10611
  • AMD Norbee
    #40
  • AMD Norbee
    #39
    A videok alapján ez a gama iszonyatossan zúzni fog!!!
  • rezsofiz
    #38
    Jaja nagy királyok
  • grebber
    #37
    5 mov fájl van benne de királyak a videocskák.
  • rezsofiz
    #36
    [MOVIE] SC3 Pack!
    Az IGN megint megörömködtet minket, mert nagy csomó Splinter Cell 3 videjót bocsátott szanaszét a neten. Ezek már nem remegű kezű "amatőr operatőrök" keze munkáját dicséri, úgyhogy akik eleddig ezért nem fanyalodtak az efféle matéria megtekintésére, most fellélegezhetnek és kattinthatnak alant.
    forras:gamestar
  • grebber
    #35
    Na szedem is az új moviet merthogy van mégegy új.
  • AMD Norbee
    #34
    Informorzsák Barnytól:

    Sam új ölési technikákkal operálhat, pl. kitörheti a gonosz bácsiknak a nyakát
    ezúttal a felszerelési tárgyaink között egy kés is található, mely több célt szolgál. "Szimplán" ölhetünk vele, elhajítva vonhatjuk ki a forgalomból az ellenfeleinket, illetve puhább anyagokat átvághatunk, hogy azon keresztül támadjunk (a demoban egy japán papírfalat vágott át Fischer bácsi)
    az időjárás aktívan befolyásolja a játékmenetet, pl. hirtelen jött esőnél az ellenség figyelme lankad, megpróbál valami száraz hely után nézni
    a co-op módban lesznek speciális technikák. Magasabb helyről kötelet dobhatunk társunknak, hogy azon másszon fel, illetve bakot tarthatunk, ugyancsak magas akadályok leküzdésének érdekében.


    hardwired
  • cyrus #33
    kooperativot el tudom úgy képzelni hogy 2 pontról hatoltok be egy ojjektumba (:P) és mittomén, pl van sok őr, akik egymásra látnak, ezeket egyszerre kell "ártalmatlanítani"
    vagy pl kamera ami rálát az őrre, és viszont, esetleg páros őrjárat....

    huu de beindult az ösztönöm.....:D
  • Vukodlav
    #32
    Szerintem igen! Legalábbis a trailerben eléggé terroristának nézett ki aki alszik, úgyhogy szerintem a csúnya bácsikat kell közösen megkémkedni!
  • grebber
    #31
    Ez a kooperativ mód mire is vonatkozik?
    Tudom de az összes pályát lehet majd ugy tolni vagy mi?
    Ki is lehet ketten pörgetni vagy nem jóra gondolok?
  • Gandibá
    #30
    Fúú nagyon odabasz! Kooperatív mód ruleZ!
  • Bucser
    #29
    KIBASZOTT JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Röviden ennyi a véleményem:)
  • grebber
    #28
    Minden elismerés a készítőké.
    Ez a trailer eszméletlen valami oltári kicsit odabasznak az új cselekmények.

    Készítőknek: csak igy tovább
  • grebber
    #27
    HURRÁ kijött a trailer Töccsétek
  • grebber
    #26
    Egyre több info= egyre kegyetlenebbűl várom.
    Egy trailert azért kizuzhatnának ha igy összejöttünk.
  • AMD Norbee
    #25
    hivatalos Splinter Cell 3 szájton további infóval szolgáltak a játék sztorija kapcsán.
    A Japán Információs Védelmi Erőt (IDF) a modern támadások elhárítására hozták létre. A japán, háború utáni alkotmány megsértése miatt Korea és Kína felháborodott. Mint utólag a titkosszolgálatok számára nyilvánvalóvá vált, az IDF fejese titokban hekkeléseket indított saját országa ellen, hogy az egész akciót végül Észak-Koreára kenje. Amikor az USA kötelességét teljesítve közbelép, szintén célponttá válik. Észak-Koreának pedig kényszeredetten megelőző csapást kell mérnia Dél-Koreára.

    Koreában kitör a háború, s ki másnak, mint Sam Fishernek kell elfojtania a neurotikus számitógép hekker Japán Admirális és a nemzetközi katonai csoportok vezetője közötti indulatokat, megakadályozva ezzel a világháborút.



    Hardwired

  • The Hedgehog
    #24
    Ho'a állam mé' ne' 'utok 'óhoz!!!!!!!!!!
  • Vlala #23
    Oops... jól látom az egyik képen, hogy kés van nálunk? Nem illik a képbe... Tök jót tesz egy vérpaca a lopakodásunknak. Minden esetre az eredeti játékötletet hazavágták vele.
    Ha így fejlődnek a gamék, hetente kell majd új gépet vennem.

    A Marioban én mindig Luigi voltam :-)
  • rezsofiz
    #22
    Mario rulez:)lolol
    na off vége
  • HoTDoG
    #21
    Csöppet odaba**...
  • Ben C
    #20
    igen
  • Ben C
    #19
    téékeljem el a 20-t is?
  • Ben C
    #18
    szar C64-es grafika....Mario 4eva
  • Voltan
    #17
    Aztakurva! Nem semmi, ahogy kinéz!!!! Hú!
  • rezsofiz
    #16
  • Ben C
    #15
    grat hardwired:
    "Vadzsi új"
  • Ben C
    #14
    fuuuu komoly ték volt...
  • Lacc
    #13
    öröm öröm boldogság
  • rezsofiz
    #12
    Hardwired-on talaltam par reszletet:

    Kulcs jellemzők:

    Halálos fürgeség: Hihetetlenül összetett és folyékony mozgássorok. Atletikus, settenkedő és lopakodó képességek.
    Vadzsi új grafikus és fejlett fizikai motor, rongybaba fizika, részecske effektusok és a környezettel történő perfekt interakció.
    A holnap valós fegyverei: Ahogy taglaltuk. Éles helyzetben kipróbálatlan, prototípus fegyverek arzenálja.
    Újrajátszhatóság: Teljes mértékben nyitott pályadizájn. Feladatunkat számos alternatív módon teljesíthetjük, illetve tökéletesíthetjük a másodlagos feladatokkal.
    Végső kihívás: Intelligens AI. Személyi képességek, az NJK-k természetesen viselkednek, van emlékezetük és kihasználhák a környezet nyújotta előnyöket.
    Koop lopakodás: Többjátékos módban, barátoddal karonfogva együtt grasszálhattok a sötétben.
    Meghökkentő átvezetők: Bélforgató átvezetők, megragadó sztori, telis tele csavarokkal.
  • rezsofiz
    #11
  • Ben C
    #10
    de ezzel menjünk át az Oros topikba :)
  • Ben C
    #9
    mer nem müxik az MSN :P
  • rezsofiz
    #8
    Hello bence mester:) rég láttalak:)
  • Ben C
    #7
    áz...
  • grebber
    #6
    Ez hatalmas game lesz ha igaz a hír az 1 és a 2 is királyság és ha még ezt fokozzák.
  • rezsofiz
    #5
    Izombrutál
  • gergou
    #4
    en is most lattam a screenshotokoat, enyhen szolva kickk ass:) Bassza meg, es pc only egyenlore! Kurvajo kepek:)_
  • AMD Norbee
    #3

  • AMD Norbee
    #2
  • AMD Norbee
    #1
    Hát igen, kiszivárgott hirek szerint az e3-on ott lesz a kicsike!

    OPPÁÁÁÁ OPPPÁÁÁÁ :D Az E3 kicsit megkavarta a kedves kiadókat :) Már a Splinter Cell 3-mat is bejelentette a kedves Ubi Soft! A történet szerint 2008-ban járunk, és ismét Sam Fishert alakítjuk :) Rengeteg új lehetőségünk és képességünk lesz, természetesen mindezt egy továbbfejlesztett grafikus motor kíséretében szemlélhetjük majd. Jó pont, hogy co-operatív módban akár többen is végigvihetjük a játékot! Az első képeket máris megszemlélhetitek alant!!!

    forrás: Gamestar