6021
Ki lesz a legjobb?
  • Hellhammer
    #766
    Szvsz még nem zenéltél, és nem is próbálkoztál még.
    A zenekarunk vett részt pár tehetségkutatón, és ott is rendesen osztottak mindenkit. A kritikában nem lehet finomkodni, hogy "hát kicsit szar, de majdnem jó" keményen meg kell mondani, mert anélkül nincs fejlődés csak laposodás...
  • Bandee1987
    #765
    Néztem a tegnapi adást, és az elején szarrá röhögtem magamat. Azért azt nem értem, hogy annak a pár embernek hogyhogy nincs önkritikája...
    Akik viszont szépen énekeltek, azoknak tényleg volt vmi jó hangjuk.
  • winnie
    #764
    erre még ez a pár majom is ott alázza őket, ahol tudja. Kiröhögik őket, "szellemes" kis megjegyzéseket tesznek rájuk stb.

    aki nem tud énekelni, azt alázni kell. még így is túl jószívű volt a zsűri. azért 1-2M ember remélem szétröhögte a fejét az önjelölt bénákon.
  • Johnyy
    #763
    FElvettem az anyagot dvd- minőségben, 3 giga!
  • Davidus
    #762
    Ebben a pillanatban jutott eszembe hogy meg kéne nézni hátha felrakták:P
  • Szabina
    #761
    Ők ketten nekem is tetszettek, megnézheted a teljes előadásukat (merthogy csak részletet mutattak) a megasztar.hu-n
  • MrSpock
    #760
    Sokan szerintem csak poénra veszik,szerepelhetnek 1 percet a tv-ben.
    szerintem ők is jót röhögnek magukon.
    Persze azért akad egy-két jó hang majd,és akkor már tényleg a tudás számít.
    Így az elején csak nevetni lehet.
  • Davidus
    #759
    Több ezer jelentkező volt. Nincs idő finomkodni meg babusgatni.
  • Davidus
    #758
    szorítok:D
  • Davidus
    #757
    A Torres gyerek se volt semmi.
  • Davidus
    #756
    Bartók Eszter tetszik(nem csak a hangja:) szal neki szorítók
  • Davidus
    #755
    :D
  • I.C.ram
    #754
    Undorító ez az egész. Szerencsétlenek odamennek, ránézésre az élettől is kaptak eleget, erre még ez a pár majom is ott alázza őket, ahol tudja. Kiröhögik őket, "szellemes" kis megjegyzéseket tesznek rájuk stb. Ocsmány banda.
  • CalebJoe
    #753
    Mindgyárt bejön Jet Li is.
  • Bandew
    #752
    Vagy kapnak zsét, hogy beégessék magukat...
  • CalebJoe
    #751
    Ilyen síkok nem lehetnek nem érzik, hogy nincs tehetségük az énekléshez. Kiállnak egy ország előtt és hülyét csinálnak magukból.

    betonon hasalok:D:D:D:D:D
  • Szabina
    #750
    nagyon jókat nevetek!
  • Davidus
    #749
    betonon hasalok:D
  • DBoy
    #748
    végre ma újból nevethetek egy jót :)
  • Davidus
    #747
    Mindenki a Presser Gáborral jön hogy hú neki aztán van helye a zsűriben. Közben ő az aki egy értelmes mondatot nem tud kinyögni mikor rákerül a sor.
  • winnie
    #746
    szerintem igazán ezért nézni a megasztárt, amúgy nagyon unalmas (hétről-hétre ugyanazok 10*2 perc nettó produkcióval, amit meg lehet nézni a tv2 homepage-én, így nem kell a bruttó 2,5 órát végignézni, reklámokkal)

    viszont a selejtezők királyok, anno letöltögettem más országok hasonló műsorainak ezen részeit (singapore idol, australian idol, malaysian idol, american idol) - az egyik amerikai srác, aki nagyon sz*r volt még lemezszerződést is kpaott és a billboard lista 34. helyén debütált. ő élő klasszikus azóta (william hung, ha valaki nem ismerné:) ami állat volt, a holland idol gagyi énekesei egy feyenoord-ajax bajnoki focimeccs szünetében léptek fel és adták elő 8-an a we will rock you-t a queen-től. királyság volt
  • Szabina
    #745
    Igen, én is várom már :) Ma hazafelé a kocsiban hallgattam a rádiót, ahol bejátszottak egy részletet a megasztárból. Pont egy iszonyú hamis férfi hangot. Úgy rámtört a röhögés, hogy hazáig alig bírtam abbahagyni :))
  • Aspyrin
    #744
    Már nagyon kíváncsi vagyok, ezeket a selejtezőket bírom a legjobban, a sok zavarodottól majd besz@rok.
  • Kolbasz
    #743
    Az a baj, hogy megelőztél. Pressert elismerem, tényleg ő az, aki talán leginkább pakolt arra a bizonyos asztalra. De mellette ott van a Settenkedő, aki egy eléggé széles körökben mozgó szabadúszó kritikus-újságíró-rádiós műsorvezető-újság szerkesztő. Csak ennyi mindennel foglalkozik. Aztán ott van Soma és Barnabás. Mindketten képzett zenészek és jazzel (is) foglalkoznak. Pierrot-ról pedig szeritnem sem beszélhetünk.
  • Szabina
    #742
    Ma lesz Megasztár 20.20-kor!
  • winnie
    #741
    lol. egy huszonegynéhány éve újságíró nem tett le semmit az asztalra? egy pár aranylemezes előadó, producer nem tett le semmit az asztalra? ez lol.
  • Rafaelo
    #740
    a pici
  • Kolbasz
    #739
    Ki az?
  • Rafaelo
    #738
  • Davidus
    #737
    ok bye
  • Rafaelo
    #736
    de van fingom róla egy nagy 0-át semmit lópikulát lóaszart semminél is kevesebbet neked legyen kusse
  • Davidus
    #735
    szerintem fingod nincs mit tettek la az asztalra szal kussé
  • Davidus
    #734
    ha nem tetszik nem nézed
  • Rafaelo
    #733
    most őszintén a zsűriben 1 ember van aki lerakott valamit az asztalra
    életében a többi egy 0-cska és odaülnek és kinevetik a balekokat
    aztán meg kiadják a saját kibaszott lemezüket ami még szarabb mint az
    anyácskás bigéé
  • Rafaelo
    #732
    anyácskától mét?????????????
  • Kori
    #731
    már megint

    miiiiiiiiiiiiiiééééééééééééééééért
  • Voltan
    #730
    Htx! Az eleje a legjobb!
  • Cat #729
  • Szabina
    #728
    Jövő hét szerdán, asszem 20.20-kor. :)
  • Voltan
    #727
    Mikor kezdődik a cucc?