1917
  • Tony
    #316
    SP2 kell. Nekem sem ment, aztán felraktam és most már elindul. Nightmare nem végez jo munkát, szal le kellett huzgálnom a dvd-ket.
    Hapi, mi van? Mi nem indul el? Mire vigyázzunk? Kicsit bövebben léci. Érdekelne a probléma. :\
  • nick név
    #315
    hi all!

    nagyon kell a game-hoz az sp2? mit változtat az sp2? amugy mennyire összetett a gameban a gyártás, fejlesztés meg ilyenek? mert nekem az aftermath-os real time harcolás nem nagyon jött be, a régebbi ufo-ba is inkább fejleszteni, gyártani szerettem, meg csinosítani a bázisomat :) elöre is köszi a válaszokat
  • hapi
    #314
    Ja ennyi volt! Vissza dugtam a cd-ket megírtam pár dolgot és most már nem indul többet, semelyik módszerrel! Szal vigyázzatok.
  • markastor
    #313
    KandurEX: köszi szépen!

    A fejlesztés megy nektek rendesen?
  • hapi
    #312
    Megint nem bírom elindítani! Ez hihetetlen! Pedig már 4 bázisom volt...
  • Kandurex
    #311
    Attól, hogy elbuksz, vagy nem teljesítesz egy küldetést még nem érkezik el a világvége! Kicsit csökken a terület támogatás + a bevétel, de ezen simán átlehet zökkeni, akkor van gond, ha 4 - 5 küldit is bebuksz egymás után.
  • markastor
    #310
    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    Még eléggé a játék elején járok,és az a problémám,h. nem tudok fejleszteni pl: Alien Autopsy-t, csak xy Floor Plan-t.

    Volt egy kiborgos misszió, de lementem az 5 emberemmel, és 2 kiborg megölte őket. Visszatöltöttem a mentést, de másodszor már nem mentem le. Szerintetek lehet nagy baj belőle? Valami olyasmiről beszélt a fickó a küldetés elején,h. minden, amit eddig elértünk elveszhet. Remélem,h. csak a népszerűségem csökkent egy kicsit.

    Köszi
  • Kandurex
    #309
    Ilyen nekem is volt, mármint eltűnt mentés :/
  • Niimo
    #308
    Előszőr eltünt a mentésem!!!!
    És most kifagy!!!! grrrr...
  • Niimo
    #307
    hmm... mobil ürbázis...
  • markastor
    #306
    Gondolom több féle alap van belőle.
  • Cobra.
    #305
    Ez a hajó nekem úgy tűnik, hogy nem csapatszállító vagy elfogó, hanem inkább mozgó bázis.
  • markastor
    #304
    Nem is akármilyen az űrhajó-építés. Moduláris, tehát valamennyire szabdon rakhatsz bele elemeket. :D

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/051101/ufo_as.JPG

    Ez a kép manualból van kiszedve.
  • Encore
    #303
    Muszáj az SP2, én előszőr nélküle próbáltam de nem ment aztán gyorsan feltettem egy SP2őt és utánna ment, de az eredeti megy Sp2 nélkül is azt írják a hivatalos forumon.
  • Tony
    #302
    Ááá...köszi! :))))
    Megkerestem a 299-est. :)))
    Csak mert minden hiba ami a faq-ban van elöjött már nekem, most már a legutolsonál járok, szal a cd-key invalid is bejött már, csak hogy jo legyen, de nemhiszem hogy node probléma mert azt kikapcsoltam.
    Tényleg, tudja valaki pontosan hogy a node mit kapcsol ki végül is? A többi dolgot értem, csak ez a node nem tiszta...
    Köszi a válaszokat!
  • Fenrir
    #301
    #299 a válasz
  • Mutans Zombi
    #300
    Az eredeti játékhoz is kell a SP2 vagy csak a kalózhoz?
    A demo-hoz nem kellett, de ha a fullhoz igen, akkor nekem ez a játék kimarad.
  • Frank99
    #299
    KELL

    mindegyik SF-os játékhoz
  • Tony
    #298
    Srácok. Én is leszedtem, de nem akar elindulni. 1 kérdésem lenne. Ez a kötelező SP2 mennyire komoly? TÉnyleg kell vagy van akinek fut servicepack 1-el is?
  • hapi
    #297
    Eddig ne találkoztam vele de valamiféle űrhajó építés tuti hogy van, mert látom a researchben...
  • Kandurex
    #294
    Úúúúúúú, igen, igen, vannak elfogók? Vagy le lehet lőnni az ellenséges gépeket? Hogy működik a felderítés itt?

    Kicsit update-eltem a FAQ. -t, néhány részlet ami kimaradt, + egyberaktam és feltöltöttem új helyre a SFnightmare -t, valamint a SFcure -t)
  • BaziJoe
    #293
    Ürhajo elfogás van a játékban mint a régikben?
  • hapi
    #292
    Szal úgy vettem észre ha segélykérés érkezik adott területről és úgy mész oda akkor a tiéd lesz. Ha direkt megtámadod mission gombbla akkor is a tiéd lesz ha az addigi tulajdonos nem valamelyik csoport volt hanem idegenek. Ha erővel elveszed valamelyik csoporttól akkor romlik velük a kapcsolatod!

    Nálam a normal firearmsok jöttek be eddig (AK, HK33, shotgun, stb)

    Amit nagyon hiányolok az a lövések becsapódásának a hiánya. Nem vérfürdőt akarok hanem valami visszajelzést grafikailag , hogy talált-e.
  • ronhaven
    #291
    meg azt kene tudni, hogy van egy terulet humanokkal akik nem akarnak csatlakozni, ha missiont tuzok ki rajuk, es meg akarom szallni oket akkor ugy ledaralnak 10en eccerre hogy orom nezni, ki se lepek a bogyobol mar latotavba vannak. A terulet viszont kene mer bazis van rajta jobbrol meg jonnek a szektasok es kene. Es nem tudom, ha jobb kapcsolatba vagyok humanokkal diplomaciailag akkor nagyobb e az eselye hogy csatlakoznak, vagy random donti el teruletenkent hogy kocsogok e az ottlakok? Mer igazabol nem vagyok veluk rosszba.
  • ronhaven
    #290
    injured serult, de okosabb nem leszel tole mer -1hptol a halalaig "injured" marad,nincsenek fokozatai

    A trackkal a bazisokat kell osszekotni, mindig az az elso dolog,mert nelkule nem indul be az uj bazis. Felesleges trackot ne epits mer rengeteg alien nyersanyag a fenntartasa, en le is nullazodtam miatta es kerni kellett a pszihoktol alien cuccot. Ugy lehet lerakni hogy track gomb,katt kezdoorszag,ahol egy mukodo bazis van, es katt uj bazis terulete. De ezt leirja tutorial miutan szereztel egy uj bazist.

    en ot tartok, hogy valami idegen hajoszeru valami kozeledik a fold fele es van 11 napom meg mig ideer, es azt mondta a tudos neni hogy keszuljek fel ra ahogy tudok. De mier, akar baratsagosak is lehetnek, nem? nem??
  • Niimo
    #289
    ... nem ezzel volt a problémám, ezt sejtettem, csak most jöttem rá, hogy csak öt személyes a leszáló cucc, ezért nem fért volna be a paraszt alien...

    Viszont fejlesztésnél lehet választani másfajta fejlesztéseket is amiben vannak az idegenek meg egyebek, de azokat nemtudom elinditani... vajh mért?
  • MIRR MURR
    #288
    Én gyerekek másodjára kezdem el mert az elözöbe elrontotam a tejeszkedést!
    Másik kaszt szerezte meg a területeket ez milyen idegesitő!
    Hiába csináltam meg a küldetéseket!
  • MIRR MURR
    #287
    Gyogyisd vissza elfogando ufot vagy akármit és vidbe a leszáló egységbe!
  • Niimo
    #286
    őőő.. nah egy küldi amit problémás, aztmondja hogy ... szóval elrablős küldetés lenne a dolog, annyit ír hogy legyen nálam medikit (van nálam) azt nemirjah hogy legyen nálam hely (de van az is).. és nemenegdi "launch"-olni a missiót...

    i need help
  • Niimo
    #285
    egyenlőre a legjobb taktika 2-shotgunos 2-lézerpuskás egy gyógyitó...
  • Niimo
    #284
    WOW... magyarország stilizált térképe PONT megfelelő...
  • Niimo
    #283
    ÉS nemlátom hogy mikor tüzelnek, mi van a kezükben meg ez töltődéses rendszer is fura...
  • Niimo
    #282
    Hoppá...

    Első körben azt kel mondjam, hogy egy fokkal nehezebb lett, vagy csak a save/load túl lassú..

    túl vagyok 2-vagy 3 küldin de még mindig idegesitő hogy az idegenek életerejét csak szövegesen közli... MI A TÖKÖM AZ AZ INJURED... :D (nah szóvel ez gáz)

    a világ nézetben mikor már elfoglaltam egy országot rákantintok és sikerült egy gombot találni: "Track" hhmmmmmm... hallottam valami gyorsvasutról a játékban, de hogy hogy müködik... az még rejtély...

    Fejlesztés... amirért szeretem... Ok elkezdetem fejleszetni amit alapból adott..
    ÉS?? jött vagy négy "e-mail", hogy már fejleszthetem a "holttesteket" is.... de ezt valahogy nemtaláltam...

    Bár az egész napom erre van :)
  • WiZZaRD
    #281
    nem tudom te hogy csinálod, de én még egszer nem telepítettewm emiatt xp-t...szerintem teljesen jól működik a dolog, csak tudni kell használni
  • Kandurex
    #280
    Ki meddig jutott már a játékban? Pár küldetés teljesítettem, meg úgy próbáltam átlátni a játékot, kevesebb sikerrel az angol még nem az erősségem :/ Úgy tetszik a játék, elég kellemes. Egy kérdés:

    Lehet e repülőket fejleszteni, hangárokat emelni? Vagy végig a Laputával graszálunk?

    Ismer valaki Magyar fórumot ahol többet beszélgetnek a játékról? Mert itt elég gyér a hozzászólás :/ Aztán jó lenne dumálni, ki merre fejlődött, hol jár, mik a szívások, tippek stb. stb.

  • Kandurex
    #279
    Szívesen.
  • Fairfax
    #278
    pár napon belül lesz hozzá valami, figyeld az nforce.nl-t
  • Fairfax
    #277
    Személyes tapasztalat amiért nem szeretem a starforceos játékokat:
    SFnightmare, meg az összes nod/drive letiltó progit a dvd driveok nem szeretik.
    Hajlamosak arra, hogy a letiltást nem tudod feloldani, csak egy komplett xp reinstallal. Szerintem ennyit nem ér az egész. Ugyan mindenkinek van valami hobbija, de szerintem senkinek sem az , hogy xp-t telepít újra.
    Érdemes inkább megvárni amíg 1-2 napon belül kijön a tört exe, vagy valami más megoldás.

    Én már háromszor +szívtam sfnightmare-rel, meg starfuck-kal. Lehet csak én voltam balszerencsés, de abból hogy ez gyártótól független dvd driveokkal történt, azért már le lehet szűrni egyfajta gyanút az SFnighmarerel vagy a starfuckkal kapcsolatban.

    Nem mondom senkinek hogy ne próbálkozzon velük, de csak módjával...
  • TrIp
    #276
    szerintetek lesz ehez crack valaha? kiírtam alcohollal, de baszik működni. nem veszi el a kódot
  • thomm
    #275
    Sziasztok most rakom fel én is a játékot.Megvettem eredetibe és a collectors edition-t adták,csak a baj az,hogy lehet,hogy nem fogja birni a gépem,tényleg kell neki annyi,mint ami rá van irva?