1917
  • scrati
    #676
    volt már valakinek olyan hogy azt írta ki amikor el akartam indítani a setup.exet hogy "The image file is valid, but is for a machine type other than the current machine" ???
    milyen másféle gép? Pcm van bammeg.64bit winfossal.
    valaki?
  • hmhm
    #675
    A lényeg hogy megy.
    Nekem először ment cd lehúzogatás nélkül, utána meg nem.. szal még van mit fejlődni
  • Fenrir
    #674
    lol megcsináltam, semmi sfnightmare meg sfcure nem kellett hozzá

    simán bemountoltam daemonba, minden emuláció bekapcs és már megy is
  • hmhm
    #673
    Összes optikai meghajtót le kell húzni, Sfcure t feltenni, és Sfnightmare rel disable node, disable cd ..
  • Fenrir
    #672
    valaki lécci mondja el lépésről lépésre hogy mit hogyan kell mert a faq általá megadott lépésekkel nem megy

    daemon 4.00HE van fent, alcohol nincs (más virtuális meghajtó sincs csaka daemoné), dvd író le van húzva
  • Fenrir
    #671
    agyam eldobom ettől a cigány játéktól :)

    rászántam magam és lehúztam a dvd írómat, de most meg a cd kulcsra panaszkodik

    az a vicc hogy nem emléxem rá hogy kérte volna a cd kulcsot telepítés után
  • hmhm
    #670
    Hihetetlen, sztem nagyon jó a hangulata!
    Végre van értelme a medicittnek..
    Viszont kicsit sok a küldetés a kutatás / építkezéshez képest. Úgy hogy még nem fejezték be a 2. kutatást, és épület sem készült el, már a 3.-4. missziót csinálom. Bár lehet hogy csak azért tűnik többnek, mert nehézen játszom.. hm

    Bár egy akció alatt, amikor a földön lévő tárgyat akartam cserélni, kiírt egy hibaüzenetet, de egyébként szépen megy.
  • hmhm
    #669
    Na végre megy a játék rendesen. Új catalyst powa.
    Most találkoztam az első Local Human négerrel. És egy emberem maradt életben :)
  • Encore
    #668
    Van, csak ő most a korházban dekkol :D
  • PsyhoApu
    #667
    Látom van némi Csillagkapu feelink.. Carter, O'Neil Tealc miért nincs?
  • Árnyvadász
    #666
    :)
  • Encore
    #665
    Ügynök a leszálló egységben : Itt
  • Árnyvadász
    #664
    Nekem is felment a patch és érezhető a javítás hatása. Jöhet a hétvége.
  • TommerHead
    #663
    Ok,kiprószálom csak gondoltam megkérdezem mielött belekezdenék.Thx az infót!
  • Cobra.
    #662
    Próbáld az 5.11-el, tovább javítgattak az OpenGL-en, és a hibaüzenetből nekem úgy tűnik azzal van gondja.
  • hmhm
    #661
    Laptopon szerintem még egyszerűbb levenni a CDt mint asztali gépen. Kikapcsolt állapotban, nekem a hátulján van rugós rögzítő retesz, azt kell elhúzni és már ki is lehet venni. Visszadugáshoz csak be kell tolni, és beakad magától. Ez speciel egy laptop, de gondolom a tiéden is hasonló.
  • TommerHead
    #660
    Az olvasottak alapján yo kis game-nek tűnik.Le is rántom DE elötte szükségem lenne help-re.Mégpedig:a kábel lehuzogálásos probléma mivel laptoppal szeretném játszani és nem tudom,hogy laptopon végre lehet e ilyen műveletet hajtani.Persze ha le kell húzni mert az majd kiderül ha meglesz a játék de ha mégis akkor mitévő legyek??Laptopon ugyanúgy le lehet húzni a dvd-ről a kábelt mint asztali pc-n???
  • hmhm
    #659
    Catalyst 5.10
    normáli verzió ( dna, omega, egyéb modok nincsenek fent )
  • Henty
    #658
    Nekem simán felment a peccs, és az legidegeítőbb dolgokat szerncsére javították.

    Brainman elég kemény lett, de egy sasszemű snájperes egy pszimuki - agyturkász cuccokkal teleaggatva - akit egy nehézgyalogos véd - swarzenegger csúzlival - simán megmagyarázza, hogy holtan jobb nekik :)

    A sok wargotra szintén megfelelő gyógyír
  • Cobra.
    #657
    Melyik Catalyst van fent?
  • Encore
    #656
    Ja, igen és azt kihagytam, hogy amikor az ajto körül robbanás van gránát rakéta vagy bármitől akkor az ajtó "keret" fekete lesz ugye a korom meg minden, de onnantól kezdve nem lehet bemenni az ajtón, azért egy ajtó beomlás animációt bele tehettek volna, mert gondolom az lenne a lényege csak így elég gáz, hogy kormos az ajtó és nem lehet bemenni :D
  • MIRR MURR
    #655
    Igen vannak trückös dolgok a gaméban!
    PL:én úgy jártam hogy egy flaser elkezte sebezgetni a falon keresztül az emberem,
    erre én jól megszortam gránátal!
  • Encore
    #654
    A mostani küldetésem érdekes volt. Az egyik útvonalam közelében támadtak meg a wargotok és ilyenkor van egy felszini meg egy földalatti része a küldetésnek. A felszinen kiszállok a szállító egységből és 3 wargot jobbról 4 pedig balról fogad teljesen közelről. Fedezék semmi, úgyhogy egy nagy utcai csata alakult ki amit nagy nehezen én nyerek meg. Irány a felszin alatti terület, ami olyan bázisos, belteres. Az összes folyosó tök üres sehol senki, minden szobában 2 wargot van de nem tudnak kijönni mert az ajtó kicsit, csak ott bent örjöngenek a szobákban. :D
    Ha az ajtóba állok hogy belőjjek akkor gránátot kapok a képembe. A megoldás az volt hogy itt nincs tető amit nem vettem észre az elején, úgyhogy gránátokat dobáltam be a szobába, miután ott mindenki meghalt akkor ugyanezt eljátszottam a következő szobával is, mondjuk a wargotok is lödöztek gránátokat a fal fölött de nem okoztak jelentős károkat. Ha a patch nem javítja ki azt a bugot hogy nem lehet gránátot átdobni a falon akkor most szívtam volna....
  • hmhm
    #653
    Visual C++ debuggerével azt írja, hogy a hibás hivatkozás az ATIOGLxx.dll be.

    EAX = 00000000 EBX = 00000000
    ECX = 000002D5 EDX = 000003A6
    ESI = 019D7A40 EDI = 00000000
    EIP = 690CAAF8 ESP = 0012F864
    EBP = 00000000 EFL = 00200202 CS = 001B
    DS = 0023 ES = 0023 SS = 0023 FS = 003B
    GS = 0000 OV=0 UP=0 EI=1 PL=0 ZR=0 AC=0
    PE=0 CY=0 ST0 = 1#QNAN
    ST1 = 1#SNAN
    ST2 = 1#SNAN
    ST3 = 1#SNAN
    ST4 = 1#QNAN
    ST5 = +0.00000000000000000e+0000
    ST6 = +0.00000000000000000e+0000
    ST7 = +2.03649871826171875e+0002
    CTRL = 027F STAT = 4020 TAGS = FFFF
    EIP = 00000000 CS = 0000 DS = 0000
    EDO = 00000000


    Stack ben:
    ATIOGLXX! 690caaf8()
  • hmhm
    #652
    Egy bizonyos pontnál mindig ugyan azt a hibaüzenetet kapom:
    Memória hivatkozási hibat xxx címen... stb.
    Már patchelve is van, ezért nem értem mi a baja. Találkozott már vki ilyennel?
  • Árnyvadász
    #651
    A jó öreg memóriakezelés Cenega módra! :))) Nekem eddig egyszer fagyott le és lépett ki. Meg egyszer amikor útra klikkeltem, úgymaradt az egérmutató és nem volt hajlandó az egérklikkre semmit sem csinálni. Aztán ALT-TAB és jó lett. Más hiba nem volt. Patch után ami érdekel főleg: Brainman erősebb lett... A többit meglássuk.
  • MIRR MURR
    #650
    Na sikierült de csak egy xp ujra instal után!
    De ez akkor is kidobb!
    Ennyit a javitásrol!
  • Ivan Pjodr
    #649
    Nekem se ment fel elősre a patch hozzá. Azt csináltam, hogy leszedtem a játékot, és nem indítottam újra a gépet, ahogy kérte, hanem egyből telepítettem vissza. Ezután gond nélkül felment a patch, és múködik is.
    Ja, és biztonsági másolatom van nekem is :)
  • Árnyvadász
    #648
    Amúgy lehet a StarForce csinál valamit, mert nemrég megvettem a Boiling Pointot (az is SF) és próbáltam patchelni, aztán error. Ha este az UFO is error, akkor kivágom a gépet a francba SF-el együtt. :)
  • Árnyvadász
    #647
    Ma este megnézem én is, nekem is eredeti van. Aztán holnap leírom, sikerült e vagy sem. :)
  • MIRR MURR
    #646
    Probáltam fel instalálni a patcht de ezt irta ki
    :this patch was alredy installed on this computer.
    Leszetem pedig az ufot és ujra raktam akkor is ezt irta ki!
    A verzioszáma meg maradt 1.0!
  • Niimo
    #645
    A felbontás állítható már? ...
    csak viccelek, mért is lenne... nah meg minek....
    lassan két hete nemtudtam igent ölni...
  • Encore
    #644
    Még biztos hogy lesz patch ez nem kérdéses :D de végre nem lép ki, ez is valami :)
  • Fenrir
    #643
    szóval akkor nem úszom meg, ettől féltem :(
  • Rettenthető
    #642
    Nekem az az érzésem, hogy fog még kijönni patch ehhez a gammához:

    wargot code
  • Encore
    #641
    Sokat játszottam és örömmel tapasztaltam hogy a patch sok mindent javított :D Így kellett volna kiadni alapból, most már lehet tolni ezerrel...
  • hmhm
    #640
    ha nem húzod le nem fog menni.
    csak egykét alaplapnál működik.
  • Fenrir
    #639
    amúgy valamiért ha az mds fájlt máshova teszem és onnan akarom mountolni akkor nem engedi a daemon tools (unable to mount...)
  • Fenrir
    #638
    nah akkor leírom hogy én mit csináltam:

    -játék feltelepít

    -peccs feltelepít

    -!setup.bat elindít, registryhez hozzáadva

    -!start.bat elindít

    -sfnightmare indít (disable cd, disable node)

    és ennyi, itt megállt a tudomány mert amikor elindítom a játékot a csík az ellenőrzésnél gyorsan végigfut (jah az írót nem akarom lehúzni fizikailag a gépről azért próbálkozom így)
  • kolbaszosfank
    #637
    Na, megprobalok ertelmesen hozzaszolni,
    tegnap picit agressziv hangulatban voltam

    Szoval, 2 file van, .MDS es egy .MDF. Az MDF
    egy MEDIA DESCRIPTOR file, ami hivatkozik a nagyra,
    tehat azzal mountolod. Azert irja a FAQ hogy nem a
    nagy filet kell.

    Regebben voltak SF gamek, ahol ugy nyomtak at a vedelem
    fejet, hogy volt hozza egy un. mini image, amit ha mountoltal
    az SF aszitte hogy minden ok. Na most ez tobbet nem megy az
    uj SF verziokkal, tehat ez felejtos. Innentol maradt az
    SFNightmare, SFcure, vagy az uj daemon. (nem probaltam meg).

    Tenyleg, az uj daemonnal kell a szarakodas, vagy csak mount es
    kesz ? Nem tudja valaki ? Nincs a gepemben CD-egyseg, mindennel
    atalltam USB-re, tehat a lehuzkodas az alap. (Szarakodas alatt
    ertem az SFN-t es az SFC-t). Kocc.