6021
Ki lesz a legjobb?
  • Augustus Gigo
    #522
    VERONIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Davidus
    #521
    Ez nem jelent semmit. Vera leénekelné Stinget is:P
  • Dzsini
    #520
    jó volt újra hallani mindenkit :)
  • b-type
    #519
    :))
    hűű..sirály volt a duett.
    (mondjuk sztem leénekelte T. Vera Ibolyát)
    1×üen dominált a hangja.
  • St
    #518
    hogy átalakult a szavazás, 10 perc alatt 12% különbség lett valaki javára... beindult iboja szponzora?
  • Bucser
    #517
    Szerintem is nagyon jó volt...

    VAjon a megugrás annak köszönhető, hogy beindult Ibolya szavazógépe????
  • b-type
    #516
    wow. Leslie nagyon jó volt!
  • b-type
    #515
    ahüm.
    viszont az öltözködéssel vannak gondok sztem, vagy csak annak aki öltözteti öket, S. Barbarának nem volt előnyös
    ez a cucc.
  • Borg
    #514
    Nekem csak az nem tetszik, hogy jolánka éneklése mögött fele annyi érzés sincs, mint tverának. Nem látszik rajta hogy élvezné, még éneklés közben is azt a deszarnekem arcot vágja, amit minden panaszkodós interjújában.
    Tverának viszont volt egykét hamis, nemjól eltalált dallama. Ennek ellenére ő a tehetségesebb.
  • Szabina
    #513
    Kicsit én is elfogult vagyok, de Soma végre egyszer jól beszélt, de tényleg kiegyenítették, nehogy elbillenjenek valamelyik irányba.
  • Szabina
    #512
    Nem kell semmit szégyellned, különbözőek vagyunk. :)
  • Davidus
    #511
    Lassan kezdem úgy érezni hogy szégyellni kell de nekem jobban tetszett az Ibolya féle előadás:P
  • b-type
    #510
    figyelted hogy kieggyensúlyozták a zsüri véleményt,...pedig Soma most jól beszélt, vagy csak én lettem elfogult, már lassan nem tom :)
    sztem Vera jobb, de kezdek paranoiás lenni, és hajlok rá..hogy Ibolyát kihozzák(!) győztesnek.
  • Szabina
    #509
    Szerintem összehasonlítva a Vera sokkal jobb mint az Ibolya, főleg a Katona Klári dalnál lehetet ezt jól hallani.
  • b-type
    #508
    igen, igazából 1ik sem tetszett most frankón.
  • FL
    #507
    T.V. meg kifejezetten borzalmas.
    Ma különössen kutyaütő a hangmérnöki munka, bár máskor is az volt.
  • b-type
    #506
    up
    D.W. zeneszerző...
    ez nem gyenge...de most Ibolya nyomja nekem meg nem tetszik.
  • Satchfan
    #505
    Presszer Gábornak se találtam a honlapját, pedig ő már azért elég régen nyomja szólóban is..
  • Satchfan
    #504
    Ha annyira be lett volna futva, el sem indulhatott volna a megasztárban...
    Most ismert lett, ezért szüksége volt egy honlapra is, hogy mégelérhetőbb legyen. Ennyi.
  • fifi
    #503
    Perdöntő bizonyíték...
  • fifi
    #502
    Perdöntő bizonyíték...
  • Hellhammer
    #501
    Részlet a NIC szaboleslie.hu domain keresésének domain-igénylő listájából:

    Domain: szaboleslie.hu
    Domain-használó: Private person
    Domain-használó: Szabo Laszlo
    hun-id: 1000295149
    admin-kontakt: 2000241825
    tech-kontakt: 2000241825
    zone-kontakt: 3000101003
    Névszerver: marvin.adi.priv.hu[146.110.65.10]
    Regisztálva: 2004-02-01 01:00:14
    Módosítva: 2004-02-01 01:00:14
    Regisztrátor: 1970323001

    Tehát 2004. februárjában lett regisztrálva a domain. Szerinted ha a megasztár előtt is annyira ismert és keresett előadó lett volna, akkor nem kellett volna előbb regisztrálnia? Nem kell bedőlni mindennek amit látsz/hallasz/olvasol
  • Szabina
    #500
  • Satchfan
    #499
    Legalább normális dalokat hallgathattunk a tvben is :))

    Megcáfolom önmagam, ill. a madárcsicsergést... Előre nem lehet leírva, hogy "kicsit hamiskás volt a második refrén eleje" :))
  • fifi
    #498
    Ez igaz!
  • Szabina
    #497
    Vannak pillanatok amikor én is így érzek, ugyanakkor jó lehetőségnek tartom, hogy aki bekerült, az már a lemeze kiadáas előtt bizonyíthat.
  • fifi
    #496
    Jó, igazad van! Különben nekem tökmind1 hogy melyik idióta nyer! Úgyis röhej az egész...
  • Szabina
    #495
    Szerintem nem kell összeesküvés elméleteket gyártani, és mindek fizetnék le a zsűritagokat, amikor nem ők döntenek, hanem a nézők??
  • fifi
    #494
    Oké de ha nem futott be/nem akkora közismert sztár/ akkor miért gondolja, hogy neki több zseton jár?
    Nekem emberileg is ellenszenves volt különben!
  • Satchfan
    #493
    Épp ez az, hogy nem futott be, mert a szponzor eltünt.
    Tévedés ne essék, nem akarok itt Leslie-Fanclubbot csinálni, csak leírtam a véleményem :)
    A lóvét + szerintem mindegyik megasztáros énekes feljebb tolná, csak ugye a tv2-nek is kell egy kis $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
  • fifi
    #492
    Oké, de ha ő ilyen nagy guru, akkor minek veszi el a teret az amatőröktől? Hiszen ezek szerint már befutott!
  • fifi
    #491
    Igen ezt én is olvastam! Hogy ő már mennyit mindent letett xy zeneker szövegírójaként az asztalra, és nem fog a "pórnép" gázsiáért fellépni...
  • Satchfan
    #490
    Tegyük hozzá, hogy Leslie már jó rég óta nyomja az ipart. Én szerettem, mert ő tényleg egy igazi zenész. Bár a hangja tényleg nem volt a legjobb (a mezőnyben).

    Több infó róla
  • Hellhammer
    #489
    Hát ez az. Azt írtam. De tudod ha valaki ott dolgozik, akkor annak vannak infói a dologról... (pl. a Legyen ön is millionmosban Vágó jelezte, hogy ki a "szimpatikus" neki, és úgy nyomták a kérdéseket...)

    Amúgy Szabó Leslie volt nekem a legellenszenvesebb. Mikor mentek a résztvevők haknizni különböző bárokba, nem akart menni, mert hogy neki több lóvé kell a fellépésért (az nem igazán mondott neki semmit, hogy olyan szerződést írt alá, hogy nem ő mondja meg, hogy mi van, hanem a műsor készítői). Kicsit hamar besztárosodott a srác, és el volt szállva magától, de helyrerakták...
  • fifi
    #488
    Gondolod/ha igaz esetleg/, majd pont ott fogják nagydobra verni. hogy ée van zsírotva az egész...
  • fifi
    #487
    Nem azt mondtam, hogy egen kaptak lóvét tutira! Azt mondtam, hogy nem elképzelhetetlen, hogy NEKEM egy kicsit bunda szagó az egész! Hülye pletykákra én sem adok!
  • Hellhammer
    #486
    Nekem tesóm dolgozik a műsorban. Voltam pár felvételen, meg az öltözőkben meg erre-arra. Szóval nemtom mi lehet az igaz, de én arrafelé semmi ilyesmit nem hallottam.
    Mondjuk lehet, hogy nem terjesztik házon belül az ilyet, mert még az erdményt sem szabad tudni az ott dolgozóknak sem (azaz csak suttogva nagyon körültekintően beszélhetnek róla).
  • Satchfan
    #485
    Egyébként én is bízom benne, hogy ez hülyeség, ugyanis a mai műsorokat látva a Megasztár bőven a legértelmesebb műsor. Kár, hogy nem a legjobb fog nyerni.. (Bár mindannyian nagyon jók voltak)
  • Satchfan
    #484
    STOP! Egy szóval sem mondtam, hogy lefizetik őket, hogy mit mondjanak.
    A csiripelés forrása:
    Nemrég volt United koncert a városban, ahová járok tanulni. Koncert után egy haverom barátnőjének a barátnője (a sor csak ekkora, de tény, hogy erős lehetőség van torzulásokra) beszélgetett Pély Barnával. Állítólag ő mondta. A kiscsajjal is csak a média miatt van együtt (ha még együtt vannak egyáltalán). Egy pár csaj megvolt neki aznap este
  • Hellhammer
    #483
    És az milyen, hogy valamelyik nagytudású pletykalap címoldalon hozta azt, hogy Oláh Ibolyának már 2 gyereke elment, és nem lehet többé terhes.
    Egy szó sem igaz belőle, és úgy ki is akadt rajta, hogy ott akarta hagyni az egész megasztárt a francba.

    Nemtom ha ennyire a szájára venne mindenki, minden mozdulatomat figyelnék, és nagyobbnál nagyobb hülyeségeket írnának rólam, akkor sztem én sem válogatnám meg mindig a szavaimat. Pláne úgy, ha egyik pillanatról a másikra szakad a nyakamba ez az egész...