6021
Ki lesz a legjobb?
  • Johnyy
    #726
    átkapcsolsz.... de "eeefejejtettem" vávává pancser......
  • Punkerwork
    #725
  • Szabina
    #724
    Az első adásokat én is várom, jókat lehet röhögni a bánaságokon
    A beköltösőz rész szerintem is csak időhúzás, elég idegesítő volt, amikor a műsorkezdés első órájában csak azt mutaogatták, hogy ki mit csinált reggelente stb.stb..
  • Szabina
    #723
    Köszönöm szépen a jókívánságokat!
  • winnie
    #722
    a megasztár-típusú valóságshow-knak mindig is a szerencsétlenkedések a legnézettebb adásai - arról már csak a tv2 tehetett, hogy az előzőnél pont ezt tették idétlen időpontra. most tanultak ebből legalább.

    Ez a "beköltöztetem a 8 befutót egy házba, aztán filmezem mit csinálnak" koncepció nekem nagyon nem gyere be.

    az időkitöltés csak, hiszen a szavazás miatt azt a két órát ki kell tölteni valamivel, más műsort nem tehetnek be a 2 rész közé, mert akkor szabélytalan lenne a szavazásra való felhívásokat ismertetni.
  • ZsZso
    #721
    Ja, szerintem is az eleje tök jó, aztán amikor már csak 10 van, vagy mennyi, asszem akkor hagyom abba ... onnantól már nem annyira mulatságos :). Meg ez a kényszerérzet mért van benne a műsorban, hogy valóságsót kell csinálni, azt nem tudom. Ez a "beköltöztetem a 8 befutót egy házba, aztán filmezem mit csinálnak" koncepció nekem nagyon nem gyere be. Emléxem, amikor Soma odament egy ürgéhez, vagy csajhoz aztán elmesélte neki a világ rendjét ... nagy szavakat mondott, de mind közhely volt. S akkó a rendező vagy ki a csuda gondolom hátradőlt a székében, és ezt gondolta : "na megvolt a filózófikus jelenet, Somát bemutattuk mint a magyar Arisztotelészt ... jó műsor lesz ez !". Én pedig úgy döntöttem, hogy nekem ennyi elég volt, és felhagytam a műsornézéssel.
  • Johnyy
    #720
    EGyébként én egyrészt azért is várom mert az nagyon tökjó amikor az eleén bénáznak és a zsűri leoltja őket
    Szerda ugye?
  • Johnyy
    #719
    Boldog szülinapot :DDD ;D
  • VinylToy #718
    Jövő héten kezdődik a második felvonás...

    Egyébként boldog szülinapot Szabina!
  • winnie
    #717
    és még mondja valaki, hogy a reality műfajt nem érdemes nézni:)
  • Szabina
    #716
    Ez egyértelmű, de szerintem továbbra is népszerű marad. Én szinte egyátalán nem nézek tévét, de a megasztárt szívesen végigkövettem.
  • MrSpock
    #715
    Úgylátszik a nemzeti himnuszunk megoldhatatlan feladat elé állítja előadóinkat!:-)
    Lehet egy iskolai gyerekkórussal kellene elénekeltetni legközelebb.
  • Hellhammer
    #714
    Júliustól kezdik az érdemi munkát, ha jól tudom...
  • HPt
    #713
    már megy is a selejtező, nem? amúgy én nagy fan-ja voltam a műsornak, néhány műsor egészen megfogott a színvonalával
  • St
    #712
    és indul a második széria ősszel. üzletileg nagy siker lehetett.

  • Cat #711
    kezd nevetséges lenni a TV2, egy müsor bejött neki nézettségileg, és már a 26ik bőrt húzza le róla
  • Szabina
    #710
    Megy egy összefoglaló a megasztárokról, Soma is énekelt!!
  • Gfreiter
    #709
    Up :)
  • PREMIERE1
    #708
    Megasztár ide, Megasztár oda, Tóth Vera nagyon gáz volt első nem igazán "Megasztár"-os fellépésén, a Magyarország-Kanada hokimeccsen. (A kanadai himnusz éneklő csaj ugyan még borzalmasabb volt, de ez nem mentség.)
  • Cat #707
    Musicalt énekelhet Oláh Ibolya

    Információink szerint a szolnoki színház felkérte a tiszadobi lányt, hogy szerepeljen a Képzelt riport egy amerikai popfesztiválról című rockoperában. A Megasztár készítői szerint Oláh Ibolyát elárasztották a megkeresések, konkrét ajánlatot azonban még nem kapott. A darabot jövő áprilisban mutatják be, ám Ibolyát még több mint egy évig a TV2-höz köti szerződése.

    Nem kizárt, hogy hamarosan színházban is fellép a Megasztár második helyezettje, Oláh Ibolya. Információink szerint a szolnoki színház rendezője, Szikora János felkérte a tiszadobi lányt, hogy szerepeljen a Képzelt riport egy amerikai popfesztiválról című rockoperában. A rendező a Velvetnek egyelőre nem kívánt nyilatkozni, a színház művészeti titkára pedig kérdésünkre nem erősítette meg, de nem is cáfolta értesülésünket. A szerep kapcsán Oláh Ibolyát is megpróbáltuk felhívni, ám az énekesnő csütörtökön egész nap elérhetetlennek bizonyult.

    "Nincs szó semmilyen konkrét színpadi ajánlatról" - cáfolta információnkat a Megasztár sajtóreferense, Szondy Réka, aki elmondta: Ibolya a műsor óta valóban rengeteg felkérést kapott. Véleménye szerint azonban a tehetségkutató verseny második helyezettje egyelőre nem fog tudni közreműködni olyan produkciókban, amelyek nem a TV2-höz kötődnek. "A megasztárosok közül senkit sem korlátozunk semmiben, így Ibolyát sem, de rengeteg fellépés várat még magára, ezért nem hiszem, hogy másra is jutna ideje. Október közepéig szinte az összes hétvégéjük le van foglalva, és szerintem Ibolyának nehéz lenne a színpadi próbákat összeegyeztetni a TV2-s kötelezettségeivel" - nyilatkozta lapunknak Szondy Réka, hozzátéve, hogy Ibolya számára jelenleg énekesnői pályafutása a legfontosabb és minden más ezután jön. "Tényleg szívesen kipróbálná magát egy musicalben, de most elsősorban a lemez a fontos" - mondta a Megasztár sajtóreferense.

    Oláh Ibolyának egyelőre még lemezszerződése sincs, de Szondy Réka szerint csak azért, mert nem akarták elkapkodni a dolgokat. "Ez nem egy egyhetes dolog, ezért nincs még szerződése. Az ezzel kapcsolatos tárgyalások az április harmadikai döntő után kezdődtek meg" - mondta. Ugyanígy a lemezkiadást sem szeretnék elsietni: Ibolya csak nyáron vonul stúdióba. "Ahhoz, hogy egy jó minőségű lemezt csinálhasson, idő kell. Mivel saját számok lesznek hallhatóak rajta, ezek megírása is időbe telik, úgyhogy ez egy hosszú folyamat" - mondta a sajtóreferens. A lemez állítólag őszre várható.

    Ibolya addig is számos fellépésen vesz részt, legközelebb az A38-on lesz hallható, ugyanis a Megasztárok szombaton élő koncertet adnak a hajón. Nyáron a tervek szerint a legnagyobb fesztiválokon fog fellépni, szó esett már arról, hogy a Volt fesztiválon is színpadra lép, június 5-én pedig Sting előtt énekel Tóth Veronikával együtt.
  • Hellhammer
    #706
    Lehet azt tudni hitelesen, hogy hány szavazat érkezett összesen a döntő napján?
    Ha nem, akkor értelmetlen azzal magyarázni a végeredményt, hogy Tapolcán 3000-en elnyomtak egy feltöltőkártyát.
  • Szabina
    #705
    Mi lehülyézünk téged? A nekünk szánt szóhasználatod (meg úgy általában) csak téged minősít!

    Lehet, hogy Veronika kövét, de láttad már Ibolyát smink nélkül?
  • b-type
    #704
    kekszike: sztem neked fáj...de tényleg, nagyon úgy tünik.
    végül is attól függ, hogy nézed a rácsot...lehet ugy is, hogy a mindenki van bezárva....
  • Dzsini
    #703
    vidám write-only userek :D
  • St
    #702
    OK
  • KeKKSZike
    #701
    Nem tudom, hogy mi a faxért kell itt másokat lehülyézni, szidni! Én elmondtam a véleményem, ami titeket bánt, mert ez az igazság! Erről ennyit! És baszódjatok meg...
  • KeKKSZike
    #700
    Jó, akkor én itt be is fejeztem a beszélgetést...
  • St
    #699
    Kekszike, te nagyon hülye vagy b+
  • KeKKSZike
    #698
    Szerintem itt azok a nevetségesek, akik egyszerűen mindent hazugságnak vélnek, semmit se akarnak elhinni még amit a saját szemükkel láthattak... Engem csak ez idegesít! Mindent hazugságnak vélnek, ugyanmár! :)
  • Bucser
    #697
    Nem tudom a lapod alapján 18-25 között vagy de ennyire értelmetlen csókát életemben nem láttam... Tényleg csak annyit mondok, hogy neked ez a Fixa Ideád..... Jól mondta Dzsini... HA ennyire nem tetszik akkor menj át Jack Ruby-ba és lődd le a Verát máshogy nem fogsz kelégülést nyerni...
  • KeKKSZike
    #696
    Ajj, de szép ez a nő! De jó lesz majd nézni a klippekbe;
  • KeKKSZike
    #695
    Öcsém... Elég csak a két helyet megnéznem! Meg se kellett szólalni! Egyik gyerekotthonba egy TV-nél, máshol meg baszott kivetítőn! Azt is összevágták biztosan, hogy ott nyomkodták az SMSt, biztosan az utcán vették fel azokat a felvételeket, amikor éppen SMSezett valaki! Öcsém... :D Komolyan mondom, szerintem nem vagytok teljesen 100%-ok!

    Nem azt mondom, hogy mindent el kell hinni, de azért ez már egy kicsit durva, amit Ti csináltok! Fáj nektek a baszott nagy igazság és ezt akarjátok elsimítani! Szerintetek mindent manipulálnak... :D
    Nézzétek ezt a "gyönyörűséget"! A képet biztosan szarrá kellett kicsinyíteni, mert nem fért a lapra; Tóth Veronika
  • Dzsini
    #694
    remélem a kólapuskasültkrumpli-t is 100%ig elhiszed :) tudod milyen egyszerű megfelelően megvágni egy adást, és a megfelelő "komment"et alátenni? nem tudhatod hol készült a felvétel, nem tudhatod mikor, nem tudhatod mit csináltak ott az emberek... az, hogy "azt mondták" alatta, az nem jelent túl sokat. többen beperelték már az ilyen adásokat, hogy megvágták a velük készült beszélgetést, hogy olyan képeket adtak alá, amik lényegében változtatták meg a mondanivalót (a sztori kedvéért), stb...

    welcome to the real world.
  • KeKKSZike
    #693
    Figyelj... Saját szememmel láttam! Szerinted amikor mutatták Vera táborát, mindenkinek a kezébe mobil az mind csak kamu volt? Öcsém!
  • St
    #692
    Te meg hiszékeny bárányka
  • KeKKSZike
    #691
    Figy... Felvételeket is láttam amit nem lehet meghazuttolni! Tapolcai sportcsarnokba az Aktív stábja nem hiszem, hogy több ezer embert betelepített, hogy hazugságot mutasson! Olyan IQ Fighterek vagytok, hogy az nem igaz!
  • St
    #690
    Nem az igazság fáj, hanem a forrás akikre hivatkozol: blikk, aktív, internetes szavazás a blikk weboldalán. Kacsamagazinban nem olvastál valamit? :D
  • KeKKSZike
    #689
    Nektek miért fáj ennyire az igazság? Mindent amit igaz lehet, az rögtön kamu, mi? Ugyanmár... Az igazság az mindig fájt, ez tök igaz! Itt főleg... :P
  • fifi
    #688
    Biztos így volt, olvastam a Nahát! magazinban...Ne is csinálj viccet belőle...
  • Szabina
    #687
    És ahhoz mit szólsz, hogy az első három döntőben Ibolya kapta a legtöbb szavazatot? (20 e felett méghozzá) Akkor is a szegények szavaztak, de a végső döntőre elfogyott a pénzük, vagy mi?