6021
Ki lesz a legjobb?
  • Szabina
    #1
    Szerintetek ki a legesélyesebb megasztár jelölt? Nekem Schmidt Vera, és Nagy Edmond tetszett a legjobban!
  • Yetike
    #3
    Sztár csináló, összefosom magam... Múltkor valami rocker volt benne, dehogy az is mit keres ilyen gennyben ?
  • Cat #4
    ki is esett ;>
  • St
    #6
    Azért elég jól beszél, hülye emberek nem tudják ilyen jól nyomni a sódert.
  • Lteebee
    #7
    Végre, ha csak rövid ideig is, lehet a tévében hallani énekelni tudó embereket is!

    És akkor emberek mindenféle apróságokat fikáznak.

    A Tilla kell, hogy az átlagmagyar is nézze és kész.

    Gondolkodtatok már azon, mi lenne a magyar popzenével, ha a kb. 50-60 elődöntősre cserélnénk a fresh és hasonló csapatok tagjait?
  • Laalee
    #8
    ilyen sosem fog megtörténni, a popzenének nem énektudás kell hanem eladható külső (nagy csöcs kerek segg) :D

    amig a zsűri tagjai arról papolnak hogy de kéne egy ilyen hang és közben a feketevonatos cigánygyereket istápolja nem fog változni semmi.
  • Dzsini
    #9
    csakacipő meg a pánt.... (bocsánat)
  • Lteebee
    #10
    Azért más országokban vannak jól éneklő "pop"-előadók, akik mögött akármég a hangszerelés is igényes.

    Nem a germán meg az olasz mocsokból kell kiindulni!

    Mondjuk egy Dido, vagy egy Robbie Williams esetében beszélhetünk énektudásról, hangszereltségről annak ellenére hogy ők tényleg popzenét adnak el(ő).
  • Laalee
    #11
    de ez max 10-15 ember világviszonylatban...
  • Lteebee
    #12
    Szerintem te már korán reggel módosítottad a tudatodat.
  • Dzsini
    #13
    2 a millióból akik világszínvonal...
    nálunk is van 1-2 együttes akik világszerte ismertek, csak nem éppen teljesen popszakmában... (crossborns, hs7, oi va voi, ghymes (najó ők nem teljesen magyarok), és akkor a jazz részlegről még nem esett szó)
    mindenesetre majd lesz nálunk is, aztán ha "csak" ennyi, és a legismertebb pop-részlegben nem, akkor na bumm
  • Dzsini
    #14
    a főtémára visszatérve riszpekt azoknak akik ki mertek állni, csak hallani szoktam mert kint szüleim nézik, de elég színvonalasnak tűnik nagyrészt (főleg ha megtanulnának angolul, mert a kiejtésük.. jjaaajjjjj)
  • Szabina
    #15
    Szerintem akik bejutottak a döntőbe többnyire tehetségesek. Nekem csak az nem tetszik, hogy nem nyerteseket, hanem veszteseket csinálnak belőlük. Nem azt publikálják, hogy ki a legjobb, hanem mindig a legrosszabbakat emelik ki.
  • Voltan
    #16
    A Crossborns, mint világszerte ismert banda? Na neee!
  • Dzsini
    #17
    hát, például észt haverom miattuk tudta, hogy mi is az a magyarország...
  • Voltan
    #18
    Szerintem eleve hülyék azok, akik az ilyen vetélkedő-show- tehetségkutatókon indulnak. Évente többször vannak tehetségkutató fesztiválok (amiket nem közvetit a TV), és ott aztán a bluestól kezdve a punkon át a black metal-ig mindent meg lehet találni. Ráadásul még a zsűri is ért hozzá. Ugyanezt mondjuk a megasztárról nem lehet elmondani igazán.
  • Dzsini
    #19
    ez egy show-műsor elsősorban. másodsorban pedig tehetségkutatás, és annak se rossz, mert az első rugást (lemezszerződés pl.) könnyebben megszerzi a próbálkozóknak, mint a "valódi" tehetségkutatók... biztosabb egy kiadó számára, ha úgy reklámozhat valakit, hogy "A Megasztár Döntőse", minthogy a "XVI. Gipsz Jakab Tehetségkutató döntőse"...
  • Szabina
    #20
    Kíváncsi leszek, hogy meddig lesz "megasztár" az a bizonyos nyertes...
  • Dzsini
    #21
    1 albumig biztos - (bár ezt én szerintem majdnem minden döntősre el lehet mondani, sok a kiadó...) - plusz jónéhány fellépés erre-arra... 2-3 év talán a legtöbb, ha nem tud igazán "nagyot" mutatni.
  • Szabina
    #22
    Egy előnye talán van ennek a versenynek; megalapozza a nyertes hírnevét, nem csak a semmiből előbbukkant sztárocska lesz.
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Már a cím is kritikán aluli színvonalat képvisel, de hogy pl. egy soma (szándékos kisbetű) ott ülhet a zsűriben, az már inkább szomorú, mint nevetséges !

    Kicsit talán sajnálnám a srácokat/csajokat, hogy így megalázzák és kihasználják őket, de ők választották ezt, talán ebből is tanulnak majd !

    A Tila féle, gyerünk-gyerünk telefonálni (160+ÁFA-ért) engem valahogy a BB-re emlékeztet, nem tudom ki, hogy van vele !
  • Laalee
    #24
    véleményem szerint tilla egy idétlen pancser szerepét veszi fel, de még mindig jobb mint a bucikánk :D

    egy showmannak ilyesfélének kell lennie. pl ott a párja, a Zitus, szerencsétlen a betanult művigyorán és az előre felírt kédésein kívül nem csinál semmit, dög unalmas mint műsorvezető.
  • Laalee
    #25
    soma nekem is nagy kedvencem :D
  • KM
    #26
    Ja-ja! Kicsit nevetséges a csaj!
  • Lteebee
    #27
    Valószínűleg nem így látnád, ha hallottad volna a Somát, amint jazzt énekel.

    Nekem a zsűriből csak azzal a zenekritikussal kapcsolatban vannak kételyeim.
  • Lteebee
    #28
    Abból a zsűriből két ember tud énekelni: a Soma, meg a united-es gyerek.
    A Presszernek nem kell tudni, mert az ő zenéje az ő hangjára épül és úgy jó, ahogy van.
    A pierrot(szándékosan kisbetűvel) énektudásával álom lett volna még az elődöntő is.
  • KM
    #29
    Bocs, ez a Zitusra ment!
  • mikike
    #30
    én meg a Tóth Verának szurkolok

    egyébként a műsor jó
  • Kata
    #31
    Edmondnak drukkolok, nagyon klassz bariton hangja van, és a magas szólamokat is profin kiénekli. Emellett sajátos orgánuma van, ami nekem speciel tetszik.
    Örülök, hogy Szabó Leslie-t benntartotta a közönség a baklövése után is, tudják, látták már, hogy többre képes. A zsűri azonnal kipakolta volna, de a közönség bízik benne. Szerintem biztosan összeszedi magát a következő megmérettetésre, mert az ő profizmusa ezt nem hagyhatja annyiban. Viszont a gitáros csaj, Vera, elég gyengén muzsikál. Az általa képviselt elcseppentős stílus sem jön be annyira szerintem, max. egy tábortűz mellett ücsörögve éjjel. Neki sajnos nem jósolok nagy jövőt a megaszár(c)-ban.
  • Al Bundy23
    #32
    hát ennyi erövel akár a gákvölgyi is vezethetné a csudasztárt vagy mi a kukim az a retek müsor :)na az show ember :)
  • Taranov
    #33
    MElyik volt a késdobáló, aki az If I only knew-t adta elő? Az volt az Edmond nem?
    Na az a nyerő!
  • Taranov
    #34
    Vesszenek a rokkerek!!!
  • Kata
    #35
    Igen, ő az! Amúgy pasinak sem uccsó... ;)
  • Taranov
    #36
    Robbie Williamsnek meg óriási múltja van, szóval ő egyfajta kivétel.
  • Taranov
    #37
    Hát én nem azt néztem, de a jól énekelt, táncolt meg marha jó az a szám :)
  • Kata
    #38
    lásd #31
  • Taranov
    #39
    A Szabó Leslie az, aki a selejtezőben a két perc című saját dalát adta elő?
    És mi volt a baklövése?
  • Kata
    #40
    Semmi különös, csak zavarta a zongora. :))
  • Breki33
    #41
    Edmond mint jópasi? P
    Hú lehet, hogy én mégse vagyok az? PPP


    A hangja tényleg betölti a teret
  • Kata
    #42
    Honnan tudhatjuk, amíg nem linkelsz be ide magadról egy fotót? :P