6021
Ki lesz a legjobb?
  • Davidus
    #926
    Azért durva hogy kik estek ki...
  • Davidus
    #925
    Tippem sincs hogy kik jutnak tovább.
  • I.C.ram
    #924
    Hát nemtom. Nekem elég fülsértő volt, mikor nagyon magasan énekelt... Nekem nagyon nem tetszett.
  • Kolbasz
    #923
    Szarul?! Hát nekem futkározott a hideg a hátamon, annyira gyönyörűen énekelt. A zsűrit se értem.
  • Kolbasz
    #922
    Ez nem is volt jó, de amikor a prodáksönt megelőző rövidfilmben próbáltak, az tetszett. Kicsit olyan Portisheades volt. Ezért érdekel.
  • I.C.ram
    #921
    lol mekkora fasz volt ez a csaj... Olyan szarult énekelt szvsz, hogy csak na.... és még neki állt feljebb... hülye picsa.
  • Johnyy
    #920
    Nemtom,de sztem ha egy pipit bátrabb lett volna rohadt jól meg tudta volna csinállni...
  • Kolbasz
    #919
    Ez a Szilágyi Kata milyen együttesben jáccik? (Aki Anoukot énekelt.)
  • I.C.ram
    #918
    De jól nézett ki nagyon :)
  • Johnyy
    #917
    le is oltották érte!!!!
  • Carti19
    #916
    ez a fehér ruhás csajszi nagyon gyengus volt...
  • Davidus
    #915
    Meg a gitáros koma. A neveket nem sikerült megjegyeznem:P
  • Davidus
    #914
    Nekem a 18 éves csávó meg a színes hajú csaj tetszett a legjobban.
  • Szabina
    #913
    Nézitek? Nagyon erős a mezőny!
  • Darkboy
    #912
    hehe! Helyettes tanár volt a megasztárba!!! :D

    KOMOLY!
  • Bucser
    #911
    Ezzel, hogy a legjbb volt vitatkoznék.... Nagyon kevés hangot használt és a szöveg butácska volt... Jól indult, de ahogy hallgattam engem sem érdekelt már a dal vége mert az első 3 sorból tudni lehetett volna... Zeneszerzőként lehet tehetséges, de szerintem előadóként nem annyira... De ő legalább pozitívan állt hozzá:)

    Az utolsó csajszi nem tudom hogyan került tovább a meghallgatásokon..... Ilyen repedtfazék hangot.... Így én is éneklek a fürdőszobában... Meg a csaj aki Mariah Carrie-t énekelt... na ht az sem volt százas....
  • Waterhorse
    #910
    Épp ellenkezőleg
  • fifi
    #909
    pontosan..
    Nekem pl az utolsó csaj olyan unszinpatikus volt a vonaglásával/viselkedésével...
  • LittleL
    #908
    ennek örülök, hogy nem a külső alapján szortírozzák a
    játékosokat....
  • Vlala #907
    Elaludtam a végét!
    Mennyi lett az eredmény? :-)

    Somának biztos rossz napja volt, semmi sem tetszett neki...
  • St
    #906
    2 gyerekes anyuka előadása tetszett a legjobban, nagyon vidám kisugárzása volt, sztem a latin feelinget jól átadta
  • fifi
    #905
    Bejutott végül...
  • LittleL
    #904
    ja, egyre jobban kezdenek muzsikálni,
    azt az első lányt sajnáltam hogy úgy leszólták, pedig
    nem is volt rossz,
  • Szabina
    #903
    Hát igen.. a látványhoz képest a hang kissé elmaradt.....
  • fifi
    #902
    A legjobb volt. És jól gondolta a gyerek. NEM jut be, de 3millió ember már ismeri...3millió embernek játszotta a SAJÁT dalát. Lehet ezzel többet nyert, mint hogy később olyan csávót próbáljanak belőle csinálni mint az a kis görcs Péló Barna...
  • Szabina
    #901
    Az a fiú nem volt a legjobb énekes, viszont ha észrevettétek (és ezt a zsűri sem jegyezte meg), nagyon szép hangzása volt a zongorának a gitárnak és az éneknek együtt, főleg hogy nem ugyanazt a dallamot játszották. Nagyon jól "meghangszerelte" és a dal is szép volt. Ha nem ő énekelné akkor tuti befutó lenne, mert egy kerek egész szám.
  • fifi
    #900
    A jazzénekes, az utolsó szopósszájú nő, és a vékony/öcsém szerint vegyszerezőkalapos/sztem kajakra elvette a helyet sokkal nagyobb tehetségeknél...
  • Davidus
    #899
    Nem jutott tovább a hatsztaff;)
  • Szabina
    #898
    Én a második csajnak drukkoltam (asszem Ivett a neve),az ő előadása nagyon tetszett. Szerintem elég erős volt a mezőny, mindannyian tehetségesek, nekem egyedül a kalapos rózsaszín csaj lógott ki.
  • Ramza
    #897
    Ja, a FNM sem volt rossz, kedvelem a számot.
  • Ramza
    #896
    Szeretem, ha valaki tud énekelni, és a zenéje igényes.
    Ha a fura egyenlő azzal, ha valaki nem kajálja be a hátsztáffos-latinos-csipőrángatós-széttáromamuffomat stílust, akkor legyek fura.
    Az tény, hogy a srác nem illett a műsorba - nem "sztár" volt, hanem előadóművész, bár van a magyar zenének egy hasonló hangú és stílusú alakja, akit ugyan nem szeret mindenki, de ő sem dzsigoló-mozdulatairól híres, és mégis másfél évtizede ott van a csúcson. (Ákos)
  • Aspyrin
    #895
    Sajnáltam a srácot aki a faith no more-tól énekelt ill. a legelső csajt, ők voltak a legjobbak [szerintem]
  • Ramza
    #894
    Igen, az.
  • Szabina
    #893
    Szerintem is nagyon gyenge volt, messze elmaradt a többiekhez képest. Egyébként ügyesek voltak!
  • fifi
    #892
    Melyik volt? A gitáros-zongorás?
  • Davidus
    #891
    fura ízlésed van:P
  • Davidus
    #890
    ájníd hatsztaff
  • Serpa
    #889
    meddig tart még ???


    jöhetne már a Taken.
  • Ramza
    #888
    Most alázzák szarrá a csávót, aki szerintem eddig a második műsor történetében toronyxmagasan a legjobb volt.
    Én ezt nem értem :(
    Akinek szopós szája van, az jó, aki gyönyörűen énekel, az szar.
  • Davidus
    #887
    A kalapos csaj elég gyér volt. Nem tudom hogy kerülhetett be a döntőbe.