.
  • Ricsike90
    #5794
    Hát a coop tényleg nagy fos. (nem is lehet rá csatlakozni) Próbáltam és egyszerűen kilépett a játékból. Nagy csalódás ez számámra. Talán LAN-on jó lehet. ha csinálok játékot akkor sem bírnak rám csatlakozni pedig egy pillanatra kiírja a csapattárs nevét és ennyi. lelőttem már a router tűzfalát is de úgy sem jó.
  • robotnyk
    #5793
    pff, baromság.
  • Hmuda
    #5792
    Evés: marhaság.
    Edzés: baromság.
    Csónak: jól hangzik.
    Coop: ha még a harmadik részben sincs megoldva úgy, hogy mindenkinek rendesen játszható legyen akkor kár eröltetni. Az ötlet jó, megvalósítás jó, csak a technikai háttér egy hulladék.
  • Duddits
    #5791
    Áh, az nem jó, mert Mr. Tompshon akkor ezt is betiltatná...
  • Sadist
    #5790
    Már ezt is vegyíteni akarják a Simsel, mint a San Andreast? Missionök alatt barátnőket nem lehet fölszedni?
  • Ricsike90
    #5789
    sikerült megoldani a problémát!!!
  • Duddits
    #5788
    Király!
  • grebber
    #5787
    'Splinter Cell 4' (NGC/PS2/Xbox/X360/PC) - First Details
    Posted by Rainier on Monday, July 25 @ 16:08:07 PDT

    Today the first details from the next game in the Splinter Series have been revealed. According to rumors, there will be a PS2 edition available, but no PS3 version. SC4 is situated in 2007 and will take you to various places such as Madrid, Lisbon, Rio de Janeiro, New York and Berlin. There are quite a few new features added to the new title, such as the requirement for Sam Fisher to find food and eat on longer missions, exercising to stay in shape, using a raft in certain missions, and although no specifics were disclosed, co-op mode will return (thanks JeuxFrance). While this info is to be taken with a grain of salt, Splinter Cell 4 is expected on all platforms in March 2006.
  • Ricsike90
    #5786
    addig is nyomom a solo modot
  • Ricsike90
    #5785
    Még mindig nem akar sikerülni a bejelentkezés se a versus modba se a coop modba. (de legalább a szerverekig el tudnák jutni...)

    a patchek is fent vannak. Lehet hogy írni kéne az ubi-nak, nem tudom.

    Akinek van valami jó tippje az pls írja le.
  • Hmuda
    #5784
    Sajna rengeteg probléma van az SCCT multijával, csak a versus az ami kifogástalanul működik, a coop egy rémálom.
  • Ricsike90
    #5783
    ok thx. remélem sikerülni fog
  • Hmuda
    #5782
    Jelenleg nem elérhető a fő szerver. Próválkozz később.
  • Ricsike90
    #5781
    A coop mod-ban pedig ezt írja ki: Unable to create account, the service may be offline
  • Ricsike90
    #5780
    Miért van az hogy amikor accountot akarok készíteni,(internetes játék az ubi.com-on) megadom az adataimat és amikor ráállok az okéra hogy elkészítse ezt írja ki: There is a problem with the database. Így tehét nem bírok a multival játszani.

    pls valaki segítsen!
  • Hmuda
    #5779
    Ha nem vagy hajlandó elolvasni azt a csak vakok által nem észrevehető feliratot a banner alatt, akkor nem csodálom, hogy ilyen vehemenciával küzdesz, hogy hülyét csinálj magadból.
  • Hmuda
    #5777
    Ja és írtam már: a crack után érdeklődőket hagyjátok a fenébe, ígyis-úgyis törölve lesznek mint ahogy a rájuk érkezett válaszok is, szóval takarítsatok meg magatoknak egy kis energiát. :-)
  • Hmuda
    #5776
    Pedig pont a router/firewall páros az ami gondot okoz. Viszont ha meg tudod bütykölni és át tudsz engedni bizonyos portokat akkor megoldhatod, de ez se jelent 100%-os védelmet (meg persze a patchet csuklóból rakjátok fel).
  • Szabacs
    #5775
    Az hogy a tökömbe van, hogy csak a CDGalaxisnál 6990, a többiben (Automex, 576) meg 10990 még? Egyéni akció a Galaxisban talán?
  • Samspye
    #5772
    Azt mondják, hogy a coop sokmindenkinek szarakszik ez mitöl van? Nekem routerem is van remélem z nem fog bekavarni!
  • Samspye
    #5771
    Nekem is holnap jön a Chaos Theory király lessz!
  • Ricsike90
    #5769
    Holnap hozza a futár bácsi!!! :)))
  • grebber
    #5764
    Ebben meg én értek eggyet.
  • bon
    #5763
    De ha pl: venni akarna valaki egy geforce 6800 ultra-t akkor már meggondolandó lenne a 7800gtx mert nem sokkal drgább, de viszont sokkal gyorsabb a 7800gtx. Ebben az esetben én már inkább venném a legujabb vga-t.
  • Makkmag
    #5762
    simán egyetértünk :)))
  • grebber
    #5761
    Én a legujabb VGA-t még ha havi keresetem 5 millió lenne sem vennék.
    Mert mi a retkesz f..sznak?Sokkal olcsobban is lehet kapni olyan vga-t ami még hosszu ideig jó lesz és mire arra kerülne a sor hogy olyan gamet adnak ki amit nem bir már akkor már a 7800GTX 80ezer alatt lesz már.