1917
  • Niimo
    #596
    Befejezted??? És ki a gyilkos?
  • bayard
    #595
    na sikerült befejezni a játékot,szerintem 1 kicsit ellensúlyozza a régebbi ufók előnyét az aftershock sztorija; végre nem a "nyírjuk ki a királynőt,majd elmennek" sablon befejezés. Érdemes a zenét lehalkítani mielőtt befezezed az utolsó pályát,mert a lezáró videót és a beszédet teljesen eltorzítja;nem mintha mondana bármi érdemlegeset,de mégis.
  • MIRR MURR
    #594
    Én nálam már nincs nyers anyag probléma mindenből 30000 felül vagyok!
    Inkább hogy át megyek europába a fő repőlö bizgerémel erre amerikába nyivákolnak a szövetségesek!
  • markastor
    #593
    Gondolom megint történt egy kis "félreértés".

    Ki fog derülni, h. a nov. 17 stimmel csak az év nem. :D

    Komolyan mondom ennél trehányabb bandát, mint ez a Cenega-Altar duó még nem láttam.
    Most erre lehet mondani,h. biztos az Altar nem hagyta jóvá a tesztelést, de akkor miért van az, h. a legutóbbi hír az,h. a patch nov. 17-én fog megjelenni?
    Legalább egy bocs fiúk, késünk ötödjére is. De nem.
  • Encore
    #592
    Igen ha olyan a küldetés hogy valamelyik szövetségesed van bajban, én ezeket "szivesség küldetés"-eknek hívom és hasznos hogy minnél jobb legyen a kapcsolat a szövetségeseiddel, én például szoktam kunyerálni tőlük nyersanyagot ha kifogyóban vagyok.. :)
  • Lord Zax
    #591
    Nállam müködött a net kilövése azota nem fagy, másnál lehet nem jöb be.
    Igen hat a relationshipre, ha olyan küldetéssel csinálod amelyikben egy szövetséges faj szerepel, ezért kell kultistás küldetésekkel csinálni.
    Patch meg mire kijön már szerintem mindenki végigtolja, legalábbis én biztosan.
  • Niimo
    #590
    áááááááááááááááá... neeee... hamarabb kell...

    Egyébként a kifagyásnak semmi köze magához a nethez, vagy netforgalomhoz...

    Azért fagy ki mert biztos volt egykét WinXP programozó a Cenegea csoportba....

    Jó a FAQ... Nem basztatni Kandurt, mert ő legalább dolgozott..

    és még egy question...: ha "terület/mission/küldi/abort/xp"-t töbször játszom, annak lehet köze ahoz hogy kedvelnek e egyébként a többiek?
    (vagy ha ez így nem érthető leírom konkrétabban is a kérdést)
  • Encore
    #589
    Lehetséges, hogy a patch csak Novembert végén jön.. :(
    International PR manager :“the UFO: Aftershock patch will be released by the end of November”
  • Koppernikusz
    #588
    Eddig egész jónak tűnik ( első ránézésre ) a játék, inkább Ram kell neki mint Videó kártya úgy veszem észre, swappel mint állat, persze mert nem a legkorszerűbb gépem van..
    A zene / hangok egész eltaláltak, grafikánál kicsit zavaró a felbontás nem változtatható.
  • Kandurex
    #587
    Javítottam, ne kötözködj ilyen hangnemben, legközelebb majd te csinálod a FAQ -t is meg a bannert is.
  • bayard
    #586
    ha valakinek nem indul,még 1 tipp (daemon 3.47): ha 10 másodpercnél tovább gondolkodik a védelem ablakja,egyszerűen lődd ki a daemonból a képet,mert ugysem fog már elindulni, viszont sokáig fog várakoztatni. Miután bezártad az ablakot,olvasd be az image-et ujra,majd inditsd ujra a játékot. volt hogy csak harmadszorra sikerült elindulnia (a többi lépést nem kell ujra)
  • Rafia
    #585
    Köszi, az Omega driver volt a megoldás.
  • markastor
    #584
    Ja, és próbáldd emg lehúzni az IDE-kábeleket, úgy fog menni.
  • markastor
    #583
    A Starforce 3.6 os védelmet nem lehet átcseszni holmi miniimage-ekkel.

    Annak üzenem, aki csinálta a FAQ-ot,h. a játék neve nem UFO:Aftermatch (ilyen játék nincs is, Aftermath van), hanem Aftershock...
  • Lolka
    #582
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki adni egy linket, ahonnan letölthetném a mini image-ot?

    A másik problémám hogy sikerült megcsinálnom a játékot és működött, elindítottam de valamiért kikelett lépnem és utánna már cd kulcsra panaszkodott! A FAQ-ban leírtakat átnéztem és megcsináltam, de sajna így sem indul! Talán az a baj hogy nem mini image amit használtam hanem a dvd képfájlt mountolom be! Viszont így 1x működött!

    Van olyan jó mint az 1-2?

    Köszi
  • Repiv
    #581
    FAQ???
  • Alien1024
    #580
    hogy kel elinditani???
  • Lord Zax
    #579
    Elöbb találkoztam pár érdekes dologgal, és ezek miatt ujra vesztettem 5 órát, az ilyenek nagyon tudnak idegesiteni..

    Az egyik az volt hogy amikor betettem sickbayböl az egyik emberemet a squadomba egyszerüen eltünt, és egy másikra rakta rá, ezután sose láttam többet..
    A másik az volt hogy összeraktam egy dronet, az erösebb fajtábol, beraktam a squadba, 6500 hp-je volt, elmentem harcolni, jo erös is volt meg minden, de amikro visszatértem az egyik alkatrészét lecseréltem, és a hpje ezután már csak 2500-lett, és sehogyse nö vissza. Nemtudom ez normális?
    Ja meg a dronokat érdemes csak harcoltatni, mert akármennyit sérülnek is azt tapasztatltam hogy csak tul kell élniük, utánna csak annyit kell tenni hogy szétszeded-összerakod, és ujra full hp...
    Ja az 5 orát azért vesztettem, mert autosavet használtam és megint meghibásodott és 5 orája nyomtam csak sima savet.

    Értem hogy ufos játék, de azért nemkellene ennyire sok megmagyarázhatatlan dolognak történnie. :)
    Mind1, nem töri már meg semmijen bug se a kedvemet azért is végigcsinálom.
  • Cobra.
    #578
    Remélehtőleg azért késik, mert még dolgoznak 1-2 olyan dolgon, ami nem lett bejelentve a patch-ben, és nem azért késik, mert valami komolyabb hibát nem tudnak rendbetenni.
  • markastor
    #577
    Október 21én arról volt szó, hogy két hét max.
    Utána 10-e volt a határidő.
    Ezután jött a 17-e.
    Ma 17. van és még se híre se hamva a javításnak.
    Kinézem belőlük, hogy ma se lesz még meg...
  • Encore
    #576
    Ma vagy holnap...
  • Niimo
    #575
    ez nagyon jó kérdés,,,,, nah meg az is hogy müködni fog e... ?
  • Guillotine
    #574
    Sziasztok! Nem arról volt szó,hogy ma lesz patch? Vagy eltolták a kiadását?
  • Encore
    #573
    Nálam az előbb ért véget a visszaszámlálás és megtámadták laputa-t, most azt csinálom...
  • Mutans Zombi
    #572
    Hát a netforgalom nálam bajosan lehet ludas, mert mivel mikor játszom, akkor soha nem vagyok fent a neten. És bizony ez a csíkos asztalradobás van nálam is.


    "Nemértem mit mondogattátok h a wargok erösek, simán szedem öket"

    Akikkel probléma van, nos azok nem a wargot-ok, hanem majd akik utánnuk jönnek. Nekem Május 20-24 között jelent meg az első, legynagyobb örömömre és azóta kicsit pihen a játék, de majd lehet ma nekiesek és folytatom. Nehogy már a mocskos ufok nyerjenek.

    Az viszont sajnálom, hogy a játéknak nincs saját, beépített képlopója és csak amolyan öszvér megoldásos prtntscreen-s technikával lehet képet menteni...:-/
  • Encore
    #571
    Csíkos képpel kidobott? Ilyen velem is volt összesen 2x ez jó pár napja volt és azóta nem csinálja, mondjuk én nem lőttem ki a netforgalmat.
  • Lord Zax
    #570
    Üdv!

    Rájöttem mitöl fagy ki folyamatosan, legalábbis nállam.
    A net forgalom miatt, direkt kiprobáltam, és ha nem volt net benyomva 12 orán át semmi baja nemvolt, de ha volt net, és adatforgalom max 1-2 orát birt és csikos képpel errorral kidobott.
    Egyébként 3x ra kezdtem ujra, mostmár nemsokára a végére érek.
    Nemértem mit mondogattátok h a wargok erösek, simán szedem öket alap fegyverekkel is 3 emberrel, meg nagyon lassuak.
  • Cobra.
    #569
    Próbálja ki újabb driverrel, vagy ha nem talál, akkor rakja fel az Omegadrivert (www.omegadrivers.net)
  • Rafia
    #568
    Sziasztok,

    laptopon próbálta már valaki? Haveromnak megvan eredetiben, de a laptopján (64M ATI Mobility Radeon 9700) pálya betöltésekor kifagy...semmilyen laptop kártyát nem támogat a gém?
  • Tono34
    #567
    Mit érdemes az elején kikutatni?
  • Niimo
    #566
    Mikor is lesz peccs?
  • Niimo
    #565
    Egyfolytában kifagy ez a szemét... mókásak eze Warthogok... úh néznek mint.. nah erre nem jut eszembe semmi...
  • Hedgehunter #564
    nem lehet felbontast allitani......:(
  • Mutans Zombi
    #563
    Igen, nálam is csak 1024x768 van és csak a frekin lehet állítani.
  • Niimo
    #562
    Írjuk bele a FAQ-ba, hogy nem lehet állítani a felbontáson?!?!?

    Talán a Pecs után... ami sose jön ki...
  • soulhunter
    #561
    hahoooo!

    valaki!!!

    felbontás???
  • Encore
    #560
    Úgy legyen, akkor legalább lesz benne kihívás :D
  • Mutans Zombi
    #559
    Itt tudtommal mindenkit ki kell nyírni, ha az a feladat.
    Merthogy nem feltétlen. Van hogy valakit csak be kell gyűjteni, valakit ki kell menteni stb., stb.

    Encore!

    "hanem végig tolom és kicsinálok minden ellenséget, csakazértis :D"

    Fog ez még változni, lesz majd még meleg a talaj a lábad alatt és asszem igencsak el fogod hagyni a terepet, mielőtt mindenki meghalna az ellen közül... :)
  • Encore
    #558
    Engem ez nem zavar én ufo fan vagyok és engem hajt a becsvágy hogy csakazért is befejezem a küldetést soha még csak eszembe se jutott hogy ki próbáljam az általatok említett módszert, sőt most az aftershockban azokban a küldetésekben ahol élve kell valakit elkapni és kimenekíteni, ott soha sem fejezem be a küldetést úgyhogy meg van a célszemély aztán futás...hanem végig tolom és kicsinálok minden ellenséget, csakazértis :D
  • soulhunter
    #557
    az aftermath-ot majdnem végigvittem, a marsi anyahajonál abbahagytam,mer irdatlanul nehéz volt: a legbrutálisabb fegyverekkel és páncélokkal 1ütt is 2 emberem jutott be,azokat meg hipp hopp leszedték...

    nameg már abban is bázisfoglalásnál kicsináltam 4et, maradt 6,és félbeszakitottam,és nyeréssel enyém lett a terület :)

    szvsz vagy kelljen végigvinni 1 küldit rendesen,vagy hagyhatták vna a fenébe...
    de azért jáccok majd vele,hátha javul a véleményem :)

    de legalább az idő megállitásokat ki lehet kapcsolni,mer rohadt idegesitő volt :)

    amugy a felbontást senki nem tudja 1024*768 fölé tenni,vagy csak nálam nincs ilyen?