1917
  • Encore
    #396
    A baj csak az hogy a játék elején vagyok nem rég kezdtem és még nem válogathatok az emberek között, hogy kinek milyen tulajdonságai vannak. Az orrem előtt feltünés pedig szerintem memoria gond lehet (kevs van) mivel amikor csoportosan megyek 4en egymás mellett akkor nem igaz hogy mindegyik vak...
  • ronhaven
    #395
    A jatek mindent az emberek statjai alapjan szamol es ha nulla a perceptionod akkor igenis az orrod elott latod meg. Ez olyan mint azon haborogni,hogy egy rpgben hogy lopakodott el egy tolvaj egy kivilagitott folyoson a 2 meteres badogember mellett, csak azert mert sikerult a lopakodas skillje.

    En mindvegig tartottam egy felderitot akik rohangaszott katanaval, hatulrol a barrettesek meg lottek a bejelentett kerdojelekre a fejeseket, aki tulelte lekaszabolta a scout. Most mar scout se kell mert a cyborg infraszeme a kapszulabol kilepve azonnal jelent 4-5 kerdojelet akar a palya masik felerol is.
    A csonel meg valszeg ugy vette a program hogy alatta lonek at,nalam is volt hogy vonat vagonjain lottek at kozelrol, elmentem a vagon mellol es mar nem is lattak.
  • Encore
    #394
    Tegnap éjjel egy érdekes küldetésen voltam. Elfoglalták a területem ilyen fanatikusok voltak köztük cyborgok meg pszihok is. a lényeg, hogy volt egy nagy cső ami a fél pályát félbevágta (2 ember magas volt és tömör) ahhoz hogy át tudjak menni a túloldalára ahhoz lépcsőkön kellett átmennem. A cső egyik oldalán voltam az embereimmel az ellenfelek a túloldalon (kérdőjelek formájában) szoval nem látta hogy a túloldalt vannak csak hallotta. Egyszercsak azt veszem észre hogy az embereim sérülnek és lövéseket hallok. Az ellenfelek gond nélkül lőttek keresztűl a tömör (2 ember magasságú) csövön, persze én nem tudtam átlőni rajta. Szóval egy érdekes menet volt, csak azt nem tudom, hogy ilyenkor mi van? Ha ez bug gyakori és ha hozzávesszük a 2 lépésről megjelennő ellenfeleket akkor kemény játéknak nézek elébe. :D Nem baj szeretem a kihívásokat
  • Ivan Pjodr
    #393
    Üdv! 5.10es omega driverem van fent, és az embereim alatt villognak a négyzetek meg a mozgást mutató vonalak is alig látszanak, homályosak, vagy egyáltalán nem látszanak, azthiszem a driver a baja mert a régebbivel jó volt, de máshoz meg ez a jó, nincs kedvem játékonként még videókártyát is installálni :) volt már valakinek ilyen, valami megoldás van rá ami nem jár a driver újrainstallálásával?
  • Niimo
    #392
    Mondjad, jó lenne felkészülni...
  • Kandurex
    #391
    Naná, van zoom, (asszem alapból a mouse roll vagy a page up-down környékén keresgélj)

    markastor: spoilerezésért nyakazás jár :)
  • Hedgehunter #390
    Lehet tavolitani a kamerat felfele...?
  • markastor
    #389
    ÁÁÁ! Megjött a hajó. Ez durva.
    Ha kéritek elmondom,h. mi történik (nem akarom elrontani a meglepetést). :)
  • Cobra.
    #388
    Niimo olvasd végig a kézikönyvet, abban van egy kis spoiler (több is), abból kiderül mi lesz a feladatod, ha megjön a hajó.
  • soulhunter
    #387
    nos...
    ha beledöglök,akkor se fog elindulni nekem
    remélem jövö7ig lesz hozzá normális crack :)
  • Niimo
    #386
    HAhó vanitt valaki?

    Azt mondják, hogy 14 nap múlva jön az alien naszád...

    Mire készüljek? Szarjak be? Vagy csak imádkozzak?

  • Niimo
    #385
    KandurEX elvagytünve? vagy mostanság nemjátszol?
  • Frank99
    #384
    szivesen!

    de most törlöm az enyémet, mert nem igazán van jó helyen!

    én még nym értem rá vele játszani, jó lesz a hosszú havas téli estékre...
  • Tony
    #383
    Remélem nem olyan lesz mint az aftermath-ba, hogy ilyen bazinagypáncélban mozogninemtudo harcosok lesznek a végén a katonák. Remélem valami értelmes ufopáncélt is beleraktak, meg valami normális fegyvert (mint MIB-ben a zajos tücsök :).
    Különben a cyborg-oknak mi a szerepük? Mert ugye a psy-s fickoknak van specializáciojuk, de a cyborgoknak is van, vagy csak erösek és sok hp-juk van?
  • Niimo
    #382
    Jah... nemcsak hülye vagyok, hanem vak is...
  • Niimo
    #381
    Frank egyébként mit töltöttél fel?
  • Niimo
    #380
    Inkább a zajos atomizáló tücsök... ilyet mikor lehet szerezni? 7*24óra játék kell hozzá?

    Amikor két cucc van a kezemben hogy tudok köztük váltani? Csak inventoryban?
  • Kandurex
    #379
    Hmm, ez most vagy az atomizáló, vagy a zajos-tücsök
  • ronhaven
    #378


    Na meik kis szurke is szo't be nekem a mu'tkor?
  • Kandurex
    #377
  • Frank99
    #376
    pack1

    pack 2

    pack 3

    pack 4

    1-1,5 MB-os fileok , 1 napig fenn hagyom, ha le nem törlik!
  • markastor
    #375
    Huhh, nekimentem egy kultista bázissal rendelekező területnek (ahol egy papot kell elkapni), háát... elég kemény.
    Holnap majd taktikával el is foglalom. :)
  • Dns5000
    #374
    ahh megtalatam tenyleg van ilyen skill
    amidexterious
    ranger 2. szint kell hozza az az erdekes hogy senkinek semmilyen skillje nem volt azt hiszem, de mostmar tuti nincs :P
  • Dns5000
    #373
    ez a jatek legelejen van amikor az urbaziston nyirom ki az ufokat 3 emberrel az egyinkek volt 1 piszolya a 2.nak egy puskalya a 3.nak meg 2 piszoly a kezeben senkinek nincs semmi skillje
  • Kandurex
    #372
    Nem lehet, h ez valami skillhez van kötve?
  • Dns5000
    #371
    en nem azt akarom hogy azt a pisztolyt hasznalja, hanem hogy mind a kettot egyszerre, ami muxik is a masik embernel akinek alapbol 2 pisztoly volt a kezeben
  • markastor
    #370
    ill. a jobb kezébe, ami a képernyőn a két kéz közül a bal oldali
  • markastor
    #369
    rakd a bal kezébe
  • Dns5000
    #368
    na most keztem
    beleraktam az egyik faszik kezebe meg 1 pisztoly de a buzi nem hasznalja, a masik akinek 2 volt a kezeben alapbol az mind 2vel lo. Miert nem hasznalja a 2. pisztolyt?
  • Kandurex
    #367
    Naná! :)
  • Niimo
    #366
    Vak psionista is talál advanced medikittet!!!
  • Encore
    #365
    Remélem hogy lesz patch, mert elég zavaró, mégha gyenge is látóképessége de azért már csak nem vak :)
  • markastor
    #364
    Nem leht,h. nem arra nézett a katona?
    Ha nem így volt, akkor úgy is lesz patch.
  • Niimo
    #363
    igen... ez nemcsak neked fura, de ezek az idegenek már csak ilyenek...
    mért? az nem nevetséges hogy ezek idejönnek, és még rendes páncélzatuk sincs!!!
    HOGY MENNEK EZEK HÁBORÚZNI????
    idióta idegenek... Ezek se voltak Alien Commandós kiképzésen...

    Aszongya az egyik paraszt komanóscsákó hogy a Perception : Awful nem jó a szeme nemérted? meg még süket is!!! ÉS MÉG NEM IS BRUCE VALLASZ (vagy Villisz) már hogy hatodik érzéke legyen...

    ehh...
  • Encore
    #362
    Én kíváncsi lennék rá. Egyébként, hogy valami legyen magáról a játékról is : Nekem mint régi X-com fanak bejön ez a game (persze a körökre osztott az igazi). A M.I. fejlödött az aftermath óta, most jövök egy küldetésből ahol 10 perces fógocska-hajtóvadászat volt mert az alien menekülőre fogta a dolgot. Ami nagyon idegesít az az hogy áll a katonám előtte egy teljes képernyőnyire semmi, egyet lépek és megjelenik 2 lépésnyire előtte az idegen. Miért nem látta ha csak 2 lépésnyire volt miért csak akkor veszi észre ha már a tökét harapja a dög? És ez elég gyakori :(
  • markastor
    #361
    Vagy találd fel a shotgun gyártását....
  • Frank99
    #360
    megvan nekem is a full.
    holnap le tudom scannelni.
    kell még?

    :-)))
  • Niimo
    #359
    bevallom nemigazán értem, hogy felhúztam a lőszergyárat, de mértnem tudok shootgunlőszert gyártani,? másik négyet igen.. amire nincs szükségem...

    Fedezzem fel a shootgunlőszert??? HEE???
  • kHares
    #358
    Köztudott, hogy csak cd-t lehet raw-dao módban kiírni, ez a clonecd release-hez lenne, de mivel ez nem az, ezért elírás. Régebbi infókból maradt benne. Elvileg dvd-re még nem lehet kiírni normál verziónak
  • kolbaszosfank
    #357
    Hali.
    Az NFO-ban leirt method1-mukodott valakinek is vagy csak fake ?

    Nekem nagyon gyanus amit irkal:
    -Valasszunk RAW-DAO-t (kapasbol nem lehet DVDnel valasztani, pedig az irom
    tamogatja)
    -Ne modositsuk a datatype-ot (DVD-nel az alkohol nem is ad ki datatype-ot)

    SZOVAL tudott valaki IGAZI klont csinalni a release-bol ?
    Koszi