6021
Ki lesz a legjobb?
  • Waterhorse
    #1128
    Föleg az élő adásokban szoktak sokat vágni:)))
  • Vlala #1127
    Igen, a Bálint Ádámos dologból nekem is annyi jött le, hogy "mi a fauszt akarsz Te itt? Itt amerikaiul kell énekelni! A Natoban vagyunk benne, nem a rezsimben!"
    Itt nem tehetségkutatás folyik, hanem sztárcsinálás, beskatulyázás. Mindegy, milyen szépen adod elő a török, orosz, esetleg német népdalokat, a kutyának sem kellesz, mert előre megmondják, melyik dalt kell elénekelned. Feltűnhetne egy őstehetségű rapper vagy rockosabb beállítottságú csodagyerek is, lehurrognák, mert nem tud Madonnát énekelni.

    Gabiról meg annyit, hogy Tóth Vera nevétől és Oláh Ibolya frizurájától még nem lesz valaki sikeres. Lehet, hogy hangja van, de a technika már nagy kérdőjel, márcsak a G 'n' R majmolás miatt is...

    Tényleg, a stylist vak, vagy csak őrült?

    Egy mondatot lopok tőled, mert nagyon igaz:

    "Mi csak egy-egy pillanatot látunk belőle a képernyőn keresztül" Erről szól az egész. Mindenkinek vannak jó és rossz pillanatai, az, hogy befutsz-e, azon dől el, hogy melyiket mutatják az adásban. Tehetségkutatás?
  • Rózsalány
    #1126
    fújj fújj:DDDD

    amúgy nem vagy te ellentábor, csak más véleményen vagyunk! nekünk nem teccik a TG azt jóvan! én mondjuk nem isértek a zenéhez, csak egyszerűen tecci valami vagy nem... nekem a Bartók E. is az idegeimre megy, lehet hogy szép a hangja, de bármit énekel én úgy hallom mintha mindig ugyanazt adná elő.


    én a Pély Bt azóta utáklom, mióta lefikázta a Presszert...
  • Szabina
    #1125
    Emberek, akkor ezek szerint én leszek az ellentábor

    Pély Barna nekem sem szimpi, és nagyon durva volt, amikor beszólt Bálint Ádámnak, az nekem sem tetszett, ennek ellenére én jó zenésznek, jó és technikás énekesnek tartom. Vannak olyan United számok, amelyek nekem különösen tetszenek. Hang, és énekléstechnikailag amiket mond a versenyzőknek többnyire helyén valók. Én is tanulok énekelni (ezt már többször is beírtam), és az én tanárom is ilyeneket mond nekem, sőt, amikor meghallgatom a versenyzőket és is hasonlókat gondolok a technikájukról, mint amiket Barna mond. Szerintem nem a mi tisztünk megítélni, hogy kinek van "jogalapja" a zsűriben helyet foglalni, különben ez a szó ebben az értelémben nem is ide való

    És a másik dolog, amiért megköveztek, hogy szerintem Tóth Gabi jó. Nekem kifejezetten tetszik a hangja. Lehet hogy baromi idétlen, meg ostobaságokat beszél, de technikás, nagy a hangterjedelme, és nekem a hangszíne is tetszik.
    Mi csak egy-egy pillanatot látunk belőle a képernyőn keresztül, amikor állandóan produkálja magát, szóval szerintem nem kellene következtetéseket levonnunk belőle. Egyébként a híres emberek közül (direkt nem írok sztárt) csomó idegesítő ember van. Na aztán a Besztnek igazán nem kell bedőlni....

    Szóval most lehet fújjozni

    Ja, és még csak annyit, hogy fogadjuk úgy el egymást amilyenek vagyunk. Tartsuk tisztába egymást véleményét. Én mindig azt mondom, hogy az a jó, ha nem vagyunk egymás álláspontján, mert akkor nem lenne miről beszélni, ettől érdekes a dolog
  • winnie
    #1124
    csak arra akartam rávilágítani, hogy egy embert nem szabad egítélni a média által láttatott képből, hiszen az a kép mindig manipulált kép. (és a mnipulált itt nem pejoratív értelemben szerepel)
  • Vlala #1123
    Te is érdekes ember vagy... ezt a hozzászólást vigyük át a másik témába, megváltozik a kép.
  • winnie
    #1122
    Ráadásul ez a Gabi egy hisztis kis lotyó, és már most látszik hogy kezd irgalmatlanul eltelni magával. Ez meg csak rosszabb lesz.

    ez persze lol. a műsort nem nézem, de azért azt tudom, hogy öreg hiba, csacsi dolog egy embert a tévéből megítélni. a tévében bárkit meg lehet szerettetni és utáltatni, bárkiből lehet hisztis kis lotyó és szerény tündér. vágás. ennyi a kulcsszó. pláne, hogy nem riportműsorról vagy talkshow-ról van szó (itt egy fokkal nehezebb), hanem egy reality show-ról.

    (bartók eszter (utánanéztem a másik női versenyző nevének:) is ugyanolyan "hisztis kis lotyó", lehet, úgyhogy mindegy. ez most ahogy látom a fiúk versenye.)
  • winnie
    #1121
    torrenttel le tudod kapni
  • Vlala #1120
    ez nem a besztben volt, asszem a megasztar.hu-n...
  • Rózsalány
    #1119
    az tudjátok, hogy a Gabi az volt az FHM-ben vagy a CKMben vagy valamelyik ilyen magazinban??? jól indít, így 17 évesen...
  • Voltan
    #1118

    Höhö. Ezt nem olvastam. Lehet, hogy járatnom kéne a Besztetet...
  • Vlala #1117
    A besz(ar)t magazinnak jó... "megsértődött, mert nem fogadták kitörő ovációval"
    L.O.L.
  • Voltan
    #1116
    Ráadásul ez a Gabi egy hisztis kis lotyó, és már most látszik hogy kezd irgalmatlanul eltelni magával. Ez meg csak rosszabb lesz.
  • Vlala #1115
    Igen, mert Verának még van is hangja.
    Gabi azonban elég jól bemutatkozott a Guns 'n' Roses átiratával, amelyet az ötéves lányom is szebben el tudná énekelni, ha lenne ötéves lányom. :-)))
    Egyértelműen családi ismeretségből próbál betörni, és már hónapokkal az adás előtt "véletlenül" kiszivárgott, hogy Vera után Gabi is jön Megasztározni... drótkerítés. Nagyon átlátszó, mint az egész Mega. Szavazzatok, mi pedig mindenkiből sztárt csinálunk, akire 2-nél több szavazat érkezett.
    Biznisz az egész, a tehetség ennél a műsornál is harmadrendű, bármennyire is palástolják.
  • Waterhorse
    #1114
    Szerintem a Pély nem érett meg erre a szerepre. Úgy gondolom nem is fog, szépen el fog tűnni ő is, ahogy a legtöbb mai popénekes. Írtam is egy korábbiban, hogy sztem kikből kellene állnia a zsűrinek. Én pl. el tudnám képzelni helyette Sipos F. Tamást, Cipőt, vagy esetleg Pataki Atillát, ők azért már többet elértek a zenei világban, és nagyon fontos, momentum, hogy nekik már nincs a tojáshéj a fenekükön. Ennek ellenére legtöbben csak énekesként ismerik őket, ami pont beleillik a felsorolásodba: "Egy mai (múltal, tapasztalattal rendelkező) énekes. És nem feltétlenül nevezném őket a zene nagy őregjeinek, de mégis többet letettek már asztalra.
  • Shogun
    #1113
    üdv

    valaki nem tud olyan warez oldalt ahonnan az adasokat TVrip formajaban le lehet tolteni?
    dcn is megvan par gyereknek par adas de hetek mire letoltom toluk:)
    szal ha valaki tud egy jo tippet pplz ossza meg velem
    nembaj ha fizetos az oldal vagy esetleg valami ftp csak legyen fent vhol:)
  • Rózsalány
    #1112
    hehe:DDD
    nemtom mennyi pénz van Tóthéknál, de én a Tóth Verát szerettem, illetve a hangja nagyon tetszett, szerintem abból a mezőnyből tényleg ő volt a legjobb. Viszont szerintem a hugának már a döntőbe sem szabadott volna bekerülni, mert nála sokkal tehetségesebbeket kidobtak a válofgatásokon...Nemtom, hogy ez mennyire pénzkrdés, szerintem ez olyan a "sztárok" közti beleterjes, smúzolás, meg seggnyalás... nemtom:)
  • winnie
    #1111
    Ha ő egy ilyen versenyt nyert, az még nem lehet mérvadó arra, hogy bekerüljön és szakmai szabályokról, meg egyébb dolgokról ítélkezzen.

    de bekerülhet, és mivel tanítja is ezt a szakmát, így még jogalapja is van, hogy véleményt formáljon. azt persze hozzáteszem, hogy nekem is lenne hozzá jogalapom, és nyilván a demokrácia korában beintenék annak, aki azt mondaná, hogy ki vagyok én, hogy véleményt mondjak:)

    Magyarországon az ilyen már valakinek számít? Úgy értem, jövőre már ott fog ülni a Tóth Vera a Zsűriben, vagy mi? A komoly zenei múlt már nem is számít? Nagyon sok ember ír dalszövegeket, amit elő is tud adni, mégsem ülnek ott. Még a barátnőm is ezzel foglalkozik, mégsem ül a zsűriben.

    [i]A Pély ha megnyert egy ilyet akkor jó, helyen volt jó időben. Ilyen emberből 12 egy tucat.


    igen, de most komolyan azt akarod, hogy ott üljön a többi "11" is? kiválasztottak egyet, nem mindegy, hogy melyiket?

    Olyan viszont akinek komolyan van háttere és fel tud mutatni vmit, pl. Presser teszem azt, na az olyannak van jogalapja ott ülni.

    miért? tuti fel tudnék "műháborodni", hogy miért nem másik 10 ember ül a helyén, aki ugyancsak letette a névjegyét a hazai "komoly hátteres zenélés" műfajában.

    rémes lenne, ha csak zenész nagyöregek ülnének ott. így korrekt: egy zenei producer, egy mai zenész, egy énekes (médiaszemélyiség), egy nagy öreg és a nép fia (aki azért tud jókat mondani, hisze kritikus már jó pár éve).

    Volt az RTL-nek kb 3-4 éve egy műsora, amiben egy popcsapatot csináltak, azt hiszem az volt a nevük All4Love, akkor ők is ülhetnének a zsűriben.

    :) valamit keversz. ők egy reality győztesei voltak - míg pb egy tehetségkutatót nyert - egy kvázi tök hasonló műsort. (hozzáteszem, hogy azt se nagyon néztem, csak a 'tears of a dragon'-ös csókára emlékszem, és igazából még szerintem énekelni se hallottam pb-t)
  • winnie
    #1110
    lehet, bár a tévékettőt sem a hülyébbik fából faragták. Tudják, hogy atÓthéknál van pénz, Vera sikere is egyrészt ennek tudható be,

    hát nem tudom, hogy mire gondolsz, de miféle tóth vera-féle sikerről beszélsz? hiába nyerte meg a tavalyi megasztárt harmadannyi lemezt sem adott el, mint gáspár l. vagy oláh i.

    teljesen mindegy, szavazol-e vagy nem, úgyis az lesz sztár, akit a TV2 annak nevez.

    vagy nem. az lesz a sztár, aki mellett a lemezvásárlók leteszik a voksukat

    Tényleg, zsűri minek?

    időkitöltés. ha nem lenne zsűri, az egész műsor csak félóra lenne. meg aztán az eredeti műsorformátum (amiről kvázi koppint a tv2) is így épül fel.
  • Aspyrin
    #1109
    Hol játszol?
  • Vlala #1108
    lehet, bár a tévékettőt sem a hülyébbik fából faragták. Tudják, hogy atÓthéknál van pénz, Vera sikere is egyrészt ennek tudható be, ezért tartják bennn Gabit (habár az énekléshez annyi köze van, mint nekem a focihoz) és a Megasztár 3-ban Tóth nagymama fog indulni...
  • Szabina
    #1107
    Ők is jók szerintem is.
  • Rózsalány
    #1106
    valahol a neten olvastam... egy fórumban írta valaki...:) nemtom már, hogy hol:)

    amúgy nekem a Timi tetszett(de csak mer nagyon szép!), meg a Caramel is jó szerintem, meg a Boogie:)

  • Aspyrin
    #1105
    Ezt valami női pletykalapban olvastad? :-) Nem tartom valószínűnek.
  • Szabina
    #1104
    Nekem ők tetszenek
  • Rózsalány
    #1103
    csókolom! a hajam égnek áll a Bartók Esztertől meg a Tóth gabitól! Tényleg igaz, hogy a Tóth V többszázezeret smszett a hugára???
  • Vlala #1102
    nem bírom tovább nézni a műsort. A múlt heti kieső már most sztár, mennek utána mikorfonnal a vécére is, csak adjon már egy K betűs interjút... teljesen mindegy, szavazol-e vagy nem, úgyis az lesz sztár, akit a TV2 annak nevez.
    Tényleg, zsűri minek? Manipulátornak? Mindenkiről elmondják, szavazzunk-e rájuk, vagy sem?
  • Loál János #1101
    "lol. szegény lány egy tonna smink volt. elég volt megnézni, hogy nézett ki a meghallgatáson."

    Mintha a nagy sztárok 99%-a nem egy ramaty szeplősbőrű rondasághalmaz lenne. :) Semmivel sem volt rosszabb, mint akárki más.
    Ráadásul lehet bárki bármilyen szép, egy megvilágított stúdió, és a kamera elcsúfítja, ha nincs rajta legalább egy réteg alapozó.
  • Waterhorse
    #1100
    Ha ő egy ilyen versenyt nyert, az még nem lehet mérvadó arra, hogy bekerüljön és szakmai szabályokról, meg egyébb dolgokról ítélkezzen.

    Magyarországon az ilyen már valakinek számít? Úgy értem, jövőre már ott fog ülni a Tóth Vera a Zsűriben, vagy mi? A komoly zenei múlt már nem is számít? Nagyon sok ember ír dalszövegeket, amit elő is tud adni, mégsem ülnek ott. Még a barátnőm is ezzel foglalkozik, mégsem ül a zsűriben. A Pély ha megnyert egy ilyet akkor jó, helyen volt jó időben. Ilyen emberből 12 egy tucat. Olyan viszont akinek komolyan van háttere és fel tud mutatni vmit, pl. Presser teszem azt, na az olyannak van jogalapja ott ülni.

    Hangsúlyozhatnám azt is amit éppen te mondtál, "anno pár éve", ezen van a legnagyobb hangsúly. Mikor volt? 4 éve? talán 5?
    Volt az RTL-nek kb 3-4 éve egy műsora, amiben egy popcsapatot csináltak, azt hiszem az volt a nevük All4Love, akkor ők is ülhetnének a zsűriben. Mert, hogy mondtad? Ők megynyertek egy ilyen versenyt, anno pár éve, csak akkor nem megasztár volt a címe. Asszem akkor nekik is van jogalapjuk, hogy itélkezzenek.
  • Waterhorse
    #1099
    De a Tilla nem azt mondta, hogy a Barna formaságból válassza a Boogie-t, hanem, hogy pusztán formaságból, mondja el kit akar továbbszavazni. Ugye azért csak formaságból, mert ő mondta a voksát utoljára, és az 5 tagú zsűriből, már ha 3-an valaki mellett szavaznak akkor ők vannak számbeli többségben, így már evidens ki jut tovább. Tehát amikor a Tilla azt mondta: "...formaságból..." azzal arra célzott, hogy a továbbjutó kiléte már eldőlt, nem kéne tovább kérdezni a zsűrit, de azért mégis csak így fear, mindenkivel szemben.
  • winnie
    #1098
    kiszavazták az egész megasztár edigi legyobb csyát!

    lol. szegény lány egy tonna smink volt. elég volt megnézni, hogy nézett ki a meghallgatáson.

    mitvárunk egy oan emertől aki leócsárol egy oan előadást ami az ő szintyénél magasabb kategória.....

    hehe:) az 'oan ember' megnyert egy ilyen versenyt, anno pár éve, csak akkor nem megasztár volt a címe. asszem van jogalapja, hogy ítélkezzen.
  • Johnyy
    #1097
    Dekár! kiszavazták az egész megasztár edigi legyobb csyát! azérsz szerintem a zeneiparban ez is számít, hogy valaki nagyon yól nézen ki, és Timinek hangya is volt hozzá! namost azt ugye látátok hogy amikor mindenki együntetűen eszavazta a zsűriből, tila is megemlítette hogy csak formaságból, és csak már rendeségből meg emberségből is a csayt kellet volna választania Barnának, dehát mitvárunk egy oan emertől aki leócsárol egy oan előadást ami az ő szintyénél magasabb kategória.....
  • Szabina
    #1096
    Sajnálom a Timit. Már kezdett kibontakozni, csak most keresztbe tett neki ez a betegség. Szerintem a Boogivel nem lehet öszehasonlítani. A Boogie-t is ugyanúgy sajnálnám..... Szóval ez egy nehéz helyzet volt...
  • Alien
    #1095
    "De hát ettől érdekes a dolog, hogy nem mindenkinek ugyanaz a kedvence"

    Pontosan
  • Szabina
    #1094
    Nekem meg a Pál Tamás nem jött be. Izlések és pofonok. A Tóth Gabi tényleg idétlen, de jó a hangja, és nagyon természetes az az erő ami benne van. A többiek semmi különös.
    A Bartók Eszti tetszett ma.
    De hát ettől érdekes a dolog, hogy nem mindenkinek ugyanaz a kedvence
  • Alien
    #1093
    Nem tehetek róla, de én nem bírom a Bartók Esztert. Lehet, hogy túlzó volt a múltkori kijelentésem, hogy nulla, lehet, hogy nem az , de nekem egyrészt nem szimpatikus másrészt a hangja se jön be, semmi erő szerintem, illetve valahogy olyan nyávogós, vagy ahogy ma mondta a Soma, nyafka.

    Tóth Gabriella idétlen, túl sok....

    Hajrá Pál Tamás & Bálint Ádám!
  • Davidus
    #1092
    Na Pély megint ősköcsög volt. Szerencsétlen Tamásba bele kellett kötnie:P

    Nekem a két Tamás meg Caramel jött be ma a legjobban.
  • Waterhorse
    #1091
    Szerintem azért rosszul esett neki. Azt mondta nem baj mert ő ugyanúgy csinálja tovább a zenekarát, akkor ebből a tekintetből nem is baj, mert a többiek lehetőségeit tekintve ez a Megasztár pl. sokkal fontosabb a Boogie-nak vagy Palcsó Tamásnak. Nekik nincs sok lehetőségük folytatni a zenét, persze a műsorban mostanra már elértek valamit, és a Boogie-nak is van zenekara, de ő nem is a sztárság miatt fogott bele ebbe. a Levivel ugyanaz a helyzet sztem mint Orsival, van egy zenekara, és így is úgy is azon fog munkálkodni, hogy feltörjenek.
  • winnie
    #1090
    ez a megasztár egy borzalom

    hehe, te meg elég akaratgyenge lehetsz, hogy mégis nézed. sebaj.
  • Szabina
    #1089
    Nekem is a Bartók Eszti a kedvencem
    A Pflum Orsiban van valami ami nekem nem szimpi, de attól még az utolsó előadása nagyon tetszett. Csak az nem tetszik, hogy mindig ki akarja magyarázni magát. A Leventével kapcsolatban nekem is azt volt az érzésem, hogy egy szürke egér, bár senkit sem akarok megbántani aki épp neki drukkol, de nincs benne semmi egyéni, bár ez egy elég szubjektív vélemény, mégis így érzem.
    A Torres Dani most valahogy nekem semmi extra. Jó hangú srác, meg szimpi ahogy nyomja, meg ahogy belead mindent, de akkor is olyan "fénytelen" (most valahogy nem találok rá jó szót).