1917
  • Rusid
    #476
    Én a medic cuccokat hanyagoltam, inkább a lőfegyverek és a páncélok gyártására mentem rá. Medic cuccokból én elég sokat találtam. Bázist meg van a közeledben, de ha rákattintasz a területre kiírja hogy bázis van rajta vagy bánya.
  • Kandurex
    #475
    Tréningezni soha nem fogsz, vagyis nem magától, ahhoz XP kell... ahhoz sivatag kell..de lásd... a napod..ja bocs (Zorán rulz), szal küldetésekbe kell XP -t szerezned és úgy fejlesztheted a katonákat.
  • Bruce007
    #474
    Pl az első bázisodra mit építettél? Az normális, hogy még nemtudok medic csomagot gyártatni?
  • Bruce007
    #473
    Mondjuk elég sok dolgot nem vágtam.. Én az UFO 1,2 vel játszottam utoljára... Bázist még mindíg nem találtam.. :( És tréningezni sem tudok
  • Rusid
    #472
    Hát ha 9 nap mulva jön akkor ratyi vagy :). Egyébként nagyjából normális bár én akkor áltam így mikor 13 nap mulva jött.
  • Bruce007
    #471
    Nem vágom ezt faszom.. 9 nap múlva jön a szar és még az alap fegyvereim vannak... Nektek is? Jönnek vmi gyökér emberek vagy emberszerűek akiknél géppisztoly meg ilyesmi van azok fossálőnek fél perc alatt...vagy a kis gyökér ufonál rakétavetőszerű valami 2 lövésből kinyirja a csapatom.. Nemtudom a gyárakat sem építeni, mert csak egy bázisom van... Normális amúgy,h még nincs fegyverem csak az alap meg annak a nagyobbik verziója? és méggyártani is csak desert eaglét tudok...
  • Mutans Zombi
    #470
    Már rendesen túl vagyok az űrhajó érkezésén és most végre megjelent az első orbitális hiba.
    Az egyik országból nem tudom kitakarítani a cultis-okat, mert mindig kilép, mikor az utolsó csókát kinyírom a pincében... :-/
  • Frank99
    #469
    467...

    no problem
  • Kandurex
    #468
    Sorry, az én hibám! A smilyet akartam kivenni, de ment vele szöveg is, nem vettem észre, elnézést.

    (asszittem külön van > kód -ban)
  • Frank99
    #467
    visszavontam.....
    én +várom a peccset, és amikor majd esik a hó, hogy ráérjek....
  • Frank99
    #466
    köszönöm a dícséretet! (a kézikönyvvel kapcsolatban... eddig fenn a volt a nevem, de lekerült, nem mintha sokat érdekelne, de ha a kevesek közül - akik megvették a játékot -vettem a fáradtságot hogy azoknak dolgozzam, akik NEM vették meg, asszem megérdemlem, hogy a nevem kint legyen...)
  • Niimo
    #465
    A bázisodon rákantintasz a területre és zöld lesz, kiválasztod mit akarsz építeni, és build, van aminek "tudás" szükséges ahoz Libary-t, School , vagy Kolit kell éppiteni. Bőviteni a bázist fingom sincs lehet e, talán később igen.. de pasz..

    Másik Bázist nem tudsz építeni, csak elfoglalni, és ha összekötöd úttal, akkor fogsz tudni építeni bele...

    Tréningnél a hat közül egyre raksz pluszt, és CONFIRM gombot megnyomva rögzití... a tréningek között ha bármelyikre rákantintasz, megmutatja (sárgán) hogy melyik tulajdonságot kell hozzá fejleszteni, ha nem természetesen nem villan fel semmi... Egyébként ha valamelyik tréninget eltudod elméletileg kezdeni, akkor egy kocba teszi bele... Rákatt és Start Tréning...
  • Bruce007
    #464
    Hali! Hogy a rákba tudom fejleszteni a bázisom? Egy halom dolgot kifejlesztettem de nemtudok többet épitkezni.. Hogy lehet másik bázist csinálni? VAgy plussz helyet az épületeknek? A Tréningel kapcsolatban: Nekem sem megy pedig van olyan emberem akinél minden megfelel a tréninghez de mégsem tréningezik pedig ezerrel kattingatok az adott tréningre... ???? Hogy a rákba?
  • Ranger23
    #463
    Hihetetlenek vagytok:)
    Még a könyvet is bescanneltétek:)
    BRAVO skacok

    Azt hiszem folytatom a játékot mert egy kicsit leálltam vele a civ4 miatt
  • Encore
    #462
    Kösz, ezt nem vettem észre már fel volt halmozva pár elosztogatható pont :D
  • Niimo
    #461
    Forgatton : honnan töltöd, hogy ilyen lassan jön le neked?
  • Ninju
    #460
    Ha szintet lép a katonád és megnézed a traininget a fő képességei mellett lesznek + jelek. Erre kattintva növelheted az adott képességét az emberednek. Ha a speciális képzés típusára kattintasz akkor kiemeli sárgával, hogy mit kell fejleszteni hozzá és ki is írja.
  • DEXTER92
    #459
    Walaki mutasson már egy UFO-s képet....!
  • Hoz_Hun
    #458
    Én még nem pattantam rá az UFO-ra pedig érdekel. Csak mivel elég sokat Sims 2-zök, ami eredetiben van meg és kell a CD a meghajtóban... nos ockodok ettől a kábelehuzósditól.
    Aszem megprobálkozok a DVD kiírással. Szóval azt mondjátok Sony? Hmm... még valahol olvastam a Verbatimot is, azom van. Egy próbát megér.
  • Encore
    #457
    Én amitóa játszom vele azóta le van húzva a kábel és kész majd ha nagyon kellenek a meghajtók akkor visszakötöm, nem hiszem hogy a mai mountos világban minden nap muszáj lenne használni.
    Ami a játékot illeti még az eleje felé vagyok de hogy lehet tréningeztetni az embereket, úgy értem hogy egyik emberemnek sincsenek olyan tulajdonságai ami egy tréninghez kell de nem is tudok olyan embert venni (kérni) akiknek olyan lenne a tulajdonságuk, hogy jók lennének valamilyen kiképzésre..tehát a kérdésem pontosabban az lenne hogy a tulajdonságaik nőni fognak pl. inteligencia meg ilyesmi? vagy csak szintetlép aztán kész???
  • BoSA
    #456
    Tényleg nem értem, mit kell ennyit sírni azon, hogy le kell szedni a kábelokat a dvd meghajtókról. Akkinek nem tetszik vegye meg eredetibe, aki meg warezossal játszik, az örüljön, hogy legalább ilyen van. Amíg nem lesz törés (és valószínűleg egyhamar nem lesz) addig ez van. Nekem ez volt az első StarForce-os védelmű játék, és az Nfo-ban leírtak alapján elsőre elindítotttam. Mar nekem megérkezett az Alien Ship :)). Lesznek még később valami konkrét feladatok is, mint volt pl. a kódoló megszerzése volt, mert már kicsit egyhangú mindig ugyan azt csinálni. Nektek hányadik szinten vannak a zsoldosaitok? Nekem 12-13, és van olyan aki már 6 speciális tréningen van túl. Mennyi specializációja lehet egy embernek?
  • Fenrir
    #455
    nah ezt szeretném én elkerülni, kényelmetlen lenne naponta 2x szétszedni a gépet ezért
  • Encore
    #454
    Ha követted a leítakat akkor menni fog, csak a legtöbben megijednek hogy le kell húzni a kábeleket....
  • Fenrir
    #453
    az a helyzet hogy az sf-fel való xarakodás kicsit kedvemet szegi, bár a játékot jelenleg is töltöm le nem lesz egy könnyű eset beüzemelni
  • Pöty
    #452
    Majd ha elindul az embereknek akkor lehet hogy be fognak irni, de addig max azért néznek ide hogy kijött-e már normális törés hozzá. Vagy szépen elfelejtik és játszanak mással. Vagy megvárják az UFO:Extraterrestialst ami lehet hogy 10x odavág ennek mert el fog indulni és majd arról lehet beszélni nem úgy mint erről.
  • Encore
    #451
    ja én is ott tartok egy alien ship jön, amíg meg nem érkezik addig mission-öket teljesítek, hogy fejlődjenek a katonáim :)
  • MIRR MURR
    #450
    Nekem elkezdet vissza számolni hogy jőn valami !
    Azzal mit kell csinálni?
    Vagy mi fog történi?
  • Mutans Zombi
    #449
    Múltkorában egy cultist csávóra közvetlen közelről rálőttem szimpla pump-actionnel (SPAS 12?) és elszállt a pcsába. Szal nem berogyott, meg hanyatvetődött, hanem repült ~3 vagon távolságnyit, miközben a végtagjait lóbálta a levegőben. Érdekes látványt nyújtott.
  • Hedgehunter #448
    valakinek valami tipp nyersanyagfogyas ellen.....???
  • Niimo
    #447
    A cultistvadászat jó fejlödő missziók...

    Én mára meguntam... újrakezdetmm...

    Nah meg megy az Angel...
  • ronhaven
    #446
    Tegnap elott,2 napnyi "munkaval" kiirtottam az osszes cultistot a terkeprol azert,hogy megjelenjen random 5-6 uj cultist folt a vilag kulonbozo pontjan.. Szal jobban jarok ha 1et meghagyok a vilag vegen ausztraliaban.
    azota nem jaccok
  • Niimo
    #445
    szerinitem igy se jó de legalább tapasztalsz...

    Folymatosan ahogy engedi kedvem játszok,de bármikor szívesen újrakezdeni, csak a tapaszatalat miatt...
  • lammaer
    #444
    Ezzel is úgy vagyok mint az X3-al... vártam mint állat, most megvan, de úgy döntöttem, tovább várok mint állat mondjuk úgy az 1.4 vagy 1.5-ös patchekig... az X3 már az 1.2-nél tart, mindjárt jön az 1.3 is :) egy hónapja sincs kint
  • Encore
    #443
    Én is rendszeresen látogatom a topicot hogy mikor indulnak be a történet mesélések és élménybeszámolások, úgy tűnik most még az ismerkedési fázisnál tartanak sokan a többiek meg idegesek a sok bug miatt :D
  • Niimo
    #442
    Mi van emberek mindenki hempereg?

    Az milyen? Vége a küldinek, nézem ha csaávókákat, és hiánygyzik tóluk az összes cuccmák... Visszatölt, és minden megvan... HUhhh...

    Más is várja már a patchet? ehh....



    Az oldal látogatotsága eléggé lecsökent, EMBEREK osszátok meg játékélményeiteket...
  • Rusid
    #441
    Nem.
  • Guillotine
    #440
    Ha valamilyen fegyverből sok van azt el lehet adni?
  • soulhunter
    #439
    csak az inditással :)
  • MIRR MURR
    #438
    Gondolom a törtverziósok is igy szivnak!
  • Drawain
    #437
    Nekem minden támadás után kegyetlenül elkezd szaggatni a harci részben. Belépek menübe, ALT+TAB windowsba majd vissza a játékba, menüből ki és tökéletesen fut :)

    Ötletem nincs miért, de működik :)