10611
  • ati2002
    #6059
    Vennék egy használt, eredeti SC-CT-t 2-2500 FT-ért. A multis része különösebben nem érdekel, de a single-t már illene végigjátszanom.Ajánlatokat privibe, vagy mail ([email protected])-be kérek.

    Vagy legalább kölcsönbe adja valaki.
  • Hmuda
    #6057
    1: Az csak játékelem, a valóságban nem látszana. Kizárólag azért került bele így, hogy a játékos vaksötétben is lássa, hogy merre van Sam.
    2: Szintén csak a játékélményt rontaná, ha hallanák.
  • Danman
    #6056
    Jó köszi majd megpróbálom másik játékkal de még az introt se tudtam felvenni akadás nélkül és sztem ahhoz nem kell nagy gépigény,nem?És elvileg többet is vettem mint 30s de akad rendesen
  • Prince007
    #6055
    Akkor jó ha nagy.Vedd le egy kicsit a grafikai beállításokat, a videófelvevés lassítja a játékot(sokat használ fel a gépből). A Battlefield 2 amúgyis nagyon gépigényes játék.
  • Richard90
    #6054
    nagy fps szám ----> nagyobb hely kell neki (de amúgy ha nincs meg a teljes akkor csak 30s tudsz rögzíteni) nekem elküldte valaki de nekem nmem űködött nem indult el.
  • Danman
    #6053
    Ennél a Frapsnél az a jó ha nagy az FPS száma,vagy ha kicsi?Meg nem tok felvenni:pl.:Battlefield 2introját se tudtam eflvenni akadozás nélkül
  • Richard90
    #6052
    jaja, ezen már én is elgondolkodtam + a haverom is már mondta.
    őszintén szólva fogalmam sincs. de én úgy vettem észre hogy expert módon hamarabb észrevesznek , már távolról is. talán a 4-ben kijavítják ezeket a hibákat.
  • Danman
    #6051
    Lehet pár hüülye kérdés de:
    1.Miért nem látják az emberek Fisher világító szemüvegét + azt a mobilt vagy mit a hátán?
    2.Amikor kifaggatsz egy embert akkor simán hallaná egy másik ami a közelben(pl.:első pálya eleje:Lighthouse)
  • berczy #6050
    Ja, és miután mindent faszán végéállítgattam akkor már csak Starforce Nightmare-el kapcsolgattam ki-be a beldő IDE-s CD/DVD-ket és nekem így is simán elindult amikor lekapcsoltam őket.
  • berczy #6049
    Igen sikerült és nagyon el vagyok halva tőle. :-)
    Köszönöm mindenkinek akir segített!
  • k8bal
    #6048
    sikerült elindítani?
  • berczy #6047
    Ezer köszi!
  • k8bal
    #6046
    a cím: www.serials.ws
  • k8bal
    #6045
    Itt van pár CD kulcs:

    2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F

    J62B2-7ZSA4-84JPW-R378Y-N4KCH

    F84GX-WK9MB-VDBG3-S9VSH-Q6D3N

    GQAKD-SGHKD-XUYLE-M2A8G-7JMAw
  • berczy #6044
    Nem tudja valaki, hogy az USB-s crack megoldáshoz hol lehet találni az említett key-t?
  • CUCLI
    #6043
    ha jókisfiú leszel és nem spamelsz engem hülyére akkor msnen átküldöm a 2.5.0 Registered cuccost. többit priviben
  • Richard90
    #6042
    esetleg valaki tudn HOZZÁ cracket (fraps)?
  • grebber
    #6041
    Mert gondolom nem full azért.
  • Richard90
    #6040
    de miért csak 29 másodpercet lehet rögzíteni ha videot akarok készíteni?
  • Richard90
    #6039
    thx
  • k8bal
    #6038
    használj Fraps-t!
    itt egy link: [Fraps]
  • Prince007
    #6037
    Print Screen:).
  • Richard90
    #6036
    mit kell lenyomni, hogy ami van a monitoron kép (pl a splinter cellnél e végén egy statisztika)el lehessen menteni és utána megnézni??
  • CUCLI
    #6035
    [nemszólt]
  • Hmuda
    #6034
    Jelen állás szerint minden multis kulcs tökugyanaz, csak az install kulcs különbözik (de az se biztos).
  • CUCLI
    #6033
    regelte a kulcsát.
  • Bucser
    #6032
    miért is nem lehet vele netre menni már??
  • ati2002
    #6031
    írtam privit, nekem keeeelll!!!

    lefoglalva!
  • meat grinder
    #6030
    van egy eredeti chaos theory-m ha érdekel valakit. 2000-ért odadom. azért ennyi, mert netre már nem mehetsz vele...
  • Hmuda
    #6029
    Ne üss le senkit és akkor nem kell félni, hogy megtalálnak akárkit is. Elég könnyű az a pálya abszolút 100%-ra még experten is.
  • Richard90
    #6028
    a második pályát viszem. már kétszer próbáltam experten 100%-ra megcsinálni.
    de mind a két próbálkozásnál 95% lett mert megtaláltak egy testet. pedig én az összeset elrejtettem.
    mit csinálok rosszul???
  • rorr
    #6027
    Igaza van Hmudának ha érdekel a dolog olvass utána!Szerintem legalább tízszer leírták már mit hogyan mivel....stb!!! #5634
    Vagy vedd meg a multit úgysem tudod játszani ezzel a verzióval ez a játék megéri az árát!!!
  • Hmuda
    #6026
    Kereső...

    #5634
  • berczy #6025
    Tudsz nekem egy rövid leírást írni, hogy mik is ezek amiket használni kell? És hogy hogyan kell? Előre is köszi!
  • rorr
    #6024
    Müködik a megfelelő miniimage használatával sőt a javításokat is használhatod úgy tudom!!!
  • rorr
    #6023
    Usb-s dvdíró mi ebben az érthetetlen?
  • berczy #6022
    RORR: Ez a USB-s DVD eljárás működik, mert csak akkor állok neki leszedni, meg ilyen lehuzogatásokkal bohóckodni.
    Előre is köszi
  • Mustang2005
    #6021
    DVDíró???



    ???
  • rorr
    #6020
    eredeti :)
    vagy usb-s dvd olvasó vagy dvdíró
  • bon
    #6019
    Hát ezek közül a necces elindítani illik rá legjobban. Mivel nincs feltörve.