1917
  • ronhaven
    #516
    Mondjuk plazma, psi meg sonic fegyverekkel nem probaltam, de sonic meg psi az amugyis csak benit, plazma fegyverem meg nincs annyim hogy rendesen harcoljak veluk, akkor mar inkabb abort.
    De ha nagyon muszaj le lehet oket szerencsetlenkedni 200-500 dmgekkel:)
  • ronhaven
    #515
    Nem tudom hogy mihez van kotve. Epp az urhajoval szarakodok, darabjait gyartom, de nem tudom van e koze hozza. Egyszer megjelent a szokasos 3-4 We are under attack misszio vilag kulonbozo pontjan, csinaltam sorba oket, objektivet mar el se olvasom, es wargotok helyett egyikbe ezek jottek. A kuldetes utan volt egy bejatszas,hogy hujaj ezek valami ujak.
    Hivatalos forumon azt irjak a "warp" tipusu fegyverek sebzik jobban oket, amit viszont beloluk lehet kifejleszteni ugyhogy nem erdemes varni szerintem.
  • Mutans Zombi
    #514
    ©ronhaven!

    És ezek az *khm* SG-k, mikor érkeznek? Fejlődéshez, vagy dátumhoz van kötve, nem tudod? Mert a fejlesztéshez, akkor az adott cucc kivételével, addig mindent kifejlesztenék, hátha úgy nem annyira szopós.


    Amúgy újraraktam a játékot és mostmár a - korábban játék által hibásnak tartott - mentéseimet is elfogadja, igaz a profilesinfo-ból az újratelepítettet kell használni, mert a régivel ugyanúgy hibásnak jelezte... szal lehet elég lett volna azt cserélni (csak nem volt origim).
  • Bruce007
    #513
    Majd lesz eredeti játékom ha max 3 rongy lesz egy új játék :) (Így lenne reális itt magyarországon )
  • ronhaven
    #512
    Amugy ha te mar az urhajo erkezese elott kiirtottad a szektasokat 1-2 orszag hijan, es megszerezted azt a teruletet ahova a gep az urhajo erkezese+par research utan a cultist-wargot komunikacios berendezest sorsolta volna, akkor elakadtal volna vegleg,mert nem birod ujra megszallni, tehat mar regen mindegy volt neked.

    Ja es amugy ez a abort mission-teruletvesztes-ujramegszerzes mutansoktol ez kesob nekem sajna bevett taktikava valt a *khm* SG-k ellen mer irrealis ahogy egyszeruen nem sebzodnek..mig 1 wargot is 1 headshot csak..
  • Tono34
    #511
    Eredeti?
  • Bruce007
    #510
    Szólj ha sikerült elindítani :) onnan,h bepötyögöm a serialt és elfogadja keresei a lemezt. aztán azt mondja,h rakjam át másik meghajtóba.
  • Tono34
    #509
    Ha minden igaz holnap fogom megkapni, már nagyon kíváncsian várom, hogy milyen.
  • Bruce007
    #508
    Elhal a fórum :(
  • Encore
    #507
    Az miért van, hogy a kultisták területeik között van olyan amire nem enged menni, hiába küldöm oda a laputát és hiába kattintok a mission gombra? De más területekre meg enged...
  • Bruce007
    #506
    AREA 51 -el játszott vki?
  • Mutans Zombi
    #505
    © Lord Zax!

    1., Sztm Te a 25-40 mp-s töltés időddel tapsoljál, nekem (igaz csak a cultist templomnál - 5 percig is eltart!- igaz nekem kevés a gépem).

    2a., Ez a tönkrement mentés egy érdekes dolog. Nekem is ilyet játszottál el most, de én korábban pár mentést kimásoltam egy másik könyvtárba és most azokat sem tudja betölteni, pedig azok 100%-ig működőképesek.

    2b., A kifagyásos esetek nálam legtöbbször akkor jelentkeztek, amikor egy konkrét célpontot lelőttem és akkor is legtöbbször azért, mert egy jó lövés következtében akkorát repült, hogy ki akart szállni a pályáról.
    Ha ilyen pályát generált - amin hiba volt - akkor amint betöltötte a korábbi állásból, amit az adott terepen mentettem el - feladtam...-> folytatás a 3. pont-ban.

    3., Ha jól láttam, akkor akármelyik mission-t feladom az első nanoszekundumban, akkor is (4 ember esetén) fejenként kapok 250 XP-t, anélkül, hogy egyet is lőnék:o
    Ezt Cultist területen eljátszod 70x és olyan kemények lesztek, mint a medveszar.

    4., Ha Wargot betámadás van, de nem bírod, akkor feladod, aztán amikor újra megtámadod ugyanazt a területet, akkor már csak kis nyamvadt mutánsok védik, akiket egy bicskával ki lehet csinálni
  • Lord Zax
    #504
    Üdv!
    Most idegelt ki teljesen a játék..
    2 napja játszok, beis jött az elején, de, nagyon beidegelt hogy sokszor többet tölti a pályát, mint amennyi idö lejátszani, van amikor 25-40mp ig is tölt.. a játékidö nagyrészét a töltés teszi ki.. És teljesen bugos, amiröl nemis kell sztem sokat szolni, nagyon sokszor csak ugy egyszerüen kifagy, vagy memoriatulcsordulás, vagy ami mégszeb sokszor beugrik a debug ablak, és minden ugy jelenit meg. Most abbahagytam joidöre sztem mert 2 nap volt még a ürhajoig, 4 db 18-as emberem volt, full kiupgradelve + pár kissebb (15-16-os) csak pár ország hiányzott már, és ugy fagyott ki hogy tönkrement a mentésem, és kezdhetném elörröl...
    Jo játék lehetett volna ha normálisan tesztelik eztis, nemtudom minek fizetik öket...
    Ja pár tipp xp szerzésre ha valaki nemjött volna rá: van amikor olyan missiot kapsz hogy fogj el egy lényt és vidd haza, namost ha megölöd, akkor is megkapod az xpt, és ujra lehet ugyanott missiozni, és utánna lehet megint beadja ugyanezt.. emellett ha van egy 3-as dokid feltudod a hullákat élesztgetni, megölsz egy ellent feléleszted, lelövöd, ésigytovább, jol megnöveli az xpt..
  • markastor
    #503
    Nem tolták el a patch megjelenését, hanem a belsős gyerek, aki írogat a fórumra, azt hitte,h. 17-e ezen a héten van.
  • Bruce007
    #502
    A crack is jöhetne már.. :( A Trackmania Sunrise-ét hogy kell elindítani? ugyan úgy mint ezt?
  • Encore
    #501
    shit....eltolták a patch megjelenését
  • markastor
    #500
    The prelimanary release date for the patch is November 17. We hope that the patch will pass the testing and Cenega will be able to release it.

    I apologize to all people I have misled into believing that the patch is coming out this week.
  • MIRR MURR
    #499
    Megtámatam olyan területeket ahol van az elenségnek raktára!
    Meg a diplomáciám mind felül van zölde és kértem a PSIKTÖL NYERS ANYAGOT!
  • Encore
    #498
    foglalj el olyan területet amin olyan anygag van ami kell vagy a békésebb megoldás ha kérsz valamelyik szövetségesedtől ha jóban vagy velük....
  • BoSA
    #497
    Itt van pár tipp az utakkal kapcsolatban a hivatalos oldalról.
    Elég ha csak a bázisaid vannak összekötve utakkal. Én a bázisokból is csak azokat kötöm be a hálózatba amelyiken van valamilyen épület. A nyersanyag utak nélkül is áramlik befelé, feltéve ha az adott ország (country) bázisa a tiéd, és ez a bázis rá van kötve a főbázisodra (Stuttgart). Igyekezz a bázisokat összekötni a lehető legrövidebb utakkal, és mindig használd ki a tengeri utakat, mivel ezek fenntartása olcsóbb. Az út akkor aktív, amikor vastag sárga vonallal van jelölve.
  • Hedgehunter #496
    Hogy a feneben van annyi nyersanyagod???????? nekem a legszarabb anyagbol van max 1000....???????
  • MIRR MURR
    #495
    Köszi @hedgehunter!
    De az 1 legesböl van 20.000 cayborgbol 5450 az idegenből 5600.
    Csak az a baj már 8bázisom van már és idegesitö hogy nem megy a forgalom!
    Meg szegyek le a fejlesztésböl meg van ez a programm zizenve!
    Mingyár itt az idegen jármü és még nincs kész az inplant lab !
  • Hedgehunter #494
    Ha az utakra(truck) gondolsz akkor azt hogy nincs eleg nyersanyag az utak fenntartasahoz es egy parat megszuntet....
  • MIRR MURR
    #493
    Azzzzt nem értem minek kell minden kütyühöz küllön fejlesztö labor és gyárto!
    Föleg idegesitö hogy nemtudom mit irki amikor alertoza a truckokat
    Ha megtámagyák akor meg hogy lehet meg védeni vagy akadájozni!
    Mert elég idegesitő hogy pár bázis épületem lassan épül vagy egyáltalán nem!
    A nyersanyag akadozása miatt!
  • Bruce007
    #492
    Valaki tudna abban adni tanácsot,h miket építsek az első bázisomba? Az elejéről kezdeném akkor...
  • Hedgehunter #491
    Cyborg excellent speed 2x commando 1x scout 1x stalker meg csak, de mar jobb mint Jet Li a Hero ban....:) Mukodik egyedul is......
  • Mutans Zombi
    #490
    Zárt területen én is rákaptam (délután) a PSI-ra + Commando-s párosra, ahol a comm. a katanájával osztja a halált. Érdekes páros, vajon egy személyben hogy működne?
    Amit viszont nem értek, - bár valszeg a statisztikán kívűl nem számít - hogy egyszerűen nem jegyzi a Comm-nál a katanával megölt ellenfeleket. Mér'?
  • MIRR MURR
    #489
    Én ugyszoktam elöre küldök egy psio !Észreveszi a másik szinten is az ellenfélt és mielöt betopanna az ajtón a rakéta vetőjével én már elis eresztetem a rakétámat!
  • Niimo
    #488
    Én csak csendben megjegyezném, úgy hogy nem lámázok hülyézek tudatlanozok le senkit, mert én is elkövettem hibákat, hogyha kérdésed van és látod, hoyg nem a 13.-ik hozzászólás van akkor tedd meg hogy elkezded a legelejéről, és végigolvasod a forumot, kb egy óra, és biztos hogy hamarabb megkapod válaszod, mintha itt várnál válaszra... LESZÖGEZEM ez a véleményem csak úgy álltalánosan megfogalmazott vélemény, nem szánom senkinek... , én is így kezdtem...

    ... nem szidni az UFO-t.... olvasni...
  • Kandurex
    #487
    Akkor smsweb, szinte mindenhol fent van.
  • PsyhoApu
    #486
    Végre sikeresen leszedtem, erre kiderült, hogy a torrent file hibás...azt hittem hülyét kapok.
    Tudna valaki egy biztos linket ajánlani, ahol a jó verziót találom meg. Potyára nem akarok megint leszedni jópár gigát. Előre is köszi a segítsgéget. Mert dc-n ezer év mire lejön...
  • ronhaven
    #485
    nem droid, cyborg
  • ronhaven
    #484
    2-3 maxos sniper barrettal AP ammo + egy mindentlato droid mindent ut,tobbi ember csak disznek van. Neha medik meg jol jon.
  • Encore
    #483
    a bal kéz szemből nézve, neki az a jobb természetesen :D
  • Encore
    #482
    vagy pedig én a dopler scanner-t használom, kell hozzá egy egyes szintű scout a bal kezébe rakod a scannert és egy elég nagy távolságon belül megmutatja hogy van-e ott ellenség, ez hatalmas taktikai előny
  • Mutans Zombi
    #481
    Én fejlesztettem scoutot. Assault rifle van nála 3-as lövés sorozattal, csípőből tüzeléssel - célzott lövés helyett; sniperrel vagy rangerrel együtt kommandózomtatom, ahogy a terep kívánja. Eddig elég hatékonynak tűnt.
  • BoSA
    #480
    Nekem a legjobban a sniper jön be. Felteszem valami domb tetejére, kezébe a mesterlövész puska távcső és gyorsító kiegészítéssel, betölt AP muníciót és egy lövéssel szedi le az összes mutáns ill. alient. A későbbi fázisban a legmagasabb sniper tréninggel tud speciális testrészre is célozni - ezzel meg lelehet szedni a később jövő wargothokat, akiknek erős páncéljuk van.
  • Encore
    #479
    Rengeteg taktikai lehetőség van a játékban ettől ilyen király... például próbáld meg az embereidet vagy legalábbis a jó lövőket valamielyen magslati pontra helyezni (dombtető,háztető) és onna fedezzék a többieket. Vagy a jó öreg bekerítéses taktika ha az ellen nagy része egy csoportban van, 2 oldalról gránátok... ez egyébként pályafüggő is hogy milyen taktika a jó
  • Hedgehunter #478
    Granat, akna nem jo.....
  • Hedgehunter #477
    Valami jo taktika valakinek csatara..?? Nehany palyan 10-13 jonnek gyorsan lonek meg pontosan.. 4 emberemet lefektetem jo tavollovoket eggyel meg odacsalom az ellent de ramszaladnak es nehanyan kessel vagnak le mikozben 4 emberem folyamatosan tuzel..?????