6021
Ki lesz a legjobb?
  • Szabina
    #1088
    Ebbe azért nem lenne jó ha belemennénk, kérlek titeket, hogy ne vigyük el ezt a témát ilyen irányba
  • Waterhorse
    #1087
    Engem csak az zavar, hogy pozitív megkülönböztetésben részesítik őket. És pont itt jön a képbe amit említettél, hogy a vérükben van a zene. Szóval máshoz egyáltalán nem értenek, vagy inkább nem fülik a foguk a tisztességes munkához, mindenki döntse el maga. De ha egy előlép, és azt mondja én most közszereplő leszek, és énekelni fogok, azonnal felemelik (lásd. Győzike), és sztárrá avanzsálják. Annak ellenére mindez, hogy a zenén kívül egy tehetségtelen, semmihez nem értő népség, szociális retardáltsággal megspékelve. De most ezt nem akarom itt tovább ragozni, én így gondolom, van aki egyetért velem, van aki nem. Ez a Megasztár téma, és nem itt kell ezt kitárgyalnunk, meg máshol sem szivesen szólok, hozzá ilyen dolgokhoz, mert csak felbosszantom magam:))
    Amúgy én is azt mondom van hozzá érzéke, csak nekem már sok belőlük. Költőien szólva, a tejivók országában a tejeskávét a túl sok kávé megkeseríti, pláne ha különösen nagy tekintetek fordítanak a kávémennyiségre:)
  • Mike
    #1086
    ez a megasztár egy borzalom
  • b-type
    #1085
    Igen, lehet, hogy van benne, ki tudja, DE Karamell srác jól énekel, és van benne zene az tény.
    Cigányok közt is vannak olyanok akiket nem fogsz látni segéllyért sorbanállni, annál inkább valamely nagyzenekarban, zeneművészetit végezve, de nem is annyira ez a lényeg, hanem hogy vannak az un. muzsikus cigányok, akik tudják a zenét, és odafigyelnek rá, generációkon át, ezt a cigányságot nem annyira ismerik az átlagemberek, csak cigányként kezelik, sajnos én sem vagyok teljesen tisztában hogy hogyan vannak igazán, és elnézést ha van itt vki aki tudja, és mégis én magyarázok...de a lényeg, hogy ezt hiba etnikai kérdésként felemlegetni sztem.
    Mégha esetleg azért is kerül be, akkor sincs semmi, hisz oda való lenne bármilyen hovatartozással.
    Nagyon jól énekel, zenél, nem ő a kedvencem, de az kapásból lejön, hogy tudja csinálni.
  • Waterhorse
    #1084
    Az Esztit, nem lehúzni, mert olyanokat, hoztok föl negatívumként, ami éppen, hogy pozitív benne. Mi az pl. hogy nem jó feldolgozásokban, már bocs. Én részemről ki nem állhatom ha valaki megpróbál utánozni adott sztárt.Na mégis ha feldolgozásról beszélünk pont az a lényeg, hogy a saját szája ízze szerint legyen előadva a dal. Nem hinném, hogy ez kis munka lenne, hogy a saját hangjára formálva még jól is hangozzom a nóta, arra pedig bárki képes, hogy ugyanúgy elénekelje mint az eredeti előadó....szerintem. Ahogy mondták többen ő egy egyéniség, és nagyon is jó a hangszíne, már maga a hangszíne egyéni, nem sok embernek van ilyen hagja.

    Boogie is egyértelmű favorit Palcsó Tomi is jó, látom ebben egyetértünk, de merglepő, hogy senki nem említette Torres Danit. A Gabinak annyi agya sincs mint egy csirkének, a Plum hála égnek kiesett, bevallom Levente egy szürke egér nekem, sem jó, sem rossz, de a végén neki drukkoltam, és egyértelmű zsűri szavazat jött ki, a végeredményre amúgy lehetett számítani a múltkori után. Pál Tamás meg kieshetne a hétvégén, nagyon hamis a zimbes-zombis srác. Ja majdnem kihagytam Caramell-t, de ő olyan kis jelentéktelen. Nem mondom, hogy rossz, de már korábban kifejtettem mi a véleményem erről, már annyira erőltetett ez az etnikum kérdés, hogy még a csapból is roma gyerekek folynak, úgyhogy vele kapcsolatban elhatároztam, nem mondok véleényt, számomra olyan mintha nem is létezne. Ha véletlenül megnyerné, nekem akkor is a 2. helyezett lenne az első.

    Az én Zsűrilistám, majdnem a jelenlegi, lecserélnék két embert, egyiket nem feltétlenül:

    Pierrot
    Sipos F. Tamás
    Soma, vagy Pataki Attila esetleg Ákos
    Presser
    Bakács

    Nem tudom, most mi bajotok a Pierrot-val, talán jobb lenne Kozsó vagy mi?
  • Tatyla
    #1083
    akkor jo...
  • Carti19
    #1082
    Pflum Orsi
  • Tatyla
    #1081
    ki esett ki tegnap?
  • Voltan
    #1080
    Egyetértek. Nálam Bartók Eszter a favorit. Igaz, le kell szögezni, hogy feldolgozásokban nem olyan erős, de amit a saját szerzeményében produkált, azért az klasszis volt. Néhány dalát még meghallgatnám.
  • petesilver
    #1079
    Viszont ez a Boogie gyerek hihetetlen. Embertelen jó hangja van, és nagyon jól tud bánni vele, bár ma szerintem a pálmát az a srác vitte, aki a Steve Wonder-G.Michael számot énekelte.
  • petesilver
    #1078
    Az a hülye infantilis csitri már a múltkor is gáz volt, most meg végképp. Én lapáttal arcbacsapnám háromszor a show előtt, és az hangulatba hozná, hogy közel normálisan viselkedjen. Bár énekelni akkor sem tudna jobban. az elődöntő óta nem énekelt normálisan egy dalt sem.
  • akyyy
    #1077
    köszi
  • Szabina
    #1076
    ja, erre nekem is pont ez volt a reakcióm, olyan hülyeségeket tud kérdezni, hogy eszméletlen :D
  • Szabina
    #1075
    Barry Manilow: Mandy
  • b-type
    #1074
    Nahát a műsorvezető csaj feltette a kiesetnek a világbajnok hülye kérdést...:
    - " Hogy érint ez téged Orsi?"
    pfff...erre valszeg készülni kell, hogy helyből ekkorát kérdezzen.
  • akyyy
    #1073
    de a teljes cime.....vagy az az?
  • Szabina
    #1072
    Szeriten Mandy
  • VinylToy #1071
    Bartók Eszter szerintem az első részben feltűnt Schmidt Verához lehetne hasonlítani, szerintem a zsűri Őt is kifogja golyózni, bár ma jókat mondtak róla.
  • akyyy
    #1070
    Mi annak a számnak a cime, ami amegasztárba voot múlthéten, és azt énekelte a faszi hogy, "mandyyyy the mandy mandy............."
  • akyyy
    #1069
    :oooooooooooooooo
    ban?
  • akyyy
    #1067
    Mi annak a számnak a cime, ami amegasztárba voot múlthéten, és azt énekelte a faszi hogy, "mandyyyy the mandy mandy............."
  • Davidus
    #1065
    ok értem:)
  • Szabina
    #1064
    b type free "nincs rá fül" definícióját én rámondanám Bartók Eszterre is. Tény, hogy nem ő a legjobb a mezőnyben, hang alapján valóban én sem őt választanám. De mégis benne van az a bizonyos érték, amire hát.....fül kell!
  • b-type
    #1063
    nincs rá fül: nem hallják/látják benne az értéket...nem az előadó hibájából.
    Nem bízom a tömegértékelésben, és most a zsűri véleményezése is hamisan csengett nekem.
    A figura aki pedig a kinézetért felelős 'stylist' wow, na az egy dilettáns szvsz.
    Soxor nagyon szegényes az egész, a mégis fellelhető értékekért érdemes nézni, de hiába mutatja magát ez az érték, ha az emberek szeme másra reagál, mivel zeneileg alacsonyszinvonallal van ált. kiszolgálva.
    Meg sztem a legtöbb ember nem is érti a zenét, kereken kimondva.
  • MrSpock
    #1062
    Teljesen egyetértek veled!
    Pont így látom én is.
    Bálint,Pál,Palcsó,ma a fiúk jobbak voltak.
    Bartók Eszter nekem sem jött ma be,valahogy nemigazán jó a hangja.Persze lehet vitatkozni,de ha a hang alapján ítélünk akkor nem ő a befutó.
  • Szabina
    #1061
    Hát, ezért azt nem mondanám hogy nulla! A saját dalaiban nagyon is jó! Tény, hogy nincs túl erős hangja, de nekem tetszik a hangszíne, és ráadásul Ő egy egyéniség. Szerintem azt is értékelni kell, ha valaki nem sematikus, hanem egyedi, egyéni. Nem, mondom hogy Ő a legjobb énekes a csapatban, de akkor sem nulla!
  • Alien
    #1060
    Pál Tamás (bár őt nem láttam végig, utólag hozzáteszem, de ő az egyik akinek drukkolok, jó hangja van) és Bálint Ádám voltak ma a legjobbak, meg a Palcsó se volt rossz.
    A Bartók Eszterért meg nem tudom mit vannak úgy oda, egy nulla, remélem őt küldik ma haza.
  • Szabina
    #1059
    A Bálint Ádám ma nagyon nagyot teljesített, nekem majdnem hogy az Ő előadása tetszett a legjobban.
    Boogie is nagyon jól énekelt, én szeretem ezt a hangzást amit produkált.
    Bartók Esztert nagyon szeretem, hogy Somát idézzem "tiszta napocska ez a lány" csak az a baj, hogy ő a saját dalaiban jó, most egy kicst erőtlen volt.
    Tóth Gabi persze, hogy csitri, hisz 16 éves!! De attól még nagyon nagy hangja van, és fiatal kora ellenére iszonyú technikásan énekel. Általában arról aki már elért valamit mindig olyanokat terjesztenek, hogy elszállt, meg nagyképű stb., de én az ilyenkere sosem hallgatok, és vele szemben figyelembe kell veni, hogy még nagyon fiatal, ebben a korban még -valljuk be- elég idétlenek tudnak lenni a lányok.
  • Davidus
    #1058
    "de kezdem azt érezni, hogy nincs rá fül."

    ezt magyarázd meg légyszives:P
  • b-type
    #1057
    A zsűri alulteljesített sztem ma. Tóth Gabi gáz volt szvsz.
    A Boogie nagyon nagyot mutatott, mégha ténylegesen volt benne hullámzás, de kezdem azt érezni, hogy nincs rá fül.
    Az a srác (Boogie), szvsz egy klasszis, nem kell hogy mindenkinek tetszen, de én pont az ilyen tipusú előadásmódért, átélésért (ami itt azért ingadozott), ....és....nem tom egyszerűen ez az volt, aminek az ilyet hallani szeretem.
  • VinylToy #1056
    aha...persze. Végülis jobban tudod, mert Te személyesen ismered igaz?
    Mert akik mondták Ők igen.
  • Davidus
    #1055
    azokat az emeberek szokták irigyeknek hívni:P
  • Davidus
    #1054
    Tóth Gabriella hangja világszám
    Azért én Caramelnek drukkolok:P
  • VinylToy #1053
    De azért nem kellene ennyire agyonsztárolni, kis kulisszatitok, én ismerek pár embert Tapolcáról, ők azt mondják róla, hogy nagyon elszállt...

    Nekem nem szimpi. Kis csitri benyomását kelti
  • Szabina
    #1052
    A Tóth Gabi is tetszett, olyan életvidám az a csj, hogy az embernek jókedve lesz tőle :D
  • Davidus
    #1051
    :DDD
  • Szabina
    #1050
    A Pflum Orsi nagyon tetszett, kár hogy úgy lehúzták. :(

  • VinylToy #1049
    Szerintem átestek a ló túloldalára...most senkinek nem szólnak be, így sem lesz jó :(
  • petesilver
    #1048
    Barna gyerek az őszintét gyakorolja, arra olyan büszke mostanság. Nyilatkozta, hogy a szerelem, meg az új nője belőle is új embert faragott, és eddíg mindíg kedves volt, de végre mostmár nyiltan ki meri mondani, amit gondol, nem úgy mint régen. A gond ezzel az, hogy a fellépők mostmár félve állnak színpadra, mert félnek a zsűri véleményétől. És ez hatással van nagyon is a teljesítményre. Nem ösztönző, segítő kritikák vannak többségben a zsűri részéről, hanem lebaszások vastagon olyanoknak, akiknek nem a színpadon éneklés a hivatásuk. szerintem ez a gáz. Más lehordani valakit, aki egyébként olyat produkált, amit sokan nem is tudnak, meg más megmondani, hogy mit csináljon jobban legközelebb.
  • Szabina
    #1047
    Ebben pedig én adok neked igazat, szerintem is az a dolguk, hogy megmondják ha rossz volt, és ezt csak Pély merte felvállani. Én pl. sokkal több technikai hibát felrónék nekik. Pedagógiai szempontból (nem vagyok tanár, de ezt egy tanár mondta nekem) a teljesítményt fokozza, ha az ember nem szőröz mindenen, hanem néha ráhagyja a dolgot, mert ez javítja az önbizalmat, bár ahogy azt az imént saját tapasztalatomból írtam, az is kifejezetten jót tesz, ha valaki jól megkritizál, de persze csak négyszemközt, mert mások jelenlétében ezt már megalázásnak hívják.

    Abban teljesen igazad van, hogy az sem egészséges, hogy olyan irányba megy most a megasztárban a zsűrizés, hogy mindenki finomkodik, aztán ha valaki végre kimondja hogy sz*r volt akkor az emberek meghökkennek. Lehet, hogy valahol meg kellene már találni azt a bizonyos arany középutat.