6021
Ki lesz a legjobb?
  • St
    #646
    Kekszike: csúnya ezt mondani, de Oláh Ibolya rajongótáborát nem az SG fórumában fogod megtalálni, a rajongók java valószínűleg azt sem tudja hol kell egy szgépet bekapcsolni. Szóval kár itt Ibolyával kampányolni, nem esszük meg ;)

    Más

    A műsorok alatt végig azt vártam mikor fogja Ibolya az orrát is túrni egy kicsit, miközben interjút ad...
  • Bucser
    #645
    Tudod miért??? Azért mert csak az olyanok mnt te verik még mindig arra magukat hogy az Ibolya vagy a Vera a jobb holott az sms-ek kihozták, hogy a Vera a jobb. Most minek ujabb szavazás meg minden??? Ez nem olyan, hogyha nem tetszik az eredmény ujrajátszák ám.... Nyert és készz Minek kell még mindig verned rajta a nyálad.

    Vera volt a jobb és kész!!!!!
  • St
    #644
    Kekszike, ettől függetlenül a tények, tények: Vera lett a Megasztár, az Év hangja
  • KeKKSZike
    #643
    Itt a sok OKOS embernek üzenem, hogy nézzék már meg a MEGASZTÁR honlapján lévő szavazást is!

    "Szerinted ki lesz a legnépszerűbb Megasztár 1 év múlva a döntősök közül?"

    MAGASAN Oláh Ibolya vezet! Már két szavazás is szar lenne? Higyjétek el nekem, hogy NEM Verának kellett volna megnyernie! :PP
  • KeKKSZike
    #642
    Online szavazás volt! ;)
  • Szabina
    #641
    A blikk közölte, hogy hány embert kérdezett meg?
    Mindig is megvolt a véleményem erről a szennylapról, de amikor a címlapon publikálták Fehér Miklóst fennakadt szemekkel.... hát..., azóta úgy gondolom, hogy még a nyomtatását is be kellene tiltani...
  • KeKKSZike
    #640
    Remélem, hogy itt is így lesz!!! ;)
  • b-type
    #639
    ebben sok igazság van.
  • wizy
    #638
    ohm... csak egy példa, ha megengeditek.... mint pl a VV1-ben Majka-Szabolcs döntő.... Szabi nyert, és szerintem Majkát sokkal többen ismerik..... és egy időben tényleg "nagy" sztár volt....
  • KeKKSZike
    #637
    Mind1, én nem akarok veszekedni! Szerintem Ibolya sokkal jobb volt és igazságtalan volt ez a szavazás! Csak meg kell nézni, hogy Veráék családja mit művelt... Ha nektek ez szimpi, akkor... :D Nah, mind1! Lemerem fogadni, hogy Ibolya mégis nagyon szár lesz! :P
  • KeKKSZike
    #636
    Azért NE vedd ez olyan biztosra... Az összes zsűri szereti Ibolyát! Gondolom nem figyelted mondjuk Soma arckifejezését, amikor látszott rajta, hogy mennyire szereti Ibolyát is tiszteli! :P
  • MrSpock
    #635
    Az igaz,hogy ez a sms-bevétel a reklámidő töredékét tenné ki.De nemértem,miért kell emltdijasat csinálni..hmm.a lényeg az,hogy akkor is a nyert aki több sms-t kapott,és semmi egyéb.Gondolj bele!Britneynek is több rajongója van,mint mondjuk Sarah Mclachlannek,de kinek jobb a hangja?
    Tehát ha mondjuk szavazni kellene akkor Britney lenne a világ legjobb énekesnője!Vagy mint mondjuk annak idején Pamela Anderson a legjobb nő.Tehát a valóság az más,vagyis a realitás.Vagy esetleg ebben sincs igazam?A megasztárral meg az a helyzet,én szurkoltam mindnekinek,vagyis,hogy minél jobban előadják mit tudnak,és nemérdekelt a végeredmény.
    Mert a zene szubjektiv dolog,kinek mi tetszik..meg az imént leirtak..meg a sok hozászólásban.Nemszeretem amikor egymásra mutogatnak,hogy ez,vagy azvolt e a jobb,akkor is az én favoritom..nem az enyém..
    Lettvolna egy szakmai dijas,meg egy közönségdijas,megkötések nélkül,és az is lehet,hogy a 2 valahol még találkozottvolna is.Lehet nem az első személyében,de mégis.
    Én nagyon remélem,hogy sikeresek lesznek!Sok sikert nekik!
  • St
    #634
    Ha komoly zsűri dönt, Ibolya már az elején potty, vagy ha nem is az elején, de annál a produkciónál, amikor nem tudta a szöveget biztosan pottyan...
  • St
    #633
    A Blikkről az új Népszabadság óriásplakát jut eszembe:
    Egy húsvágódeszka rajta 4 szelet hússal és egy húsvágó bárddal. Alatta a következő felirat: "Biztos, hogy a darabolós gyilkos meséje a nap legfontosabb híre?"

    Blikk kb. ez a színvonal, szerintem igaz, valódi forrásból származó hírt nagyítóval se találni benne. (Másrészt a blikk agyatlan olvasótáboráról elhiszem, hogy Ibolyát favorizálja...:D)
  • St
    #632
    blikk baz+ :D
    ááááá, ez aztán súlyos érv volt, ezzel nem tudok már vitatkozni :DDD
  • Bucser
    #631
    A Blikk szerint Michael Jacksont elítélték gyermekmolesztálásért.... Holott ez soha nem történt meg... Kezd közelíteni a Kacsa című lap színvonalához...

    Másrészt azért mondták a presserék, hogy a vera fog nyerni mert ők is vágták, hogy a Vera magasan jobbvolt mint az Ibolya.... És ehhez az eredményhez nem volt köze semmilyen gazdag urakhoz.... Egyébként meg az Ibolya címszavú bekiabálásoktól alig tudtak beszélni a zsűriban....
  • fifi
    #630
    A BLIKK alapján....Hát ha te ezt az lapot tényeldöntő, 100%-os hírforrásnak tartod, akkor sajnállak.
    Zenészmagazin szerint Gáspár Laci, és a TVera volt a befutó!
    Ott azért kicsit szakavatottabbak írkálnak, vagy nem?
  • fifi
    #629
    Ibolya tábora nem csak a nevelőotthonos csákókból áll!!! Mit lehet ezen nem érteni?
  • fifi
    #628
    Neeeem! Egyet ne feleddj! Nem a studióban lévő csóró cigókon állt, hogy az Ibolya nyer-e vagy sem! Hanem az egész orszégon! így benne van a pakliban hogy ő több sms kapott "milliomosoktól" mint a dagi! Az nyert akinek több szavazata volt! Ha a daginak akkor ő nyer. Ha a cigónak akkor ő. így innentőlkezdve teljesen felesleges azzal dobálózni, hogy gyerekotthon, árva...Kit izgat? NE azért kegyen már valaki győztes mert csóró!
  • Laalee
    #627
    jaaa a blikk szavazatai :D LOL
  • KeKKSZike
    #626
    Szerinted miért mondta mindenki Vera nevét? És miért beszélt már mindenki arról, hogy Ő fog nyerni? Nem feltétlenül azért, mert Vera jobb lenne, hanem nincsenek olyan lehetőségei Ibolya táborának! Vagy akkor magyarázzátok meg azt nekem, hogy a BLIKK szavazatai alapján, a többség azt mondta, hogy Ibolya volt jobb! Akkor ezek szerint nem csak én gondolkozok így, hanem a többség! :P
  • Bucser
    #625
    HA egy komoyl zsűri dont a Vera nyeri vagy a Gáspár Laci..

    A Presser is azt mondta, hogy szerinte a Vera nyer és éppen ezért szól az Ibolyához. A Settenkedő ugyanezt mondta és Soma is.... Piero volt az egyetlen aki egyértelműen az ibolyával nyerette volna meg.

    Ibolyának szerintem nem kellett volna idáig sem eljutnia
  • KeKKSZike
    #624
    Akkorlett volna igazságos, ha egy komoly zsári döntött volna, de így ne mond nekem, hogy az!
  • St
    #623
    Szar ügy a szegény/gazdag ellentét Magyarországon, de szerintem nem kellene kivetíteni egy tehetségkutató műsorra. Ez az emeltdíjas SMS dolog is valahol a természetes szelekció része: a majdani megasztár 4-5e forintba kerülő CD-jét valószínűleg az előbb fogja az megvenni, akinek volt pénze elküldeni 10-20 SMS-t, mint akinek még telefonra sincs pénze. Ez kőkemény piac, nem szeretetszolgálat, nem jótékonysági gálaest.

    Egy a lényeg: igazságos volt a vége, sajnálom, hogy a sok tehetséges ember kipotyogott, és sajnálom, hogy Ibolya ilyen sokáig húzta. Jobb lett volna egy pl. TVera - Gáspár Laci döntő.
  • Bucser
    #622
    Azért nem gyengén beszélsz baromságokat hallod.......

    Az USA-ban kéne élned ott az ilyen összeesküvés-elméletekkel még pénzt is kereshetnél.....
  • Hellhammer
    #621
    Nem egyszerű hülyeséget írtál le hallod. Belépő, mint szavazat, az ott lévők több feltöltőt használtak el? Ez nagy hülyeség... Egyrészt a jegyeket csak az ajtónál álló biztonsági őrök nézték meg de csak rápillantással, sehol nem kell kezeltetni stb. másrészt a stúdióban tilos a mobiltelefon használata, mert zavarja a technikát.

    Szegény vs. nem szegény támogatók témájához: Ibolya egy "titkos" rajongójától kb. 6000 EUR értékű gitárt kapott ajándékba még február környékén...
  • Hellhammer
    #620
    Az tévedés, hogy sms-ből tartják fenn az ilyen műsorokat. Abból az összegből ami sms-ből bejön kb. 10 mp reklámidőt lehetne megvenni amit műsor közben nyomnak. És ebből a reklámidőből van 1 órában 12 perc (ennyit enged a törvény). Szóval elméleteket lehet gyártani, de nem árt a dolgok mögé is nézni egy kicsit, és gondolkozni.

    A Naplóban nem láttam a dolgot, de jóval többen voltak a helyszínen Ibolya szurkolói, szinte csak az ő hangjukat lehetett hallani. Valaki említette, hogy fent az emeleten meg körbe mindenhol Vera tábora volt, na ott pont végig csak Ibolya rajongói voltak, meg a hátsó részen is szembe a színpaddal, Vera rajongói a színpadtól jobbra hátul, és a színpad körül voltak. Forgatás után az egyész MOM parkban csak azt lehetett hallani, hogy szép volt Ibolya. Szóval (ha tényleg így volt a TV-ben) a média nem gyengén tudja ferdíteni a dolgokat...
  • b-type
    #619
    :))
    ...az hogy vannak szegény, és gazdag emberek,..az nem igazságos.
    az hogy ki mennyi sms-t áldoz erre..hmm, ez az ő dolga.
    ha nem emelt dijjas lett volna, akkor szavaztam volna.
    de engem ne nézzenek fejőstehénnek :), igy is sokba kerül.
    ha Ibolyka képviselte volna ezeket a szegény embereket, több rokonszenvet váltott volna ki belőlem...bár nem a müsor része még mindig mondom.
    De Ibolya azt látatta hogy semmi sem érdekli..körömpiszkálás..hülye dumák..stb...és nem volt jobb hangja mint T. Verának...és ez a legfőbb lényeg.
    nincs itt osztályharc.
  • MrSpock
    #618
    Kekkszike!Na látod!Erről beszéltem,ha valami szakmai szempont alapján megszűrik, mint most is úgyis kijön a tehetség,fenntmarad,és a közönség szeretni fogja!Lásd az elején mennyi béna volt!Tehát szerintem egy jól összeállitott zsűri,meg a közönség együtt!Mert mégis a közönség fogja hallgatni!Valamilyen megoldható formában,és akkor nemlenne ilyen,hogy ki menyni sms-t küldött,meg kinek mekkora a tábora,kinek volt több pénze.
  • MrSpock
    #617
    Ohh..én nemakartam senki lelkivilágába taposni..csak elmondtam a gondolatom.Nwemvagyok hiresség sem,meg zenei szakember,csak egyszerű halandó.Én nemakarom előirni,sem megmondani mi a trend,mi legyen,ki a jó meg a rossz.Mindenkinek megvan a maga izlésvilága,nemhordom le aki mást szeret mind én.Én elmondom nekem mi tetszik,lehet egy jót beszélgetni.Egyébként nekem semmi bajom nemvolt Verával sem,meg Ibolyával sem,meg senkivel,mert azért tudnak énekelni,és végre legalább olyan lesz ismert aki ért valamihez(lásd:VV+BB)Csak amga a rendszerrel,mert így nemigazán fer,vagy nemistudom.mondjuk az egyik kis faluból jön (2000 lakos),a másik egy 60000-es város,tehát potenciálisan kinek van nagyobb szavazótábora?Persze nemmindeki szeretheti,de akkor is.Azért csak a mi fiunk,lányunk.Én szeretném már legjobban,hogy avalaki már elég ismert legyen,és ne csak az országban!Mert külföldön is sok gyenge előadó van,aki viszont milliókat keres.Remélem valaki tényleg sikeres lezs,mint előadó,és nemcsak "ő volt a megasztárban"cimmel.Hajrá Vera !Ibolya!Laci/Edmond..sorolhatnám!
    Legyetek igazi sztárok!!!
  • KeKKSZike
    #616
    Én csak azt látom... És ti beakarjátok nekem beszélni, hogy az nem számított semmit se, hogy míg az egyik helyen milliomosok/tehetős emberek ültek addig a másik helyen csóró/szegény emberek! Ők még SMSt se nagyon tudtak küldeni, míg a másik helyen több feltöltő kártyát használtak el egyszerre! Az egyik helyen a belépő már egy szavazat volt, míg a másiknál ilyenre nem is gondoltak!

    És akkor ti okos emberek, szerintetek ez igazságos? CSAK ERRE válaszoljatok bazz! Akkor biztosan a jobbik nyert?

    Vagy lehetett olyanról is több helyről hallani, hogy Vera szülei kampányba kezdtek bazz, hogy lányuk nyerjen?! Ez nektek meg szimpatikus? Biztosan ez a követendő, ez a jobb, ugye ST? Már majdnem csődbe mentek Vera szülei, mert teleplakátozták az egész várost stb... És akkor meglepő volt az eredmény? Hát nem éppen...
  • KeKKSZike
    #615
    Erre én csak azt mondom, hogy a mai magyar popipar-ban se mennem keresztül az énekesek semmilyen rostán!! ;) Ha egy szakmai zsűri döntene (komolyan!), akkor hidd el, hogy nem lenne ennyi szar a piacon! Akármelyik megasztáros nagyobb sikereket tudna elérni azoknál akik most az iparban vannak...
  • Bucser
    #614
    Oszt kicsoda MrSpock hogyha ő mgmond valamit az úgy van????? Ne röhögtesd már ki magad légfyszíves.... MEg láttad a saját szemeddel.. Mit láttál a szemeddel??? HOgy volt valakinél Mobiltelefon??? Ez nem Tahóvilág, hogy azok szavaztak rá akik ismerték hanem azok akiknek tetszett a produkciója.,.. Én nem szavaztam senkire, kedvesem szavazott ibolyára Nekem nem tetszett ibolya neki tetszett úgy ahogy neked. Én nem tartom ibolyát érdemesnek arra, hogy nyerjen Verának viszont nagyon szép hangja volt és ki is haqsználta. Én az elődöntők alapján nem hittem volna, hogy a Vera nyeri és az utsó előtti adásig a Gáspár Laci volt a favoritom. És semmi köze a származáshoz annak az eredménynek amit elért... ÉS ha már azzal jössz, hogy milyen rongyos volt az Ibolya szavazótábora és milyen szép öltönyös urak mobiltelefonnal szavaztak az Veronikára hát leesek a székről és körbepattogok a szobában a csupasz seggemen.... Láttam (és ismerek) olyan milliomost aki Porscheval jár 150 millás kacsalábon forgó palotában él és toprongyosabban tud megjelenni bármilyen nyilvános rendezvényen mint bárki az Ibolya táborából... Egyszerűen Ibolya által képviselt stílus és zenei alázat hiánya nem tetszett....
  • Szabina
    #613
    Te nem veszed magad észre, hogy miközben zavar, ha valaki rosszat mond Ibolykádra, Te hogy nyilatkozol másokról?????



  • St
    #612
    Nem utálom, csak nem rokonszenves és nem tetszik az előadásmódja. Nyilván sok embernek rokon lélek, ezért jutott el ideáig, van akinek a "fingom sincs" típusú beszólások a tv-ben szimpi megmozdulások. Sajnos a magyar közízlés hajlik a deviancia pártolására.

    Megjegyzem, a zsűri korábban hajazta Ibolyát is keményen, emlékszem Soma "voltak intonációs problémák" tipusú beszólásaira pl. amikor kiállt egy szál dobbal énekelni, valamikor a sorozat elején. Aztán hipp-hopp a zsűri kritikája varázsütésre elhallgatott. Ibolya volt az egyetlen, akit soha semmiért nem kritizáltak, kb. attól kezdve, hogy beverte a kezét a falba. Ez sem tetszik.
  • [Walaki]D`Lair
    #611
    Akartam volt kérdezni...
  • b-type
    #610
    -hát nem hiszem,..igazad lehetne,..ha nem a tömeg csinálna sztárt valakiből, gondolod hogy a szakmának tetszik a mostani popélet(illetve inkább sztárélet)..tehát nem találkozhatna a közizlés és a szakmai megitélés.
    -annyiban igazatok van(szegény tábor)--hogy a müsor nagy hibája volt az emelt díjjas sms--tom az okát de akkor is.
    már egypárszor meg lett emlitve..q-ra nem érdekel hogy ki honnan jött...ez a hangról szól és kész. az hogy most valaki azért vált ki szimpátiát mert gazdag, vagy épp mert szegény...vagy verte a férje..rákja volt, ezek tök felesleges infók..
    T. Vera megérdemelte. nagyon jó énekes
    Bucser írta a frankót( #567 )..én is igy gondolom, megasztárként nem kell Verából seggrázó baby-t csinálni.
  • KeKKSZike
    #609
    Komolyan nem értem, hogy miért utálod TE ennyire Ibolyát! Ibolya kicsit százszor nagyobb egyéniség volt, mint az a nagy vízfejű, öblös hangú fasz! Amikor meghallottam a hangját, komolyan mondom rossul lettem!

    Sajnos MrSpock is megmondta, hogy itt a PÉNZ számított!! Remélem, hogy Ibolya + Gáspár Laci lenyomja a picsába ezt a nagy kövért! :P
  • St
    #608
    Az nem baj, egy előadóművésznek nem kell minden műfajhoz értenie, ez volt a műsor egyik legbutább húzása, minek pl. musicalt énekelni... Edmond azt amit tudott sokkal magasabb színvonalon tudta, mint Ibolya bármit...

    És itt említhetném pl. Dér Henriettát is, mert ő pop műfajt tudta sokkal magasabb színvonalon előadni mint mások.
  • KeKKSZike
    #607
    Szerintem abszolút jól látod a dolgod! Érdekes, hogy a zsűri is jobbnak találta Ibolyát, de hát a pénz döntött (mint mindig!)