6021
Ki lesz a legjobb?
  • fifi
    #686
    Az Aktív a 2. legröhejesebb hírforrás a Blikk után. Mivel jössz még? Mónika show? Kiskegyed? Elfelejtesz egy dolgot.Ha valamit 100%-ig bizonygatsz, az attól nem lesz még igaz.
  • Augustus Gigo
    #685
    a belépő az volt,hogy kellett vnni egy feltőlőtő kártyát és azt el smsezni
  • St
    #684
    Azt, hogy az Aktív csak kicsit jobb mint a blikk és a sztorit ki kell hegyezni, hogy legyen sztori...

    Kekkszike, te olyan naív és hiszékeny vagy mint egy 8 éves gyerek kb.
  • KeKKSZike
    #683
    A TV2-őn mutatták az Aktívba! Kamerával ottjártak mind a két helyen és bemutatták a két tábort! Most erre mit léptek? Nem a blikk írta, nem találtam ki! A saját szememmel láttam, láthatta mindenki, hogy Verácska hogyan nyert! :P
  • Szabina
    #682
    Ezt is a blikkből tudod, hogy így történt?
  • Dzsini
    #681
    bár, erre is biztos lesz egy összeesküvés elméleted
  • Dzsini
    #680
    mert mindkét helyen jártál? vagy mindkét helyről jól fizetett riporterek csináltak neked képet? :o)
    amúgy kb 40%-al nyert a jobbik, ami az eleinte még elmondott szavazatszámot tekintve, és azt, hogy mondjuk a döntőre kicsit többen is szavaztak kb 30ezer szavazat difit jelent... ha az a 3000 nem szavaz, akkor is 27ezer...
  • KeKKSZike
    #679
    Hja, de mindenkinek a kezébe mobil telefon volt! :P Amott meg semmi!
  • KeKKSZike
    #678
    De oda mondjuk a 3000-es sportcsarnokba az volt a belépő, hogy szavazni kellett! Az már 3000 plussz szavazat bazzeg!
  • VinylToy #677
    noprob :)
  • kiserik
    #676
    Bots, hogy neked, válaszoltam, de nem volt kedvem visszaolvasgatni, és megkeresni egy olyat akiéra írhatam volna.
  • VinylToy #675
    eztetet mondom én is... jobb volt a Vera skész :)
  • kiserik
    #674
    Nekem elég sok nem csóró (nem Tapolcai) ismerősöm van, akiknek Ibolya volt a kedvence, tehát hülyeség, hogy Verát a gazdagok, Ibolyát a szegények szeretik. Szerintem nem kéne Tapolcát ennyire felelősnek kikiálltani.
  • kiserik
    #673
    Unalomból olvasgattam, és ehez lenne véleményem. Nem azt az embert keresték, aki 1 év múlva a legnébszerűbb lesz, hanem az év hangját. Szerinted teljesen véletlenül az utolsó adásig nem énekeltek egymás után, csak úgy, hogy reklám vol közöttük??? Senki sem tagadhatja, hogy Verának van a jobb hangja. Ibolya hangja 1-2 stílushoz tökéletes, de NEM AZ ÉV HANGJA.
  • VinylToy #672
    Azért nem is a szegénység városa Tapolca, egy nagyon jó barátom lakik ott, szép hely, és elég fejlett is :)

  • Dzsini
    #671
    az utak 1/5-e földút, és a bányavárosok (egy szép darab már alig működő bauxitbánya van) nem a "milliomosok lakják" kategória általában...
  • Dzsini
    #670
    tetszik, hogy már stadion méreteket öltött a 3000 fős sportcsarnokocska :)))
  • KeKKSZike
    #669
    Én NEM a megasztár stúdiójáról beszéltem! HANEM mutatták, hogy TAPOLCÁN a Vera drukkerek egy egész stadiont betöltöttek, és ODA volt a belépő egy szavazat!!! Ez korrekt nektek, ugye? :P
  • Laalee
    #668
    tapolca a metropolisz ország lakosságának 9/10 ott él és mind csak a városbanlakókat támogatja. gondolom igy képzeled el tapolcát. a valóságban 18000 en laknak ott.
  • St
    #667
    Internetes szavazásról: az ilyenek színvonaláról elég nekem annyi, hogy a carstyling.hu-n egy Suzuki Swift 70-30 arányban elvert egy Porsche 911-et az odalátogatók szavazatai alapján, No comment...

    Az nagyon ül
  • Hellhammer
    #666
    Hopp. Elnézést, a kiemelést csak az "ingyenes" szóra szerettem volna... Balfasz vagyok, még nagyon korán van :)
  • Hellhammer
    #665
    Azért ültek egy helyen a gazdagok mert az hívják magasabb helyárnak!!!!!!!

    Annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy a Megasztár forgatásokra mindig minden jegy ingyenes volt. Úgyhogy ez az elmélet nem állja meg a helyét :)

    Amúgy meg ránézésre megmondani valakiről, hogy gazdag... Volt pár ismerősöm, akik minden pénzüket ruhákra, cipőkre, ékszerekre költötték, emellett lepukkant albérletben laktak, majdnem hogy zsíroskenyéren éltek, de minden hétvégére félre volt téve a lóvé, hogy mehessenek rongyot rázni. Ránézésre milliomosok voltak...
    Szétnézve a döntőben nagyon úgy tünt, hogy sokan elővették a legflancosabb ruhát (templobajárós ruha :)) amit találtak, csak hogy megmutassák a népnek :)

    Internetes szavazásról: az ilyenek színvonaláról elég nekem annyi, hogy a carstyling.hu-n egy Suzuki Swift 70-30 arányban elvert egy Porsche 911-et az odalátogatók szavazatai alapján, No comment...
  • KeKKSZike
    #664
    Úgyis megnyeri, Tapolca majd elintézi neki!
  • Laalee
    #663
    elöbb jusson be :D
  • ricsi1
    #662
    akinek tetszett TVera hangja,annak mondanám,hogy a következőben indul a húga.
  • Szabina
    #661
    Figyelj, ha ez így lenne, hogy egy gazdag sem szavaz Ibolyára, akkor nem feltétlenül Vera nyert volna, mert ha ezen múlik, akkor Gáspár Laci győzhetne, ugyanis unokatestvére a Győzike piszkosul gazdag.
  • Szabina
    #660
    Vagyis mielött még belémkötnél, ott boldog-boldogtalalan kattint ide-oda, ugyanis ingyen van...
  • Szabina
    #659
    Akkor elmondanám neked, hogy a megasztár.hu-n annyiszor lehet szevazni, ahányszor csak akarsz!!! Annyiszor kattinthatsz Ibolykára ameddig ki nem kattan az egér gombja!!!
  • Bucser
    #658
    Igaz:))) erről el is feledkeztem....:DD Köszi megvilágosodtam:DDDDDDDD
  • Dzsini
    #657
    hallottál olyanról, hogy fixa idea?
  • Bucser
    #656
    Jó bocsánat a vulgáris szóhasználat voltért.......

    Csak már 3-4re kérdezik tőle többen is, hogy honnan veszi, hogy Verara szavazók gazdagok az Ibolyára szavazók szegények.... És hogy honnan az istenből vette ezt a idiótaságot.....
  • Dzsini
    #655
    dehát a blikkben is azt írták, miért te nem hiszel annak? ;)))
    (a kulturálatlan szóhasználatot meg tessék visszafogni, nem segít senkinek semmiben)
  • Bucser
    #654
    #648-ra inkább nem válszolok nem az én stílusom....

    #652 Honnan a büdös faszból szopod ki azt hogy egyik oldalra ültek a verára szavazó a másik oldalra a az Ibolyára?????????? Boxmeccsen sem ugy osztják be az ülöhelyeket, hogy ki kinek szurkol... Bazzeg ez nem focimeccs meg újpest fradi mérközés... Azért ültek egy helyen a gazdagok mert az hívják magasabb helyárnak!!!!!!!

    Hogy valaki ilyen segg hülye legyen...... Inkább nem írok semmit.. Az meg a te bajod, hogy manapság még hiszel a TV-nek....
  • Dzsini
    #653
    nekem is van mobilom, mégse szavaztam... amúgy meg tudod ez olyan, mint a parlamenti választások - az nyer, aki több embert meg tud arról győzni, hogy rá szavazzon... ráadásul itt közvetlenül is pénzbe kerül :D
  • KeKKSZike
    #652
    Figyelj már... De nem láttad azt, hogy az egyik helyen mindenkinek mobil volt a kezébe a másik táborba meg senkinek se volt mobilja se? Erre mondj valamit öcsém! :P
  • Dzsini
    #651
    ráadásul MIND sms-eket küldözgetett a hogyhíjjákra
  • St
    #650
    Kekkszike, akkor ha jól veszem ki a szavaidból Magyarországon a társadalom 2 osztályra oszlik:
    sok milliomos és néhány csoró. Így nyilván nem volt Ibolyának esélye... Lehet, hogy ki kéne szegénykének mennie albániába, vagy bulgáriába énekelni....
  • Hellhammer
    #649
    Cat:
    Ha tudnád milyen zenéket hallgatok, és mégis végignéztem a Megasztárt (pár forgatásra még el is mentem) akkor nem írnád ezt :)))
  • KeKKSZike
    #648
    Figyelj, te hülye pöcs! Mi ennek a topicnak a címe? Megasztár! Akkor miért ne beszélhetnénk róla? Miről kéne bazz beszélni? Nehogy már megmond Nekem, hogy a helyes topicba miről beszélgessek, öcsém! Ha Neked meg az SMS szavazás korrekt volt, akkor tényleg nem vagy 100%! Az egyik oldalon a milliomosok ültek a másik oldalon pedig a csórók! Gondolom nem láttad a TV2 aktívját, mert akkor meg lenne neked is a véleményed Vera győzelméről! :P
  • Cat #647
    a tévében csak müanyagemberek szerepelnek... jöttetek volna el wigwamba hétvégén, pokolgép koncert volt :) tinglitanglifanokat be se engednek :)