10611
  • Ricsike90
    #5848
    Ha külföldivel játszottál akkor azért szaggat mert nagy a pinget (pl. amerikai csávó) a távolság is sokat számít.
    amúgy ha lentebb olvasol a coop-ot nagyon elba..ták
  • Corey
    #5847
    Kiprobaltam Coop-ot, elég jónak tunik, viszont van egy hatalmas gondom... Érdekes módon a single player grafikai beállitásai mellett játszhatatlanul szaggat a Coop, sőt, hiába veszem lejjebb a beállitásokat, az egérlag és a kameralassuság ugyanugy megmaradnak és játszhatatlanná válik a játék... ugyanakkor a single player tökéletesen és szaggatásmentesen megy.. mi a franc a probléma?
  • Ricsike90
    #5846
    Nem tudjátok mikor lesz a mozikban a splinter cell??
    Azért kérdem mert az extrák között benne van :)))
  • Hmuda
    #5845
    Két teljesen külön dolog.
  • Samspye
    #5844
    Az nem lehet, hogy szar mert Versus-ban tökéletesen megy!
  • Hmuda
    #5843
    Mindenkinek ilyen. Magyarázat: szar a netkód.
  • Samspye
    #5842
    Ja és Ricsi mikor telepíted a magyarosítást akkor kiad egy szövegfájlt amiben leír mindent róla azt kivesd végig figyelmesen.
  • Samspye
    #5841
    De arra tud valaki valamit hogy miért van, hogy én belépek egy játékba és játszok is meg minden de 1 perc után ledob nem csak kiírja meg minden mert rendesen belépek és azt írja ki hogy lekapcsoltak a szerverröl szeretném már tudni, hogy másnak is ezt írja ki vagy nálam nincs valami rendeben mert ha router hiba lenne akkor be sem tudnék lépni a játékba nem?Nagyon megköszönném ha erre tudna valaki valamilyen magyarázatot adni?!
  • Ricsike90
    #5840
    oda telepítettem: (nekem) D:\Játékok\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory.

    van ugyanúgy a systemet is be kell illeszteni?
  • Duddits
    #5839
    Miért? Mert nem perceként kéne üzenetet írni!!
  • ordel17
    #5838
    Rossz helyre telepítetted a magyarítást!
    A játék főkönyvtárába tömörítsd, de azt hiszem ezt le is írtam...
  • Ricsike90
    #5837
    csak a coop nem működik
    kikötöttem a router és nem működik
    Ja a magyarosíytásnál hibát ír ki.
    valami error beszur.exe
  • Ricsike90
    #5836
    miért?
  • Sadist
    #5835
    Ha Borg benézne ide, tuti kiosztana minimum 3 büntit.
  • CUCLI
    #5834
    ezt lehetett volna 1 uziben...
  • Samspye
    #5833
    Hello Ricsi van msn címed és ha igen megtudhatnám mi az?
  • Samspye
    #5832
    Mert belépni be tudok meg minden de rögtön kidob
  • Samspye
    #5831
    Mindig azt írja mikor belépek a Coop-ba elindítom a szervert meg minden és azt írja hogy: "Lekapcsoltak a szerverröl" ez miért van letiltottak?
  • Samspye
    #5830
    De Ricsi nekem megy a Versus routerral akkor a Coop-nak mi a baja?
  • Samspye
    #5829
    Az a baj, hogy nem tudom hol kell beállítani a routerban!?
  • Samspye
    #5828
    És te megcsináltad Ricsi ? Nekem nagyon kéne, hogy hogyan kell megcsinálni léci valaki mondja el!
  • Ricsike90
    #5827
    nem lép be a játékba!!
    csak kiírja
    a portokat kell beállítani, nem a játék hibája
    a kézikönyvben benne van hogy melyik portokat kell átengedni, megnyitni
  • Samspye
    #5826
    Szerintem hibásan adták ki az egész játékot! Ez nem lehet a router baja ha látja a szervert és belép a játékba.
  • Ricsike90
    #5825
    Nem lesz splinter cell magyar szerver?
    jó lenne mert akkor nem lenne olyan nagy a ping(úgy emlékszem régebben voltak szerverek)
  • Ricsike90
    #5824
    a megoldás
  • Ricsike90
    #5823
    megvan
  • Ricsike90
    #5822
    a széfhez leértem és ott mit kell csinálni? nekem nem ír ki semmit
  • Ricsike90
    #5821
    1000 thx

    különben és is a szellőzőnyílásra gondoltam először de nem találtam semmit csak a klotyón:))
  • Hmuda
    #5820
    Nem kellett volna leütni/kinyírni azt a figurát aki épp javította. De ha már megcsináltad a bajt, akkor menj ki a hátsó udvarra és a lépcsőnél van egy kamera és pont alatta ott a szellőzőnyílás, onnan bemászhatsz az utolsó panelhez ami a széfhez kell.
  • Ricsike90
    #5819
    A bankos pályán elakadtam...
    két objectives van a térképen...
    az egyik levezet a bank széfjébe(gondolom) az zárva.
    van egy másik ajtó de az meg van hibásodva.
    mi tegyek???
    pls help me!!
  • Samspye
    #5818
    De Lanba látja az egyik gép a másikat és be is lép a játékba csak utána pár perc után ledob.
  • tomikake
    #5817
    hy
    A multiban nem tudok ölni a spyjokkal csak ha rályuk ugrom, folytogatni melyik gombbal kell?
  • Ricsike90
    #5816
    nem az ip-t kell engedélyezni, hanem a portokat kell megnyitni. de hogy hol arról fogalmam sincs. ennek kéne utánanéznem
  • Samspye
    #5815
    De sajnos így sem jó.
  • Samspye
    #5814
    Nekem a DMZ-ben engedéjezve van az IP-m
  • Sadist
    #5813
    Próbáljátok meg a gépeteket DMZ-be rakni. Ilyenkor a kijelölt gép közvetlenül kapcsolódik a nethez (és persze ilyenkor a tűzfalon sem kell átmennie).
  • Samspye
    #5812
    Oké Ricsi benne vagyok csak tudod itt van még a tesóm is és ővele is szerettem volna Lanba játszani azért jó lenne megoldani a problémát!
  • Samspye
    #5811
    Hello!

    Én hallottam olyanról, hogy akinek routere van annak ugye nem megy a játék meg ledogja egyfojtába és hogy erre talán van egy megoldás hogy a routerben egy portot engedéjezni kell! Aki tud erröl valamit kérem írja meg mert nagyon kéne!

    Köszönöm!
  • Ricsike90
    #5810
    Hello Samspye

    Megvan a probléma!!!
    a router a szar. azt kell konfigurálni valahogy de ahoz én nem értek.
    ha játszani akarunk ki kell kötni a router és használni kel az eredeti modemet lehetőleg tűzfal nélkül.
    én tudtam egy kicsit játszani de kilépett mert nagy a ping...
    gondolhatod hungary meg usa nincs közel...
    ezért gondoltam valakivel aki magyarországon él...
    majd játszhatnánk valamikor...

    üdv.:Ricsi
  • Samspye
    #5809
    oké